topleft
topright
Dnes je 26.01.2020, Meniny má Tamara
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Dar klamstva
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
13.10.2013

„Cítim sa obdarovaný osudom za to, že viem zvádzať ženy. Zistil som to po prvý raz, keď som mal trinásť. Túžil som sa stretnúť s kamošovou priateľkou, ale ona ma nepoznala. Tak som si vymyslel, že som Rakúšan a prihovoril som sa jej. Povedal som jej, že som rakúsky nástupca trónu, že naša rodina má zámok a v ňom je zbrojnica plná brnení. Okamžite som zabodoval a mali sme rande ešte v ten istý večer, lebo sa chcela o mne čo najviac dozvedieť.

iv4.jpg

 
Aneta a Zuzi
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
09.10.2013
ta.jpg
 
Láska je aj chémia a veda
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.10.2013
Samozrejme, ľudskú sexualitu formujú mnohé vonkajšie a vnútorné faktory: zážitky, hormonálne vplyvy, výchova a spoločenské normy. Napriek tomu má zmysel pozrieť sa na sexuálnu rozkoš aj z neurobiologického hľadiska, pretože jedna vec je istá: pocity s ňou spojené majú biologické základy. To, čo cítime hlboko vo svojom vnútri, čo nám rozbúcha srdce či spôsobí podlamovanie kolien, to pramení v mozgu. Silná túžba po milovanej osobe je výsledok komunikácie neurotransmitterov a neurónov. Mozog je teda naozaj naším najdôležitejším sexuálnym orgánom.

 

Nasledujúci lexikón si nerobí žiadne nároky na úplnosť. Je len zhrnutím aktuálnych poznatkov o tom, ktoré oblasti mozgu sa podieľajú na sexuálnych funkciách.

 

S výskumom fyziologických aspektov ľudskej sexuálnej túžby sa od jeho počiatkov spájala aj nádej, že sa ňou bude dať ľahšie manipulovať. Napriek tomu „tabletka na orgazmus“ v dohľadnej dobe k dispozícii určite nebude.

itabu5.jpg

 
Austin a Jurizam
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
29.09.2013
yuri.jpg
 
Ako si užiť rýchlovku
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
29.09.2013
Máte chuť, máte priateľku, ale... Je jasné, že ona nemá chuť na sex, ale na rýchlovku už väčšinou vôbec nie. Pri troche plánovania si však môžete užiť nečakané rýchle dobrodružstvo tak, aby ste z toho mali potešenie obidvaja.

 

Načasovanie

 

Plánovanie je základ úspechu. Zapamätajte si, kedy mala vaša priateľka menštruáciu a naplánujte si "akciu" asi týždeň "po tom". V tomto období jej stúpa testosterón, takže bude naklonená na sexuálne dobrodružstvá.

i11.jpg

 
Šťastné páry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.09.2013
Je pravda, že len niektorým párom je dopriate žiť spolu dlho a spokojne, zatiaľ čo iných čaká v partnerskej oblasti takpovediac kočovný život alebo samota. Vedci sa už dlhé roky snažia zistiť, čo robia dlhodobo (a šťastne) žijúce manželské páry inak ako ľudia, ktorým sa rozpadáva jeden vzťah za druhým.

 

- podľa všetkého je veľkou chybou zdôveriť sa partnerovi so všetkými svojimi pocitmi a želaniami, teda o všetkom ho úplne pravdivo informovať. Takéto konanie býva často výsledkom priania, aby milovaný človek nebol len manželom či manželkou, ale zároveň aj najlepším priateľom. Aj existencia malých tajomstiev môže manželstvu veľmi prospievať a štipka podozrievavosti tiež neškodí. Naopak, pomáha udržiavať potrebnú dávku napätia a zamedzí tomu, aby vzťah nahlodala nuda. Koho by zaujímal človek, o ktorom vieme úplne všetko? V takýchto vzťahoch absentuje vzrušenie, nové podnety a zvedavosť.

part3.jpg

 
20 dobrých sexuálnych predsavzatí
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.09.2013
Je váš sex občas nudný? Už viackrát ste zatúžili po tom, aby vám partner/ka urobil/a striptíz? Alebo snívate o mohutnejšom orgazme? Stačí, ak sa budete riadiť nasledujúcimi dovolenkovými predsavzatiami!

 

1. Chcela by som ešte lepšie uspokojovať svojho partnera

 

Počas horúcej noci plnej vášne z neho vylákajte jeho najtajnejšie priania! Ale pozor: nepohoršujte sa, ak niektorá z jeho fantázií protirečí vašim osobným normám! Nechajte si jeho prianie prejsť hlavou. Skúste si predstaviť, aké pocity by vo vás vzbudila realizácia partnerovej fantázie. A potom mu ju splňte..

 

2. Chcem svoju partnerku poriadne rozpáliť!

 

Isteže, ste k nej ohľaduplný a nežný. Napriek tomu máte pocit, že ešte niečo chýba? V tom prípade si viac všímajte jej reakcie, a uprednostnite jej potreby pred svojimi! Rozmaznávajte ju ústami a rukami, až kým nebude prosiť o „milosť“!

tabu4.jpg

 
Strata túžby nie je sexuálna porucha!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
25.09.2013
Nemať túžbu je také normálne, ako ju mať. Oboje patrí k životu.  Nie je problém, že ľudia z času na čas stratia svoju túžbu. Problémom je, že dnes majú mnohí pocit, že niečo také sa im nikdy nesmie stať. No stáva sa to každému. Kedysi, keď neexistovali prostriedky a lieky, vďaka ktorým môžeme byť jeden druhému stále k dispozícii, bolo úplne normálne, že si ženy dali každý mesiac na určitý čas pohov. V minulosti bolo tiež samozrejmosťou, že po niekoľkých rokoch spolužitia sex už nebol taký intenzívny, ako býval na začiatku vzťahu.  Nikto od dlhodobých párov neočakával, že by ich mala spájať práve sexuálna túžba.

 

No dnes sa propaguje myšlienka, že vášnivý, pravidelný sex je bežnou a potrebnou vecou – pre dobré manželstvo, pre pocit mužnosti alebo ženskosti. Takéto očakávania sú však väčšinou nerealistické a iba robia ľudí nešťastnými.

 

hu3.jpg

 
Prospeje nevera môjmu zdraviu?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
25.09.2013
Neverní muži majú  vyššie riziko vzniku migrény a aneuryzmu (chorobné rozšírenie ciev) – stres z podvodu im stúpa do hlavy.

 

Tip proti nevere: pestujte svoj vzťah, ak vám je zdravie milé. Rezervujte si jeden večer v  týždni len pre vás dvoch. Choďte napríklad niekam tancovať. Muži, ktorí sa vedia hýbať, pôsobia atraktívnejšie, lebo ukazujú ženám, že ich lono je  pohyblivé, čo svedčí o zdraví a kondícii. Na druhej strane, partner, ktorý sa dozvie o nevere, začína trpieť depresiou a strachom. Zabezpečím si „bokovkou“  viac sexu?

 

t2ri.jpg

 
Láska na prvý čuch
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
24.09.2013

Pekná tvár, štíhle telo, dobré oblečenie - tak prečo vám "nevonia"? Vedci zistili, že feromóny /chemické látky, ktoré zodpovedajú za to, akú vôňu vypúšťame, keď sa chceme rozmnožovať/ sa priťahujú. To znamená, že ak chceme, aby vzťah bol naozaj pevný, treba "počúvať" nos, lebo vôňa vylučovaná smerom od muža k žene by mala harmonizovať s chemickou látkou, ktorú vylučuje žena smerom k mužovi. Sú feromóny naozaj také dôležité?

itabu3.jpg

 
Bez jedla prežijete aj mesiac, bez vody po týždni zomriete
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.09.2013

Z  vody sme sa narodili, z vody sme stvorení, bez vody by sme zomreli. Vedec Dr. Batmanghelidj, autor mnohých kníh o význame tejto tekutiny (Water for Health, For Healing, For Life - Voda pre zdravie, liečbu, život) sa tejto téme venoval celý život.

Prečítajte si, prečo treba vodu piť.

 

- Ako ste prišli na to, že voda má liečivé účinky?

 

- Pred mnohými rokmi, ešte ako študent medicíny, som musel podať nejakú pomoc mužovi, ktorý mal bolesti brucha. Ale v tej chvíli som pri sebe nemal žiadne lieky a ani som nemal možnosť k nejakým sa dostať. Vzal som teda dva poháre vody a dal som mu ich vypiť. Stal sa zázrak! Do ôsmich minút jeho bolesť zmizla. Sledoval som ho, lebo som sa obával, čo s ním bude, ale on sa začal usmievať od ucha k uchu. Tak som mu povedal, aby odteraz každé tri hodiny vypil dva poháre vody. A takto sa vyliečil z vredov!

iltabu.jpg

 
<< Začiatok < Predošlá 41 42 43 44 45 46 47 48 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 441 - 451 z 519

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates