topleft
topright
Dnes je 21.01.2022, Meniny má Vincent

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Panenstvo
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Prichádzajú nám do redakcie otázky ohľadom panenstva a panenskej blany. Ako vyzerá panenská blana? Je možné pretrhnúť ju pri masturbácii? Čo robiť, keď sa nepodarí deflorácia pri prvom pohlavnom styku? Je rozumnejšie počkať s pohlavným stykom do neskoršieho veku? Je to pre dievča cnosť, známka cudnosti a neskazenosti alebo je to prežitok, znamenie zaostalosti a nesmelosti?

 

 
Každý s každým...
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Kolobeh života má svoje prirodzené zákony: po rokoch uvoľnenosti a oslavy rozkoše prichádza vlna cudnosti a zákazov všetkých svetských radostí. V minulo čísle sme písali o tom, ako sa vyvíjal vzťah k uvoľnenému sexu, aký obľúbený bol skupinový sex v starovekom Grécku a Ríme. Potom nastúpila prísna morálka odsudzujúca a potláčajúca všetky prejavy sexuality, keď sa zakazovali v rámci spoločenského života akékoľvek prejavy nahoty. Po rokoch sexuálne uvoľneného správania sa teda korzet mravnosti utiahol ešte pevnejšie, než bol predtým. Samozrejme, bolo by naivné predpokladať, že v dôsledku reštriktívnych morálnych nariadení by z verejného života úplne vymizli všetky prejavy erotiky. Naopak, práve mimoriadne silná represia, ktorá vládla tomuto „obdobiu prudérie“, vyvolala neskorší sexuálny ošiaľ v pravom slova zmysle.

 

 
Zaujímavosti o penise
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Najčastejšie chirurgický zákrok zväčšenia penisu podstupujú údajne muži v Nemecku.

 

Pohlavný styk trvá v priemere asi dve minúty a päťdesiat sekúnd. Každý muž má jeden semenník o trochu nižšie než to druhé, a to z jedného prostého dôvodu - aby sa o seba neotierali. V priemere má každý muž erekciu jedenásťkrát počas jediného dňa! V priemere každý muž potom počas celého svojho života zažije asi 7200 ejakulácií. V  spermiách by ste našli len minimum kalórií. V množstve zodpovedajúcemu približne jednej čajovej lyžičke by ich bolo zhruba len päť. Okrem iného je v semene obsiahnutá kyselina citrónová, fruktóza, aminokyseliny, enzýmy a voda.

 

 

 

 
 
Tajomstvo erekcie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Pomoc, pomoc, pomoc! Niečo sa mi stalo, už dvakrát za sebou sa mi nepostavil! Najprv som si myslel, že to nie je nič vážne, ale teraz vidím, že aj keď sa mi konečne – po dlhšom čase, ako obyčajne – postaví, tak erekcia nie je taká tvrdá ako bývala. Nechcem ešte užívať lieky, veď mám len 40 rokov. Poraďte niečo pre obyčajného muža!“ Čitateľ Tabu

 

Erekcia samozrejme ovplyvňuje kvalitu sexuálneho života. Ak má muž so stoporením penisu problém, nie je to príjemné pre neho, ale ani pre jeho partnerku. Potom to chce veľa trpezlivosti z oboch strán.

 

 
Čo sa na biológii zanedbalo
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

„Ešte stále sú aj pre mnohé ženy (mužov ani nespomínam) „záhady“ ich tela skutočnými tajomstvami. Netušia napríklad, čo všetko sa v nich deje počas menštruácie, a potom sa trápia otázkami, či je normálne, keď ich uprostred cyklu bolia prsníky, či sa dá milovať pri „krvácaní“ a podobne. Nuž – kým sa na biológii v škole budú podrobne preberať najmä okvetné lístky a rátať piestiky kvetov, aké sme v živote v rukách nedržali, tak budú vložky, ktoré ženy držia v rukách každý mesiac, pre ne problémom stále. Takže – prečo vám vlastne píšem? Manžel sa mi tak akože vysmieva, keď som nervózna. Vždy má také nechutné poznámky, že či mám menzes, keď ma bolí hlava, a tak podobne. Nepáči sa mi to, ale neviem, ako mu vysvetliť, že je to normálne. Každá žena si tým musí prejsť, muži sú toho uchránení len preto, že sú muži! To predsa nie je hanba, keď mám nejaké príznaky spojené s menštruáciou. Prosím, vysvetlite mu, že to, čo sa deje v mojom tele, to si nevyvolávam sama, to „robí“ príroda.“

L. O.

 

 
Tipy na milostnú predohru
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Niekto berie milostnú predohru ako prirodzenú súčasť sexu, zatiaľ čo iní idú radi hneď na vec bez zbytočného zdržiavania. Čas od času má však náladu na predohru asi každý, mnoho žien ju dokonca nutne potrebuje. Predohra sa často môže stať len nudným stereotypom. S tým ale môžete niečo urobiť! Vyžeňte nudu z postele a vyskúšajte niečo nové. Ak sa vám doterajšia predohra nepáči alebo vás už veľmi nebaví, preberte iniciatívu a prebuďte svoju fantáziu. Nasledujúce tipy vám s tým môžu pomôcť.

 

 
Ako Milena roztiahla stehná
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Milena a ja už dlho používame rôzne, aj bláznivé, sex hračky. S normálnym vibrátorom to dokáže každý, ale čo ma napadlo, keď som uvidel v našej drogérii obyčajný kozmetický štetec na tvár, to si neviete predstaviť!

 

Keď som jej ho ukázal, len sa spýtavo na mňa pozerala.

 

- Nechaj ma, ja to urobím, povedal som a začal som ju  pomaly vyzliekať. Kúsok po kúsku som prechádzal jemnými štetinkami po jej tele, hlavne po jej pevných prsiach a červených bradavkách. Okamžite po dotyku sa vzpriamili. V mojich nohaviciach vyrástla už veľká hrča, ale ja som pokračoval ďalej s inšpekciou, hladkal som jej dierku a klitoris.

 

- Och áno, teraz ťa chcem cítiť v sebe, - povedala zachrípnuto a roztiahla stehná.

 

 
Manželova zrada?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„So svojím manželom som chodila 9 rokov, kým sme sa vzali. Mali sme spolu  už aj deti – 5 a 3-ročné dievčatká. Muž ich zbožňoval a zo služobných ciest im nosil kopu darčekov. Myslela som si, že to tak bude naveky... Veď tú najťažšiu – zbližovaciu časť života sme si už spolu prežili. Ale potom som ochorela a keď som sa vrátila z nemocnice domov, pomaly som pochopila, že som ho stratila – vlastne, nie stratila; opustil nás. ...všetko spôsobila tá hnusná choroba,“ – začala rozprávať pani Oľga.

 

 
Tabu v októbri
Hodnotenie čitateľov: / 3
Napísal tabu   
30.11.1999

tabu_10-2016.jpg

 
Strhávanie šiat
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Sféra sexuality je mimoriadne rôznorodá a preto pár, ktorý chce v tejto oblasti  dosiahnuť dokonalé uspokojenie, by sa mal riadiť heslom, že fantázii sa medze nekladú. A hoci prvotným zmyslom sexu bolo vždy len zabezpečenie rozmnožovania ľudskej rasy, človek vďaka svojej inteligencii prišiel na to, ako z tejto serióznej záležitosti spraviť zábavu, takže dnes sex ovplyvňuje vlastne celý náš život.

 

Preto môžeme vychádzať z predpokladu, že v súčasnosti už sotva existujú partnerské vzťahy medzi mužom a ženou, v ktorých by sex bol len mechanickou záležitosťou zodpovedajúcou svojej prvotnej funkcii. Naopak, k sexu majú páry skôr hravejší prístup. „Pravidlá hry“ si pritom zostavuje každý pár individuálne, a preto aj tu platí základné pravidlo: Každá partnerská dvojica má právo uplatňovať v sexuálnej oblasti ľubovoľné praktiky, pokiaľ s nimi súhlasia obaja a obom spôsobujú rozkoš. Všetci predsa vieme, že sa hovorí: Koľko ľudí, toľko chutí. Toto príslovie môžeme aplikovať aj na sexuálnu oblasť – pri pociťovaní rozkoše a pocitoch neexistujú normy stanovujúce, čo je normálne a čo nie.
 
Také neobyčajné lásky - ...fílie!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Niekedy sa zamýšľam nad tým, ako sa celý svet zmenil! Keď som bol malý, všetko bolo inak a jednoduchšie. Ľudia sa stretávali medzi sebou, rozprávali „naživo“, a buď sa mali radi alebo nie. No teraz! Všetko je to naopak. Mám priateľku, ktorá je podľa mňa zamilovaná nie do mňa, ale do svojich topánok. No je to normálne? ...alebo to tu bolo vždy, len ja som zostal takmer do dôchodku nevedomý..? Juraj P.

 

 

Milý Juraj, určite ste len žili v nevedomosti. Keby ste si napríklad pred 25 rokmi, keď sa u nás, v pozostatkoch socializmu, otvoril slobodný trh a obchod, tak v každom časopise s označením "18+" (určené pre čitateľov od 18 rokov vyššie) ste mohli uvidieť biče a bičíky, latex aj čipku, masky na tvár, lásku mužov s mužmi či transsexuálov a fetišistov nôh, prstov i topánok.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 210 - 220 z 566

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates