topleft
topright
Dnes je 11.07.2020, Meniny má Milota

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Perfektná Milenka
Hodnotenie čitateľov: / 134
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
08.01.2007
Obsah článku
Perfektná Milenka
Strana 2
Strana 3

Existuje niečo také ako perfektná milenka? Aká má byť milenka, ktorá je hriešnym snom každého muža od 12 do 120 rokov? Rozprávali sme sa s tromi ženami, ktoré si o sebe myslia,že sa zmenili z „obyčajných" na „perfektné" milenky. Prečítajte si, čo ich zmenilo.

 

Impulz prišiel zboku

26-ročná Mária, žena na materskej dovolenke, nedávno prežila trojmesačnú aféru s kamarátom svojho manžela, keď bol jej muž na služobnej ceste:

„Mala som pred manželstvom štyri dlhšie vzťahy a všetky boli pokojné. Chovala som sa rozumne a v podstate sa dá povedať, že to bolo dobré. Keď som si začala s mužovým priateľom, bolo to vlastne veľmi stresujúce a plné napätia. Chcela som to, no zároveň som cítila výčitky.Priateľ môjho muža - volá sa Anton, sa u mňa zastavil raz popoludní, keď som pozerala televíziu a opýtal sa, či si môže požičať Michalovu vŕtačku. Dala som mu ju a potom zostal na pivo. Povedala som mu, že keď je môj muž preč, cítim sa sama s dieťaťom dosť osamelo. Opýtal sa, či by Michalovi vadilo, ak by ma teda zobral večer do kina.Rozmýšľala som o tom, a povedala som si, prečo nie? Michal je pravdepodobne tiež niekde vonku a užíva si krásy cudzieho mesta, tak prečo nie aj ja?Zariadila som si stráženie a šli sme von. Cítila som sa veľmi príjemne. Odkedy som sa vydala, som ten pocit nemala. Vypili sme dosť vína a kým sme sa dostali naspäť ku mne, smiali sme sa a bavili ako malé deti.Pozvala som ho ďalej ešte na jeden pohárik. Sadli sme si spolu na gauč a on sa ku mne naklonil a začal ma hladkať po vlasoch. Potom sa naklonil ešte bližšie a pobozkal ma. „To je ešte príjemnejšie," povedala som. Vôbec som sa nebránila. Necítila som žiadnu vinu, iba vzrušenie.Rozopol mi šaty a stiahol mi ich z pliec. Potom mi začal hladkať prsia. Cítiť dlane iného muža po takom dlhom čase na svojom tele, to bolo neopísateľné. Búšilo mi srdce a nohavičky som mala úplne mokré. Cítila som, aký bol tvrdý.Pomilovali sme sa priamo na koberci v obývačke. Len som si nadvihla sukňu. Pamätám si ten pocit, keď do mňa vnikol vták cudzieho muža, ten pocit, že som vydatá a on, ako vo mne pulzuje. Vnímala som jeho pevné svaly a jeho vtáka, ktorý sa vo mne pohyboval. Mala som taký orgazmus, že by ste mi ani neuverili. Nevedela som sa prestať chvieť.Svojím spôsobom sa mi uľavilo, keď už bolo po tom, pretože som sa zbavila svojej nervozity a aj preto, že som si bola istá, že to bolo iba jedenkrát, čo som podľahla. Iba raz a už nikdy viac. Bola som neverná, no myslela som si, že to jednoducho vymažem zo svojej mysle.No Anton ma chcel vidieť znovu a ja som nedokázala odolať.Potom sme sa vídali pravidelne tak dvatrikrát do týždňa. Vždy som tvrdila, že ja to viac nechcem, pohádali sme sa, ale nakoniec som sa vždy podvolila a rozdali sme si to.Čiastočne mi odľahlo, lebo som si mohla nahovárať, že celá zodpoved-nosť za danú situáciu je na ňom.Ale potom som začala i ja rozmýšľať o tom, čo od tejto situácie vlastne očakávame. Ľúbi ma? Alebo ja jeho? Čo s tým?Uvedomila som si, že Tóno je v skutočnosti dosť osamelý a náš vzťah udržiava aj kvôli priateľstvu, aj kvôli sexu. Takže, keď sme sa najbližšie stretli, zaujímala som sa aj o to, čo rád robí. On mi moju pozornosť opätoval. V tú noc bolo naše milovanie úplne iné. Nešlo iba o rýchly sex, ktorý mal uspokojiť naše chúťky. Milovali sme sa preto, aby sme tým vyjadrili svoje city. Bolo to dlhé, pomalé a veľmi príjemné.

Náš sex sa neustále zlepšoval. Keď som sa začala zaujímať oňho, automaticky som chcela vedieť aj to, čo môžem preňho urobiť, aby som mu spravila dobre. Začala som dbať o jeho uspokojenie viac ako o svoje. Chcela som s ním vyskúšať nové veci. Veci, ktoré sme s manželom nerobili. Raz sme mali análny sex. Bolo to vôbec po prvýkrát, čo som chcela, aby mi to niekto takto urobil. Zistila som, že to, čo v sexe chcete, nie je o technike milovania, je to o pocite, ktorý vo vás váš milenec vyvoláva. Ak máte ten správny pocit, robíte veci prirodzene.Myslím, že taká je dobrá milenka. Podľa mňa je dôležité, aby ste vzájomne cítili to isté. Je oveľa pravdepodobnejšie, že to tak bude, ak si konečne prestanete robiť starosti. Radšej uvažujte nad tým, čo môžete spraviť pre jeho potešenie a pre to, aby sa cítil chcený, milovaný a šikovný.Rozišli sme sa týždeň pred Michalovým návratom. No to, čo som sa naučila pri Antonovi, som potom skúšala aj s Michalom a musím uznať, že naše manželstvo je vďaka tomu oveľa lepšie." 
< Predchádzajúca

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates