topleft
topright
Dnes je 20.04.2021, Meniny má Marcel

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Robia to všetci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Onania je činnosť, ktorej sa viac či menej venujú muži aj ženy na celom svete. Známy herec a režisér Woody Allen ju trefne charakterizuje ako sex s niekým, koho naozaj milujete. Dráždenie pohlavných orgánov rukou má mnoho názvov: sebaukájania, samohana, ipsacia, autostimulacia, cheiromania, či masturbácia.

 

Všetky tieto názvy odrážajú to, ako rôzne ich vnímali ľudia v rôznych dobách. Výraz masturbácia môže byť preložený ako ničenie rúk. To však naznačuje, ako veľmi negatívny pohľad mala v minulosti spoločnosť na tento druh erotickej zábavy. Obzvlášť nebezpečnú a pre zdraviu škodlivú sa potom kedysi javila onania žien.

 

N. Baptista vo svojej knihe "Samohana a jej následky", ktorá vyšla na začiatku minulého storočia, opisuje tragický dopad masturbácie žien. "Onanistka sa stáva bledou a bledé sú tiež jej pery. Oči jej hlboko zapadajú a hyzdia ich temné kruhy. Nohy a ruky jej chudnú, prsia má zvädnuté, jej zrak rovnako ako sluch strácajú na bystrosti a v rodidlách pociťuje horúčavú i dráždivosť. Vlas niekedy stráca svoju silu a predčasne vypadáva. Onanistky trpia tiež na duchu. Strácajú veselosť, čulosť aj pamäť. "

 

Iní autori zas uvádzali, že masturbácia spôsobuje vysychanie miechy, mozgu a rad ďalších problémov. Pár rokov na to však prichádza slávny psychológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud so svojím známym výrokom: "Každý z nás v živote aspoň raz onanoval. Kto tvrdí, že nie, onanuje doteraz. "

 

Odborná a nábožensky zameraná verejnosť vtedy nepovažovala onaniu za prospešnú pre duševné a fyzické zdravie. Naopak, bola presvedčená, že je potrebné ju liečiť. V dobových lekárskych knihách nachádzame mnoho návodov. Americký lekár a propagátor vegetariánstva John Harvey Kellog dokonca veril, že jeho vynález corn flakes (lupienky) pomôže znížiť u konzumentov sexuálny pud a obmedzí samohanu na minimum.

 

Lupienky sa predávali v nebývalej miere, ľudia však masturbovali aj naďalej. Sklamaný a pobúrený Kellog prišiel preto s nápadom potierať ženám klitoris silnou dezinfekciou: fenolom. To sa však našťastie neujalo. Ženy totiž nejavili prílišný záujem nechať si dobrovoľne poleptať svoje intímne partie.

 

Prvý záblesky svetla vstúpili do myslí ľudí až v roku 1948. Svet sa vďaka štúdiu amerického sexuológa a psychológa Alfreda Kinseym dozvedel na vtedajšiu dobu šokujúce zistenie: šesťdesiat percent Američaniek, ktoré vo svojom výskume sledoval, malo skúsenosti s masturbáciou.

 

Uvedené výsledky umožnili, aby spoločnosť konečne začala túto tému preberať s väčšou otvorenosťou a hlavne verejne. Boli to často búrlivé diskusie, pretože narušili doterajšie konvenčné predstavy a zaoberali sa doteraz tabuizovaným javom, ale aj ďalšími zakázaným témami.

 

 
Sex v starobe
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Sex starších ľudí je v našej spoločnosti tabu. Ak si ho náhodou skúsime predstaviť, má pri tom väčšina z nás prinajmenšom rozporuplné pocity. Obvyklé sú rozpaky, hanba alebo dojem nepatričnosti. Nie je zložité si domyslieť, prečo to tak je.

 

Ľudia sa s vyobrazením toho, ako sa starí ľudia milujú, prakticky vôbec nestretávajú. Ale ani o tom nepočujú. Ako keby to neexistovalo. Médiá zaujíma úplne odlišné zobrazenie sexu. To, ktoré oslavuje mladosť, krásu a zdravie.

 

A tak si deduškov aj babičky predstavujeme v úplne iných situáciách: ako klebetia na lavičkách v parku, starajú sa o vnúčatá alebo sú slabí, nemohúci a odkázaní na pomoc druhých.

 

Aká je ale realita?

 

Z jedného z prieskumov, ktorý skúmal intímny život starších ľudí, vyplynulo napríklad to, že 26 percent ľudí, ktorí žijú v domovoch pre seniorov, vyrušil niekedy personál pri sexuálnej aktivite. V 39 percentách išlo o nemanželské dvojice!

 

Ale aj sami lekári sa hanbia opýtať seniorov na ich sexuálny život. Na koho sa potom majú obrátiť tí skôr narodení, keď v sexe narazia na nejaký problém? Navyše ani tí, ktorí úspešne sexuálne žijú, o tom väčšinou nehovoria. Akoby sa hanbili a mali pocit, že sex k starobe to už tak nejako nepatrí.

 

Čo vlastne o intímnom živote starších ľudí vieme?

 

Trebárs to, že má rad nesporných výhod.

 

Starší ľudia sa už neženú za výkonom ako mladí blázni a viac využívajú nekoitálne techniky. Mladšia generácia by si z nich mohli vziať v tomto ohľade príklad.

 

 
Nové číslo Tabu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Nové číslo časopisu Tabu vyjde 2. mája 2020. Vzhľadom na súčasnú situáciu časopis Tabu bude vychádzať dvojmesačne. A tak nasledujúce číslo vyjde 1. júla 2020.

tabu_4-5-6-2020.jpg

 
Čo chcú muži
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Každý tretí človek sa rád pozerá na pohlavný styk iných ľudí. A nie je to úchylka, je to normálna reakcia nášho mozgu.

 

(Isté tabu v tejto oblasti síce zostalo zachované, najmä pri nie veľmi rozšírených fetišoch, ale termíny ako anál, orál, vákuová pumpa či bondáž už nie sú cudzie slová.)

 

Sex dnes rozoberajú všetky časopisy, a dokonca ho odporúčajú - aby to znovu zaiskrilo v partnerstve, aby sme prežili niečo výnimočné alebo v rámci zdravia a životného štýlu. 

 

Anketa v okruhu našich čitateľov ukázala, že všetci muži už nejakú tú tvrdú erotiku videli. Prečo? Lebo vedci dokázali, že množstvo testosterónu v mužskom tele je 10 až 100-násobne vyššie ako v ženskom tele a mužom sa normálne fyziologicky žiada pozerať na to. Okrem toho oblasti, ktoré sú zodpovedné za sexualitu, zaberajú v mužskom mozgu miesto, ktoré je dvakrát väčšie ako v ženskom mozgu... Tú vlnu obrovských sexuálnych fantázií muža si ženy nevedia ani predstaviť.

 

Sexuálny pud ženy je nielenže asi o dve tretiny slabší ako u mužov, ale mení sa aj z týždňa na týždeň, podľa jej menštruačného cyklu.

 

Muži však pri slove dej iba točia hlavou: „Tvrdá erotika sa vyrába výlučne ako predloha pre mužskú onaniu. Muži nechcú vidieť žiadne veľké scenáre, ale čistý akt,“ hovorí sexuológ MUDr. P.Vladár.

 

 
Selena
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
30.11.1999
selena2.jpg
 
Tabu v marci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_3-2020.jpg
 
Humor 3/20
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-320_9.jpg
 
Tabu vo februári
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_2-2020.jpg
 
Alise
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
alise.jpg
 
S ktorou som spal?
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Bolo leto, nádherné počasie. K tomu ešte školské prázdniny, posledné  v živote. O dva týždne som mal nastúpiť do zamestnania. Preto som sa rozhodol podniknúť cyklotúru naprieč Slovenskom. Úplne sám.

 

A tak som sa vydal na cestu. Po siedmich či ôsmich dňoch som dorazil do jedného mesta, na mene nezáleží, a ubytoval sa v malom hoteli. Bol som už na smrť unavený.

 

Keď mi majiteľka hotela išla ukázať moju izbu, poznamenala, že tu má okrem mňa iba dve návštevníčky – osemnásťročnú študentku a svoju priateľku. Práve obidve stáli na chodbe a živo sa spolu bavili.

 

Tá jej priateľka bola pomerne vysoká a tenká, s pozdĺžnou tvárou s veľkými, prenikavo modrými očami, v ktorých sa zračila dobrota. Bola to srdečná tvár asi štyridsaťročnej ženy. Čierny habit ukrýval jej postavu, no napriek tomu som mal pocit, že pôsobí takmer nadpozemsky.

 

Dievča pri nej vyzeralo ešte mladšie, ako v skutočnosti bolo, a k tomu pôsobilo neuveriteľne placho. Nebola krásna, ale ani škaredá. Skôr obyčajná a milá, skrátka, sympatická.

 

Zdvorilo som ich pozdravil a už som bol vo svojej izbe, kde som okamžite zaspal. No zrazu som sa prebudil na akýsi nezvyčajný šum! Celý stuhnutý som so zavretými očami ležal a načúval. Potom som to opäť začul. Tiché, opatrné dýchanie! A ťapkanie bosých nôh na podlahe!

 

Hlavou mi prebehli tie najneuveriteľnejšie myšlienky! Všade okolo bolo tma. Ani len svetielko sa mi nedostalo cez silno zatlačené oči. Takže votrelec nezasvietil? Zámerne? Pretože ma nechce zobudiť? Ale prečo?

 

Kroky sa približovali! Zrazu nejaká látka zašušťala hneď vedľa mojej postele. Ten dych bol celkom blízko, cítil som ho na krku, no tváril som sa, akoby som pokojne spal. Ale bol som napätý. Čo ak si votrelec robí zálusk na moje peniaze? Chce ma okradnúť? Ale ktorá z tých troch žien, čo tu bývajú, by to bola schopná urobiť?

 

V duchu som začal rátať. Raz...dva... tri. Pri šestnástke som počul to dýchanie znovu a ucítil ľahké pohyby s dekou. Len s úžasným vypätím síl som sa neposadil. Naďalej som predstieral, že spím, no trocha som pootvoril oko. V tej tme som nerozoznal viac než siluetu postavy. Ruka pod mojou prikrývkou sa pohla... zamierila priamo k môjmu penisu, ktorý akoby na povel začal od vzrušenia navierať. Nemohlo ma to prezradiť?

 

Ruka mi ležala na úde bez pohnutia, teplo jej dotyku mi prechádzalo celým telom. Ale toto nemôžem predsa dopustiť! znelo mi neustále v hlave. Zároveň som však mal aj veľmi príjemný pocit!

 

 
Humor 2/20
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-2_20.jpg
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 23 - 33 z 553

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates