topleft
topright
Dnes je 17.11.2017, Meniny má Klaudia

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

andy-privat-12-2016.jpg 

privatportal-12-16.jpg 

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

topspolocnici-20x13-7-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Kožná erotika
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.09.2016
Do sexuality sa zapájajú všetky naše zmysly. Ako sme sa učili už v škole, je týchto zmyslov päť: zrak, čuch, chuť, sluch a hmat. Najdôležitejším sexuálnym zmyslom je však nepochybne ten posledný. Aj ľudia, ktorí prišli o zrak, o čuch, prípadne sluch či chuť, ale nie o hmat, môžu viesť aktívny pohlavný život. V porovnaní s ostatnými zmyslami má hmat aj ďalšie zvláštnosti. Býva prvým zmyslom, ktorým vnímame okolitý svet. Začína to vnútri materského tela a pokračuje bezprostredne po narodení láskajúcimi materskými dotykmi. Pre dojčatá sa stáva celý povrch tela orgánom zmyslovej rozkoše. Z týchto prežitkov sa potom vyvíja jeho neskoršia sexualita.

 

 
Tabu v septembri
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
04.09.2016
tabu-9-2016.jpg
 
Blahorečme orál
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.09.2016
Pozitívny vplyv orálneho sexu na ženský organizmus bol podrobne preštudovaný a popísaný napríklad aj v dizertačnej práci ruského lekára Viačeslava Gončarenka, PhD. - Ako endokrinológ som strávil stovky hodín štúdiom testov fyziologických a hormonálnych hodnôt rôznych žien a môžem potvrdiť, že orálny sex je prospešný, - tvrdí lekár.Z jeho práce vyberáme niekoľko základných pozitívnych účinkov orálneho sexu:

 

Pri orálnom sexe sa stimulujú nervové receptory pier a jazyka, čím sa vysiela signál na tvorbu hormónu oxytocínu, ktorý má relaxačný účinok na mozog a centrálny nervový systém. Tu je priamo úmerný vzťah: čím intenzívnejšia náklonnosť, tým viac oxytocínu sa vstrekuje do tela, čo spôsobuje uvoľnenie, „odstresovanie“, relax.

 

 
Prekvapenie
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.08.2016
Tohto roku v auguste sme s manželom odišli na dovolenku do Turecka. Hotel bol nádherný, more, slnko - nikdy som nemala taký odpočinok. A tak som sa  rozhodla osláviť to tým, že niečím prekvapím svojho manžela v posteli. Lebo v poslednej dobe to u nás začínalo všetko byť také akési monotónne – už sme vedeli, ako kto vzdychá, ako stoná, aké má zášklby a kedy asi dôjde k vyvrcholeniu. No a tak jeden večer, keď môj manžel odišiel do sprchy, vybrala som z chladničky drvený ľad a vložila som si niekoľko kúskov ľadu do úst – ako sa to radí v časopisoch. Keď muž prišiel, ľahol si a ja som začala so svojimi manželskými povinnosťami: priložila som svoje pery k jeho údu a začala som ho oblizovať. - Wow, to je nádherné," - zvolal prekvapene. Nevidela som jeho tvár, ale vnímala som a cítila, ako sa mu to páči. Tak sa vzrušil, že bol zrazu ako za mladých čias – akoby sa naštartoval, akoby som do neho vložila baterku – zrazu to bol iný človek, plný sily a mužnosti. Tak sa ma zmocnil, že som sa neudržala a stonala som nahlas a bez hanby. No vidíte – to asi ten ľad v ústach, také prekvapenie.

 

 
Hemoroidy a anál
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.08.2016
Moja partnerka, ktorá už dlhšiu dobu pristupuje so mnou na análny sex, prišla s teóriou, že z análneho styku sú hemoroidy a odvtedy anál odmieta. Čo je na tom pravdy?  Zn: Jojo

 

Hemoroidy, čiže zlatá žila nevznikajú z análneho styku. Ale skutočne, ak sa hemoroidy u ľudí objavia, treba s análnym stykom prestať alebo ho prevádzať len po ich vyliečení. Hemoroidmi alebo zlatou žilou trpí až 80 percent populácie, prejavujú sa rozšírením a zápalom žíl v konečníku, jeho krvácaním,  bolesťou,  svrbením a pálením. Vznikajú zo sedavého spôsobu života, zápchy a tvrdej stolice, stresu, tehotenstiev a konzumovania jedál bez vlákniny. A zasúvanie  penisu do takto rozboľaveného konečníka je skutočne veľmi boľavé a nepríjemné. Análny styk sa môže prevádzať len so zdravým partnerom, ktorý netrpí akútnymi problémami zlatej žily. Ak je Vaša partnerka v tomto ohľade zdravá, môžete anál samozrejme len s jej súhlasom praktizovať ďalej. Ale zistite si, či problém hemoroidov nebol u nej otázkou ako sa vyhnúť tejto sexuálnej praktike.

 

 
Orgazmus
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
17.08.2016
Neverte tomu, že orgazmus dosiahne každá žena. Ten vaginálny zažíva približne iba štvrtina žien. Dráždením klitorisu dosiahne vyvrcholenie už väčší počet žien a tie na to potrebujú asi tri minúty. Pri klasickom sexe sa táto doba predĺži v priemere na osem minút. Sťahy počas orgazmu prichádzajú po približne 0,8 sekundy. To sú aspoň výsledky vedeckého bádania.V množstve magazínoch pre ženy je popísaný orgazmus tak, že by z neho niektorú ženu mohol postihnúť infarkt. Nenechajte sa zmiasť! Každá žena prežíva vyvrcholenie inak a nie vždy je taký intenzívny. Ak sa teda vaše telo nezviera blahom, netrasie sa zem a nekričíme na celú ulicu, nebojte sa, ste v poriadku. Redaktori v časopisoch len popis orgazmu preháňajú. Niektoré ženy dokonca vyvrcholia bez toho, aby to nejako zaznamenali. Navyše pocity pri orgazme nemusíte cítiť len v oblasti vagíny, ale aj klitorisu alebo v podbrušku.

 

 
Čo najčastejšie ničí vzťah?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
10.08.2016
Kompromisy na začiatku vzťahu sú veľmi časté a väčšinou tiež končia katastrofou. A ako môžu takéto kompromisy vyzerať? Stačí, aby jeden z partnerov hneď na začiatku vzťahu trošku prižmúril oko a začal žiť s niekým, kto mu po všetkých smeroch zase tak veľmi nevyhovuje. Či už ide o správanie, alebo vlastnosti svojho náprotivku. Odborníci na partnerské vzťahy však pred podobnými kompromismi varujú, skôr alebo neskôr sa vo vzťahu prejavia. A to negatívne. Ak teda vstupujete do vzťahu, aj keď cítite, že všetko nie je tak, ako má byť, alebo pochybujete o tom, či je pre vás nový partner skutočne ten pravý, radšej si všetko najskôr poriadne rozmyslite. Mohli by ste na kompromis raz zle doplatiť.

 

 
Mocný muž sexu a peňazí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
10.08.2016
Larry Flynt sa narodil 1.novembra 1942 v Kentucky, v rodine alkoholika, ktorá sa po tom, čo jeho štvorročná sestra zomrela na leukémiu, rozpadla. S bratom i matkou sa neskôr presťahovali do domu v Indiane, odkiaľ ako 16- ročný utiekol a zapísal sa (nelegálne, lebo sfalšoval rodný list) do armády. Po prepustení pracoval ako pomocník na farme, umývač riadov a robotník „pre všetko“. Karta sa pre Flynta obrátila, keď si za našetrené peniaze otvoril bar s vlastnou značkou whiskey, a následne ďalší, Hustler klub, kde sa okrem predaja alkoholu ponúkal mužom aj striptíz.

 

 
Brook
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
05.08.2016
brook2.jpg
 
Blahodárne účinky sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016
Ako prvé pozitívum sexu vás iste napadne uspokojenie a orgazmus. Sex vám však môže urobiť dobre aj inak. Aké sú ďalšie jeho blahodarne účinky?

 

Zvýšenie príťažlivosti

 

Dalo by sa povedať, že čím ste sexuálne aktívnejší, tým ste aj príťažlivejší. Vaše telo totiž produkuje viac feromónov, čo sú zvláštne chemické látky, ktoré zvyšujú záujem opačného pohlavia. Ste pre partnera atraktívnejší.  

 

Dlhá mladosť

 

Podľa výsledkov vedeckých štúdií vyzerajú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú milostným hrám, oveľa mladšie, než v skutočnosti sú. Priemerne im pravidelný sex na vzhľade uberá v priemere päť až sedem rokov. Počas pohlavného styku dochádza u žien k vylučovaniu hormónu estrogén. A ten dokáže  vyhladiť drobné vrásky. Toho by mohli využiť najmä ženy po menopauze, keď prirodzená produkcia estrogénu klesá. Avšak zvýšiť sa môže práve pravidelným pohlavným stykom.

 

 
Spestrenie nudnej rutiny
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016

Poloha spredu v stoji

 

 V sexuálnej oblasti sa fantázii nekladú žiadne medze. Partneri, ktorí sa spolu otvorene rozprávajú o sexe, určite v rámci experimentovania už vyskúšali najrôznejšie polohy, takže nami odporúčané varianty im poslúžia len ako tipy na inšpiráciu a spestrenie. Medzi milostné polohy vyžadujúce si šikovnosť a telesnú zdatnosť oboch partnerov patrí pohlavný styk v stoji. Ideálne je, ak medzi partnermi nie je priveľký výškový rozdiel. Muž sa oprie o stenu alebo o inú pevnú oporu a jeho partnerka sa postaví tesne pred neho, prípadne na špičky tak, aby partner mohol do nej vniknúť v stoji.

 

Ak je partnerka nízka a útla, muž ju podvihne, pričom partnerka sa ho pridŕža rukami a ovinie mu nohy okolo bokov. Muž jej podsunie dlane pod zadok a pohybom panvy dopredu a späť začne vykonávať koitálne pohyby. V tejto polohe má žena len málo možností aktívne sa podieľať na styku. Spontánnosť aktu tiež do istej miery narúša snaha partnerov o udržiavanie rovnováhy. Milostná poloha v stoji je opísaná aj v indických sexuálnych príručkách, kde má poetický názov „Objatie stromu“. Samozrejme, je vhodná len v prípade, ak je žena štíhla a muž disponuje dostatočnou silou.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 89 - 99 z 435

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

coloxxal-4-16.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-6-17.jpg 

 

 

 gigal_11-15.jpg

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates