topleft
topright
Dnes je 17.05.2022, Meniny má Gizela

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Tabu v novembri
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_11-2018.jpg 
 
Humor 11/2018
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
humor.jpg
 
Keď je muž mladší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Od chvíle, čo vlny na svetovej prominentnej scéne po prvýkrát rozvírila 65-ročná Brigitte Trogneux - Macron, už uplynul nejaký čas. Ten bol rozhodne potrebný na utíchnutie vášní po tom, čo jej manželstvo s francúzskym prezidentom vzbudilo pozornosť takmer 25-ročným vekovým rozdielom. Novopečená prvá dáma Francúzska sa už so svojou novou rolou zžila a aj údiv verejnosti postupne opadol. Dnes je Brigitte v centre pozornosti kvôli niečomu inému: mnoho žien sa pýta, ako dokáže tak šikovne maskovať svoj skutočný vek.                  

 

Ani na Slovensku nemáme núdzu o páriky, v ktorých je ona o dekádu či viac staršia.

 

Ako to medzi nimi funguje?

 

„Keď som sa stretla s Rišom, hneď to začalo medzi nami iskriť,“ vraví Dana. „Čítali sme tie isté knihy, počúvali tú istú hudbu... dokonca sme chodili na tú istú školu.“ Ale neskôr si Dana uvedomila, že ona maturovala o päť rokov skôr ako on. „Prvé, čo mi napadlo, bolo - fíha, keď som chodila do škôlky, Rišo ešte nebol na svete,“ hovorí. Dana je taká, ako štvrtina všetkých žien na svete - chodia s mužom, ktorý je mladší ako ony.

 

Veľmi veľa žien si vie predstaviť spolužitie s mladším partnerom... Vzorom sú im celebrity ako Demi Moore (44), ktorá si kedysi vzala za manžela 28-ročného Astona Kutchera, alebo 32-ročná Cameron Diaz, ktorá randila s 24-ročným Justinom Timberlakom.

 

„Keď sa pozrieme na históriu, zistíme, že kedysi sa ženy zvykli stretávať s mužmi o pár rokov staršími. Ale v súčasnosti veľa starých pravidiel prestalo platiť, pretože sa stretávame skôr s ľuďmi rovnakých záľub, než veku,“ hovorí PhDr. Peter Schwartz, sociológ:

 

„Namiesto toho, aby ženy chodili na rande so spolužiakmi a vydávali sa za svoje školské lásky, najprv myslia na kariéru a so založením rodiny čakajú dlhšie. Pritom sa stretávajú s ľuďmi, ktorí majú rovnaké záujmy ako ony, a vek v tomto prípade nehrá žiadnu úlohu.“

 

Podľa nedávneho lekárskeho prieskumu žije až jedna štvrtina žien s mužom o dva a viac rokov mladším. Tento jav je v súčasnosti taký rozšírený, že si dokonca získal pomenovanie - tadpoling (žubrienkovanie), podľa filmu Tadpole (Žubrienky) z roku 2002, v ktorom zrelú herečku Sigourney Weaverovú (známa z filmu Votrelec) zvádza jej 15-ročný nevlastný syn.

 

Rozdiel 3 až 5 rokov

 

Pravdaže, skutočný život s mladším partnerom nie je len o tom, že dobre vyzerajúca staršia žena „pristane“ k mladšiemu partnerovi, alebo že majú spoločné záľuby.

 

„Ak je rozdiel malý, len tri až päťročný, patríte vlastne do tej istej generácie, vaše ciele sú väčšinou rovnaké a pravdepodobne ste aj rovnako načasovaní - máte rovnakú predstavu o tom, kedy sa usadiť a založiť si rodinu. Niektoré ženy si myslia, že majú viac spoločného s mužmi, ktorí sú o niečo mladší,“ tvrdí P. Schwartz. „Dnes majú ženy viac moci a sú finančne nezávislejšie. Majú väčší výber a môžu slobodne prijať pozvanie od mladšieho muža. Preto spolužitie s takýmto vekovým rozdielom nie je a ani nebude v budúcnosti žiadnym problémom.“

 

 
Sme zdraví?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Všetci dnes trpíme nadmernou únavou a podráždenosťou. Je to iba vedľajší efekt moderného života, alebo ide o niečo vážnejšie? Porovnajte svoje zdravie s pocitmi jedného muža a jednej ženy, na ktorých si odborníci našli viac času, ako to býva zvykom.                         

 

Jana K. má 38 rokov, meria 166 cm a váži 59 kg. Na prvý pohľad vyzerá zdravo. No cíti, že niečo nie je celkom v poriadku:

 

„Mávam časté výkyvy energie, nálad a dostanem každú chrípku, ktorú stretnem. Môj obvodný lekár si myslí, že som hypochonder a ja som sa už viac menej zmierila s tým, že toto je bežný zdravotný stav.“ Jana K., jej výsledky vyšetrení:

 

Candida

 

Zistilo sa relatívne bežné zvýšenie množstva kvasiniek Candida v tenkom čreve J. K. To jej spôsobuje problémy. Kvôli nerovnováhe črevnej mikroflóry potom dochádza k prestupu aj veľkých molekúl čiastočne stráveného jedla do krvného obehu. Výsledkom toho je, že živiny sa správne neabsorbujú a zdravé stravovanie je prakticky bez efektu. Okrem toho sa pri tejto poruche aktivizuje imunitný systém, čo môže spôsobiť poškodenie iných orgánov tela. Treba sa zbaviť candidy.

 

Riešenie: J. K. si musí vybudovať imunitu na Candidu, nestačí sa jej iba zbaviť. Odborníci navrhujú anti-candidový režim, vrátane diéty s vylúčením cukrov a biorezonančnej terapie. Pri biorezonančnej terapii sa cez akupunktúrne body do tela púšťa nízkofrekvenčný elektrický prúd, aby sa tieto aktivizovali. Okrem toho jej odporučili piť acidofilné mlieko a jesť extrakt z grepových semienok s protikvasinkovým efektom.

 

Vyčerpanosť v dôsledku nadbytku adrenalínu

 

Výsledky elektro-dermálneho testu ukázali, že J. K. má priveľa hormónu adrenalínu. To spôsobuje zvýšenie krvného tlaku a zrýchlenie tepu. Okrem toho to vyvoláva aj nadprodukciu stresového hormónu kortizol, čo spôsobuje výkyvy energie aj nálady.

 

Riešenie: J. K. potrebuje viac oddychovať. K tomu jej pomôže napríklad joga, aktívna relaxácia a ďalšie techniky určené na zvládanie stresu. Tým ovplyvní vylučovanie a odbúravanie adrenalínu. Mala by užívať aj vitamíny B5, C, B komplex a magnézium, likoricu a ginseng. Treba nahradiť kávu a čierny čaj bylinkovým, zeleným alebo ovocným čajom, pretože kofeín jej škodí.

 

 
Tabu v októbri
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_10-2018.jpg
 
Humor 9/18
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-3.jpg
 
Tabu v septembri
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_9-2018.jpg
 
Humor
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
humor_9-2018.jpg
 
Tabu v auguste
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_8-2018.jpg
 
Úvahy muža, čo penisu robí dobre
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Áno, každý penis by bol rád trochu väčší a chcel by tiež dlhšie vydržať tvrdý. Každý mužský pohlavný orgán miluje sex, ale pokiaľ nie je istený vákuovou pumpou, môže sa stať, že sa nepostaví.

 

Zvädnutý penis vyzerá strašne a je nepríjemný. Ženy sa naňho nerady pozerajú, lebo ho prirovnávajú k pokazeným párkom!

 

... pýtate sa, čo sú to za reči?

 

Nuž – prelietavého samca!

 

- Nerobte mu dobre rukou. To už dávno vyšlo z módy. Koniec koncov, načo používať ruku, keď na to máte tak úžasne prispôsobené ústa? Plus, rukou si to my sami robíme odvtedy, čo sme mali jedenásť rokov.

 

- Anál: máme ho radi. Je to tam úzke. Treba to raz vyskúšať! Anál nám môžete dráždiť, ale len niečím malým. Napríklad prstom, tesne pred vyvrcholením, alebo tam môžete zabrúsiť aj jazýčkom, keď sa v tých partiách pohybujete. Pokiaľ vám prišlo na um hocičo iné, my sme na to už určite mysleli tiež, alebo sme to už aj vyskúšali, a poväčšine sa nám to určite aj páčilo.

 

- Najjednoduchší spôsob ako zistiť, čo by váš partner a jeho penis chceli, je vymyslieť, čo by ste chceli, aby vám urobil on, a potom mu to isté v posteli spravte vy. Alebo ak vám on robí v posteli niečo, čo vás veľmi vzrušuje, možno chce, aby ste mu to oplatili...

 

 
Roztrhnutá predkožka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Keď som mal 16, rovnako ako väčšina chalanov, som sa chcel zúfalo zbaviť panenstva,“ začína svoj príbeh mladý muž, nazvime ho pekne po slovensky Janko.

 

„Keď som sa na rodinnej oslave olizoval so sesternicinou kamarátkou a ona súhlasila, že so mnou pôjde do hotelovej izby, myslel som si, že prišiel môj čas!

 

Skončilo to tak, že sa nechala prehovoriť len na fajku, ale zdalo sa mi to ako celkom dobrá cena útechy - až kým ma nechtiac neuhryzla do žaluďa. Po pár minútach strávených v agónii sa mi podarilo uistiť ju, že budem v poriadku a že by som ostal rád sám a išiel si ľahnúť.

 

Pri podrobnejšej prehliadke svojho údu som zistil, že mi roztrhla predkožku!

 

Mal som asi ísť do nemocnice, ale nedokázal som si predstaviť, ako o tom hovorím mame a otcovi, pretože sú katolíci a už tak som sa cítil dosť zle, že som mal niečo spoločné so sexom.

 

Po pár mesiacoch sa rana zahojila aj bez lekárskeho pričinenia. Nemohol som síce po celý ten čas onanovať, ale mal som pocit, že to bol boží trest za moje hriechy. Vytrpel som si svoje, no šance na zlepšenie sa ukazovali celkom pekné, takže som mlčky trpel.

 

Prešli tri roky, kým som konečne dostal druhú šancu prísť o poctivosť. Vtedy som bol na výške na výmennom pobyte v Amerike. Baby milovali môj slovenský akcent a nevedeli sa dočkať, kedy ma skazia.

 

Po mojom treťom rande s vysokou černoškou ma ona sama pozvala do svojej izby a ponúkla sa mi. Nemienil som protestovať, tak som si nešikovne nasadil kondóm a pustil sa na vec. Stal sa zo mňa muž. Áno!

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 89 - 99 z 571

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates