topleft
topright
Dnes je 21.01.2022, Meniny má Vincent

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Rozumiete svojmu sexu?
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Na začiatku vzťahu sa zdá, že sex je vždy iný. Ale po niekoľkých mesiacoch môžete zistiť, že existuje v podstate len jedna konkrétna poloha alebo dotyk, ktoré vás dokážu „správne“ vzrušiť. Ako to využiť vo svoj prospech a vo vašom vzťahu? Nie každý má k sexu rovnaký prístup. ...niektorí ľudia zistia, že ich „kľúčom“  k sexu je stupeň dôvernosti – duchovný kľúč, zatiaľ čo u iných je to konkrétna sexuálna poloha s dráždením istých bodov – fyzický kľúč. Iní zase možno hľadajú vzrušenie cez „kľúč fantázie“. Objavenie svojho vlastného kľúča (niečoho, čo vás dokáže vzrušiť a otvoriť cestu k sexu) je dôležité; viete o ňom a keď ho nájdete, budete mať cestu k užívaniu si otvorenú.

 

 
Humor 4/17
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
humor1-1.jpg
 
Tabu v apríli
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
30.11.1999
tabu4-2017.jpg
 
Sólo svet
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Nepovažujem sa za typického singla. Nie som frustrovaná, sklamaná, osamelá či vnútorne nespokojná. Pre takýto spôsob života som sa rozhodla dobrovoľne a musím povedať, že nikdy v živote mi nebolo tak dobre ako teraz.

 

V mojom živote nie je zatiaľ žiadne pevné miesto pre chlapa. Ak sa zoznámim s niekým, kto sa mi páči – užijem si s ním, prečo nie? Vernosť na celý život by som zatiaľ nikomu nesľúbila. Mojim jediným problémom sú rodičia – ako im vysvetliť, že som normálna?“ Nataša, asistentka                        

 

Psychológ J. Benenstein hovorí: „Človek môže byť šťastný aj ako samostatne fungujúca osoba. V tomto prípade je napríklad ušetrený od všetkých tých napätých situácií, ktoré vznikajú v rodinách, má slobodu rozhodovať sa tak, ako chce len on sám. Aj to je výhra!“

 

Jeho rada pre osamelých? Rozmýšľajte o sebe týmito slovami: „Môže mi byť dobre aj samému! Nepočúvaj nikoho, iba samého seba!“

 

Ale aj singli majú svoje sny o láske. Užívajú si slobodu - stačí to k šťastiu?

 

Horeuvedená Nataša už sedem rokov žije sama. Vstáva o siedmej, osprchuje sa, postaví vodu na kávu, počúva rádio a popri tom sa maľuje, potom vypije kávu, oblečie si kostým a odvezie sa do práce. Kamaráti ju opisujú ako „zaneprázdnenú individualistku, pracovne vyťaženú, ktorá však vo voľnom čase vie byť aj pokojná a uvoľnená, pretože si je plne vedomá svojej nezávislosti.“

 

 
Ako milenec je otrasný
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Ak žena nemá šťastie na dobrého milenca...tak sa o svoju rozkoš musí postarať tak trochu aj sama, nie? Ja som ten prípad. Mám rada svojho muža, je spoľahlivý, vtipný, vyhovuje mi vo všetkom, ale ako milenec je otrasný. Mala som viacerých (nie až tak veľa, ale dosť na to, aby som to vedela zhodnotiť) milencov. A tak som sa rozhodla, že jeho sebavedomie nebudem zhadzovať, ani mu nič vyčítať, len sa budem musieť zmieriť s tým, že o svoju rozkoš sa budem musieť pričiniť sama. Smutné? Áno. Pravidvé? Áno. Ale aj taký je život. A ja to beriem tak, že keď mi v niečom pridal, tak v inom zas ubral.“    Janica

 

 

Traduje sa, že muž si v posteli so ženou vždy príde na svoje. O tom, či z toho bude niečo mať aj samotná žena sú však pochybnosti, založené na skúsenostiach generácií neuspokojených a vynervovaných mileniek, ktoré sa po styku často cítia len ako handra, ktorú niekto použil a potom odhodil.

 

...tak sa o svoju rozkoš a uspokojenie musí postarať „tak trošku“ aj žena sama. Lebo nie je dobré žiť s neustálym pocitom, že žena je len využívaná, že sa jej muž zmocní na 5 minút a potom zaspí, že musí žiť s pocitom, že „deti jej vynahradia nepozornosť muža“...

 

To sú myšlienky z predminulého storočia. Myšlienky matrón, ktoré mali smolu na manželov, neschopných dobrého sexu. Ale už aj vtedy žili šťastné ženy plné života a radosti, ktoré čerpali silu práve zo sexu. A nejedna by priznala, že si k tomu tajným manipulovaním muža sama pomohla. Prečo nie? Dáme Vám recept, ako to prispôsobiť tak, aby ste z toho mali niečo aj vy, milé čitateľky.

 

 
Vzrušenie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999

Keď sa v preplnenom autobuse stehnami dotýkam cudzích ženských nôh, stávam sa nervóznym. Telesný dotyk v autobuse vzbudzuje vo mne príjemné vzrušenie. Som normálny?                     

 

 

Ste úplne normálny. Odborníci hovoria, že keď sa pri neúmyselnom dotyku cudzej ženy povie "prepáčte", anuluje sa jednoducho sexuálne posolstvo, ktoré dávame alebo dostávame. Tak sa dištancujeme od vecí našej vnútornej intimity. Neúmyselný dotyk, a to zdôrazňujeme, ako pozoruhodná pikantnosť s vlastnou fantáziou oživí všednosť bežného dňa.

 

 

 
Zamiloval som sa!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
„Viem, že to môže byť v dnešnej dobe čudné, ale zamiloval som sa na prvý pohľad a rovno do jej očí. Ona má oči ako anjel. Aj anjelsky modré, aj anjelsky hriešne. Také mierne privreté, široké, s vnútornými kútikmi padnutými dolu. Ako Ornella Muttiová. Nemôžem spať, zjavujú sa mi jej oči.

 

Je to normálne?!“

 

O človeku vie veľa vypovedať jeho spôsob reči, gestikulácia, chôdza, črty tváre, obľúbené farby, ale tým najdôležitejším, podstatným, jemu vrodeným sú oči.

 

Všetky staroveké traktáty sa začínajú práve skúmaním očí. Nie je to náhoda. Veď väčšina informácií, vďaka ktorej sa človek rozvíja, prijíma práve pomocou očí. Aj naši prapredkovia intuitívne upozorňovali, aby si človek sám od seba dával pozor, na koho sa pozrie – lebo cudzí ho mohol „urieknuť“, pozrieť sa „krivo“, zle, a tým mu mohol spôsobiť to, že by sa mu začalo zle vodiť.

 

Súčasní, moderní senzibili dokonca odporúčajú citlivým a príliš vnímavým ľuďom, aby nosili aj počas neslnečných dní okuliare s tmavými sklami, ktoré ich ochránia pred zápornou energiou osôb, nepriaznivo im nakloneným.

 

Astrológovia tvrdia, že v očiach sa odráža celá farebná paleta  charakteristiky vášho horoskopu, ktorá svedčí o tých alebo iných vlastnostiach. Význam očí potvrdzuje i moderná veda – podobne, ako odtlačky prstov, aj oči každého človeka sú jedinečné a neopakovateľné.

 

 
Bolesť hlavy a rozostreté myslenie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Znížená mozgová aktivita je dôsledok zranenia, stresu, ochorenia, zlého trávenia a konzumácie toxických potravín. Rozostreté myslenie je znakom zápalov. Zápaly v mozgu spôsobujú pomalšie neurónové reakcie, a teda pomalšie reflexy a rozpamätávanie. Spomalené neuróny taktiež obmedzujú produkciu energie v bunkách. To znamená, že bunky sa rýchlo unavia a my rýchlejšie strácame schopnosť sústrediť sa. Napríklad strava plná uhľohydrátov, málo športu, chronický stres, astma, nadužívanie antibiotík a tráviace problémy zvyšujú riziko vzniku zápalov v mozgu.

 

 

 

Stredomorská strava podporí omladnutie mozgu, pomalšie ubúdanie mozgových buniek a lepšiu mozgovú aktivitu! Štúdie potvrdzujú, že osoby konzumujúce takúto stravu majú menšiu atrofiu (scvrkávanie) mozgu a výrazne lepšie kognitívne funkcie. Štúdia tiež potvrdzuje, že konzumovanie menšieho množstva mäsa spôsobuje väčší objem mozgu. Štúdia rozdelila účastníkov na dve skupiny. Jedna, ktorá mala stredomorskú stravu a druhá nie, no a mozgy ľudí druhej skupiny boli v priemere o 5 rokov staršie a mali o 13 % menší objem mozgu oproti ľuďom, ktorí pravidelne konzumovali stredomorskú stravu. Takáto strava nie je dobrá len pre mozog, ale pomáha aj v účinnej prevencii proti cukrovke a srdcovým a metabolickým ochoreniam.

 

 
Z mesiaca na mesiac vyzerať lepšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Vyrážky

 

Nedostatok vitamínu A môže spôsobiť lokálne vyrážky, a ak práve prechádzate procesom detoxikácie, môžu sa vám drobné vriedky vyhodiť na tvári i na tele.  Počas toho, ako sa vaše telo zbavuje toxínov, si to pokožka na chvíľu odnesie, no tento stav je iba dočasný.

 

Riešenie:

 

Rybí tuk vám vyrovná hladinu vitamínu A a ak budete piť dostatočné množstvo vody, toxické látky sa postupne z tela vyplavia a aj pokožka sa vám vyčistí. Cvičenie fantasticky podporuje krvný obeh a posiela okysličenú krv na povrch kože, čím sa urýchľuje proces liečenia vyrážok a vaša pokožka ostáva žiarivá

 

 

Zvädnutá pleť

 

Ak vaša pleť nie je vyslovene žiarivá, môže to byť spôsobené tým, že ste príliš znížili dávky bielkovín. To pleť vysušuje a necháva ju doslova zvädnúť. Nedostatok vitamínov C a E taktiež spôsobí,  že vaša pokožka bude sivá až bledá, a dehydratáciou pokožka stráca pružnosť. 

 

Riešenie:

 

Konzumujte veľa čerstvého ovocia a zeleniny a vypite denne aspoň dva litre vody, prípadne bylinkového čaju. Čistý vitamín E alebo ružový olej sú ideálnymi prostriedkami na oživenie zvädnutej pleti.

 

 
Extratriky na dosiahnutie orgazmu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
PRE ŽENU

 

 

Vzrušujúce bubnovanie na Venušin pahorok

 

 

Tento trik pozná len veľmi málo mužov, u žien sa však teší nevídaným úspechom! Zablúďte rukou k jej Venušinmu pahorku a začnite po ňom jemne bubnovať Aj ľahké krúživé pohyby a jemný tlak dosiahnu u vašej milovanej ešte väčšie vzrušenie.

 

Výsledok: Vibrácie z bubnovania sa cez nervové zakončenia Venušinho pahorku dostávajú priamo k jej bodu G!

 

 

 Silné brnkanie rozkoše

 

 

Tento trik ovláda každá žena a dokáže si tým vyvolať úžasne silný orgazmus. V misionárskej polohe si vsunie pod zadok mäkký vankúš. Nohy sú pokrčené, chodidlá položené na posteli. Vtedy si jemne vsunie prst medzi pysky ohanbia. Niekde v okolí klitorisu začne najskôr jemne, potom s väčším tlakom špičkami prstov masírovať a brnkať. Tým je maximálne stimulovaný klitoris aj Venušin pahorok a nervové dráhy vysielajú intenzívne impulzy vzrušenia priamo k bodu G.

 

Výsledok: Jej zadkom prebiehajú intenzívne výboje rozkoše, až nakoniec exploduje v orgazme.

 

 
Ak muž nemôže
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
30.11.1999
Ak muž ,nemôže‘, považuje sa to za dôkaz jeho slabosti, ktorú ,ozajstný chlap‘ radšej nikdy navonok neukáže. Niet preto divu, že väčšina mužov postihnutých erektilnou dysfunkciou (ED – kedysi sa to volalo aj impotencia) bojuje súčasne aj s duševnou krízou. A v žiadnom prípade to nie je zriedkavý problém, pretože podľa štúdií trpí viac ako polovica všetkých mužov vo veku medzi 40 a 70 rokov problémami s potenciou.

 

 

Každý druhý ma problémy

 

 

S modernými liekmi sa síce dá väčšine ED-pacientov dobre a isto pomôcť, avšak myšlienka, že pred každým vytúženým zblížením treba zjesť tabletku, neprispieva k bezstarostnosti. A žiaden potenciálny milenec nepožiada bez hanby svoju roztúženú priateľku, aby so svojím vzrušením ešte chvíľku počkala, kým tabletka zaberie.

 

Každá ďalšia bezproblémová a úspešná milostná epizóda dodáva mužovi novú istotu a prispieva tak k zmiznutiu strachu, ktorý predtým živila erektilná dysfunkcia. To je dôležitý bonus, ktorý môže v budúcnosti uchrániť pred vkrádajúcou sa depresiou.

 

Nemožno nespomenúť, že s modernými liekmi je aj ranné vstávanie ľahšie: ranná erekcia, ktorá pri erektilnej dysfunkcii bežne chýba, sa vďaka liekom vráti. Na radosť postihnutého muža! Pretože neschopnosť rannej erekcie sa zaraďuje k tým symptómom, ktoré pacientom často dávajú pocit, že nie sú viac ,riadnymi‘ chlapmi a utlmia ich sebavedomie rovnako rýchlo, ako klesá ich pohlavný úd. Ak sa ráno muž prebudí až po erekcii, vyvolá to v ňom dôveru vo svoje možnosti, schopnosti a opätovnú príjemnú budúcnosť.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 166 - 176 z 566

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates