topleft
topright
Dnes je 17.05.2022, Meniny má Gizela

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Šťastný nový rok 2021
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
pf.jpg
 
Tabu január-február 2021
Hodnotenie čitateľov: / 4
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu_1-2-2021.jpg
 
Chybná stratégia
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Tri štvrtiny žien predstierajú čas od času orgazmus. Môžu to robiť, pretože orgazmus býva veľmi mnohotvárny a má mnoho podôb. Okrem toho neexistuje žiadny dôkaz, ktorý by objektívne doložil, že to, čo ste v posteli predviedli, bolo len dobre zahrané divadlo.

 

Zrýchlené dýchanie, búšenie srdca, začervenanie tváre a intímnych partií alebo zdurenie bradaviek, to všetko sa objaví už v priebehu sexuálneho vzrušenia. Ale o prežití samotného orgazme toho veľa neprezradí.

 

Aj orgastické sťahy pošvy, ktoré by muž mohol vnímať pri súloži penisom, sa dajú natrénovať. Otázkou samozrejme je, prečo by ste to všetko mala robiť?

 

Dôvodov môže byť niekoľko.

 

Trebárs žijete vedľa partnera, ktorý má dlhé a dôkladné milovanie ako celoživotné hobby a orgazmus predstierate občas preto, aby ste mali čas aj na iné veci...alebo patríte medzi „ošetrovateľky“, ktoré si myslia, že s počtom zahraných vyvrcholení porastie aj sebavedomie vášho partnera.  ...alebo mu doprajete to divadlo, aby ste sa vyhli niekoľkohodinovej nočnej debate o tom, čo je doparoma zle.

 

Veľa žien si tiež myslí, že od nich partner niečo podobné očakáva. Prípadne sa s ním hanbia hovoriť o tom, čo ich vzrušuje a čo sa im páči. Niekedy sa mu tiež boja povedať, že žiadne vyvrcholenie neprežívajú.

 

Veľa dvojíc podlieha aj falošnému mýtu, podľa ktorého je jediný správny orgazmus len ten vaginálny. Ostatné spôsoby uspokojenia ženy sú podľa týchto skreslených predstáv obyčajnou náhradou.

 

Súlož k orgazmu zvyčajne nestačí.

 

 
Humor 12/20
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-12-20.jpg
 
Ellen a liziane
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

ellen_a_liziane1.jpg

 
Tabu november-december
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu11-12-2020.jpg
 
Ariana
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
30.11.1999
ariana1.jpg
 
Humor
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
vtip-2_12.jpg 
 
Zakázané ovocie najlepšie chutí
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999

Ľudstvo to pozná už od biblických čias: čo je zakázané, to nás priťahuje akoby zázrakom. Prečo sa nám, hriešnym, snívajú fantázie o nedovolenom sexe s farárom? A prečo to robia farári so svojimi „ovečkami“ - ba keby len s nimi, ale dokonca aj s deťmi obidvoch pohlaví...?!

Existuje jedna zvláštna zákonitosť: to, čo je zakázané, stáva sa pre ľudí akoby príťažlivejším. Značky zákazu lákajú k porušeniu. Túto jedinečnú reakciu mysle museli poznať už ľudia v praveku - veď podľa Biblie sa príbeh o stvorení človeka začal neodolateľným čarom zakázaného ovocia. Adam prekročil božský zákaz jesť jablká zo zakázaného stromu a spolu s Evou spoznali hriešnu lásku...

 

- Naozaj platí, že viac chceme to, čo nemôžeme mať?

 

- Áno. Dokázali to mnohé výskumy. A vôbec to nemusí byť zakázané jablko zo stromu poznania - postačí aj obyčajný hamburger.

 

Keď napríklad firma MacDonalds oznámila, že v USA sťahujú zo sortimentu hamburger Royal, viditeľne vzrástla chuť zákazníkov práve na tento produkt a jeho spotreba vzrástla.

 

Alebo ďalší príklad - filmové štúdiá zistili, že staré filmy môžu predať ešte raz a lepšie, ak ich uvedú na trh ako takzvané necenzurované vydanie, čiže so scénami, ktoré boli kedysi z filmu vystrihnuté. Túto ľudskú chuť na zakázané dnes cielene využívajú marketingoví stratégovia, predávajúci tovary od výmyslu sveta.

 

- Znamená to, čo je dovolené, už nie je také príťažlivé?

 

- Našťastie, ľudské túžby a záujmy spúšťa mnoho impulzov, nielen zákazy. Ale výskumy naznačili, že ak sa sprístupní zakázaná vec, náš záujem skutočne oslabne. Napríklad keď v jednom štáte USA nariadili, že každý dospelý občan musí vlastniť zbraň, predaj zbraní klesol!!!

 

- Prečo vlastne túžime po zakázanom?

 

- Poháňa nás túžba po voľnosti konania, po slobode, po možnosti výberu.

 

- Platí to aj v láske?

 

- Dokonca veľmi presne. Zakázané lásky prežíva človek takmer vždy vášnivejšie a intenzívnejšie. Psychológovia to nazývajú efektom Rómea a Júlie. Ukradnutá noc lásky so ženatým milencom alebo vydatou milenkou sa stáva nezabudnuteľnou; vydatá žena, ktorú by vlastne cudzí muž nemal milovať, sa môže stať najväčšou láskou jeho života. Tieto silné pocity pritom nemajú nič spoločné s kvalitami milovania. Ich zdrojom je len opojný pocit z prelomenia hraníc a získania slobody.

 

- A čo strach z potrestania?

 

- Strach sa môže zmeniť na rozkoš - ako zmes obáv a nádeje, že všetko dobre dopadne. Strach v tejto situácii vyvoláva rozkoš z telesných závratov (strata pôdy pod nohami), rýchlosti, nespoľahlivých spôsobov uspokojenia a porušovania zákazov. To isté napríklad platí aj pri chuti na sex na „nezvyčajných miestach“.

 

Vezmime si sex v lietadle - je to všetko iné, len nie pohodlné... Ale pocit,  že spolu robíte niečo „nemožné“, vyvoláva u partnerov mimoriadnu blízkosť. A mimoriadne silný tlkot srdca, čiže vzrušenie.

 

- Existuje nejaký biologický základ pre „čaro zakázaného“?

 

- Asi je to zvedavosť. Patrí k základnej „výbave“ ľudí (a mnohých zvierat). Zvedavosť je základom našej schopnosti prispôsobiť sa okoliu. Čím sme zvedavejší, tým viac sa vieme naučiť, a to je dobre. Pri malých deťoch je nutkanie po poznaní také silné, že niektorí psychológovia hovoria o „syndróme horúcej sporákovej platne“. Ak rodičia dieťa neustále varujú pred horúcou sporákovou platňou, len tým podnecujú jeho zvedavosť. Nutkanie dotknúť sa jej sa stáva neodolateľným. Najnovšie výskumy mozgu poukazujú na to, že v jeho systéme pracuje „sieť zvedavosti“. Z vydareného poznávania získame silný pôžitok. „Vydarený“ znamená, že ak zažijeme niečo nové a mozog si to v sieti pospája, odmení nás dávkou dopamínu - hormónu šťastia. A to patrí k rozkoši zo strachu - tušíme, že sa nám núka odmena.

 

- Je to dobré alebo zlé, že sa občas necháme zviesť zakázaným?

 

- Na túto otázku sa nedá odpovedať. Už celé stáročia si vedci nad tým lámu hlavu, ale odpoveď nikto nenašiel. Hrdinovia v rozprávkach a filmoch boli väčšinou odmenení, ak prekročili zakázaný prah. Po tomto odvážnom kroku nasledovalo odkliatie, zlá kliatba sa zrušila. To isté naznačuje aj biblický príbeh: za porušenie boli Adam a Eva vyhnaní z raja. Ale získali tiež niečo dôležité - poznanie. Aj v skutočnom živote musia tí, čo porušia zákaz, istým spôsobom pykať. V tejto komplikovanej téme je jasné len jedno: zákazy a tabu sa menia. Mnohé z toho, čo ešte včera bolo zakázané a spôsobovalo žiadostivosť, je dnes už všedne dostupné. Tento poznatok inšpiroval francúzskeho spisovateľa Jeana Geneta k výroku: „Rozkoš zo zakázaného si možno vychutnať vtedy, keď to človek urobí okamžite. Zajtra to už možno bude dovolené.“

 

                

 

 
Trpezlivosť ruže priniesla
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
Karin som spoznal na jednej konferencii a od prvého momentu som ňou bol fascinovaný. Ešte nadšenejší som bol, keď súhlasila, aby sme aj naďalej udržiavali kontakt, hoci bývala v inom meste ako ja.

 

A tak sme potom absolvovali niekoľko krátkych stretnutí, pretože si mohla vziať len jeden deň voľna. Veľmi som si želal, aby mohla u mňa niekedy aj prespať, no na druhej strane som sa bál, či by ju práve moje naliehanie neodradilo. A ja som toto nežné stvorenie nechcel stratiť.

 

Pri poslednom stretnutí som sa však rozhodol navrhnúť jej čosi zaujímavé.

 

„Karin, čo by si povedala na niekoľkodňovú spoločnú dovolenku?“

 

„To nie je zlý nápad,“ odvetila so šibalským úsmevom, „ak si ochotný podstúpiť štrapácie spoločnej dovolenky so mnou...“

 

Nechápal som, o čom to hovorí, no napriek tomu sme si dohodli termín, ktorý nám obom vyhovoval.

 

Teraz toto božské stvorenie s nádhernými mäkkými blonďatými vlasmi až po plecia sedelo naproti mne vo vlaku. Bola vysoká, s nádhernou postavou aj tvárou. Jednoducho, všetko na nej bolo krásne. Keď sa smiala, bola ešte okúzľujúcejšia. Niet divu, že sa moja mužská predstavivosť koncentrovala len na dnešný večer a najmä na prvú spoločnú noc.

 

No čoskoro prišla studená sprcha.

 

Keď sme dorazili do penziónu, v ktorom sme mali bývať, Karin objednala dve jednoposteľové izby. Aj keď som si to tak vôbec nepredstavoval, prehltol som prvé sklamanie.

 

„Za pol hodiny ťa vyzdvihnem,“ ubezpečil som ju, keď sa odišla prezliecť do svojej izby.

 

Možno som tú polhodinu presne nedodržal, no keď som vstúpil do Karininej izby, stála tam len v podprsenke a nohavičkách.

 

„Ach, už si tu?“ spýtala sa v rozpakoch.

 

„Áno, musel som sa predsa pozrieť, ako si sa zabývala, a najskôr ťa poriadne privítať...“

 

Vzal som ju do náručia a dali sme si horúci bozk.

 

„Sklamaný?“

 

„Prečo?“ nechápal som.

 

„Tým, že nebývame spolu. Vieš, v takýchto malých penziónoch sa to inak nedá. Ale neboj sa, aj tak to bude... Len musíš byť trpezlivý.“

 

Potom mi túžobne padla do náručia a silno sa ku mne privinula. Na čo ešte čakám? pýtal som sa v duchu. No spomenul som si, že mám byť trpezlivý. Tak som ju len silno objal. Karin sa zachvela.

 

„Ach, ty,“ zašepkala, „...čo to so mnou vyvádzaš?“

 

Držal som ju a bozkával všade, kde som len dočiahol: na vlasy, čelo, oči, ústa, šiju a postupoval som stále nižšie po jej vyšportovanom dievčenskom tele, ktoré bolo krajšie, než som si kedy vo svojej fantázii predstavoval. Cítil som, ako sa mi jej úžasné telo poddáva a mäkne mi v rukách. Začala ma mlčky hladiť, pričom okúzľujúco voňala a vzdychala. Položil som ju láskyplne na posteľ a pokračoval v láskaní.

 

Vítali sme sa dlho. Dráždivo a náruživo. Ale len bozkami.
 
Humor ako poistka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Skoro všetci muži dokážu prehliadnuť nadbytočné kilogramy svojej partnerky, jej márnotratnosť alebo pripálené volské oko. Ale prehnane vážna žena, ktorá nerozumie vtipu a nedokáže byť sebaironická, je trápenie. 72 % mužov uvádza, že je pre nich zmysel pre humor rovnako dôležitý ako dobrý výzor. (Takže ženy môžu svoje komplexy zo vzhľadu hodiť za hlavu.) Načo navštevovať kozmetiku, keď stačí rozumieť jeho vtipom? Za najsexi považujú muži takú manželku, ktorá si dokáže robiť žarty z toho, čo je pre ňu najcennejšie; zo svojich otravných detí. Ešte úžasnejšia je vraj žena, ktorá sa zasmeje aj vtedy, keď sa snaží dostať pod čepiec – takže by vlastne mala byť obrazom žiaľu. 

 

CHUDNITE  EFEKTÍVNEJŠIE         

 

Plávanie v teplej vode je veľmi užitočné pre ľudí s nadváhou. Pretože to, ako rýchlo strácate váhu, závisí aj od teploty vody. V jednej štúdii z Univerzity na Floride sa zistilo, že pokusné osoby v 20-stupňovej vode síce spálili skoro rovnaké množstvo kalórií ako v 33-stupňovej (517 respektíve 505 kilokalórií), ale rozdiel sa ukázal v jedení po športe: zatiaľ čo atléti z teplej vody skonzumovali len 608 kalórií, atléti po tréningu v studenej vode potrebovali viac kalórií – až 877! Vedci predpokladajú, že silnejší hlad súvisí s reguláciou telesnej teploty.

 

 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 23 - 33 z 571

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates