topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Studená vojna v spálni
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
21.09.2014

Na jednej strane je muž vďaka silnému pudu kedykoľvek pripravený na akúkoľvek formu posteľovej akrobacie. A na druhej stane je ona – nahnevaná kvôli partnerovej necitlivosti, s túžbou po nežnostiach a objatiach. Jej univerzálnym receptom na prinútenie partnera trochu sa nad sebou zamyslieť je odopretie sexu. Gong zaznel a začína sa boj – pripravme sa na poriadnu ruvačku...Faktom je, že pri výchove detí majú hlavné slovo ženy – či už doma, v škôlkach alebo školách. Počet pedagógov a vychovávateľov ženského pohlavia podstatne prevyšuje počet ich mužských kolegov. Je teda pochopiteľné, že ony poznajú spôsoby, ako dospelých „chlapcov“ naučiť móresom. S čím sa muži hrajú najradšej? Správna odpoveď: s plnými prsiami, pekne tvarovaným zadkom a inými zvodnými mäkkými časťami tela. Stručne povedané, so všetkými telesnými pôvabmi, ktorými údajne slabé pohlavie dokáže mužov pritiahnuť.  K jedinečnému zisteniu, že najlepší arzenál zbraní, pomocou ktorých môže žena bojovať proti mužovi, sa nachádza na jej vlastnom tele, už zjavne dospelo (príliš) veľa žien.

Prieskumy ukazujú, že už takmer každá tretia žena niekedy svojho partnera potrestala odopretím sexu. Otázka znie: prečo si žena dobrovoľne zapína „pás cudnosti“?  Dôvod je úplne prozaický: vo väčšine prípadov týmto spôsobom mužovi vysiela nejakú správu: najčastejšie o tom, že je nahnevaná. Nuž áno; väčšina žien sa dokáže správne naladiť na milovanie len vtedy, keď ju nesužujú negatívne pocity ako stres, zlosť či hnev, zatiaľ čo muži takéto pocity zvyknú ignorovať, potlačiť a stačí im aj „tvrdý“ sex bez emócií.

Ďalším dôvodom, pre ktorý žena odopiera telesnú lásku, jej snaha ukázať svoju dominanciu nad partnerom a tiež to, že má vo vzťahu hlavné slovo. Sex je totiž presne tou oblasťou vzťahu, kde má žena pocit prevahy. Chce demonštrovať svoju moc, ukázať, kto je tu šéfom (a nielen v posteli) – a hneď je partnerská intimita na mŕtvom bode.

Žena sa rada uchýli k odopieraniu sexu aj vtedy, keď chce niečo dosiahnuť. Väčšinou po tejto možnosti siahne až potom, keď iné opatrenia neviedli k želanému cieľu. Ak chce muž sex častejšie ako partnerka, vedie to k ňou iniciovanej studenej vojne v posteli, rovnako jeho slabé výkony (rozumej: už ju prestalo baviť predstierať rozkoš), alebo jej náklonnosť k inému mužovi. Ak sa tieto dva posledne uvedené dôvody spoja, môže muž úplne zabudnúť na obnovenie intimity: v takom prípade ho už žena stopercentne „odpísala“.

 Spojené nohy pre „dobrú vec“

Má „tyranstvo“ žien aj nejakú humornú stránku? Iste!

Napríklad Markus Götting, autor knihy „Noc na píle“ prezrádza, ako mu partnerka kvôli jeho neznesiteľnému chrápaniu dávala ultimáta v erotickej oblasti: „Odopieranie sexu z jej strany bolo u nás bežné, dokonca sa každú druhú noc vyhrážala, že sa so mnou rozvedie, ak budem naďalej takto chrápať,“ spomína Götting. „Východiskom z dilemy bola návšteva zubára. Vyhotovil mi dlahu na spodnú čeľusť. Hoci s tým vyzerám ako idiot, ona dosiahla svoje – prestal som chrápať a ona vie, že ak si dlahu nenasadím, nebudeme mať sex!“

Ženy odmietaním sexu dokážu všeličo. V Kolumbii sa ženy pomocou odopierania sexu dokonca pokúsili presadiť na verejnosti jeden projekt. Zúfalé ženy z malého mesta Barbacoas uvalili „Štrajkom spojených nôh“ sexuálne embargo na svojich manželov, čím si chceli vynútiť obnovenie a spevnenie jedinej prístupovej cesty, ktorú pri daždi vždy úplne zaplavilo blato. „Susedná dedina je vzdialená 57 kilometrov, a niekedy nám trvá aj 20 hodín, kým sa tam dostaneme,“ sťažovala sa jedna z iniciátoriek. Vyrobili tabuľky s nápisom „Zriekneme sa potešenia“ a ulicami tiahol protestný pochod. A ako reagovali páni tvorstva? Nezvyčajne: dali sa na protestnú hladovku. V súčasnosti je ešte stále vo hviezdach, či bude vybudovanie cesty oslávené poriadnou orgiou.

Make love, not war (Milujte sa, nebojujte)

Na čo je vôbec dobré púšťať sa do „vojny pohlaví“? Vôbec na nič. Ak žena použije sex ako zbraň, už si asi nevie dať rady žiadnym iným spôsobom. Ale ten, kto predpokladá, že ľad prelomí pomocou starého hesla hipisákov „Make love, not war,“ je už na polceste k úspechu.

   4 taktiky na prekabátenie bezcitnej dámy svojho srdca

1. Kapitulácia

Nevzdajte sa hneď a neplňte bezpodmienečne všetky jej príkazy, pretože by to znamenalo vašu prehru. Nepriateľa (čiže partnerku) by to len podporilo v danom správaní.

2. Vyjednávanie

Odmietate sa s ňou rozprávať, pretože so sexuálnymi teroristami sa nedá vyjednávať? Robíte chybu: kľúčom k úspechu je úprimný rozhovor bez klapiek na očiach. Zistite, prečo sa vaša milovaná takto správa. Možno je len trochu urazená alebo žiarli.

3. Defenzíva

Je to ďalšia možnosť, ako ju priviesť k rozumu. Vysvetlite jej, že v tejto situácii potrebujete byť nejaký čas len „sám so sebou“. Možno sa dočkáte zázraku a ona sa spamätá.

4. Útek

Ak sa však žiaden zázrak konať nebude, zostáva vám už len posledná možnosť. Keď ste už vyskúšali všetko možné a ona napriek tomu pokračuje vo svojich mocenských hrách, potom si zbaľte veci a odíďte. V opačnom prípade sa totiž medzi vami časom vytvorí taká veľká priepasť, že ju už ani jeden z vás nepreklenie.

Záverom:  sex, najkrajšia vedľajšia vec na svete, má potenciál zmeniť sa na utrpenie. Ak žena považuje ochotu na styk za zbraň, ktorú takpovediac v prípade potreby vytasí, dvojicu to privedie k rozpadu vzťahu. Výhovorky ako napríklad: „Táto spálňa je pre nás dvoch primalá“, ešte neprospeli žiadnemu vzťahu. Jediná výhoda je azda len skutočnosť, že odopretie sexu ešte nikdy nespôsobilo smrť.

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates