topleft
topright
Dnes je 21.01.2022, Meniny má Vincent

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Tabu november-december
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu11-12-2020.jpg
 
Ariana
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
30.11.1999
ariana1.jpg
 
Humor
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-2_12.jpg 
 
Zakázané ovocie najlepšie chutí
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999

Ľudstvo to pozná už od biblických čias: čo je zakázané, to nás priťahuje akoby zázrakom. Prečo sa nám, hriešnym, snívajú fantázie o nedovolenom sexe s farárom? A prečo to robia farári so svojimi „ovečkami“ - ba keby len s nimi, ale dokonca aj s deťmi obidvoch pohlaví...?!

Existuje jedna zvláštna zákonitosť: to, čo je zakázané, stáva sa pre ľudí akoby príťažlivejším. Značky zákazu lákajú k porušeniu. Túto jedinečnú reakciu mysle museli poznať už ľudia v praveku - veď podľa Biblie sa príbeh o stvorení človeka začal neodolateľným čarom zakázaného ovocia. Adam prekročil božský zákaz jesť jablká zo zakázaného stromu a spolu s Evou spoznali hriešnu lásku...

 

- Naozaj platí, že viac chceme to, čo nemôžeme mať?

 

- Áno. Dokázali to mnohé výskumy. A vôbec to nemusí byť zakázané jablko zo stromu poznania - postačí aj obyčajný hamburger.

 

Keď napríklad firma MacDonalds oznámila, že v USA sťahujú zo sortimentu hamburger Royal, viditeľne vzrástla chuť zákazníkov práve na tento produkt a jeho spotreba vzrástla.

 

Alebo ďalší príklad - filmové štúdiá zistili, že staré filmy môžu predať ešte raz a lepšie, ak ich uvedú na trh ako takzvané necenzurované vydanie, čiže so scénami, ktoré boli kedysi z filmu vystrihnuté. Túto ľudskú chuť na zakázané dnes cielene využívajú marketingoví stratégovia, predávajúci tovary od výmyslu sveta.

 

- Znamená to, čo je dovolené, už nie je také príťažlivé?

 

- Našťastie, ľudské túžby a záujmy spúšťa mnoho impulzov, nielen zákazy. Ale výskumy naznačili, že ak sa sprístupní zakázaná vec, náš záujem skutočne oslabne. Napríklad keď v jednom štáte USA nariadili, že každý dospelý občan musí vlastniť zbraň, predaj zbraní klesol!!!

 

- Prečo vlastne túžime po zakázanom?

 

- Poháňa nás túžba po voľnosti konania, po slobode, po možnosti výberu.

 

- Platí to aj v láske?

 

- Dokonca veľmi presne. Zakázané lásky prežíva človek takmer vždy vášnivejšie a intenzívnejšie. Psychológovia to nazývajú efektom Rómea a Júlie. Ukradnutá noc lásky so ženatým milencom alebo vydatou milenkou sa stáva nezabudnuteľnou; vydatá žena, ktorú by vlastne cudzí muž nemal milovať, sa môže stať najväčšou láskou jeho života. Tieto silné pocity pritom nemajú nič spoločné s kvalitami milovania. Ich zdrojom je len opojný pocit z prelomenia hraníc a získania slobody.

 

- A čo strach z potrestania?

 

- Strach sa môže zmeniť na rozkoš - ako zmes obáv a nádeje, že všetko dobre dopadne. Strach v tejto situácii vyvoláva rozkoš z telesných závratov (strata pôdy pod nohami), rýchlosti, nespoľahlivých spôsobov uspokojenia a porušovania zákazov. To isté napríklad platí aj pri chuti na sex na „nezvyčajných miestach“.

 

Vezmime si sex v lietadle - je to všetko iné, len nie pohodlné... Ale pocit,  že spolu robíte niečo „nemožné“, vyvoláva u partnerov mimoriadnu blízkosť. A mimoriadne silný tlkot srdca, čiže vzrušenie.

 

- Existuje nejaký biologický základ pre „čaro zakázaného“?

 

- Asi je to zvedavosť. Patrí k základnej „výbave“ ľudí (a mnohých zvierat). Zvedavosť je základom našej schopnosti prispôsobiť sa okoliu. Čím sme zvedavejší, tým viac sa vieme naučiť, a to je dobre. Pri malých deťoch je nutkanie po poznaní také silné, že niektorí psychológovia hovoria o „syndróme horúcej sporákovej platne“. Ak rodičia dieťa neustále varujú pred horúcou sporákovou platňou, len tým podnecujú jeho zvedavosť. Nutkanie dotknúť sa jej sa stáva neodolateľným. Najnovšie výskumy mozgu poukazujú na to, že v jeho systéme pracuje „sieť zvedavosti“. Z vydareného poznávania získame silný pôžitok. „Vydarený“ znamená, že ak zažijeme niečo nové a mozog si to v sieti pospája, odmení nás dávkou dopamínu - hormónu šťastia. A to patrí k rozkoši zo strachu - tušíme, že sa nám núka odmena.

 

- Je to dobré alebo zlé, že sa občas necháme zviesť zakázaným?

 

- Na túto otázku sa nedá odpovedať. Už celé stáročia si vedci nad tým lámu hlavu, ale odpoveď nikto nenašiel. Hrdinovia v rozprávkach a filmoch boli väčšinou odmenení, ak prekročili zakázaný prah. Po tomto odvážnom kroku nasledovalo odkliatie, zlá kliatba sa zrušila. To isté naznačuje aj biblický príbeh: za porušenie boli Adam a Eva vyhnaní z raja. Ale získali tiež niečo dôležité - poznanie. Aj v skutočnom živote musia tí, čo porušia zákaz, istým spôsobom pykať. V tejto komplikovanej téme je jasné len jedno: zákazy a tabu sa menia. Mnohé z toho, čo ešte včera bolo zakázané a spôsobovalo žiadostivosť, je dnes už všedne dostupné. Tento poznatok inšpiroval francúzskeho spisovateľa Jeana Geneta k výroku: „Rozkoš zo zakázaného si možno vychutnať vtedy, keď to človek urobí okamžite. Zajtra to už možno bude dovolené.“

 

                

 

 
Trpezlivosť ruže priniesla
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Karin som spoznal na jednej konferencii a od prvého momentu som ňou bol fascinovaný. Ešte nadšenejší som bol, keď súhlasila, aby sme aj naďalej udržiavali kontakt, hoci bývala v inom meste ako ja.

 

A tak sme potom absolvovali niekoľko krátkych stretnutí, pretože si mohla vziať len jeden deň voľna. Veľmi som si želal, aby mohla u mňa niekedy aj prespať, no na druhej strane som sa bál, či by ju práve moje naliehanie neodradilo. A ja som toto nežné stvorenie nechcel stratiť.

 

Pri poslednom stretnutí som sa však rozhodol navrhnúť jej čosi zaujímavé.

 

„Karin, čo by si povedala na niekoľkodňovú spoločnú dovolenku?“

 

„To nie je zlý nápad,“ odvetila so šibalským úsmevom, „ak si ochotný podstúpiť štrapácie spoločnej dovolenky so mnou...“

 

Nechápal som, o čom to hovorí, no napriek tomu sme si dohodli termín, ktorý nám obom vyhovoval.

 

Teraz toto božské stvorenie s nádhernými mäkkými blonďatými vlasmi až po plecia sedelo naproti mne vo vlaku. Bola vysoká, s nádhernou postavou aj tvárou. Jednoducho, všetko na nej bolo krásne. Keď sa smiala, bola ešte okúzľujúcejšia. Niet divu, že sa moja mužská predstavivosť koncentrovala len na dnešný večer a najmä na prvú spoločnú noc.

 

No čoskoro prišla studená sprcha.

 

Keď sme dorazili do penziónu, v ktorom sme mali bývať, Karin objednala dve jednoposteľové izby. Aj keď som si to tak vôbec nepredstavoval, prehltol som prvé sklamanie.

 

„Za pol hodiny ťa vyzdvihnem,“ ubezpečil som ju, keď sa odišla prezliecť do svojej izby.

 

Možno som tú polhodinu presne nedodržal, no keď som vstúpil do Karininej izby, stála tam len v podprsenke a nohavičkách.

 

„Ach, už si tu?“ spýtala sa v rozpakoch.

 

„Áno, musel som sa predsa pozrieť, ako si sa zabývala, a najskôr ťa poriadne privítať...“

 

Vzal som ju do náručia a dali sme si horúci bozk.

 

„Sklamaný?“

 

„Prečo?“ nechápal som.

 

„Tým, že nebývame spolu. Vieš, v takýchto malých penziónoch sa to inak nedá. Ale neboj sa, aj tak to bude... Len musíš byť trpezlivý.“

 

Potom mi túžobne padla do náručia a silno sa ku mne privinula. Na čo ešte čakám? pýtal som sa v duchu. No spomenul som si, že mám byť trpezlivý. Tak som ju len silno objal. Karin sa zachvela.

 

„Ach, ty,“ zašepkala, „...čo to so mnou vyvádzaš?“

 

Držal som ju a bozkával všade, kde som len dočiahol: na vlasy, čelo, oči, ústa, šiju a postupoval som stále nižšie po jej vyšportovanom dievčenskom tele, ktoré bolo krajšie, než som si kedy vo svojej fantázii predstavoval. Cítil som, ako sa mi jej úžasné telo poddáva a mäkne mi v rukách. Začala ma mlčky hladiť, pričom okúzľujúco voňala a vzdychala. Položil som ju láskyplne na posteľ a pokračoval v láskaní.

 

Vítali sme sa dlho. Dráždivo a náruživo. Ale len bozkami.
 
Humor ako poistka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Skoro všetci muži dokážu prehliadnuť nadbytočné kilogramy svojej partnerky, jej márnotratnosť alebo pripálené volské oko. Ale prehnane vážna žena, ktorá nerozumie vtipu a nedokáže byť sebaironická, je trápenie. 72 % mužov uvádza, že je pre nich zmysel pre humor rovnako dôležitý ako dobrý výzor. (Takže ženy môžu svoje komplexy zo vzhľadu hodiť za hlavu.) Načo navštevovať kozmetiku, keď stačí rozumieť jeho vtipom? Za najsexi považujú muži takú manželku, ktorá si dokáže robiť žarty z toho, čo je pre ňu najcennejšie; zo svojich otravných detí. Ešte úžasnejšia je vraj žena, ktorá sa zasmeje aj vtedy, keď sa snaží dostať pod čepiec – takže by vlastne mala byť obrazom žiaľu. 

 

CHUDNITE  EFEKTÍVNEJŠIE         

 

Plávanie v teplej vode je veľmi užitočné pre ľudí s nadváhou. Pretože to, ako rýchlo strácate váhu, závisí aj od teploty vody. V jednej štúdii z Univerzity na Floride sa zistilo, že pokusné osoby v 20-stupňovej vode síce spálili skoro rovnaké množstvo kalórií ako v 33-stupňovej (517 respektíve 505 kilokalórií), ale rozdiel sa ukázal v jedení po športe: zatiaľ čo atléti z teplej vody skonzumovali len 608 kalórií, atléti po tréningu v studenej vode potrebovali viac kalórií – až 877! Vedci predpokladajú, že silnejší hlad súvisí s reguláciou telesnej teploty.

 

 

 
Tabu september-október
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_9-10-2020.jpg
 
Humor
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-3_20.jpg
 
Tabu júl - august
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_7-8-2020.jpg
 
Hlavne, že mu stojí!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Keď berieme do úvahy, že je to niečo, čo ľudia robia odvtedy, ako sa Adam vrhol na Evu zahalenú iba figovým listom, milovanie by malo byť prostučkou záležitosťou. Ale nie je. Občas treba dať do pohybu spodnú časť tela a pritom nezanedbávať lásku v srdci a hlave - a to býva niekedy komplikované... Táto hra je plná nášľapných mín. Ale ak prekonáte nereálne očakávania, ktoré ste do vzťahu v jeho počiatkoch vkladali, máte nádej na dlhoročný vyrovnaný spoločný život.           

 

Pravda je, že muži nie sú v posteli vždy najlepší. Majú svoje veľké chvíľky, ale aj dni, keď sa im nechce postaviť.

 

Takže chlap, ktorý „ide na vec“ trikrát za noc, tak to je veľkohrdina. Ešte dvakrát sa dá... Štyrikrát a viac - tak to musí byť buď pornohviezda alebo 16-ročný pubertiak bez sebakontroly.

 

Zvýšené očakávania žien sú pre mužov naozaj lichotivé, no nezaškodí trochu znížiť nároky na ich výkony v posteli.

 

Čakanie, že to pôjde v nemožnej polohe

 

Ženské telo je ohybná a krásna vec. Mužské telo však nie. Je v pohode, pokiaľ má muž nosiť ťažké veci a chvíľu behať, no nie je stavané ohýbať sa do nezvyčajných polôh. To je dôvod, prečo pri gymnastike ženy predvádzajú fantastické zostavy ako rôzne mašle a roznožky, zatiaľ čo muži len visia z kovových kruhov, alebo sa točia na žrdiach. Tak isto je to aj so sexom. Hollywood nám ukázal, že ľudské stvorenie sa dokáže skrútiť do veľmi ošemetných polôh, ale v skutočnom živote to takto nejde. Keď sa hovorí o sexe, mužské telo dokáže - počkajte - jeden, dva, tri, štyri, možno päť polôh. Nie, štyri (muž hore, dolu, zozadu a zboku). le to nie je žiaden dôvod na sklamanie!

 

Keď opití zaspíte pri sexe

 

Hej, občas sa to stáva. Poznáte to; prídete domov po noci flámovania, keď ste mali zopár drinkov a ste trochu unavení - zmôžete sa iba na misionársku polohu a hneď. Je to prirodzené.

 

Keď sa žena príliš rýchlo vyzlečie

 

Okrem fázy, ktorú absolvujeme vo veku šesť rokov a dostaneme k Vianociam vytúžený balíček, muži radi otvárajú darčeky pomaly. To očakávanie, čo je vo vnútri, je rovnako dôležité ako to, čo tam skutočne je. A práve preto sú muži radšej, ak zo seba ženy nestrhnú oblečenie prirýchlo a nevhupnú rovno do postele.

 

Naozaj, prečo sa ponáhľať? Prirovnajte si to k tomu, ako držíte kosť pred vaším psom, až pokým nezačne slintať.

 

Milovanie pod perinou

 

Periny sú síce teplé a pohodlné, ale nemajú v sebe žiaden erotický nádych. Preto mužov odraďuje, keď sa všetko deje pod perinou, k tomu priduplované zhasnutým svetlom.

 

Chlapi sú motivovaní hlavne vizuálnymi stimulmi. To je aj dôvod, prečo chlapi milujú filmy, kde je veľa autohavárií a vecí vyhodených do vzduchu. Preto milujú futbalové zápasy, kde prevláda: pozri sem - pozri tam - lopta - choď - odrazila sa - akcia...

 

Omnoho radšej chcú ženu vidieť v celej jej kráse. Sú to odborníci, ktorí môžu aj hodiny sedieť a pozerať na reprízu gólov svetového šampionátu spred desiatich rokov. To, že vedia, čo uvidia, neznamená, že to už vidieť nechcú. Ešte nikto nevymyslel nič lepšie ako nahé krivky ženského tela.
 
Sex nie je povinnosť
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Ešte nikdy sa vedci na celom svete tak intenzívne a veľa nevenovali rozkoši a erotike. Kým v minulosti bol za odborníka považovaný Casanova a Petrarca, dnes sa celé tímy profesorov, docentov a doktorov jednotlivých štátov podrobne „piplú“ v sexe.

 

V Izraeli sa pod tomografom skúmajú mozgy mužov a žien, ktorí sa na elektricky kontrolovaných kreslách pod dohľadom kamier samoukájajú. V USA zavádzajú do vagíny žien minikamery, aby preskúmali, čo sa deje pri vniknutí penisu do tela ženy. V Nemecku sa robí rozbor krvi, moču aj myšlienok ľudí, ktorým sa premietajú pornofilmy.

 

Prečo to všetko?

 

Lebo napriek zápave erotiky a nadmiere erotických stimulov erotika vyhasína. U psychiatorv si podávajú kľučky samovražední pacienti s depresiami. Samovraždou zastrelením ukončil pred pol rokom svoj život i popredný slovenský sexuológ MUDr. Ján Vrabec - vidíte, ani slávni a úspešní ľudia nie sú ušetrení...

 

Treba nám to?

 

Kam sa podela Ovídiova vášeň, keď zdanlivo všetky predpoklady „šťastného života“ máme splnené? Nuž - tu je zopár záverov „vyšetrovacích“ tímov spomínaných odborníkov.

 

 

Strašidlo času

 

Povinnosti v práci, starosti o rodinu, nespokojnosť s deťmi, neistota budúcnosti - ľudstvo je pod čoraz väčším tlakom. Jeho dôsledkom je, že sa radosť vytráca z nášho života.

 

Dobrá správa je, že radosť sa dá znovu prebudiť.

 

„Teplá kvapka voňavého oleja pomaly steká po studenej pokožke, nežné prsty oslobodzujúco stláčajú napnuté svaly, uterák sa so šuchotom spúšťa na zem a jemná melódia vyvoláva príjemné spomienky“ - to, či tento opis znamená masáž, relaxovanie vo vani alebo horúcu milostnú noc, to nevieme. Rozkoš a erotiku každý deň túžobne očakávame, no stále častejšie a častejšie neprežívame. Prečo? Pretože ostatné veci v našom živote zaberajú toľko miesta, že miesto a čas pre uvoľňujúci sex jednoducho chýba.

 

 

Nemusíte to volať feng šuej...

 

...volajte to jednoducho poriadok!

 

V spustošenom byte nebudete myslieť na sex. Najprv je potrebné vytvoriť podmienky, aby mala zmyselnosť šancu. Stres a starosti nepatria k tým faktorom, ktoré posilňujú erotické iskrenie. Preto je také dôležité opýtať sa samého seba, čo môžeme zmeniť.

 

Znovu vyhrabať vlastné libido je však veľmi dôležité, ak máme dôverovať myšlienkam legendárneho Sigmunda Freuda: náš život vraj riadia dve túžby - túžba po ukojení z erosu a túžba po smrti! Keď chýba eros, moci sa ujíma druhá túžba - po smrti: tá je v modernej realite predstavovaná depresiou, strachom a chorobami duše.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 23 - 33 z 566

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates