topleft
topright
Dnes je 31.05.2020, Meniny má Petronela

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Bolí žaluď
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
Čo mám robiť, keď ma bolí pri trení žaluď. Mám strašné bolesti pri vsúvaní do pošvy a navyše ho mám celý deň citlivý na dotyk. Zvlášť v spodnej časti. Ján S.

 

 

Je možné, že je bolesť spôsobená nedostatočným zvlhčením partnerky a pri sexe dochádza trením k vzniku drobných poranení, mikrotrhlinkám. V tomto prípade je riešením lubrikačný gél. Ak by to nepomohlo, odporúčame poradiť sa s lekárom.

 

 

 

                                   Riedke spermie

 

Chcela by som sa opýtať, čím je to spôsobené, že môj partner má fakt veľmi riedke spermie, hoci sme spolu nespali minimálne mesiac.. Nie je to tým, že mal inú ženu? Vďaka za odpoveď.           Zn.: Neistota

 

 
Na koníčka
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
„Viete, nie som vydatá prvý rok... Svadbu sme mali už pred 15 rokmi a odvtedy s mužom žijeme spolu, máme takpovediac pravidelný sexuálny život. Samozrejme, že sme si spolu pozreli aj nejaké porno. Nuž, áno, bolo do dobré, prebudilo to v nás chuť. A občas som i ja sama zachcela experimentovať a skúsiť niečo také, čo som videla vo filme. Takže sa priznám, že najviac ma vždy lákala poloha „na koníčka“, keď je žena hore. V myšlienkach ma to dosť vzrušuje, aj muž bol ochotný a celkom rád, keď som sa na neho posadila. Ale, viete čo? Ani raz som v tejto polohe nedosiahla orgazmus. Nech robím, čo robím, nič. Ja neviem, kde je chyba. Tie ženy, keď „jazdia“, tak majú taký výraz v tvári a toľko slasti a vzdychov vydávajú, že im úprimne závidím. Presne po tomto túžim – tak si užívať a tak sa oddávať sexu. Ale, pravdepodobne, mi to nie je dopriate. Povedzte mi, čo robím zle, že z tej polohy nemám vôbec radosť a neprežívam pri tom žiadne vzrušenie?“   Jana L.

 

 
50 odtieňov sivej - fascinácia Sado-maso svetom
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
12.07.2016
Celý svet je očarený rozprávkou o neuveriteľne bohatom, mladom, vernom, žiarlivom a krásnom pánovi Greyovi a neskúsenej študentke Anastacii Steelovej.

 

- Vitaj v mojom svete - hovorí jej on.

 

- Budeme sa milovať? - teší sa ona.

 

- Ja sa nemilujem, ja tvrdo trtkám! – odpovedá pán Grey.

 

Ona je neskúsená, ale ochotná objavovať a prijímať, a tak sa mu stane ideálnou partnerkou na milostné hry, v ktorých vždy!!! (o.k. - až na jednu výnimku, keď je on sústredený len na seba)  dosiahne taký skvelý orgazmus, alebo dokonca orgazmov niekoľko za sebou, že jej beznádejne závidia všetky ženy na svete.

 

 
EROTICKÁ MAPA mužského tela
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
12.07.2016
Skvelý sexuálny život znamená vnímavosť voči potrebám partnera, ale vyžaduje tiež základnú znalosť anatómie, teda vedy "kam a ako siahnuť", aby došlo k zvýšeniu sexuálnej vnímavosti. Ak chcete vedieť, ako ho doviesť ku vzrušujúce nirváne, vydajte sa s pomocou našej erotickej GPS po jeho tele. Aj keď muž zvyčajne nie je schopný dosiahnuť vyvrcholenie dráždením inej časti tela než svojho penisu, neznamená to, že mu stimulácia erotogénnych zón nerobí dobre. Naopak. Pomocou ich hladenia, trenia, masírovania alebo bozkávania muž prechádza štyrmi štádiami sexuálneho vzrušenia: počiatočným vzrušením, keď stúpa srdcová frekvencia a tvrdne penis, cez fázu plateau (prechodné upokojenie, počas ktorého sa ešte ovláda), po orgazmus a upokojenie. Niet teda pochýb o tom, že takéto maznanie s jeho telom stojí za to. Lenže kde začať a kadiaľ sa vydať?

 

 
V plnom nasadení!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
07.07.2016
Krásna žena, pracovný úspech, dobré auto. Jedným slovom "terno" na plnej čiare. Častokrát však pre splnenie našich ambícií a snov strácame pevnú pôvodu pod nohami. Extrémna záťaž a každodenný rýchli životný štýl nám dokážu spôsobiť nemalé zdravotné problémy. Nenechajte nič na náhodu a svoje zdravie si "poistite". Aspoň miliónkrát obohratá slovenská pesnička „Spomaľ máš privysokú rýchlosť“ odhliadnuc od jej obsahu, žánru a interpreta by ako slogan dala použiť na každého z nás. Spomaliť či zvoľniť si dnes nedovolí skoro nik. A to nielen preto, že krásna žena a dobré auto je tŕňom v oku našej konkurencii! Prepínate svoje sily, podávate nadľudské výkony a predsa...jedného dňa príde zlom. V hlave vám búši, ruky sa vám trasú, životná energia sa stratila. Náladu vám nezlepší ani výhra vášho obľúbeného futbalového tímu či sexi žena v luxusnej spodnej bielizni. Možno až vtedy sa  vám v hlave rozsvieti signál STOP a vy si poviete – spomaľ!

 

 
Tabu v júli
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
29.06.2016
tabu_7-2016.jpg
 
Nevera
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
Neverou možno označiť akýkoľvek sexuálny kontakt, ktorý sa uskutoční mimo partnerského  (manželského) vzťahu. Sexuálny kontakt je veľmi široký pojem a nejedná sa len o pohlavný styk. Aj flirt môže byť veľmi zraňujúci a ponižujúci. Vo chvíli, keď sa jeden z partnerov o nevere dozvie vo väčšine prípadov nastáva problém. Ako bude tento problém vyriešený závisí na mnohých okolnostiach. V tú chvíľu je treba zodpovedať mnoho otázok:

 

 
MANŽEL a MILENEC: možno ich milovať oboch?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
Na jednej strane manžel, na druhej milenec. Oboch miluje, ani o jedného nechce prísť. Lenže život medzi dvoma nie je väčšinou možný, je potrebné si vybrať. Ale ako? A je vôbec možné milovať dvoch mužov naraz? „Žijem vo fungujúcom a donedávna normálnom manželstve. S mužom sme si neprešli žiadnou krízou, nehádame sa, nemáme nezhody. Napriek tomu sa mi stalo to, že som skončila v náruči milenca. Vôbec neviem, ako a prečo sa to stalo. Proste preskočila iskra a bolo to silnejšie ako ja. Lenže ja stále cítim aj viem, že svojho manžela milujem a nechcem o neho prísť. Bohužiaľ, to isté cítim aj k milencovi. Vlastne k obom mám hlboké city, neviem, čo robiť. Viem, že si musím vybrať, ale už len tá predstava, že o jedného z nich prídem, ma strašne bolí."Janka (48)

 

 
Milostné hryzenie do Jeho veličenstva
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
29.06.2016
ÁNO, ČI NIE? Doba najväčšej slávy upírskej ságy už dávno skončila, ale vyceriť zuby a prejsť mu nimi po prirodzení? Tak to je v kurze stále! „Plytkosť  je to najhoršie, čoho sa žena môže v posteli dopustiť. Už týždne hľadám spôsob, ako svojej novej milenke naznačiť, že mi jej štýl stimulácie penisu neveľmi sedí. Zaobchádza so mnou ako s deckom. Asi by to chcelo trochu pritlačiť, prejsť do útoku, preukázať dravosť. Ja neviem, proste čokoľvek, niečo naozaj silné."Marek, 32 rokov. Muži by často ocenili, keby partnerky vložili do manipulácie s ich pohlavným orgánom viac sily a intenzity. Riešenie je aj takzvané milostné hryzenie, kedy zuby pritisnuté kdekoľvek na koži priamo "pri zdroji" alebo v jeho okolí, môžu byť spúšťačom veľmi príjemných pocitov. Hryzenie do penisu, respektíve do všetkých jeho častí je milostná technika, ktorá patrí medzi neprávom zanedbávané spôsoby stimulácie tohto krásneho a obdivovaného orgánu.

 

 
Dovolenka - test vzťahu
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
15.06.2016
Väčšina ľudí sa teší na dovolenku s tým, že si odpočinie od práce a získa novú energiu. Nie vždy to tak skutočne je. Existujú páry, čo si neodpočinú, vracajú sa nielen unavení, pohádaní, ale aj so zdravotnými problémami. Jedným z najčastejších dôvodov celého radu problémov je to, že na seba partneri nie sú zvyknutí. Pred dovolenkou spolu netrávia toľko času, a keď sa vidia 24 hodín denne, a to často v stiesnených podmienkach (predsa len jedna hotelová izba je menej než byt), sú nervózni a ľahko vybuchujú. Nedostatok priestoru môže v ľuďoch ľahko prebudiť agresivitu a sklon ku konfliktom. Podľa výskumov psychológov ide o prirodzenú reakciu.

 

 
Prečo sa toľko žien stále hanbí?
Hodnotenie čitateľov: / 2
Napísal tabu   
10.06.2016
"Neviem si predstaviť, že by mi TAM partner siahal," hovorí Elena, ktorá nikdy neprežila orgazmus. "Prepadla by som sa od hanby.“

 

"Neznášam jeho aj svoje telesné sekréty, sú odporné," zverila sa  Renáta, ktorá sa liečila kvôli tomu, že mala nulovú potrebu sexu.

 

"Milujeme sa len potme, za svetla by som sa hanbila," rozpráva Kristína. Chodila do ambulancie  spolu s manželom a snažili  sa vyriešiť ich rozdielnu chuť na sex.“

 

Čo majú tieto tri ženy spoločné? Hanblivosť, zábrany a neistotu. Teda problémy, s ktorými sa stretáva každý sexuológ. Idú ruka v ruke so ženskými sexuálnymi dysfunkciami. Aby sme pochopili ich korene, musíme sa vrátiť o niekoľko sto rokov späť. V západnej kultúre sa postoje ľudí k sexualite vytvárali na základe kresťanstva. To k nežnému pohlaviu nebolo príliš láskavé. Cirkevní vodcovia presadili celý rad zväzujúcich pravidiel, ktoré sa týkajú sexu.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 210 - 220 z 535

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates