topleft
topright
Dnes je 17.11.2019, Meniny má Klaudia
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Mama-Mia a jej dcéry
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
16.05.2016

PRÍBEH

Musel som služobne odcestovať na niekoľko týždňov do Prahy a tak som si tam musel nájsť nejaké dobré ubytovanie – príjemne zariadenú izbu pre mňa, s garážou pre moje auto. A keďže som dostal dobrý tip od odchádzajúceho kolegu na podnájom v jednom rodinnom dome, skúsil som to najprv tam.

 

Izba mala výhľad do záhrady a páčila sa mi rovnako ako šikovná pani domáca a jej dcéry - dvojčatá Klára a Kristína, osemnásťročné stredoškoláčky, takmer rovnako vysoké, štíhle, s gaštanovohnedými vlasmi, presne ako ich mama, ktorú volali Mama-Mia. Milá prezývka pre ešte tak mlado a sviežo pôsobiacu matku.

 

 

 

 

 

 
Viete, že...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016
...pery sú 200 krát citlivejšie ako najcitlivejšie končeky prstov;

 

...pri bozkávaní 80 % ľudí automaticky dvíha hlavu;

 

...nosy sú tak blízko seba, že ak si navzájom "voniate", tak chemikálie a feromóny ešte viac zvyšujú vzrušenie;

 

...pri intenzívnom bozkávaní si precvičíte až 24 tvárových svalov - plus 100 ďalších v iných častiach tela;

...pri bozkávaní si v slinách navzájom prenášate až bilión baktérií - našťastie je väčšina z nich neškodná;

 

...bozkávanie prekrvuje niektoré orgány a časti tela - takže je to svojím spôsobom aj účinná omladzovacia kúra     (prekrvujú sa bradavky, podbruško, genitálie...);

 

...vylučovanie adrenalínu tiež pôsobí ako fitnes - cítite to v búšení srdca, potení rúk, zrýchlenom dychu;

 

...bozkávanie zlepšuje náladu, uvoľňuje hormóny šťastia;

 

...tie páry, ktoré sa často bozkávajú, sú náchylnejšie mať dlhodobý vzťah.

 

 

 
 
Takto je to u nás doma
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016
Som vášnivá žena, ktorá vie, čo chce. Svojho milenca očakávam doma. Položím si nohu na sedadlo kresla vedľa seba. Keď sa môj župan roztvorí, tak milenec vidí moje dlhé nohy, stehná a čierne lodičky na vysokom opätku.  Vnímam svoje veľké prsia v čiernej koženej podprsenke, dlhé blond vlasy a malý chumáčik chĺpkov, ktorý sa klenie nad vchodom do rozkoše - ale všetko ostatné je dohladka vyholené.

 

 
Keď jeden chce častejšie ako druhý
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016

Keď jeden chce častejšie a druhý menej často, majú to obaja rovnako zložité. Viac aktívneho partnera zraňuje a ponižuje, ak ho ten druhý odmieta. Začína o sebe pochybovať, pripadá si neatraktívny a nemilovaný. Pasívnejší z oboch partnerov sa zase ocitá pod neustálym tlakom na poskytnutie sexu. Často sa tiež trápi pocitmi viny, že svojmu náprotivku nedáva to, čo by mal. Nenechajte sa miasť štatistickými priemermi. Sexuálna túžba i potreba sú rýdzo individuálnymi záležitosťami. Žiadne štatistiky tu neplatia. U každého človeka sa skladajú z mnohých premenných: fyzických a psychických dispozícií, okamžitého rozpoloženia, stavu, v akom sa nachádza vzťah k partnerovi, ale napríklad aj ročného obdobia alebo fázy menštruačného cyklu.

 

 
Sú vaše sexuálne fantázie normálne?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
13.05.2016
Milovanie s ovcou?! Nenormálne sexuálne predstavy štatisticky takmer neexistujú. Ak ste tŕpli úzkosťou, či sú vaše sexuálne fantázie v norme, je to upokojujúca správa. Vedci zistili, že vesmír sexuálnych fantázií je bohatý a len máloktorý sen je štatisticky výnimočný. Avšak, je tu klinická štatistika lekárov. Vie sa napríklad, ktoré sexuálne fantázie sú patologické: sú to také, ktoré zahŕňajú bolesť či sex bez súhlasu oboch partnerov. Tím vedcov okolo Christiana Joyal z University of Montreal si ale položil inú otázku: Ktoré sú netypické či nenormálne podľa svojej početnosti? A biele miesto sa rozhodol preskúmať.

 

 
Čo nám oznamujú erotické sny?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.05.2016
Nedostatok spánku býva jedným z hrobarom kvalitného sexu. Nespavosť spolu s poklesom nálady výrazne znižujú sexuálnu výkonnosť mužov i žien. A často tiež chuť na sex. Ľudské sny však majú jednu dôležitú úlohu. Človek je bytosť sociálna a z rôznych dôvodov musia svoje sexuálne pohnútky kontrolovať a často tiež obmedzovať, alebo dokonca popierať. Sny potom môžu odrážať vzniknuté sexuálne problémy, konflikty a túžby. Vedomé i nevedomé. Slávny viedenský psychiater Sigmund Freud príliš nepreháňal, keď vo svojej práci zásadným spôsobom vyzdvihoval ich význam. Niekedy  naše sexuálne motívy sú zreteľnejšie než naše vedomie. Napríklad častejšie sny s deviantnými motívmi môžu byť jedným z prvých signálov pravého stavu vecí. Na vedomej úrovni ich totiž postihnutý človek dokáže vytesniť.

 

 
Tabu v máji
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
03.05.2016
tabu_5-2016.jpg
 
Nie ste starí, len skúsenejší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
03.05.2016
Starnutie sa vo všeobecnosti nepovažuje za obľúbenú tému.  Všetko sa sústreďuje okolo mladých.

 

 

                        Hormóny a vek

 

 

Je pravda, že hladina testosterónu po 30-tke klesá. To síce znamená, že sa zníži potreba mať sex, no neznamená to, že všetky pramene vyschnú naraz. Zmeny v krvnom tlaku a hladiny hormónov spôsobia, že vyvrcholeniu odoláte oveľa dlhšie a tým si predĺžite rozkoš.

 

 
Nezabudnúť na klitoris
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.04.2016
Prekvapujúca informácia sa objavila v nemeckej tlači:  dievčatá, ktoré už majú priateľa, masturbujú častejšie ako sexuálne neskúsené tínedžerky. Potvrdzuje to aj list v súčasnosti 19-ročnej Petry M.:

 

„Prvého priateľa som mala v 15-stich rokoch, a musím priznať, že ma priťahujú nielen rovesníci, ale aj zrelí muži. Baví ma zvádzať partnera pomocou dráždivej spodnej bielizne. Neraz si takéto scény predstavujem, keď som sama doma, a masturbujem pri tom. A s obľubou si tiež robievam pred zrkadlom poriadne vzrušujúcu striptízovú šou. Už na začiatku puberty som veľa a často masturbovala, a to sa nezmenilo ani potom, keď som už mala intímne kontakty s mužmi. Vždy si pri onanovaní predstavujem, že sa práve vášnivo milujem s nejakým mužom. Samozrejme, už dávno si nevystačím len s vonkajšou stimuláciou pohlavných orgánov, ale zavádzam si prsty do pošvy a predstavujem si, že je to mužský úd. Najviac ma dokáže vzrušiť praktika, pri ktorej si jednou rukou triem klitoris a zároveň dva prsty druhej ruky vsuniem do pošvy a simulujem pohyby pohlavného styku.“

 

 
Aj muž sa poteší
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.04.2016
Pozrime sa na ženskú masturbáciu očami mužov. Z listov našich respondentov vyplýva, že existuje veľa chlapov, ktorých dokáže enormne stimulovať pohľad na masturbujúcu partnerku. Ak žena napríklad predvedie partnerovi vzrušujúci striptíz v sexi spodnej bielizni a na záver sa pred ním sama uspokojí, muž okamžite zatúži vášnivo sa s ňou pomilovať. Nie je to však prekvapujúca informácia – ženské sebauspokojovanie realizované formou vzrušujúcej šou je zaručeným a účinným prostriedkom ako muža podnietiť „k činu“. 

 

 
Ženské masturbačné praktiky
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
22.04.2016
V článku o mužskej masturbácii sme písali o tom, že pre väčšinu mužov sebauspokojovanie vôbec nie je len nejakou okrajovou záležitosťou, hoci sa mnohí tak tvária. Sexuálne uspokojenie pre muža znamená jednu zo základných životných potrieb. Pokiaľ muž nemá inú možnosť naplnenia svojich erotických potrieb, odreaguje sa pomocou masturbácie. Uplatňuje pri tom praktiky koncentrované prevažne na penis a jeho bezprostrednú oblasť, pretože pre muža je to najdôležitejšia erotogénna zóna. Cieľom masturbácie je pre neho dosiahnutie rozkoše formou ejakulácie. Teraz si povieme niečo aj o ženskej masturbácii. Našťastie, už dávno sú preč časy, kedy oficiálne panovalo presvedčenie, že ženy nemajú žiadne „neslušné pocity“. To je ale veľký omyl! Ženy majú v tejto oblasti oproti mužom dokonca určitú výhodu. Dokážu totiž stimulovať celé svoje telo, čo znamená, že sú schopné urobiť erotogénnu oblasť prakticky z každého miesta na svojom tele.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 210 - 220 z 513

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates