topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Hádky kvôli sexu
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
10.02.2014
Ak by sme pátrali po najčastejších problémoch v intímnom manželskom živote, tak najčastejšie to sú poruchy erekcie u muža, nedostatočný orgazmus u ženy alebo rozdielne predstavy o frekvencii pohlavného styku. Hoci sa v sexuologických ambulanciách väčšinou stretávame s prvými dvoma ťažkosťami, trúfame si tvrdiť, že v živote prevažuje práve tretia možnosť.  Tento problém prenasleduje všetku ľudskú párovú sexuálnu aktivitu a laickí sexuológovia v krčmách ho väčšinou hodnotia jednoduchou vetou, že „jeden chce a druhý nie“.i3.jpg

 

Na začiatku vzťahu sa to ešte ako-tak vyrovnáva, komplikácie nastávajú väčšinou až s pribúdajúcimi rokmi, takže základné zákony fungovania manželskej sexuality bývajú zhrnuté do ďalšieho jednoduchého konštatovania: „nesexuje“ sa, lebo manželka nechce...

 

V skutočnosti sa však s humorom dá povedať, že častejšie to býva tak, že manželka chce niekedy inokedy a manžel zase s niekým iným.

 

Nerovnaká intenzita sexuálnych záujmov a potrieb býva každodenným chlebom sexuológie, lebo prípady úplnej sexuálnej zhody sú po niekoľkých rokoch partnerského spolužitia vzácnejšie ako zatmenie slnka.

 

Kým v minulých storočiach sa frekvencia pohlavných stykov riadila výhradne prianím muža a slušne vychovaným ženám neprislúchalo dať najavo intímne túžby, platí dnes niečo iné, ženy sú už aj u nás „sexuálne rovnoprávne“.

 

 Panuje u vás zhoda?

 

Kým ešte pred polstoročím prichádzali zväčša do ordinácií manželia, sťažujúci si na sexuálny nezáujem svojej ženy, dnes sa z našich spální ozývajú stále viac ženské sťažnosti na frigidného muža, ktorému je milšia práca, šport, televízia a rybárčenie ako sex s vlastnou ženou.

 

Situácia sa mení aj v priebehu života. Zatiaľ čo u novomanželov býva obyčajne muž aktívnejší a žena zdržanlivejšia, v neskorších rokoch sa karta väčšinou obráti. Kým bývalý sexuálny búrlivák leží uspokojený na pohovke a zaoberá sa televíznym programom, skôr hanblivá a odmietavá žena márne krúži okolo neho v čiernej erotickej bielizni.

 

Obnova sexuálneho záujmu

 

Ochabujúci mužský sexuálny záujem nebýva vo väčšine prípadov zavinený neverou, práve naopak, u muža sa mimomanželský vzťah nikdy neprejaví slabnúcim záujmom o vlastnú ženu. Neverník začne byť doma neobyčajne zdatným a pozorným milencom, samozrejme, len kým nevera nepraskne.

 

Ako teda vyvolať u muža v manželstve obnovu sexuálneho záujmu? Ako povzbudiť toho prepracovaného workoholika, filatelistu, športovca, rybára či vášnivého televízneho diváka k väčšej aktivite?

 

Nezostáva asi nič iné než rozpamätať sa na tie dávne chvíle dvorenia a zvádzanie. Nepovažovať manželský sex za niečo hotové a dané, ale začať sa znova o seba vzájomne uchádzať alebo, ako sa pekne po slovensky hovorí, „chodiť spolu“.

 

Okrem mnohých iných trikov často pomôže spoločne odísť na nejaký čas preč. Vzdialiť sa spolupracovníkom, kamarátom, všetkým koníčkom i televíznej obrazovke a nájsť opäť čas len pre seba. Takáto sexuálna dovolenka sa vyplatí v každej ročnej dobe.

 

A v neposlednom rade treba tiež spomenúť na osvedčenú radu klasika manželského spolužitia českého sexuológa dr. Plzáka - zavedenie pravidelného sexuálneho „cestovného poriadku“. Vyhradiť si na intímne spolužitie vopred stanovené dni a dohodu potom presne obojstranne plniť. Frekvencia býva značne individuálna. Závisí často na veku účastníkov.

 

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates