topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Orálny styk
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
11.05.2014

Orálny styk znamená láskanie pošvy alebo penisu pomocou úst, pričom dôležitú úlohu zohráva jazyk a pery. Takúto formu stimulácie uplatňuje mnoho párov v rámci predohry. U iných párov je orálny styk zas vrcholným bodom intímnych chvíľ, a ďalší pomocou neho predlžujú odznievajúce vzrušenie po orgazme. Táto praktika určite nie je nechutná, ak sa partneri vrúcne ľúbia, túžia po nej obaja a dodržiavajú hygienu aj čo sa týka pohlavných orgánov. Ženám sa páči, ak im partner najprv opatrne zubami a perami stimuluje ohanbie, jazykom niekoľkokrát prejde po pošve a jeho špičkou krúži okolo klitorisu. Zvlášť príjemný je ženám partnerov teplý dych nad klitorisom. Mnoho žien považuje orálny styk za najvyššiu formu sexuálnej rozkoše, pričom partnerov jazyk vnikajúci do pošvy plne preberá funkciu penisu.

tabu24.jpg

 

Výdych, vdych

 

Skúsený a citlivý partner dokáže svojej milovanej dopriať ešte krajšie pocity slasti, keď jej silno vdýchne do vagíny vzduch a následne vysaje vzrušením vyprodukovaný sekrét. U partnerov, ktorí sa majú naozaj veľmi radi, je orálny styk bežnou súčasťou milovania a neraz si túto praktiku rôznym spôsobom ozvláštňujú, napríklad muž potrie partnerke vaginálnu oblasť medom alebo lekvárom a potom jej ju „očistí“. Sladká pochúťka sa pri tom dostane aj do vagíny a partner ju v rámci orálnych hier odtiaľ šikovne jazykom odstraňuje. Nájdu sa však aj páry, ktoré pri orálnom styku uprednostňujú len stimuláciu ohanbia a Venušinho pahorka.

 

Hlboké ústa

 

Teplé a vlhké ženské ústa dokážu pripraviť mužskému údu najväčšiu slasť. Žena môže uplatniť rôzne techniky, a všetky povedú k rovnakému cieľu: dôjde k erekcii, a ak si to obaja želajú, môže partnerka pokračovať až do mužovho orgazmu.

 

Milujúca partnerka najprv jazykom prejde po mieškoch, a zároveň uchopí dvoma prstami partnerov zatiaľ ochabnutý úd na žaludi, a potom jazykom a perami – príležitostne aj zubami – pomaly stimuluje telo penisu smerom nahor. Následne si partnerov úd vloží čo najhlbšie do úst a znova po ňom prechádza ústami nahor a nadol, až kým partner nedosiahne úplnú erekciu. Na prerušenie orálneho styku však nie je dôvod ani v tejto fáze.

 

Ak majú obaja partneri chuť, môže žena pokračovať v stimulácii v rôznych polohách. Možností je viacero: partnerka sa nahne nad úd a pojme ho do úst tak, aby pohyby, ktoré bude robiť hlavou, určovali hĺbku vniknutia penisu do jej úst.

 

Ďalšou možnosťou je, že žena partnerovi umožní použiť svoje ústa ako takpovediac „náhradu pošvy“. Dobrý milenec partnerke nezasunie úd do úst príliš hlboko, ale zameria sa radšej na zdržanlivé koitálne pohyby. Na tomto mieste treba zdôrazniť, že žena, ktorá prehĺta partnerove spermie, sa nemusí obávať žiadneho ochorenia (za predpokladu, že partner netrpí nákazlivou chorobou, ktorá sa prenáša sliznicou, slinami či dychom). Môže žena vôbec poskytnúť partnerovi väčší dôkaz o svojej láske k nemu, ako keď prehĺta jeho spermie? Ešte aj v súčasnosti sú však mnohé ženy presvedčené, že mužova „milostná šťava“ škodí ich zdraviu. Pre tieto ženy máme nasledujúci argument: Ak je váš partner zdravý, neochoriete ani vy.

 

Pri realizácii orálneho styku je obľúbená predovšetkým tzv. poloha 69. Partneri pri nej ležia jeden nad druhým tak, aby si mohli navzájom ústami stimulovať pohlavné orgány. Znamená to teda, že zatiaľ čo má muž hlavu medzi partnerkinými rozkročenými nohami, partnerka jeho úd stimuluje ústami.

 

Existuje aj niekoľko variácii tejto polohy, napríklad partneri ležia na boku. Orálny styk nie je žiadna nemorálnosť a určite by mnohým manželským dvojiciam priniesol do ich jednotvárneho milostného života tak veľmi potrebnú zmenu.

 

Dokonalý sex

 

Láskanie partnerovho penisu alebo partnerkinej pošvy ústami je u väčšiny párov súčasťou milostnej predohry, a u mnohých je takáto stimulácia vrcholom milovania. Stimulácia pošvy pomocou úst či jazyka je pre muža ten najlepší spôsob ako dosiahnuť prudké stúpanie partnerkinej krivky vzrušenia, či ju dokonca aj priviesť k orgazmu. Tento spôsob stimulácie partnerovi okrem toho umožní dôkladne „preskúmať“ jej vagínu.

 

Najprv prstami rozhrnie pysky ohanbia, aby mohol jazykom voľne prechádzať po vlhkej štrbinke, či ním aj vniknúť do pošvy. Najväčšiu rozkoš však muž partnerke spôsobí tým, že bude jazykom hravo krúžiť okolo klitorisu. Podľa prudkých zášklbov v jej podbrušku muž zreteľne cíti, nakoľko je vzrušená. Muži, ktorí svoje partnerky dokonale poznajú, vedia väčšinou aj to, kedy je tesne pred orgazmom a vtedy vniknú údom do pošvy. Odmenou je väčšinou spoločný orgazmus.

 

Jeden z najintenzívnejších pocitov slasti zažíva muž vtedy, keď mu partnerka vezme úd medzi pery a posúva sa po ňom ústami hore a dole, čím vlastne imituje pohlavný styk. Šikovné a skúsené ženy samozrejme neostanú len pri tom, ale do milostnej hry rafinovane zapoja aj jazyk. Krúžia ním okolo citlivej hlavy žaluďa a špičkou jazyka prejdú po ryhe medzi hlavou žaluďa a predkožkou, čo je pravdepodobne mužovo najcitlivejšie miesto. Na spodnej strane stoporeného údu potom prechádzajú nižšie k semenníkom, a až potom znova ústami sajú penis. Pri tejto veľmi intenzívnej stimulácii a muž musí vedieť trochu ovládať, aby žene neejakuloval do úst, hoci prehĺtanie spermií partnerke nijako neuškodí. Samozrejme, ak si ona tento spôsob ejakulácie neželá, mal by muž jej prianie v každom prípade rešpektovať. Ľahko by sa totiž mohlo stať, že by sa o túto formu stimulácie údu pripravil, keďže partnerka by mu prestala dôverovať. Niektoré ženy totiž uprednostňujú ejakuláciu do pošvy.

 

Asi najznámejšou polohou pri orálnom styku je poloha 69. Svoj názov získala z jednoduchého dôvodu: ak číslo 69 otočíme ležmo, oblé časti oboch čísel, symbolizujúce hlavy partnerov, sa budú nachádzať na opačnom konci. Znamená to teda, že muž má hlavu medzi partnerkinými stehnami a stimuluje jej pošvu pomocou prstov či jazyka, zatiaľ čo žena stimuluje partnerov penis. Výhodou tejto polohy je, že počas milostnej hry sa ani jeden z partnerov nemusí vzdať láskania svojho pohlavného orgánu. V takomto tesnom spojení páry s obľubou pokračujú v stimulácii až do orgazmu.

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates