topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Čo privádza mužov do vytrženia
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
28.05.2015

V súčasnej dobe sebavedomých a aj v intímnom živote autonómnych žien túži mnoho mužov po jemnom a naivnom type ženy. Dôvod je prostý: Pri takejto žene môžu muži vystupovať v úlohe macha- pána a vládcu, keďže väčšina dnešných žien im túto rolu upiera. Z toho istého dôvodu preferujú niektorí muži poddajné ženy z Ďalekého východu, ktoré im splnia, čo im na očiach vidia. Múdre manželky samozrejme vedia partnerovi splniť aj toto tajné prianie – zahrajú rolu naivky a manželovi tým poskytnú príležitosť prejaviť svoju nadradenosť.

35-ročná Majka k tejto téme píše: „Keď som zistila, že môj muž má tajnú slabosť pre detsky naivný typ ženy, neváhala som a splnila som mu túto túžbu. V jeden večer som ho čakala v našej manželskej posteli upravená ako nevinná školáčka s plyšovým medvedíkom pod pazuchou. Mojím mottom bolo: Malá Majka by chcela, aby bol veľký a silný ocko obzvlášť milý k svojmu dievčatku! Jasné, že muž túto skrytú výzvu okamžite pochopil a s radosťou rozohral začatú hru. Najprv svojej „naivke“ doprial dôkladnú orálnu stimuláciu, a potom prišlo na rad divoké milostné číslo. Za odmenu mala „malá Majka“ dovolené zobrať do úst „ockov“ úd a znova nasledoval vášnivý sex. Hranie roly naivky malo po každej stránke veľký úspech a odvtedy pravidelne začleňujeme do nášho milostného života aj hranie takýchto rolových hier. Môžem len povedať, že vďaka tomu je náš vzťah ešte krajší. Hranie sexuálne neskúseného a naivného dievčaťa, ktoré „ocko“ poúča, ma ohromne baví. Takýmto hravým spôsobom sme objavili mnoho nových vzrušujúcich polôh. Som presvedčená, že bez rolových hier by nášmu vzťahu niečo chýbalo.“

Žena, ktorá pred svojím partnerom hrá sexuálne neskúsenú ženu a nechá sa od neho v rámci hry „poučiť“, často partnerovi ulahodí viac, ako by vôbec predpokladala

Simulovanie sexu s prostitútkou

Mnoho mužov sa aj v súčasnej ére neskrývanej sexuálnej veľkorysosti príležitostne pohráva s myšlienkou, aké by bolo užiť si s prostitútkou, pretože ich láka predstava kombinácie vycibrených sexuálnych služieb a frivolnosti. A keďže prostitútke muži za jej služby platia, vedie ich to k presvedčeniu, že pri sexe so ženou ľahkých mravov budú mať skôr možnosť splniť si svoje tajné a čiastočne aj  - podľa ich názoru – perverzné želania, o ktorých by sa svojej oficiálnej partnerke možno ani neodvážili povedať.

Sexuálne rafinované ženy si túto skutočnosť uvedomujú a vedia ju obrátiť vo svoj prospech, podobne ako napríklad 33-ročná Thea: „Ak chce mať môj manžel v posteli prostitútku, nech sa páči, rada mu vyhoviem. Nakoniec, nechápem, čím by nejaká prostitútka mohla tromfnúť rafinovanú manželku. Vďaka náhode sa mi podarilo zistiť, aký typ ľahkej ženy manžela priťahuje, a tak som ho v jeden večer prekvapila oblečená v dráždivej bielizni a v topánkach na vysokom podpätku s remienkom okolo členkov. Vyzývavo upravená som ho privítala slovami:  - Ahoj zlatko, čo povieš, rozdáme si to spolu? Máš chuť poriadne si so mnou užiť? Nebude to ale zadarmo, to je dúfam jasné?

Manžel od prekvapenia takmer stratil reč, ale keď pochopil, o čo ide, s radosťou pristúpil na moju hru. „Sex s prostitútkou“ patrí odvtedy medzi naše najobľúbenejšie milostné čísla 

 Stonanie, milostné výkriky a zmyselné slová  sú hnacím motorom pre potenciu

Dávno sa už skončili časy, keď žena sexuálny akt „len“ absolvovala bez toho, aby svojou aktívnou účasťou prejavila svoju rozkoš. Muža nedokáže nič natoľko sexuálne stimulovať ako keď na partnerke vidí, že jej pohlavný styk a s ním súvisiace aktivity prinášajú pôžitok, nechá sa strhnúť vášňou a plnými dúškami si užíva partnerovo láskanie.

Žena má viacero možností, ako prejaviť svoj pôžitok. Okrem aktívneho zapojenia sa do predohry a aktu môže rozkoš prejavovať aj zmyselnými slovami. Mužom sa páči, keď partnerka pri styku zmyselne stoná a kričí, čiže keď „vypustí“ svoje pocity.

Muži však predovšetkým ocenia, keď ich partnerka stimuluje zmyselnými rečami:

„Môj partner je veľmi zaťažený na vzrušujúce slovné výrazy. Keď ho nimi podnecujem počas styku, okamžite sa rozvášni. Náš sex sa hneď zmení na divoký a musím mu do detailov opisovať, čo pri tom pociťujem, samozrejme poriadne šťavnatými výrazmi. Páči sa mu, keď napríklad hovorím: Ty nadržanec, teraz poriadne vraz svojho vtáka do mojej diery.... len pokračuj, ty samec, no tak zaber, ešte mi ho tam vraz, poriadne prirážaj, nech naplno cítim, ako ma vypĺňa tvoj mohutný úd. Áno.. ešte hlbšie.. nešetri moju dieru... ty chlípne prasa, teraz sa do mňa vystriekaj.. celkom hlboko.. aach..

Partner si niekedy moje vášnivé stony aj nahráva na kazetu a potom sa nimi vzrušuje. Lascívne rozhovory často vedieme aj keď sa chceme dostať do správnej nálady pred sexom. Dokonca sme si vymysleli rafinovanú hru: partner povie niečo obscénne, a ja musím k tomu výrazu vymyslieť rovnako obscénne slovo, a navzájom sa musia rýmovať. Ak sa mi to nepodarí, nasleduje „trest“ napríklad v podobe orálnej stimulácie údu, čo však robím veľmi rada, preto občas pri tejto hre aj zámerne prehrám. Na druhej strane, je to úžasne kreatívny spôsob, ako hravou formou nechať stále narastať vzrušenie... Isté je, že obscénnosti všetkých druhov zohrávajú v našom milostnom vzťahu dôležitú úlohu.

Nesmierne nás dokáže vzrušiť, keď sa do detailov rozprávame o sexe a orálnom styku. Páči sa mi podrobný opis, čo manžel cíti, zatiaľ čo ho orálne stimulujem. Ale ani počas samotného styku nie je medzi nami ticho. Naopak, rozprávame sa o tom, čo pociťujeme a ako sa nám to páči. Užívam si hlasné stony a vzdychanie, ktorými dáva najavo rozkoš. Je to pre mňa výborný indikátor toho, čo práve prežíva.“

Komentár
Pridaj
Wasant - Maybe DT is ranked s IP:221.178.182.50 | 2015-10-23 07:08:32
Maybe DT is ranked so low beucase the prevelance of the 3-4 downgrades the need of stud tackles. Might also have to do with general talent levels (i.e. if you're a good big fat guy, why not move to OL and make more money?).
Daniela - Noo, konecne som si IP:188.143.234.155 | 2015-10-25 03:00:10
Noo, konecne som si kovoosky olej kupila. Spravila som testovanie cez vikend a dopadlo to nad moje ocakavania.Tak som ho pouzila bez vahania aj v pondelok do prace a uz o dvanastej som myslela ze sa pojdem domov osprchovat a dat si normalny deodorant. Uplne to neucinkovalo. Original som smrdela :-/ http://lwhmhwxzba.com [url=http://xzhhic.com]xzhhic[/url] [link=http://fkuwlkkofy.com]fkuwlkkofy[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates