topleft
topright
Dnes je 04.08.2021, Meniny má Dominik

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Sme zdraví?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Všetci dnes trpíme nadmernou únavou a podráždenosťou. Je to iba vedľajší efekt moderného života, alebo ide o niečo vážnejšie? Porovnajte svoje zdravie s pocitmi jedného muža a jednej ženy, na ktorých si odborníci našli viac času, ako to býva zvykom.                         

 

Jana K. má 38 rokov, meria 166 cm a váži 59 kg. Na prvý pohľad vyzerá zdravo. No cíti, že niečo nie je celkom v poriadku:

 

„Mávam časté výkyvy energie, nálad a dostanem každú chrípku, ktorú stretnem. Môj obvodný lekár si myslí, že som hypochonder a ja som sa už viac menej zmierila s tým, že toto je bežný zdravotný stav.“ Jana K., jej výsledky vyšetrení:

 

Candida

 

Zistilo sa relatívne bežné zvýšenie množstva kvasiniek Candida v tenkom čreve J. K. To jej spôsobuje problémy. Kvôli nerovnováhe črevnej mikroflóry potom dochádza k prestupu aj veľkých molekúl čiastočne stráveného jedla do krvného obehu. Výsledkom toho je, že živiny sa správne neabsorbujú a zdravé stravovanie je prakticky bez efektu. Okrem toho sa pri tejto poruche aktivizuje imunitný systém, čo môže spôsobiť poškodenie iných orgánov tela. Treba sa zbaviť candidy.

 

Riešenie: J. K. si musí vybudovať imunitu na Candidu, nestačí sa jej iba zbaviť. Odborníci navrhujú anti-candidový režim, vrátane diéty s vylúčením cukrov a biorezonančnej terapie. Pri biorezonančnej terapii sa cez akupunktúrne body do tela púšťa nízkofrekvenčný elektrický prúd, aby sa tieto aktivizovali. Okrem toho jej odporučili piť acidofilné mlieko a jesť extrakt z grepových semienok s protikvasinkovým efektom.

 

Vyčerpanosť v dôsledku nadbytku adrenalínu

 

Výsledky elektro-dermálneho testu ukázali, že J. K. má priveľa hormónu adrenalínu. To spôsobuje zvýšenie krvného tlaku a zrýchlenie tepu. Okrem toho to vyvoláva aj nadprodukciu stresového hormónu kortizol, čo spôsobuje výkyvy energie aj nálady.

 

Riešenie: J. K. potrebuje viac oddychovať. K tomu jej pomôže napríklad joga, aktívna relaxácia a ďalšie techniky určené na zvládanie stresu. Tým ovplyvní vylučovanie a odbúravanie adrenalínu. Mala by užívať aj vitamíny B5, C, B komplex a magnézium, likoricu a ginseng. Treba nahradiť kávu a čierny čaj bylinkovým, zeleným alebo ovocným čajom, pretože kofeín jej škodí.

 

 
Tabu v októbri
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_10-2018.jpg
 
Humor 9/18
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-3.jpg
 
Tabu v septembri
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_9-2018.jpg
 
Humor
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
humor_9-2018.jpg
 
Tabu v auguste
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_8-2018.jpg
 
Úvahy muža, čo penisu robí dobre
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Áno, každý penis by bol rád trochu väčší a chcel by tiež dlhšie vydržať tvrdý. Každý mužský pohlavný orgán miluje sex, ale pokiaľ nie je istený vákuovou pumpou, môže sa stať, že sa nepostaví.

 

Zvädnutý penis vyzerá strašne a je nepríjemný. Ženy sa naňho nerady pozerajú, lebo ho prirovnávajú k pokazeným párkom!

 

... pýtate sa, čo sú to za reči?

 

Nuž – prelietavého samca!

 

- Nerobte mu dobre rukou. To už dávno vyšlo z módy. Koniec koncov, načo používať ruku, keď na to máte tak úžasne prispôsobené ústa? Plus, rukou si to my sami robíme odvtedy, čo sme mali jedenásť rokov.

 

- Anál: máme ho radi. Je to tam úzke. Treba to raz vyskúšať! Anál nám môžete dráždiť, ale len niečím malým. Napríklad prstom, tesne pred vyvrcholením, alebo tam môžete zabrúsiť aj jazýčkom, keď sa v tých partiách pohybujete. Pokiaľ vám prišlo na um hocičo iné, my sme na to už určite mysleli tiež, alebo sme to už aj vyskúšali, a poväčšine sa nám to určite aj páčilo.

 

- Najjednoduchší spôsob ako zistiť, čo by váš partner a jeho penis chceli, je vymyslieť, čo by ste chceli, aby vám urobil on, a potom mu to isté v posteli spravte vy. Alebo ak vám on robí v posteli niečo, čo vás veľmi vzrušuje, možno chce, aby ste mu to oplatili...

 

 
Roztrhnutá predkožka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Keď som mal 16, rovnako ako väčšina chalanov, som sa chcel zúfalo zbaviť panenstva,“ začína svoj príbeh mladý muž, nazvime ho pekne po slovensky Janko.

 

„Keď som sa na rodinnej oslave olizoval so sesternicinou kamarátkou a ona súhlasila, že so mnou pôjde do hotelovej izby, myslel som si, že prišiel môj čas!

 

Skončilo to tak, že sa nechala prehovoriť len na fajku, ale zdalo sa mi to ako celkom dobrá cena útechy - až kým ma nechtiac neuhryzla do žaluďa. Po pár minútach strávených v agónii sa mi podarilo uistiť ju, že budem v poriadku a že by som ostal rád sám a išiel si ľahnúť.

 

Pri podrobnejšej prehliadke svojho údu som zistil, že mi roztrhla predkožku!

 

Mal som asi ísť do nemocnice, ale nedokázal som si predstaviť, ako o tom hovorím mame a otcovi, pretože sú katolíci a už tak som sa cítil dosť zle, že som mal niečo spoločné so sexom.

 

Po pár mesiacoch sa rana zahojila aj bez lekárskeho pričinenia. Nemohol som síce po celý ten čas onanovať, ale mal som pocit, že to bol boží trest za moje hriechy. Vytrpel som si svoje, no šance na zlepšenie sa ukazovali celkom pekné, takže som mlčky trpel.

 

Prešli tri roky, kým som konečne dostal druhú šancu prísť o poctivosť. Vtedy som bol na výške na výmennom pobyte v Amerike. Baby milovali môj slovenský akcent a nevedeli sa dočkať, kedy ma skazia.

 

Po mojom treťom rande s vysokou černoškou ma ona sama pozvala do svojej izby a ponúkla sa mi. Nemienil som protestovať, tak som si nešikovne nasadil kondóm a pustil sa na vec. Stal sa zo mňa muž. Áno!

 

 
Starostlivosť o vzhľad
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Mnohí muži majú vlastnú predstavu, čo je pre ženy sexi, a čoho sa tak pri zoznamovaní držať, prípadne aké hodnoty vyznávať. Ponúkame vám prehľad, o ktorých pozitívach muži vedia, ale neprikladajú im až takú dôležitosť a význam ako ženy.Aj keď sa všeobecne vie, že mnohé ženy tajne snívajú o mužovi, ktorý je tak trochu nedbalý, nezbedník, romantik a rebel v jednom, v skutočnosti je dôležité, aby sa muž o seba naozaj staral.Ako veľmi? Asi tak, aby bol niekde medzi neumytým  a otrhaným a na druhej strane starostlivo namydleným a uhladeným metrosexuálom. Jednoducho muž, ktorý vie, čo mu pristane, čo vyžaduje daná príležitosť a v čom sa cíti sebavedome.

 

Umenie dotykov

 

Jedným z bodov, ktoré niektorí muži príliš nechápu, ale ženám sa zdajú veľmi sexi, je ochota sa dotýkať. Dotyky všeobecne patria medzi veľmi intímne gestá, ktoré sú práve pre ženy dôležité, predovšetkým ak si muži pohrávajú s ich vlasmi. Keď sa k tomu pridá navyše jemná masáž hlavy, je to pre niektoré dámy doslova extáza.

 

Uznať pravdu partnerky

 

Uznať, že niekto iný má pravdu, nebýva ľahké pre mnoho ľudí. Predovšetkým niektorým mužom potom robí veľký problém povedať uznanlivo partnerke, že má v niečom pravdu, bez toho, aby to znelo ako irónia alebo výsmech.

 

Kuchyňa pre neho nie je cudzie slovo

 

Muži a varenie, to je kombinácia, ktorá je pre ženy príťažlivá. Nejde len o to, že partner v kuchyni niekedy žene uľaví od jej každodennej rutiny. Keď čas od času pripraví prekvapenie v podobe romantickej domácej večere, je to aj vyznanie, ktoré ženy vysoko ocenia.

 

 

 
Tabu v júli
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_7-2018.jpg
 
Ako robiť orál s láskou
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Orálne dráždenie je vhodné aj vtedy, keď sa buď muž alebo žena ešte necítia byť pripravení na akt. V takýchto prípadoch sa môžu vyskytnúť viaceré problémy: ide napríklad o nedostatočnú klzkosť vo vnútri vagíny, alebo je penis muža úplne suchý. Tu pomôže jednoduché naslinenie alebo lubrikant, ktorý premení obyčajný pohlavný akt na ohromný pôžitok.

 

Ďalším problémom orálneho sexu je to, že ženy sú schopné svojho partnera dráždiť až do bodu, keď bude ejakulovať, ale potom odmietnu vziať do úst jeho semeno...

 

Väčšinou to súvisí s hlboko zakorenenou averziou voči našim intímnym výlučkom. Tu ide o dlhodobý výchovný problém. Pri výchove mnohých detí je totiž všetko, čo je spojené s dolnou časťou tela, označované za špinavé. Ľudské potreby ako močenie alebo vyprázdňovanie spadajú do oblasti, o ktorej sa jednoducho nerozpráva a na verejnosti sa to označuje za „fuj“ alebo „hanba“. Deti, ktoré sú takto vychované, považujú potom všetko, čo vychádza z penisu muža alebo z pošvy ženy za odporné a špinavé. Otvor v žaludi mužského údu slúži zároveň na močenie aj ejakuláciu, a tu nastáva dilema, ako sa správať. V takýchto prípadoch by muž nemal na partnerku vyvíjať žiaden tlak. Vhodné je veľmi veľa porozumenia, trpezlivosti a citlivého a láskyplného oboznamovania s touto novou technikou. Zážitok z úspechu bude potom o to väčší a krajší.

 

Ďalšou nesprávnou predstavou je, že ženy by mohli po ochutnaní mužského semena ochorieť. To je úplný nezmysel, pretože semeno nie je jed. Obsahuje najmä hormonálne zložky a bielkoviny, ktoré sa bez problémov strávia. Takže by sa dalo skôr povedať, že prehĺtanie semena je zdravé.

 

Sme si odporní?

 

V mnohých prípadoch má odmietanie orálu psychické príčiny.

 

Mnoho mužov vníma neochotu ženy bozkávať jeho penis akoby za odpor voči nemu samotnému, čo môže mať nepríjemné následky v rozpade partnerstva. Hlavne vtedy, keď obaja nie sú schopní otvorene rozprávať o svojich potrebách a odmietaní. Potom môže k dôjsť k tomu, že sa orálne zanedbaný partner (je jedno, či ide o muža alebo ženu), sám seba opýta: miluje ma v skutočnosti ten druhý? Hnusím sa svojej partnerke alebo partnerovi?

 

Toto klíčiace neporozumenie môže viesť k vnútornej osamelosti partnera, a tým aj k odcudzeniu.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 78 - 88 z 557

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates