topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Chcem lepší sex, ale...
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
24.02.2015

...nedôverujem si natoľko, aby som povedal, čo naozaj chcem. Každý muž si praje takú ženu, ktorá by mu všetky želania vyčítala z očí. No v skutočnosti čaká žena, ktorá vie všetko vyčítať z oči, neexistuje. Takže musíte niekedy aj otvoriť ústa, aby vedela, čo sa vám páči. Ale mnohí muži, ktorí nie sú práve výreční, v posteli strácajú reč. Strach z odmietnutia obmedzuje mužov v tom, aby otvorene rozprávali o sexe. Obávajú sa, že dostanú hlúpu odpoveď alebo pokazia erotickú atmosféru.

Náš tip: napriek všetkému to skúste, no nie počas sexu!

Veta „No a teraz poďme vyskúšať polohu xy“, môže spôsobiť, že sa žena začne cítiť nepohodlne a odmietne vás. Lepšie je teda povedať to po sexe. Vaša partnerka sa na to môže vyspať.

Rovnako dobrá stratégia: opýtajte sa jej, čo by ona chcela vyskúšať v posteli.

 ...večer po práci bývam vždy unavený

Tak to robte ráno pred prácou. Možno ani nebývate večer taký unavený, ako skôr unudený. Jedným z hlavných dôvodov, prečo sa frekvencia, s akou mávate sex po čase zníži a vášeň opadne, je rutina. Preto skúste sexuálne aktivity presunúť na ráno alebo na obedňajšiu pauzu. Dôležité je najmä to, aby ste dokázali vytvoriť čas výlučne pre vás dvoch a určili si priority. No a nezabúdajte skúšať nové veci. To nemusí byť práve hra na pasáka a prostitútku – v mnohých prípadoch stačí z času na čas presunúť sexuálny repertoár z postele na koberec.

 ...moja partnerka má chuť na sex len zriedka

Toto je mylná predstava mužov. Ženy majú rovnakú chuť na sex, len sú citlivejšie, čo sa týka rôznych rozptýlení: napríklad ide o nevhodný čas, odpudzujúce prostredie alebo stres. Preto to niekedy nevyjde s naplánovanou nocou plnou vášne.

 ...dosiahnem orgazmus vždy oveľa skôr ako moja partnerka

Nie ste v tom sám: zhruba jedna tretina mužov má problémy s predčasným výronom semena. Existuje veľa možností, ako to napraviť. Obzvlášť účinná je napríklad štart-stop technika: stimulujete penis buď vlastnou rukou, alebo vám pomôže partnerka až tesne pred okamih vyvrcholenia a počkáte 30 sekúnd. Následne začnete nanovo stimulovať. To celé opakujte tri, štyrikrát. Dbajte na správne dýchanie: je omylom, že by sa mal pred dosiahnutím orgazmu zadržovať dych, lebo sa pri ňom vylučuje adrenalín a v krvi sa hromadí oxid uhličitý – oboje zrýchľuje ejakuláciu.

Squeeze technika: keď máte pri sexe pocit, že sa blíži vyvrcholenie, pomôže vám, ak vytiahnete penis z pošvy. Partnerka ho vezme do ruky a 15 sekúnd bude palcom, ukazovákom a prostredníkom stláčať vrchnú časť penisu. Stlačenie močovej rúry zmierni potrebu ejakulácie.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates