topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Pery na penis 3.časť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
20.06.2015

Inak je to v prípade, že cieľom je orálny styk. Pri tomto druhu styku si žena po fáze viacnásobného stupňovania a odznievania mužovho vzrušenia nakoniec penis vsunie do úst, a v poslednom štádiu stimulácie partner rýchlymi koitálnymi pohybmi zasúva penis do partnerkinej ústnej dutiny, pričom pritláča žaluď o zadné podnebie. Počas ejakulácie je žaluď pritlačený o zadné podnebie, dochádza k prudkým zášklbom penisu a výstrekom semennej tekutiny. Partnerka v ideálnom prípade ejakulát prehltne.

Práve prehĺtanie dáva u mnohých partnerských dvojíc podnet na vznik problému, pretože námietky voči prehĺtaniu spermií mávajú aj ženy, ktoré orálny sex ako taký bez výhrad akceptujú. Ešte stále sa mnohé z nich mylne domnievajú, že prehltávanie spermií je škodlivé zo zdravotného hľadiska. Skutočnosť je taká, že semenná tekutina je z väčšej časti zložená zo zdravotne nezávadných, ľahko stráviteľných bielkovín obsahujúcich mužské hormóny, ktoré majú pozitívny efekt na ženské telo. Veľké percento žien pravidelne prehĺtajúcich ejakulát tvrdí, že sa im vďaka tomu zvýšila sexuálna výkonnosť. Nejedna žena je tiež presvedčená, že pravidelné požívanie spermií priaznivo vplýva na pevnosť ich poprsia.

Pre ženu však môže nastať nepríjemná situácia, ak v okamihu ejakulácie začne mať pocit, že ju v krku niečo dusí, čo si mnoho mužov vysvetľuje ako vedomé či podvedomé odmietnutie. Príčina je však vo väčšine prípadov čisto fyziologického pôvodu: hlavička penisu, intenzívne tlačiaca o zadné podnebie, vyvoláva dusiaci reflex, ku ktorému dôjde s väčšou pravdepodobnosťou, ak je predmet zasúvaný príliš hlboko do ústnej dutiny.

Obrátený „sendvič“

Predsa však takéto reakcie vyvolávajú u partnera pocity bezradnosti a niekedy dokonca komplex menejcennosti. Podobné pocity sužujú napríklad aj 33-ročného Bruna S.: „Mám veľmi rád orálny sex a je pre mňa neskutočnou slasťou, keď ma partnerka uspokojuje ústami. Zároveň práve pri tejto praktike máme problém: keď partnerke vsuniem úd hlboko do ústnej dutiny a nastane ejakulácia, zakaždým ju premôže kŕčovité dusenie. Hovorí, že to nijako nesúvisí s jej vzťahom ku mne, a tiež, že by veľmi rada ejakulát prehltla. Toto kŕčovité dusenie vraj prichádza mimovoľne a vôbec ho nedokáže ovplyvniť vôľou. Ja sa napriek tomu nemôžem zbaviť podozrenia, že sa jej snáď môj penis hnusí alebo ma možno odmieta ako človeka. Samozrejme, ona vždy tvrdí opak, ale aj tak mnou zmietajú pochybnosti.“

Žena má často podobné pocity: uvedomuje si, že partnera môžu takéto reflexy uraziť alebo zneistiť a všemožne sa snaží vyhnúť sa tomuto neželanému efektu.

V tejto situácii pomôže len jedno: ejakuláciu treba podnietiť bez toho, aby partner zasunul penis príliš hlboko do partnerkinej ústnej dutiny, či bez pritláčania o podnebie.

Nárazy do žaluďa

Osvedčeným prostriedkom je aj dodatočná stimulácia: partner penis vsunie žene do úst približne len spolovice, a následne ho povytiahne, aby partnerke medzi perami zostala len jeho špička. Partnerka by mala jazykom najprv prejsť po celom žaludi a potom špičku jazyka rýchlymi nárazovými pohybmi vnárať do otvoru na žaludi, cez ktorý vychádza ejakulát. Vznikne tým veľmi intenzívna dodatočná stimulácia a ejakulácia takto nastane v prednej časti úst, čo vo všeobecnosti nevyvoláva žiadne negatívne reakcie. Žena môže týmto spôsobom partnera presvedčiť o tom, že neželaný efekt dusenia nemá nič spoločné s ním ako osobou, ale ide tu čisto len o fyziologickú reakciu.

Isteže, existujú aj ženy, ktoré sa dajú len ťažko presvedčiť, aby súhlasili s ejakuláciou do úst či s jej prehĺtaním. V takýchto prípadoch by muž nemal na tom tvrdohlavo nástojiť, ale radšej sa správať natoľko ohľaduplne, aby partnerka sama navrhla, že to skúsi. Pokiaľ žena trvá na tom, že ejakulát neskončí v jej ústach, môže si muž pomôcť tým, že penis krátko pred ejakuláciou z jej úst vytiahne a ejakuluje medzi jej prsia či inde na telo. Iniciatívu môže prevziať aj žena – keď pocíti, že ejakulácia sa blíži, vytiahne penis z úst a pritlačí si ho napríklad medzi prsia, čím podnieti vyvrcholenie. V žiadnom prípade vy však nemala ejakulát vypľuť, pretože tým by mohla partnera hlboko uraziť. Minimálne vo svojom podvedomí by mal pocit, že ho partnerka neakceptuje, či dokonca odmieta. /pokračovanie/

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates