topleft
topright
Dnes je 20.08.2019, Meniny má Anabela
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

private-8-2019.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Ako milenec je otrasný
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
„Ak žena nemá šťastie na dobrého milenca...tak sa o svoju rozkoš musí postarať tak trochu aj sama, nie? Ja som ten prípad. Mám rada svojho muža, je spoľahlivý, vtipný, vyhovuje mi vo všetkom, ale ako milenec je otrasný. Mala som viacerých (nie až tak veľa, ale dosť na to, aby som to vedela zhodnotiť) milencov. A tak som sa rozhodla, že jeho sebavedomie nebudem zhadzovať, ani mu nič vyčítať, len sa budem musieť zmieriť s tým, že o svoju rozkoš sa budem musieť pričiniť sama. Smutné? Áno. Pravidvé? Áno. Ale aj taký je život. A ja to beriem tak, že keď mi v niečom pridal, tak v inom zas ubral.“    Janica

 

 

Traduje sa, že muž si v posteli so ženou vždy príde na svoje. O tom, či z toho bude niečo mať aj samotná žena sú však pochybnosti, založené na skúsenostiach generácií neuspokojených a vynervovaných mileniek, ktoré sa po styku často cítia len ako handra, ktorú niekto použil a potom odhodil.

 

...tak sa o svoju rozkoš a uspokojenie musí postarať „tak trošku“ aj žena sama. Lebo nie je dobré žiť s neustálym pocitom, že žena je len využívaná, že sa jej muž zmocní na 5 minút a potom zaspí, že musí žiť s pocitom, že „deti jej vynahradia nepozornosť muža“...

 

To sú myšlienky z predminulého storočia. Myšlienky matrón, ktoré mali smolu na manželov, neschopných dobrého sexu. Ale už aj vtedy žili šťastné ženy plné života a radosti, ktoré čerpali silu práve zo sexu. A nejedna by priznala, že si k tomu tajným manipulovaním muža sama pomohla. Prečo nie? Dáme Vám recept, ako to prispôsobiť tak, aby ste z toho mali niečo aj vy, milé čitateľky.

 

 
Vzrušenie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017

Keď sa v preplnenom autobuse stehnami dotýkam cudzích ženských nôh, stávam sa nervóznym. Telesný dotyk v autobuse vzbudzuje vo mne príjemné vzrušenie. Som normálny?                     

 

 

Ste úplne normálny. Odborníci hovoria, že keď sa pri neúmyselnom dotyku cudzej ženy povie "prepáčte", anuluje sa jednoducho sexuálne posolstvo, ktoré dávame alebo dostávame. Tak sa dištancujeme od vecí našej vnútornej intimity. Neúmyselný dotyk, a to zdôrazňujeme, ako pozoruhodná pikantnosť s vlastnou fantáziou oživí všednosť bežného dňa.

 

 

 
Zamiloval som sa!
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
„Viem, že to môže byť v dnešnej dobe čudné, ale zamiloval som sa na prvý pohľad a rovno do jej očí. Ona má oči ako anjel. Aj anjelsky modré, aj anjelsky hriešne. Také mierne privreté, široké, s vnútornými kútikmi padnutými dolu. Ako Ornella Muttiová. Nemôžem spať, zjavujú sa mi jej oči.

 

Je to normálne?!“

 

O človeku vie veľa vypovedať jeho spôsob reči, gestikulácia, chôdza, črty tváre, obľúbené farby, ale tým najdôležitejším, podstatným, jemu vrodeným sú oči.

 

Všetky staroveké traktáty sa začínajú práve skúmaním očí. Nie je to náhoda. Veď väčšina informácií, vďaka ktorej sa človek rozvíja, prijíma práve pomocou očí. Aj naši prapredkovia intuitívne upozorňovali, aby si človek sám od seba dával pozor, na koho sa pozrie – lebo cudzí ho mohol „urieknuť“, pozrieť sa „krivo“, zle, a tým mu mohol spôsobiť to, že by sa mu začalo zle vodiť.

 

Súčasní, moderní senzibili dokonca odporúčajú citlivým a príliš vnímavým ľuďom, aby nosili aj počas neslnečných dní okuliare s tmavými sklami, ktoré ich ochránia pred zápornou energiou osôb, nepriaznivo im nakloneným.

 

Astrológovia tvrdia, že v očiach sa odráža celá farebná paleta  charakteristiky vášho horoskopu, ktorá svedčí o tých alebo iných vlastnostiach. Význam očí potvrdzuje i moderná veda – podobne, ako odtlačky prstov, aj oči každého človeka sú jedinečné a neopakovateľné.

 

 
Bolesť hlavy a rozostreté myslenie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
Znížená mozgová aktivita je dôsledok zranenia, stresu, ochorenia, zlého trávenia a konzumácie toxických potravín. Rozostreté myslenie je znakom zápalov. Zápaly v mozgu spôsobujú pomalšie neurónové reakcie, a teda pomalšie reflexy a rozpamätávanie. Spomalené neuróny taktiež obmedzujú produkciu energie v bunkách. To znamená, že bunky sa rýchlo unavia a my rýchlejšie strácame schopnosť sústrediť sa. Napríklad strava plná uhľohydrátov, málo športu, chronický stres, astma, nadužívanie antibiotík a tráviace problémy zvyšujú riziko vzniku zápalov v mozgu.

 

 

 

Stredomorská strava podporí omladnutie mozgu, pomalšie ubúdanie mozgových buniek a lepšiu mozgovú aktivitu! Štúdie potvrdzujú, že osoby konzumujúce takúto stravu majú menšiu atrofiu (scvrkávanie) mozgu a výrazne lepšie kognitívne funkcie. Štúdia tiež potvrdzuje, že konzumovanie menšieho množstva mäsa spôsobuje väčší objem mozgu. Štúdia rozdelila účastníkov na dve skupiny. Jedna, ktorá mala stredomorskú stravu a druhá nie, no a mozgy ľudí druhej skupiny boli v priemere o 5 rokov staršie a mali o 13 % menší objem mozgu oproti ľuďom, ktorí pravidelne konzumovali stredomorskú stravu. Takáto strava nie je dobrá len pre mozog, ale pomáha aj v účinnej prevencii proti cukrovke a srdcovým a metabolickým ochoreniam.

 

 
Z mesiaca na mesiac vyzerať lepšie
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
Vyrážky

 

Nedostatok vitamínu A môže spôsobiť lokálne vyrážky, a ak práve prechádzate procesom detoxikácie, môžu sa vám drobné vriedky vyhodiť na tvári i na tele.  Počas toho, ako sa vaše telo zbavuje toxínov, si to pokožka na chvíľu odnesie, no tento stav je iba dočasný.

 

Riešenie:

 

Rybí tuk vám vyrovná hladinu vitamínu A a ak budete piť dostatočné množstvo vody, toxické látky sa postupne z tela vyplavia a aj pokožka sa vám vyčistí. Cvičenie fantasticky podporuje krvný obeh a posiela okysličenú krv na povrch kože, čím sa urýchľuje proces liečenia vyrážok a vaša pokožka ostáva žiarivá

 

 

Zvädnutá pleť

 

Ak vaša pleť nie je vyslovene žiarivá, môže to byť spôsobené tým, že ste príliš znížili dávky bielkovín. To pleť vysušuje a necháva ju doslova zvädnúť. Nedostatok vitamínov C a E taktiež spôsobí,  že vaša pokožka bude sivá až bledá, a dehydratáciou pokožka stráca pružnosť. 

 

Riešenie:

 

Konzumujte veľa čerstvého ovocia a zeleniny a vypite denne aspoň dva litre vody, prípadne bylinkového čaju. Čistý vitamín E alebo ružový olej sú ideálnymi prostriedkami na oživenie zvädnutej pleti.

 

 
Extratriky na dosiahnutie orgazmu
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
PRE ŽENU

 

 

Vzrušujúce bubnovanie na Venušin pahorok

 

 

Tento trik pozná len veľmi málo mužov, u žien sa však teší nevídaným úspechom! Zablúďte rukou k jej Venušinmu pahorku a začnite po ňom jemne bubnovať Aj ľahké krúživé pohyby a jemný tlak dosiahnu u vašej milovanej ešte väčšie vzrušenie.

 

Výsledok: Vibrácie z bubnovania sa cez nervové zakončenia Venušinho pahorku dostávajú priamo k jej bodu G!

 

 

 Silné brnkanie rozkoše

 

 

Tento trik ovláda každá žena a dokáže si tým vyvolať úžasne silný orgazmus. V misionárskej polohe si vsunie pod zadok mäkký vankúš. Nohy sú pokrčené, chodidlá položené na posteli. Vtedy si jemne vsunie prst medzi pysky ohanbia. Niekde v okolí klitorisu začne najskôr jemne, potom s väčším tlakom špičkami prstov masírovať a brnkať. Tým je maximálne stimulovaný klitoris aj Venušin pahorok a nervové dráhy vysielajú intenzívne impulzy vzrušenia priamo k bodu G.

 

Výsledok: Jej zadkom prebiehajú intenzívne výboje rozkoše, až nakoniec exploduje v orgazme.

 

 
Ak muž nemôže
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
01.04.2017
Ak muž ,nemôže‘, považuje sa to za dôkaz jeho slabosti, ktorú ,ozajstný chlap‘ radšej nikdy navonok neukáže. Niet preto divu, že väčšina mužov postihnutých erektilnou dysfunkciou (ED – kedysi sa to volalo aj impotencia) bojuje súčasne aj s duševnou krízou. A v žiadnom prípade to nie je zriedkavý problém, pretože podľa štúdií trpí viac ako polovica všetkých mužov vo veku medzi 40 a 70 rokov problémami s potenciou.

 

 

Každý druhý ma problémy

 

 

S modernými liekmi sa síce dá väčšine ED-pacientov dobre a isto pomôcť, avšak myšlienka, že pred každým vytúženým zblížením treba zjesť tabletku, neprispieva k bezstarostnosti. A žiaden potenciálny milenec nepožiada bez hanby svoju roztúženú priateľku, aby so svojím vzrušením ešte chvíľku počkala, kým tabletka zaberie.

 

Každá ďalšia bezproblémová a úspešná milostná epizóda dodáva mužovi novú istotu a prispieva tak k zmiznutiu strachu, ktorý predtým živila erektilná dysfunkcia. To je dôležitý bonus, ktorý môže v budúcnosti uchrániť pred vkrádajúcou sa depresiou.

 

Nemožno nespomenúť, že s modernými liekmi je aj ranné vstávanie ľahšie: ranná erekcia, ktorá pri erektilnej dysfunkcii bežne chýba, sa vďaka liekom vráti. Na radosť postihnutého muža! Pretože neschopnosť rannej erekcie sa zaraďuje k tým symptómom, ktoré pacientom často dávajú pocit, že nie sú viac ,riadnymi‘ chlapmi a utlmia ich sebavedomie rovnako rýchlo, ako klesá ich pohlavný úd. Ak sa ráno muž prebudí až po erekcii, vyvolá to v ňom dôveru vo svoje možnosti, schopnosti a opätovnú príjemnú budúcnosť.

 

 
Klitoris a iné radostiplné miestečka
Hodnotenie čitateľov: / 1
Napísal tabu   
01.04.2017
Klitoris si zaslúži svoju reputáciu ako zaručený vyvolávač orgazmu.Existuje niekoľko dôvodov, prečo sa ženy spoliehajú výlučne na svoje „tlačidlo lásky“ – pretože až 70 % žien prežíva orgazmus pomocou klitorálnej stimulácie. Je to preto, lebo v klitorise sa nachádza veľké množstvo citlivých nervových zakončení a veľmi sa podobá na žaluď mužského penisu.K popularite klitorisu prispievajú aj problémy, s ktorými sa niektoré ženy stretávajú pri hľadaní svojho bodu G. Potom je tu problém s tým, akí sme neustále zaneprázdnení a ako málo času nám niekedy zostáva na sex. Je jednoduchšie vyhnúť sa polhodinovému prieskumu našich erogénnych zón, keď môžeme okamžite získať „výhru“ priamou stimuláciou klitorisu za pätnásť minút alebo menej. V žiadnom prípade sa vás nesnažíme presvedčiť o tom, aby ste sa vzdali potešenia zo svojho magického bodu. Ale čo keď existuje iný spúšťač orgazmu, ktorý by mohol byť skombinovaný s klitorisom, čo spôsobí ešte intenzívnejší zážitok? Experimenty, ktoré uskutočnili Masters a Johnsonová roku 1979, podporujú fakt, že ženy majú skryté erogénne hlbiny. Zistili, že niektoré ženy dosahujú orgazmus aj za pomoci stimulácie prsníkov – bez akéhokoľvek kontaktu s genitáliami. Napokon - najefektívnejší spôsob, ako objaviť váš skutočný sexuálny potenciál – či už je to nový spôsob vášho klitorálneho orgazmu alebo nejaký úplne nový, či už je to osamote alebo s partnerom – je hľadanie.

 

 
Tabu v marci
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
06.03.2017
tabu_3-2017.jpg
 
Zmena je život
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.02.2017

Rutina môže erotiku zabíjať. Partneri by mali skúša rôzne polohy. Nie len preto, aby zvyšovali rozkoš, ale aj preto aby lepšie spoznali svoje telo a telo svojho partnera. To je dôležitý predpoklad pre naplnenú sexualitu. Sexuálne polohy sú len časťou sexuality. Pre ženy sú dôležité aj nálada a predovšetkým komunikácia. Práve preto, že ženy prežívajú orgazmus tak rozdielne, je vzájomná komunikácia medzi partnermi najlepším spôsobom, ako sa navzájom spoznať a ako si uvedomiť svoje potreby. Takto si môžu obaja všetky sexuálne polohy oveľa lepšie vychutnať.

 

Postojačky - vzrušuje, pretože muž musí použiť všetko svoje umenie

 

Muž stojí, pevne drží ženu, ktorá ovinie nohy okolo neho. On ju berie, ona ostáva pasívna. On si ju berie, ona zostáva pasívna, on je šéf. Je to perfektná poloha na rýchlovky: divoký, rýchly sex, ktorý nestrpí žiadne odklady – nie je čas na vyzliekanie, nie je čas na ležanie.

 

Prečo sa ženám táto poloha páči? Čo tak priťahuje ženy na tejto polohe, je atmosféra. Niekedy sa ženám páči aj sex bez nežnosti, bez predohry, nemajú chuť na citlivý sex, žiadajú si to a chcú to vášnivo. Táto poloha je však pre muža fyzicky náročná, a preto je najlepšie, keď si žena sadne na stôl, na kuchynskú linku alebo na parapet okna (pretože ináč vynaloží muž všetku svoju energiu na nosenie ženy). V tejto polohe muž nasadí počas prirážania svoje najsilnejšie svaly: svaly na stehnách a zadku a preto je penetrácia taká intenzívna ako odzadu.

 

 

 
 
10 miest, kde sa jej musíte dotýkať
Hodnotenie čitateľov: / 0
Napísal tabu   
28.02.2017
Rozpáľte jej túžbu dobiela. Objavte najcitlivejšie ženské erotogénne zóny a doprajte si tak nezabudnuteľný sex. Zrejme každý muž musí súhlasiť s tým, že ženy sú citlivé stvorenia, ktorá si želajú byť dobýjané, bozkávané a rozmaznávané. Ak ste ale ako väčšina mužov, pravdepodobne nebudete mať trpezlivosť na to, aby ste okolo nej krúžili a rovno zaútočíte na jej prsia, alebo sa jej budete snažiť dostať do nohavičiek. Keď sa ale sústredíte aj na iné časti jej tela, budete z toho mať prospech obaja.

 

 

 Vlasy

 

Ide o erotogénne zónu, ktorá funguje aj u mužov, ale ženy láskanie vo vlasoch, ich prechádzanie a česanie proste milujú. Podľa výskumov dokonca stimulácia vlasovej pokožky spúšťa antistresové pochody. Masírujte jej pokožku hlavy, preberajte jej vlasy, hladkajte jej spánky a vlasovú líniu nad čelom a doprajete jej úžasnú predohru.

 

 
<< Začiatok < Predošlá 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 111 - 121 z 508

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates