topleft
topright
Dnes je 17.09.2019, Meniny má Olympia
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

private-8-2019.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Bez jedla prežijete aj mesiac, bez vody po týždni zomriete
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
23.09.2013

Z  vody sme sa narodili, z vody sme stvorení, bez vody by sme zomreli. Vedec Dr. Batmanghelidj, autor mnohých kníh o význame tejto tekutiny (Water for Health, For Healing, For Life - Voda pre zdravie, liečbu, život) sa tejto téme venoval celý život.

Prečítajte si, prečo treba vodu piť.

 

- Ako ste prišli na to, že voda má liečivé účinky?

 

- Pred mnohými rokmi, ešte ako študent medicíny, som musel podať nejakú pomoc mužovi, ktorý mal bolesti brucha. Ale v tej chvíli som pri sebe nemal žiadne lieky a ani som nemal možnosť k nejakým sa dostať. Vzal som teda dva poháre vody a dal som mu ich vypiť. Stal sa zázrak! Do ôsmich minút jeho bolesť zmizla. Sledoval som ho, lebo som sa obával, čo s ním bude, ale on sa začal usmievať od ucha k uchu. Tak som mu povedal, aby odteraz každé tri hodiny vypil dva poháre vody. A takto sa vyliečil z vredov!

iltabu.jpg

 
Cesta na vrchol
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.09.2013

Ženský orgazmus patrí medzi najväčšie záhady sveta.  Nielen ženy sa zaoberajú otázkou, čo robiť, aby ho preciťovali intenzívnejšie, či aby ho vôbec dosiahli. Aj mužom často vŕta v hlave partnerkino vyvrcholenie a väčšina hľadá v prvom rade odpoveď na otázky: ako ju privediem k orgazmu? Skutočne ho dosiahla, alebo to len predo mnou predstiera? Ako je možné, že jej trvá tak dlho, kým vyvrcholí? Prečo je pre ňu natoľko dôležité prostredie, keď mne na dosiahnutie vyvrcholenia stačí len vniknúť do ženy?

itabu1.jpg

 
Nikdy nevyslovená túžba
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
22.09.2013

Sexuálnu nesmelosť a hanblivosť môžeme vyjadriť aj takto: „Chcel by som, ale akosi nemôžem; túžim po tom, ale nedokážem to urobiť.“

 

Často krát však nejde len o činy, ide aj o neschopnosť hovoriť o tom, po čom človek túži. Namiesto činov stále len sníva o tom, ako by to malo byť.

 

34-ročná Vika spomína na svoj posledný vzťah so smútkom:

 

- Chápem, že som mu mala povedať, čo v skutočnosti chcem, ale nedokázala som zo seba dostať ani jediného slova. Nedokážem sa dostať cez nejakú vnútornú hranicu, bariéru, a vždy to končí rovnako: neviem rovno povedať o svojich pocitoch a túžbach. Vôbec nechápem, prečo je to tak. Tak radšej volím cestu úniku a rozchodu. Rozišli sme sa, a on vlastne ani nevie, prečo. A ja viem, že to bolo kvôli mojej slabosti.

itabu.jpg

 
8 tajností, ktoré žena schováva pred mužom
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
20.09.2013
1. Mala viac milencov, ako si myslíte

 

Každá tretia žena vám nepovie to správne číslo!

 

Kedy sa obávať: Iba ak by mohla byť nakazená nejakou sexuálne prenosnou chorobou

 

Ako sa zachovať: Nič nehovorte. Podľa najnovších výskumov ženy kladú väčší dôraz na nevracanie sa k minulosti. V súčasnosti sa chce sústrediť na Vás – tak ju nechajte.  Pokiaľ to jednoducho musíte vedieť, najskôr ju upokojte tým, že jej budete rozprávať príhody z Vašej minulosti. Ale ak žena očakáva, že sa Vám jej pravda nebude páčiť, pravdepodobne ju z nej ani nedostanete.

 

atabu.jpg

 
Netrpezlivosť v nohaviciach
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.09.2013
Prechod od obyčajného chodenia k intímnemu zblíženiu je veľmi delikátna téma. Ak sa to udeje narýchlo, namiesto vzrušenia to vyvolá opačný efekt: a tak po úspešnom začiatku nasleduje sklamanie. Bohužiaľ, častejšie bývajú sklamané ženy.

 

Psychológia si našla jednoduché vysvetlenie, prečo idú muži tak zhurta „na vec": lebo normálny muž, ktorý sám seba nepovažuje za supermana, sa celkom detsky prirodzene obáva toho, že by mu žena mohla povedať „nie". Preto sa snaží schovať svoju neistotu za silu, ktorú prejavuje ako okamžitú chuť na sex. A tak sa nejedna žena ocitne v situácii, keď ju muž po pár hodinách známosti láka domov pozrieť si „zbierku známok", fotografie z detstva, pozýva ju na šálku kávy, prípadne rovno útočí na jej city vydieraním, že sa mu veľmi páči, že je najkrajšia na svete a chce s ňou spať.

tabu.jpg

 

 
 
Nie všetky partnerské problémy sú katastrofou
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.09.2013

V každom manželstve nastanú okamihy, ktoré môžu narušiť partnerskú harmóniu. Zatiaľ čo niektoré problémy, ako je nevera, sú pre vzťah doslova pohromou, iné môžu mať na vzťah ako taký skutočne pozitívny vplyv. Pripravili sme pre vás zoznam situácií, ktoré na prvý pohľad vyzerajú hrozivo, v skutočnosti ale partnerskému vzťahu prospievajú.

hh1.jpg

 
Čo prezrádza prieskum?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
17.09.2013

V Británii zverejnili výsledky rozsiahleho výskumu zo sveta spální. Tu je to najzaujímavejšie, čo z neho vzišlo:

1. 58% percent žien priznalo, že už niekedy pri styku s partnerom predstieralo orgazmus. Z toho navyše 93% odtajnilo, že tomu tak nebolo len raz.

2208.jpg

 
Teraz sa hľadá bod A!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
17.09.2013

Orgazmus, ktorý je navodený dráždením bodu G, vzniká mechanickým dráždením prednej steny pošvy. Iste vás však bude zaujímať, že vo svojom lone majú dámy ešte jedno písmeno prepojené s erotikou: bod A. Toto miesto vraj v sebe skrýva uragán vášne a zmyselnosti. Stačí ho len nájsť a poláskať.  A potom si už len užívať neskutočné vyvrcholenia!

bod_a.jpg

 
Prečo ženy milujú aj nenávidia análny sex
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
15.09.2013

V prípade análneho sexu neexistuje nič medzi . Buď ho vaša partnerka zbožňuje , alebo nenávidi . Žiadna z týchto polôh však nemusí byť definitívna . Väčšina žien niekedy análny sex skúsila , ale len minimum z nich chce túto skúsenosť zopakovať , alebo v nej dokonca nájde zaľúbenie . Dôvod je úplne jasný : bolesť a nepríjemné pocity . Ak by si ženy boli isté , že ich análna hra nebude bolieť , výrazne by stúpla ochota k ich praktizovaniu . Na druhej strane je samozrejmé , že muži by  milovanie zozadu so svojou partnerkou radi vyskúšali a márne premýšľajú , ako sa k tomu dostať .

iiiii1.jpg

 
Jazyky v akcii
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
15.09.2013

V partnerských vzťahoch je pre orálne uspokojovanie bezpochyby najvhodnejšia takzvaná poloha 69, umožňujúca obom "zúčastneným" vzájomne si stimulovať pohlavný orgán.Táto poloha je často využívaná aj v erotickej fotografii a pornofilmoch, najmä v lesbickom sexe. Ide o to, že pre väčšinu aktívnych, ako aj pasívnych lesbičiek je orálny sex v polohe 69 najistejším spôsobom dosiahnutia skutočne silného orgazmu.

hh2.jpg

 

 
Mýty o poruchách erekcie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.09.2013
Je to nočná mora každého muža. Sex je v plnom prúde, ale penis odmieta počúvať a sabotuje všetky snaženia. „Impotencia“ je stále tabuizovanou témou. Navyše je zabalená do mnohých predsudkov a poloprávd.

 

Mýtus číslo jedna: poruchy erekcie postihujú len starších mužov

 

Je pravda, že najviac postihnutou vekovou skupinou sú muži starší ako štyridsať rokov. Podľa celosvetových štatistík v tejto vekovej skupine trpel alebo trpí každý druhý muž!!!

par2.jpg

 
<< Začiatok < Predošlá 41 42 43 44 45 46 47 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 441 - 451 z 509

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates