topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Humor 1/14
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
31.12.2013
sil5.jpg
 
Milostné hry a bozky
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
29.12.2013
Pohlavným aktom, zrealizovaným viac z povinnosti ako z vášne, sa síce splnia tzv. manželské povinnosti, keď to už musí byť, ale na takéto intímne chvíle zostane v partneroch len nepríjemná spomienka. Svedčí to o tom, že partneri už pravdepodobne zabudli, aké príjemné zážitky môže sexualita priniesť – alebo o tom zatiaľ ani nevedia.

 

Ešte stále sa nájde veľa mužov, ktorí chcú ísť hneď na vec a snahy o nežnosti zo strany ženy považujú len za zbytočnosť, ktorá len odďaľuje samotný akt. Títo ľudia si však neuvedomujú, že sa ochudobňujú o časť prežívania sexuality. Možno ste aj vy toho názoru, že pohlavné spojenie by malo slúžiť výlučne splodeniu potomkov. Toto morálne stanovisko je síce zriedkavé, ale dá sa akceptovať.

ile4.jpg

 
Tajomstvá Orientu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
28.12.2013
V starej Indii, ako aj inde v starom svete, bol sex oslavovaný a skúmaný bez akejkoľvek hanby.

 

V období medzi 1. a 4. storočím nášho letopočtu spísal istý svätý mudrc menom Vatsyayana, pochádzajúci z Benares, všetko to o sexuálnych praktikách svojho národa, čo sa mu podarilo zistiť. Výsledkom bola kniha podrobne popisujúca sexuálne zvyky a dostala názov Kámasútra. Je to však skôr esej ako kniha na čítanie – jej názov totiž v preklade znamená „Veda o potešení“.

 

Kniha odzrkadľuje privilegovaný svet lenivosti, luxusu a intríg, do ktorého patril aj Vatsyayana. Zmyslom života hornej vrstvy indickej spoločnosti bolo dopriať si potešenie. Títo ľudia boli posadnutí zvádzaním a sexom. A hoci to bola spoločnosť materialistická, napriek tomu dosiahla pozoruhodnú duchovnú dimenziu, do ktorej bol sex vstupnou bránou

ilu13.jpg

 
Murlie a Suzies
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
27.12.2013
muriel_a_suzie.jpg
 
Aj singles majú sex!
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
27.12.2013
A mal by byť čo najmenej komplikovaný. Veď nikto v takejto divokej, vzrušujúcej životnej fáze nepotrebuje výčitky zo zlého svedomia, nervozitu alebo zlomené srdce.

 

Ste single? Blahoželáme! Teraz môžete skúšať nový matrac s kým sa vám zachce: od zvedavých študentov až po atraktívnych biznismenov/podnikateľky. Keďže ide o chvíľkovú známosť, nemusíte si nepretržite dokazovať, akí ste inteligentní a dobre vychovaní. Opadnú všetky zábrany. Môžete skúmať, kde sú vaše hranice a skúšať niečo nové bez toho, že by ste niečo riskovali. Tieto noci (alebo aj rána a poobedia) bez zahanbujúceho okúňania sa to je pravé dobrodružstvo – hoci má trochu zakázanú príchuť.

ili10.jpg

 
Zákaz žobrania?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
26.12.2013

Pohlavný styk je vždy aj mocenskou hrou. Zriedkavo sú totiž pri ňom obaja partneri úplne rovnocenní. Niektoré ženy a muži sa vyžívajú v tom, keď môžu partnerovi vo veciach erotiky niečo odmietnuť. Vysvetlenie je jednoduché: Vzrušuje ich partnerovo žobronenie! Čím viac ich prosí a nalieha na nich, tým viac sa vzrušia.

Dominik (51) hovorí: „Neexistuje nič vzrušujúcejšie, ako mať pred sebou ženu, ktorá ma takpovediac na kolenách prosí, aby som ju už konečne priviedol k orgazmu. Niekedy svoju manželku nechám aj hodinu prosíkať, pretože to vo mne vyvoláva neskutočne príjemný pocit.“

 

Potvrdzuje to aj Lena (29). Tri roky pracuje ako domina a vášeň vyvolanú prosíkaním dobre pozná. „Mnoho mojich zákazníkov ma aj hodinu prosí, aby som im dovolila bozkávať mi nohy. Často pritom ide skôr o odriekaciu hru ako o naplnenie túžby. Boli by sklamaní, keby som im hneď vyhovela.“

i23.jpg

 
Zamilovaní do hviezdy
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
26.12.2013

U tínedžerov je takmer bežné, že sú „zbláznení“ do nejakého populárneho speváka alebo herca. Avšak aj ľudia po puberte mávajú vzdialené objekty túžby.  Svojich ctiteľov má každá významná osobnosť spoločenského života – politici, spisovatelia, režiséri či modelky. Ich obdivovatelia zbierajú všetko, čo sa týka idolov, napríklad fotografie, knihy a filmy. Niekedy sa pokúšajú aj osobne sa s nimi stretnúť a prechovávajú k nim city, ktoré sa v podstate nelíšia od reálnej zamilovanosti. Psychológovia zistili, že toto pre mnohých detinské správanie má na platonicky zamilovaného človeka pozitívny efekt. Zvlášť v krízových obdobiach môžu takéto vzťahy poskytnúť obdivovateľovi silnejšiu oporu ako partnerský zväzok s „reálnou“ osobou. Takáto láska nespôsobuje žiadne utrpenie, keďže zo strany zbožňovaného prominenta nedôjde k odmietnutiu ani  k výsmechu.

k4.jpg

 
Prečo sú niektoré ženy stále samé
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.12.2013
1. Stále utekáte

 

Už len to slovo „vzťah“ vás zastrašuje. Vo vašich ušiach totiž vzbudzuje obavy. Nejde o to, že by vám partner nechýbal. No ako náhle je pri vás dlhšie ako 24 hodín, žiada sa vám zas byť nejaký čas sama, len so svojimi záľubami a s kamarátmi. Pritom vás váš partner vôbec nemieni obrať o vašu slobodu a nezávislosť. Práve preto sa nakoniec zaľúbil do vás, lebo ste taká samostatná. No príde mu zaťažko pochopiť, prečo si ho raz pripustíte k sebe tak blízko a potom ho zas odháňate (alebo si to aspoň myslíte). Táto rozporuplnosť typu blízkosť-odstup v ňom vyvoláva  domienku, že neviete čo chcete.

 

No pritom je to len polopravda. Hoci občas pôsobíte ako ideálna single-kandidátka, túžite aj po intimite a dôvere dlhodobého vzťahu. Čo vás odrádza, aby ste sa mu naplno oddali? Strach, že zostanete sama so zlomeným srdcom! Tak sa radšej držíte toho svojho odstupu a ste v bezpečí. Aby ste si to vedeli aj odôvodniť, zakaždým hľadáte na partnerovi nejaké chyby, ktoré vás utvrdzujú v tom, že robíte „dobre“.  i9.jpg

 
Mužské veci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
18.12.2013

Prevažná väčšina pohlavných orgánov ženy sa nachádza vnútri jej tela, a aj jej sexualita je orientovaná smerom dnu, s cieľom ochrániť v nej vznikajúci nový život. Ženská pošva je ako nádoba určená na to, aby do seba niečo prijala. Naproti tomu pohlavné orgány muža sú situované prevažne ako vonkajšie časti tela. Penis spolu so semenníkmi sú akoby „príveskom“ na tele. A aj pri pohlavnom akte musí muž vstupovať do iného, t. j. ženského tela, ak chce naplniť ich prirodzenú pohlavnú funkciu. Táto analógia vonkajšej časti, ktorá musí zapadnúť do inej časti ako kľúč do zámky, je jedným z podstatných rozdielov pri vnímaní a prežívaní sexuality u oboch pohlaví. Túto rozdielnosť nemôže v sexuálnom živote ignorovať ani emancipovaná žena. A hoci je tento rozdiel daný rozdielne fungujúcimi, navzájom zosúladenými pohlavnými orgánmi, najviac sa prejavuje práve v psychickej oblasti.

mu.jpg

 
Laren a Erika
Hodnotenie čitateľov: / 5
Napísal tabu   
09.12.2013

laren_a_eri.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Na veľkosti nezáleží
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
04.12.2013
Veľké dlane, šľapy, alebo veľký nos majú údajne muži, ktorí zároveň vlastnia aj nadpriemerný penis. Je to pravda a aká veľkosť penisu je vlastne pre sex najlepšia?

 

Je to celoživotná láska a čím väčšieho majú, tým mužnejšie sa cítia. Reč je samozrejme o mužoch a ich penise. Najneskôr v puberte po sebe chlapci v sprchách začínajú pokukovať a nenápadne sledovať, či tá ich pýcha nie je náhodou menšia / tenšia / divnejšia než penisy ostatných. Bohužiaľ tiež zhruba v tom období sa po prvýkrát stretnú s pornofilmami a " vďaka " nadmerne vyvinutým hercom a niekoľkým optickým trikom získajú dojem, že priemerný penis dosahuje dĺžku minimálne dvadsať centimetrov a čokoľvek menšieho je dôvodom k obave a depresiám.

mu1.jpg

 

 
 
<< Začiatok < Predošlá 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 430 - 440 z 536

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates