topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Análny orgazmus : Ako ho dosiahnuť ?
Hodnotenie čitateľov: / 3
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
15.04.2014
Veľa ľudí  análny sex považuje za príjemné spestrenie milostného života a sú aj ženy, ktorým tento štýl vyhovuje dokonca viac ako klasický sex.

 

Pri orgazme dosahujú niektoré ženy veľmi intenzívne vyvrcholenie. Môže za to do veľkej miery aj fakt, že okolo konečníka je veľké množstvo nervových zakončení, je to teda nesmierne citlivé miesto. Sú ženy, pre ktoré je análny sex a s ním súvisiaci orgazmus lepší než vaginálny.

 

Nebezpečný?

 

Análny sex nemusí predstavovať žiadne riziko. Niektoré zdroje však uvádzajú, že obzvlášť pri necitlivom análnom styku, môže časom dôjsť k inkontinencii stolice (samovoľný únik stolice). Občas sa stáva, že následkom análneho sexu bývajú hemoroidy (respektíve ich zhoršenie) alebo trhlinky v konečníku.

 

Stáva sa to ale najmä v prípadoch, kedy partner nie je veľmi citlivý. Pri dostatočnej lubrikácii a „príprave“ sa spravidla nemusíte ničoho obávať. Vášmu konečníku neuškodí ani ejakulát. Samozrejme, z pohľadu pohlavne prenosných ochorení je vždy istejšie použiť kondóm – ten by mal byť čo najviac lubrikovaný, prípadne použite aj lubrikačný gél.

corina2.jpg

Okrem toho sa neodporúča používať prípravky so spermicídnym účinkom (ani takéto kondómy), pretože by mohli dráždiť jemné a citlivé tkanivo okolo a v konečníku. Análny sex neškodí ani počas tehotenstva, pokiaľ nie je tehotenstvo rizikové alebo žena netrpí zlatou žilou či inými problémami v oblasti konečníka.

 

Pri striedaní análneho a vaginálneho sexu musí byť veľká opatrnosť – tehotné ženy bývajú náchylnejšie na rôzne ženské infekcie.

 

Kedy sa mu radšej vyhnúť?

 

Análnemu sexu by ste sa mali vyhnúť, ak vás trápia hemoroidy, máte trhlinky v konečníku alebo ak je partnerka na ne náchylná a aj v prípade, že vám táto sexuálna technika z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje.

 

Nie je to len mýtus , je to skutočný fakt.

 

Análny orgazmus samozrejme môžete mať. Niekto ho má spontánne, iný k tomu potrebuje ešte dodatočnú stimuláciu genitálií. Vyvrcholiť takto môže ako muž, tak žena.

 

Konečník je pretkaný dokonca viac nervovými zakončeniami ako pošva. Preto dochádza k silnému prekrveniu danej oblasti, ktoré znásobuje aj genitálne vzrušenie. U mužov navyše dochádza k výraznej stimulácii prostaty. Vzrušovať vás môže už samotný fakt, že robíte niečo celkom dosť nemravného ...

 

Najlepšia stimulácia mužov:

 

- Vyskúšajte orálny sex v kombinácii so stimuláciou zadočku. Stačí prstom, ak sa vám to prieči, použite niektorú menšie análny hračku.

 

Najlepšia stimulácia žien:

 

- Pri súčasnej stimulácii klitorisu a pošvy palcom stimulovať hrádzu análneho otvoru ostatnými prstami (najprv  ukazovákom), alebo naopak. Dôležité! Prsty nikdy nestriedajte, do pošvy by tak mohla byť zavlečená infekcia.

 

Dobrá je predohra pre análny styk, k nemu ale samozrejme nemusí vôbec dôjsť.

 

Celé to môže prebiehať napríklad takto:

 

- Pred análnym sexom je dobré venovať dostatok času predohre. Skúste najskôr dráždiť len klitoris a vagínu, ako pred klasickým milovaním. Až keď bude partnerka dostatočne vzrušená, prejdite na jemné dráždenie análneho otvoru. Ale dbaj pri tom na hygienu, partner ani prsty nesmie prechádzať od análneho otvoru do vaginálneho! Pokojne spolu absolvujte jedno kolo vaginálneho sexu so všetkým, čo k tomu patrí. Po orgazme dôjde k absolútnemu uvoľneniu stiahnutého svalstva.

 

Penis v hlavnej úlohe

 

Jeho základným pravidlom je trpezlivosť. Zavedenie by mal partner vykonávať po pol centimetroch a citlivo reagovať na partnerkine pocity. Každý tlak môže spôsobiť bolesť. Niekedy je lepšie prestať a vrátiť sa k nemu až za chvíľu. Análny sex vyžaduje totiž veľkú uvoľnenosť a tá zase potrebuje svoj čas. Pustite si k tomu príjemnú hudbu, tá  pomôže s uvoľnením.

 

Nikto učený

 

Praxou sa technika zlepší, až po čase dokáže partnerka sama uvoľniť svaly konečníka. Styk potom bude menej komplikovaný. O orgazme počas análneho sexu sa rozprávajú doslova rozprávky. Väčšina žien o ňom hovorí ako o najsilnejšom sexuálnom zážitku. Ak k nemu nedôjde priamo pri penetrácii, vzrušenie je tak veľké, že stačí pár šikovných pohybov rúk na klitorisu - a je hotovo. Každopádne  análny sex aj pokusy o neho zaručí väčšie prekrvenie panvovej oblasti, čo je skvelým východiskovým bodom pre orgastickú explóziu.

 

Pridajte letmé dotýkanie análnej oblasti, psychicky sa tak oslobodíte od zábran.

 

-Používajte veľa lubrikantu, napľuť si do dlaní ako v pornofilmoch rozhodne nestačí.

 

-Do zadočku zavádzajte najskôr jeden prst, potom podľa ľubovôle viac.

 

-Ak je vám príjemnejšie análna hračka, vyberte si takú, ktorá má na konci špeciálnu zarážku, aby vám hračka nezmizla v tele .

Neponáhľajte sa! Nikdy by vás nemalo nič bolieť. Skúšajte to len, ak naozaj chcete a máte na to náladu. Nenechajte sa do ničoho nútiť!

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates