topleft
topright
Dnes je 22.07.2018, Meniny má Magdaléna
hauschantal-5-2018_1.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Tabu vo februári
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.02.2017
tabu_2-2017.jpg
 
Ženy, dolu nohavičky!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.02.2017
Sex nie je jediný dôvod prečo ich dať dole.Pre väčšinou moderných žien sú nohavičky  súčasťou ich oblečenia. Dá sa povedať, že si väčšina z nich nevie predstaviť, že by odišla z domu bez nich! V skutočnosti ide úplne novodobú záležitosť, ktorá kedysi nebola vôbec bežná. Počas viktoriánskej éry nosili ženy "nohavičky" - spodnú bielizeň, ktorá svojím tvarom pripomínala skôr nohavice. V páse boli stiahnuté povrázkom a rozširovali sa do bokov. Nohavice boli v rozkroku úplne otvorené, čo umožnilo správne prúdenie vzduchu. V tej dobe to bolo považované za oveľa hygienickejšie. Zašitý rozkrok prišiel až s francúzskymi kankánovými tanečnicami, ktoré vyhadzovali svoje nohy do vzduchu. Spodná bielizeň začala ponúkať ženám rôzne funkcie použitia ako z pohľadu módy, tvarovanie tela, hygieny alebo aj spoločenských konvencií.

 

 

 
Čo je pre dlhý a šťastný vzťah najdôležitejšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
02.02.2017
Kvalitný a fungujúci sexuálny život je pre dobré dlhotrvajúce manželstvo dôležité. Ale pokiaľ ide o skutočný pilier, na ktorom takýto vzťah stojí, potom je to predovšetkým komunikácia a schopnosť manželov rozprávať sa (a takmer) o všetkom. Aspoň to tvrdí najnovší prieskum, ktorý zisťoval, na čom stojí úspech manželstiev, ktoré sú pevné a stabilné aj po viacerých rokoch spolužitia.V prieskume sa vyjadrilo dvetisíc mužov a žien, ktorí žijú v spokojnom a fungujúcom manželstve dvadsať a viac rokov. Títo ľudia radia predovšetkým jedno: vedieť spolu hovoriť a ochotu spolu sa rozprávať.

 

 
Ako stimulovať klitoris
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.01.2017

Klitoris, najcitlivejšie časť ľudského tela. V češtine ho nájdete pod názvom "poštěváček" a v slovenčine ako "dráždec". Klitoris znie dnes možno podivne, ale ide o názov odvodený od slovesa "postive". Postive znamená dráždiť, provokovať, podpichovať, podnecovať. Kde sa nachádza klitoris? V hornej časti vonkajších rodidiel, tam kde sa zbiehajú malé pysky ohanbia, prikrytý malinkou predkožkou, sa skrýva malý veľmi citlivý toporivý ženský orgán - klitoris. Okolo existencie bodu G (Grafenbergov bod) sa vedú spory, ale klitoris existuje a je viditeľný voľným okom. Tam, kde sa zbiehajú v hornej časti malé pysky ohanbia, tam vytvárajú „malú čiapočku“ – predkožku, tam tiež môžete vidieť malý ružovučký klitoris.

 
Dobré rady do nového roku
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.01.2017

Studené šoky stimulujú prekrvovanie a strojnásobujú intenzitu dotykov. Pred bozkávaním cmúľajte kocku ľadu!

 

Najlepšia poloha pri milovaní postojačky: partnerka sa ramenami oprie o stenu a jednu nohu ohne dozadu. Vy ju chytíte za členok a opriete sa nohou o stenu. V tejto pozícii sa jej panva preklopí a vytvorí sa vhodný uhol.

 

Vneste do rýchloviek viacej adrenalínu: milujte sa 10 minút pred plánovaným príchodom priateľov alebo pred dôležitým termínom.

 

Telesné partie, ktoré ignorujete, budú neskôr desaťkrát citlivejšie. Keď ju uspokojujete ústami, šikovne vynechajte klitoris. Aspoň na začiatok…

 

 
Prečo sa spolu partneri málo milujú?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.01.2017
Bežný pár stredného veku sa u nás miluje asi dvakrát týždenne. Ako veľmi podpriemernú hodnotíme frekvenciu, ktorá klesne pod dva pohlavné styky do mesiaca. Vo vyspelých krajinách takých dvojíc nápadne pribúda. Vo svojej praxi sa často stretávam s mužmi, ženami, ale aj pármi, ktorých spolužitie je stabilné a spokojné, pritom početnosť milostných kontaktov býva u nich viac či menej podpriemerná. Niekedy nie je ľahké dopátrať sa príčiny zníženej sexuálnej aktivity. Hlavne preto, že partneri majú vo zvyku označovať ako hlavného vinníka spomaleniu činnosti toho druhého. Inokedy zase vysvetľujú nedostatok sexu zdanlivo objektívnymi príčinami: nezostáva nám na neho veľa času, sme obaja veľmi zamestnaní a veľmi unavení z celodennej driny, máme veľa starostí s deťmi a podobne.

 

 
Neľútostná výpoveď
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
01.01.2017

Stratila som pracu, musela som ísť pracovať na sex privát 

 

Volám sa Nataša a tento príbeh je o tom, ako som sa, istým nedopatrením, dostala na erotickú sexzoznamku. Stala sa mi situácia, do ktorej sa môže dostať veľa ľudí. Nebolo to nič neobvyklé. Mám dvadsaťpäť rokov, pracovala som už dva roky v jednom nemenovanom obchode s oblečením, plat bol vcelku slušný, za ten čas som sa vypracovala postupne na vyššie pozície a mala som na starosti celý sektor. V práci som bohužiaľ nemala veľmi dobré vzťahy s ostatnými spolukolegyňami, pretože nejak nevedeli stráviť, ako sa kariérne rýchlo posúvam hore. Začali závidieť, hejtovať a ohovárať. Zašlo to až do takých krajností, že ma začali osočovať pred mojím šéfom. Vyústilo to až do toho, že som nakoniec dostala výpoveď. Z čista jasna, neviem čo spravili tie mrchy, ale vyhodil ma. Vtedy som si povedala, že som v keli. Bývala som sama v dvojizbovom byte v Nitre, splácala som dosť vysokú hypotéku a rovnako som ešte popri práci stále študentka, externe študujem tiež tu v Nitre. Školné takisto nie je najlacnejšie a náhla strata práce ma dostala do pekných sračiek. Prvé dva dni som bola úplne mimo, z celej tejto situácie, samozrejme som hneď začala behať po rôznych stránkach, ktoré ponúkali zamestnania, ale ako naschvál, nenašla som nič vhodné. Všetko otrasne finančne ohodnotené, alebo nevhodné pre ženy. Nechcela som ísť robiť do mekáču a podobne, kde by som za pár šupov musela drieť ako kôň. Môj čas bol veľmi drahocenný, neustále som sa pripravovala aj do školy, ak som mala pracovať, malo to byť naozaj niečo dobré. Moja zúfalosť ale rástla úmerne k tomu, ako plynul čas a ja som stále nič dobré nenašla. Na piaty deň po vyhadzove som ale pri surfovaní po nete natrafila na niečo, čo mi zmenilo doterajšiu situáciu.

 

 

 
Humor 1/17
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.01.2017
humor17.jpg
 
Tabu v januári
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.01.2017
tabu1-2017.jpg
 
P.F. 2017
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
31.12.2016

p.f.2017.jpg

 
Temná je noc
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.12.2016
Keď som sa vydávala, bola som panna a pevne som verila, že budem svojmu mužovi verná. Veď mám doma naozajstný poklad – podporuje ma, deti miluje a stará sa o ne, berie rôzne fušky, aby si privyrobil, pamätám si dokonca, že kedysi, keď sme nemali peniaze, tak mi chodil kradnúť kvety, len aby mi niečo daroval, aby ma potešil! Aj sex sme mali normálny. Cítila som sa príjemne a bola som úplne spokojná. Pravda, len do okamihu, keď som raz na návšteve uvidela tvrdý erotický film. Neverila som vlastným očiam. Tam sa muži správali úplne inak ako môj manžel. Boli takí sebavedomí, robili to tak divoko, že sa mi o tom nikdy ani nesnívalo... Z času na čas som si na ten film spomenula, a až ma striaslo od niečoho neznámeho. Ale upokojovala som sa, že to je predsa len film, naozajstný život je o inom! Sú to len pornoherci, myslela som si, hoci pri predstave toho, ako sa tam ženy zvíjali a čo tam robili muži, som sa celá roztúžila. Hanbila som sa sama pred sebou – trochu. A tajila som to.

 

O pár mesiacov neskôr mi počas normálneho vyšetrenia u ženského lekára nahmatali nejakú hrčku. Nikomu som nič nepovedala, hoci výsledky potvrdili, že je to zhubný nádor a budem musieť ísť na operáciu.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 89 - 99 z 473

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates