topleft
topright
Dnes je 31.05.2020, Meniny má Petronela

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Blahodárne účinky sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016
Ako prvé pozitívum sexu vás iste napadne uspokojenie a orgazmus. Sex vám však môže urobiť dobre aj inak. Aké sú ďalšie jeho blahodarne účinky?

 

Zvýšenie príťažlivosti

 

Dalo by sa povedať, že čím ste sexuálne aktívnejší, tým ste aj príťažlivejší. Vaše telo totiž produkuje viac feromónov, čo sú zvláštne chemické látky, ktoré zvyšujú záujem opačného pohlavia. Ste pre partnera atraktívnejší.  

 

Dlhá mladosť

 

Podľa výsledkov vedeckých štúdií vyzerajú ľudia, ktorí sa pravidelne venujú milostným hrám, oveľa mladšie, než v skutočnosti sú. Priemerne im pravidelný sex na vzhľade uberá v priemere päť až sedem rokov. Počas pohlavného styku dochádza u žien k vylučovaniu hormónu estrogén. A ten dokáže  vyhladiť drobné vrásky. Toho by mohli využiť najmä ženy po menopauze, keď prirodzená produkcia estrogénu klesá. Avšak zvýšiť sa môže práve pravidelným pohlavným stykom.

 

 
Spestrenie nudnej rutiny
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016

Poloha spredu v stoji

 

 V sexuálnej oblasti sa fantázii nekladú žiadne medze. Partneri, ktorí sa spolu otvorene rozprávajú o sexe, určite v rámci experimentovania už vyskúšali najrôznejšie polohy, takže nami odporúčané varianty im poslúžia len ako tipy na inšpiráciu a spestrenie. Medzi milostné polohy vyžadujúce si šikovnosť a telesnú zdatnosť oboch partnerov patrí pohlavný styk v stoji. Ideálne je, ak medzi partnermi nie je priveľký výškový rozdiel. Muž sa oprie o stenu alebo o inú pevnú oporu a jeho partnerka sa postaví tesne pred neho, prípadne na špičky tak, aby partner mohol do nej vniknúť v stoji.

 

Ak je partnerka nízka a útla, muž ju podvihne, pričom partnerka sa ho pridŕža rukami a ovinie mu nohy okolo bokov. Muž jej podsunie dlane pod zadok a pohybom panvy dopredu a späť začne vykonávať koitálne pohyby. V tejto polohe má žena len málo možností aktívne sa podieľať na styku. Spontánnosť aktu tiež do istej miery narúša snaha partnerov o udržiavanie rovnováhy. Milostná poloha v stoji je opísaná aj v indických sexuálnych príručkách, kde má poetický názov „Objatie stromu“. Samozrejme, je vhodná len v prípade, ak je žena štíhla a muž disponuje dostatočnou silou.

 

 
Ako miluje, taký je
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016

Každý má rád niečo iné - aj v sexe. Niekto nedá dopustiť na klasiku v podobe misionárskej polohy, zatiaľ čo niekto miluje experimenty. Obľúbená sexuálna poloha vraj povie o človeku viac, než si myslíme. Každý skrátka uprednostňuje v oblasti sexu niečo iné.

Misionárska poloha

Klasiku v podobe misionárskej polohy uprednostňujú muži (ale tiež aj ženy), ktorí vo svojom živote a súkromí nemajú radi risk. Tiež sa najradšej orientujú podľa presne stanovených pravidiel. Muži milujúci misionára majú vo väčšine prípadov rutinné povolania, kde každý deň vykonávajú tú istú činnosť. Takí jedinci si potom často hľadajú partnerku, ktorá im je povahovo podobná. Potom tento vzťah vydrží, pretože si dvojica veľmi rozumie aj v oblasti sexu.

 

 

 
 
Sex a alkohol
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
05.08.2016

 

„S priateľom si vždy zvykneme pred sexom dať pohárik-dva vína. Najprv som to brala ako normálnu vec. Uvoľnilo nás to, mali sme lepšiu náladu, bolo to príjemné. Ale teraz sa z toho stal priam zvyk, skoro ako droga. Bez toho do postele ani nejdeme, pričom sa obávam, že tak nejak si tú pôvodnú dávku aj zvyšujeme.Myslíte si, že robíme dobre, keď spájame sex s alkoholom? Tiež sa obávam, či to nevedie k alkoholizmu.“  Evička

 

 

Ak sa spoja sex a alkohol, nemusí to dobre dopadnúť. Jedna alebo dva poháriky vína môžu pomôcť k príjemnému uvoľneniu, avšak jedna či dve fľaše už neveští nič dobrého.

 

 
Tabu v auguste
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
01.08.2016
tabu_8-2016.jpg
 
Sex v Bratislave
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
01.08.2016

Naše hlavné mesto ponúka naozaj širokú škálu sexuálneho života. Od nočných barov cez stopovanie pri určitých hlavných cestných ťahoch. Nie všetko je síce legálne, ale nežijeme v dokonalej utópii. Boli ste už niekedy v Bratislave? Či už v nej bývate alebo idete na menší výlet či služobnú cestu môže na Vás prísť samota a ten tlak veľkomesta. Samozrejme to prevažne platí o nezadaných pánoch či ženách. Ľudia často vyhľadávajú vzrušenie a je dobré sa oň s niekým podeliť. Ak nie ste zrovna ten šťastlivec, ktorý si je schopný nájsť na nejakej dobrej diskotéke príťažlivú a sexi babu, ktorá bude ochotná s vami robiť všeličo možné alebo ste na večernú párty už príliš starý, nezúfajte. Existuje množstvo spôsobov kde si prísť na dobrý sex aj bez kúzla a daru flirtovania. Nehovorím o nočných kluboch. Predsa len sú náročnejšie a drahšie. Hovorím teraz predovšetkým o rôznych privátoch či eskort službách.

 
Sex podľa čínskej medicíny
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.07.2016
Nielen čínska medicína, ale aj vedecké poznatky nám dnes takmer určujú, kedy sa môžeme milovať a kedy je to absolútne nežiaduce. Väčšina ľudí na to vhupne, kedy ich napadne (ak je teda s kým). Ale možno je na tom niečo pravdy, že nie vždy nám sex pomôže k lepšej psychickej, alebo dokonca fyzickej kondícii. Sexu by sme sa mali vyhýbať pri teplotách nižších ako 9 stupňov a vyšších ako 32 stupňov , takže dvadsiatka je ideálna (teda čo sa teplôt týka).

 

 
Čo možno neviete o ženskej sexualite
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
27.07.2016
Slovo klitoris má svoj pôvod v gréčtine, pričom jeho pôvodný význam je kľúč. Keď sa nad tým trochu zamyslíte, tak je toto pomenovanie časti ženského tela pomerne výstižné. Klitoris je vlastne akýmsi kľúčom k ženskej rozkoši.Zamerajme sa ešte chvíľu na toto miestečko ženského tela. Klitoris by sme mohli porovnať s mužským penisom. Počas embryonálneho vývoja totiž vzniká z rovnakého tkaniva. Podľa odborníkov na klitorise nájdeme až 8000 citlivých nervových buniek - a to je dvojnásobné množstvo, než koľko ich má mužský penis. Klitoris ženám príroda darovala výhradne kvôli rozkoši. K reprodukcii ho totiž nepotrebujú.

 

 
Prečo má niekto smolu v láske?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Len máloktorí z nás sa naučili, že vo veciach sexuality si môžu veriť – práve naopak, väčšina z nás si v týchto záležitostiach skôr neverí. Ako sa napríklad dá pomôcť 35-ročnej žene, ktorá má problém s hľadaním si partnera a je nešťastná, že sa ešte nevydala?

 

- Najlepšie spravíte, ak si svoje pocity priznáte, a zabránite tomu, aby z nich vznikol ďalší predsudok, - hovorí psychológ  Peter Vlk.

 

- Ak vnímate svoju sexualitu negatívne, potrvá roky, kým to prekonáte: za jednu noc sa nič nezmení. Nezabúdajte na to, že ľudia, ktorí svoje erotické potreby akceptujú, majú najmenší sklon k tomu, aby ubližovali druhým.

 

- Čiže dotyčná žena si má priznať, že je nepríťažlivá a zmieriť sa s tým?

 

- Naopak. Musí si spomenúť, čo ju vzrušuje najviac, musí to prijať ako fakt, tešiť sa z toho a vyhľadávať tieto zážitky. Nie je to žiadna hanba. Len tak dosiahne súlad s vlastnou erotikou a s hrdým sebavedomím si nájde partnera.

 

 
Prečo muži strácajú chuť na sex?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Nemáte v poslednej dobe chuť na sex takú, ako predtým? Nebojte sa, to nie ste sami. Rovnaký problém sa objavuje u pätdesiatich percentách mužov po päťdesiatke.

 

 

Lieky

 

Ak užívate potrebné lieky na vysoký tlak, na úzkosť či depresie, zavše môže s nimi zmiznúť chuť na sex. Často je tento problém spomenutý aj v príbalovom letáku ako vedľajší účinok!

 

Skúste sa opýtať svojho lekára, či neexistuje nejaká alternatíva, ktorá by vás toľko neobmedzovala.

 

 
Čo neviete o orgazme
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
19.07.2016
Orgazmus: hoci bol nespočetnekrát odborníkmi skúmaný, tisíckrát popísaný a niektorí dobrovoľníci svoje vyvrcholenie nechali aj medicínsky merať, nevieme o ňom stále všetko. Zostáva takou malou záhadou.Muži po dosiahnutí orgazmu zaspávajú: na vine je hormón zvaný prolaktín, ktorý po dosiahnutí vyvrcholenia produkuje endokrinný systém. A to muži nijako neovplyvnia a skrátka zaspia.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 199 - 209 z 535

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates