topleft
topright
Dnes je 22.07.2018, Meniny má Magdaléna
hauschantal-5-2018_1.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Láska je aj práca
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.12.2016
Väčšina ľudí sa stále kontroluje a na všetko si dáva pozor – na svoju prácu, rodinu, peniaze, priateľov. Boja sa, že spravia niečo nesprávne a budú za to odsúdení. No sex je niečo, kde sa každý môže správať podľa svojich najtajnejších želaní. Takže nastal čas, aby ste si to konečne uvedomili.Ak svoju sexualitu nerozvíjate, nikdy nezistíte, čo sa vo vás skrýva. Možno sa bojíte radikálnych zmien... No my nehovoríme, že sa máte zrazu začať správať ako pornoherci alebo robiť niečo, čo vám je vyslovene proti srsti. Iba skúste v sebe nájsť svoju skrytú erotickú stránku. Sexualita každého človeka sa s časom vyvíja a mení, tak tej svojej trochu pomôžte. Zamyslite sa nad tým, čo vás vzrušuje a ako by to mohlo byť ešte vzrušujúcejšie.

 

 
Sexualita začína v hlave.
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
29.12.2016
Stačí pohladkanie. Niekedy aj erotická fantázia, a mozog sa zaktivizuje.Už o niekoľko sekúnd sa na podnet z mozgu toporivé telieska v penise naplnia krvou tak, že zväčšia svoj objem na 3 až 4-násobok svojej pôvodnej veľkosti.V tom okamihu sa pohlavný úd postaví. Dve tretiny z týchto „zväčšovačov mužnosti“ sú na bokoch, tvoria tzv. toporivé telieska penisu (Corpora cavernosa). Zvyšná časť toporivých teliesok močovej rúry (Corpus spongiosum) leží na spodku údu. Tieto držia močovú rúru a vystieľajú cestu pre milióny buniek semena pri výrone.

 

 
Čo viete o potencii?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.12.2016
Dnes muži vedia, že vo veku 24 či 25 rokov boli na vrchole, no potom to ide s ich potenciou z kopca: prestávajú sa zaujímať o to, ako zabrániť orgazmu, ale čítajú, ako ho privodiť.

 

Pretože vedia, že deň, keď to už nepôjde vôbec, je niekde vpredu; a zostanú z nich len starí muži, ktorí budú myslieť už ak na starenku v reklame na olivový olej.

 

No medzitým príde obdobie, ku ktorému sa nerád priznáva každý muž – obdobie experimentovania: napríklad si dáva do nohavíc každé ráno kocky ľadu, pretože si myslí, že nízka teplota rozhýbe potenciu. Alebo študuje príručky, ktoré odporúčajú ráno v posteli si masírovať semenníky tak, že každý natiahne 50krát až po hranicu bolesti. Aj to má vraj stimulovať potenciu.

 

 
Suchý život
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.12.2016
Anna, 26 rokov: - Viete, vydávala som sa pred šiestimi rokmi. Vtedy som už bola tehotná a krátko po svadbe sa nám narodilo dieťa. Som šťastná, ale jediné, čo ma mrzí, je to, že na prechádzke sa môjho muža spytujú, či „vetrá“ vnúčika.

 

- Blahoželáme vám k šťastnému rodinnému životu, ale my sa tu viac venujeme sexuologickým problémom, ako psychologickým.

 

- No – niekedy je to predsa spojené, nie? Viete, ja som pred svadbou ani nevedela, čo sú to muži. Vyrastala som len s mamou, na škole som s nikým nechodila a keď sa mi prihovoril raz v parku môj terajší manžel, cítila som sa poctená jeho pozornosťou a všímavosťou. Mala som 19 rokov, žiadne skúsenosti, pracovala som ako predavačka a on mal vyše päťdesiatky. Ale nevyzeral na to. Bol vysoký, pomerne štíhly a imponoval mi. Vedel toľko vecí, o ktorých som ja nemala ani predstavu. Pozval ma do kaviarne, tam mal kamarátov, ktorí sa ku mne správali úctivo a bozkávali mi ruku... Veľmi sa mi páčil.

 

 
Nostalgické spomienky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.12.2016
Kedysi dávno miloval som sex, nemohol som bez neho byť ani jeden deň. Jednoducho som si užíval. Teraz som už starší, stačí mi to párkrát do roka, ale stále si veľmi rád listujem vo svojich zápiskoch a spomínam na to, keď som bol mladý a nadržaný. Rozhodol som sa vám napísať o svojom „výčine“. Pre zábavu a pobavenie. Veď, keď to teší stále mňa, pomaly šesťdesiatročného dedka, určite to môže inšpirovať aj vašich mladších čitateľov.

 

 
Otehotnieť po štyridsiatke?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.12.2016
Otehotnieť po štyridsiatke? Nájdite si mladšieho partnera! Moderná doba so sebou prináša aj nové trendy, ktoré predtým neboli príliš časté. Jedným z nich je ten, že stále viac žien dáva prednosť kariére pred materstvom. Keď potom konečne začnú pomýšľať na rodinu, môže sa stať, že kvôli vyššiemu veku sa im nepodarí len tak otehotnieť. Možné riešenie ale vraj existuje – a tým je výrazne mladší partner.

 

 
Tabu v decembri
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
01.12.2016
tabu_12-16.jpg
 
Nie je hanba mať pôžitok!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.12.2016

Určené pre ženy, ktoré si nevedia užiť sex.

Zábrany sú pocity, ktoré vám kazia radosť zo sexu.V extrémnych prípadoch môžu byť zábrany zodpovedné za to, že žena nie je schopná dosiahnuť orgazmus a môžu tiež zapríčiniť, že vníma sexualitu ako niečo desivé a odpudzujúce, a tak sa celého tohto „nezmyslu“ vzdá Mnohé predsudky a pocity odporu, ktoré ženy dodnes zaťažujú v sexuálnej oblasti, vznikli z mýtov, ktoré sú v ľuďoch pevne zakorenené a ešte aj dnes určujú, čo žena smie pociťovať a čo nie. Mnoho žien dokonca sužujú hlboko zakorenené pocity viny, ktoré úplne umlčia ich sexuálne túžby.

 

 
 
Cesta k vrcholu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.12.2016
Dosiahnuť orgazmus nie je pre niektoré ženy často jednoduché, najmä pri sexe s partnerom. Cesta k vrcholu je niekedy spletitá a môžu na nej číhať rôzne prekážky. Niekedy nedospejeme až na vrchol, ale to neznamená, že by sme si milovanie nemohli užiť. Pocit zamilovanosti, hlbokej lásky a dôvery, pocit spolupatričnosti a porozumenie môže orgazmus veľmi posilniť a prehĺbiť. Nejedná sa potom čisto len o zážitok telesného vzrušenia, ale o prepojenie telesného a emocionálneho (citového) zážitku, čo dohromady prináša plnšie uspokojenie.Ak nemáme po ruke ani v mysli milujúceho partnera, môžeme orgazmus prežívať ako vlastný zážitok pri masturbácii,  pričom sa môžeme sústrediť na vlastné pocity.

 

 
Tajný rozvrh rozkoše podľa Luny
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.11.2016
Mesiac a jeho fázy majú vplyv na rast všetkého živého na našej Zemi. Mesiac ovláda tekutiny a má vplyv na tok životných síl. Podľa Mesiaca dostala svoje meno ženská menštruácia.

 

Potrebné info:

 

Ak sa chcete milovať podľa Luny, vyznačte si v klanedári dni podľa jednotlivých fáz Mesiaca. Začnite od vyznačenia prvého dňa, ktorým je deň nasledujúci po Splne – čiže po dni, keď je Mesiac v plnej sile, okrúhly, celý.

 

Tento kalendár odovzdal podľa legendy býk Nandikesvára ako tajomstvo boha Šivu pre tých ľudí, ktorí sa pomocou milovania chcú stať šťastnejšími.

 

 
Čo viete o potencii muža?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.11.2016
Každý muž si dobre pamätá na ten zázrak - ráno po prvej polúcii, kedy sa ako chlapec po prvý raz zobudil na lepkavý pocit a tiché zvolanie: “Už som muž!”

 

Dnes muži vedia, že vo veku 24 či 25 rokov boli na vrchole, no potom to ide s ich potenciou z kopca: prestávajú sa zaujímať o to, ako zabrániť orgazmu, ale čítajú, ako ho privodiť. Pretože vedia, že deň, keď to už nepôjde vôbec, je niekde vpredu; a zostanú z nich len starí muži, ktorí budú myslieť už ak na starenku v reklame na olivový olej. No medzitým príde obdobie, ku ktorému sa nerád priznáva každý muž – obdobie experimentovania: napríklad si dáva do nohavíc každé ráno kocky ľadu, pretože si myslí, že nízka teplota rozhýbe potenciu. Alebo študuje príručky, ktoré odporúčajú ráno v posteli si masírovať semenníky tak, že každý natiahne 50krát až po hranicu bolesti. Aj to má vraj stimulovať potenciu.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 100 - 110 z 473

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates