topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Len tak, pre vlastnú radosť
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
04.05.2015

Že rýchly sex bez záväzkov je vyhradený len pre mužov? Veru nie! Tento článok je určený najmä pre odvážne mladé ženy! Tak trikrát do roka mi vojde do cesty muž, ktorého vyžarovanie ma dostáva do kolien a ja sa neviem rozhodnúť, do ktorej časti jeho tela sa chcem ako prvej zahryznúť. V takom momente prehodnocujem celý svoj koncept vernosti. No vy - ak ste single, môžete po tom chlapovi skočiť. Urobte to, radím vám, lebo pre môj sexuálny život bola každá takáto skúsenosť veľmi obohacujúca. Je treba vyskúšať rôznych mužov: veľkých, malých, hlučných, tichých, rýchlych, pomalých, rafinovaných, neotesaných, nežných, náročných, zábavných, ezoterických. Iba tak budete neskôr vedieť, či ide o vážny vzťah a tiež nebudete mať výčitky, že ste niečo zmeškali. Tu je návod, ako na to:

1. výber muža

Muž z okruhu blízkych priateľov, vzdialenejšieho okruhu známych a ani z práce neprichádza do úvahy, inak ho budete každé ráno stretávať pri automate s kávou alebo trikrát do týždňa vo fitku. Lepšia je známosť z dovolenky, z klubu v cudzom meste, zo služobnej cesty. Čím nižšia šanca, že do seba neskôr niekde narazíte, tým lepšie.

Keď ste si už nejakého vyhliadli, musíte ešte prejsť povinné kritériá: samozrejme, sladký, úprimný úsmev. No ale aj to, či má po boku milého kamaráta – taký muž je 100 násobne dôveryhodnejší ako osamelý vlk. Všimnite si nechty na rukách, účes, vôňu a topánky. Veľa o mužovi vypovedá, ak dbá o svoj výzor.

2. načasovanie

Nad týmto sa nemusíte veľmi zamýšľať. Ak po sebe hádžete pohľady cez celú miestnosť, tak všetky nasledujúce kroky (rozhovor, dotyky, bozky a spoločný odchod) prebehnú spontánne. Nechajte sa unášať večerom ako divokou riekou. Pokiaľ niečo neprebieha plynule a vy zneistíte, dajte radšej ruky preč. Kľukaté cesty do postele väčšinou vedú k pochybnému výkonu.

3. miesto

U mňa alebo u neho? Radšej k nemu alebo na úplne iné miesto. Napríklad do hotela. Zabudnite na auto, z toho ste už vyrástli, lebo medzi volantom a riadiacou pákou zostáva len málo miesta na zábavu – no a vy si to predsa chcete užiť. Choďte tam, kde sa budete môcť celkom uvoľniť. Vlastný byt nie je na to vhodný, lebo začnete hneď uvažovať nad tým, čo si váš milenec myslí o neupratanej kuchyni alebo kvietkovaných vankúšoch.

Takže radšej k nemu. Máte výhodu toho, že sa môžete kedykoľvek zobrať a odísť a navyše máte šancu ešte raz si ho preveriť ( posteľ, obrazy a kúpeľňa vám napovedia). Pokiaľ je všetko tip top, tak do toho!

4. ako na to

Iste by sa dalo okamžite vyzliecť a ísť hneď na vec. Lepší nápad je užiť si tento dnešný úlovok o niečo dlhšie. Hravo vyzlečte seba (a jeho), obdivujte a zvádzajte, vaše vzrušenie bude o to väčšie a na taký zážitok budete spomínať omnoho dlhšie ako na expresné vyvrcholenie po pár sekundách. Vnímajte každý dotyk a všímajte si, ako reaguje partner.

Hlavne neberte sex na jednu noc smrteľne vážne! Uvoľnená atmosféra a prístup sú oveľa lepšie ako kŕčovitá šou. Nakoľko s cudzím mužom nie ste vôbec zohratí, je vysoká pravdepodobnosť, že sa niečo (navliekanie kondómu, vniknutie) nepodarí na 100 % . Iba sa nad tým zasmejte a neriešte to, pamätajte, že orgazmus ide s uvoľnenosťou ruka v ruke. Vhodnejšia ako poloha zozadu je pozícia tvárou v tvár, keďže zozadu je to príliš neosobné. Nebuďte sklamaná, ak nedosiahnete vyvrcholenie, to je pri sexe na jednu noc s neznámym pravdepodobné. Ak bol prirýchly, buďte chápavá, počkajte si na druhé kolo alebo skúste predĺžiť zábavu hrátkami s rukou.

5. dokonalý únik

Vo filme je táto scéna vždy blesková. Jeden pohľad, jedno kývnutie a odchod. No a vy to urobte tak isto. Odíďte skoro, nechcete sa tam predsa udomácniť. Stručné ahoj pôsobí veľmi sebavedome, navyše už raňajšia káva zaváňa niečím vážnejším (jedine, že by ste sa o to snažili). Aj keď máte jeho telefónne číslo, radšej odolajte pokušeniu ho kontaktovať. Pokiaľ on vaše číslo nemá a vy chcete rozhodiť siete, tak mu napíšte sms: „Bolo to s tebou pekné,“ ale nič viac. Pokiaľ má záujem, ozve sa tak či tak.

Ako aj v živote, aj v pokuse o one-night stand niekedy všeličo neprebieha ideálne. Tu je 5 rafinovaných spôsobov, ako sa dostať z riskantnej situácie:

Pomoc! Ako sa z toho vyvliecť?

Jeho byt je nechutný: špinavé prostredie pokazí všetky vaše erotické predstavy. Začnite divoko ťukať do vášho mobilu a povedzte: „Ach, to je moja najlepšia kamarátka. Práve sa rozišla so svojim priateľom.“ Je samozrejmé, že musíte odísť, lebo ona vás teraz urgentne potrebuje pri sebe...

Váš rozkrok je ako prales: prieskum časopisu Men´s Health potvrdzuje, že mužovi, ktorý je na vás alebo už dokonca vo vás, to vôbec neprekáža. No pokiaľ toto zistenie pokazilo vašu chuť na sex, vyriešte to sama. Povedzte, že musíte ísť ešte rýchlo na WC a požičajte si jeho holiaci strojček. S použitím mydla pár krát prejdite žiletkou „tam dole“. Na zamaskovanie ešte spláchnite toaletu, pustite vodovodný kohútik a môžete ísť na vec!

Chce niečo, čo vy nechcete: putá? Orál? Ocikanie? Je milé, že sa opýtal, ale čo pre vás neprichádza do úvahy, to nedovoľte. Bodka.

Uprostred toho vás prejde chuť: tu pomôže len (čiastočne) úprimnosť. Povedzte niečo ako: „Potrebujem viac pozornosti.“ A dajte mu presné inštrukcie, kde a ako. Inak môžete povedať: „Prepáč, necítim sa dobre a pôjdem radšej domov.“ Oslaďte mu pred odchodom večer bozkom na líce.

Roztrhol sa kondóm: nezačnite hneď vypočítavať, či máte práve plodné dni, ale následne si zaobstarajte TÚ tabletku. Dostanete ju kúpiť bez receptu v každej lekárni.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates