topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Ústa a jazyk v predohre 2.časť
Hodnotenie čitateľov: / 2
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.01.2014
Reakcia ženy na orálne dráždenie prichádza veľmi rýchlo a muž dostáva zreteľnú spätnú väzbu v podobe zvýšenej produkcie jej intímnej tekutiny. Cunnilingus partneri zvyčajne realizujú v rámci milostnej predohry, pričom sa muž snaží o to, aby partnerke zabezpečil určitý náskok v dosiahnutí orgazmu. Avšak počas milovania, pri ktorom vystriedajú viacero polôh, sa partner k orálnej stimulácii ešte vráti. Niektorým mužom sa veľmi páči, keď môžu vo vagíne cítiť chuť svojich spermií.

 

Často sa stáva, že počas orálne hry sa jazyk „zatúla“ aj k análnej oblasti. Ľahko sa pri tom môže stať, že mužovi sa to zapáči a pri každej ďalšej orálnej stimulácii už nevynechá ani túto oblasť.

 

Cunnilingus je bezpochyby najlepším spôsobom, ako ženu pripraviť na pohlavný styk alebo ju priviesť k plnohodnotnému orgazmu aj bez styku. Z tohto dôvodu je cunnilingus tiež základnou praktikou lesbicky orientovaných žien, ktoré takmer bez výnimky tvrdia, že orálny styk v polohe „69“ je na uspokojenie ženy lepší ako akákoľvek iná praktika. Túto polohu, samozrejme, môžu úspešne realizovať aj heterosexuálne dvojice. Partneri pri nej zaujmú takú pozíciu, aby obaja mali bezproblémový prístup k pohlavným orgánom toho druhého. Veľmi výhodná je napríklad poloha na boku, avšak s malou obmenou – jeden z partnerov si ľahne opačne ako druhý. Ďalšou možnosťou je, že si žena kľakne nad ležiaceho muža, a to tak, aby on zospodu pohodlne ústami dosiahol jej vagínu, zatiaľ čo ona sa predkloní a orálne stimuluje jeho penis.

Muži – labužníci

 

Sexuálne málo skúsené dievčatá feláciu spočiatku odmietajú slovami, že nebudú robiť niečo také „nechutné“. Tieto zábrany sú spôsobené bezprostrednou blízkosťou vylučovacích orgánov a tiež silným tabuizovaním tejto témy, s ktorým sa človek stretáva už od útleho detstva. Pri dostatočnom pocite vzájomnej náklonnosti a intimity však každá žena bude čoskoro feláciu vnímať nielen ako praktiku na stimuláciu muža, ale dotýkanie sa penisu ústami a jazykom bude pre ňu príjemnou záležitosťou. Nespočetné množstvo žien, ktoré na túto praktiku pristúpi, si ju po krátkom čase dokonca veľmi obľúbi.

 

Feláciu väčšinou navrhne muž v rámci predohry, obyčajne vtedy, keď jeho erekcia nie je dostatočná na styk. Faktom je, že orálna stimulácia je jedným z najlepších spôsobov, pomocou ktorého môže muž dosiahnuť úplnú erekciu. Partnerka rukou uchopí úd a jemne sa zubami a jazykom dotýka koreňa penisu. Rukou masíruje semenníky a stláča ich, ale robí to samozrejme opatrne. Následne prechádza jazykom pozdĺž spodnej strany tela penisu smerom nahor k žaluďu, ktorý jemne vezme medzi pery a začne ho sať. Vtedy už bude cítiť značné stvrdnutie údu, a to aj v prípade, že pred stimuláciou bol úd v stave pokoja. Takáto rýchla reakcia ženu povzbudí, aby v stimulácii pokračovala. Po dosiahnutí úplnej erekcie začne byť zvyčajne muž tiež aktívny a údom robí kopulačné pohyby do partnerkiných úst, samozrejme nie príliš hlboko, najmä ak jeho úd dosahuje v stave erekcie veľké rozmery. Partnerkine zuby by ho totiž mohli poraniť alebo partnerke spôsobiť problémy s dýchaním, čo by za určitých okolností mohlo u nej vyvolať neúmyselné vracanie. Penis by mal totiž v takejto situácii podobný účinok ako prst vsunutý dom hrdla, a eventuálne by sa to mohlo skončiť psychickou ujmou  oboch partnerov.

 

Dlhé hry

 

Orálne dráždenie penisu, ak presiahne určitú hranicu, sa často zmení na orálny styk s ejakuláciou do úst partnerky. Pokiaľ však orálna stimulácia nemá nahradiť pohlavný styk, musí žena počas nej penis z úst vybrať a jazykom prechádzať po tele penisu menej citlivom na stimuláciu. Naproti tomu, ak má orálna stimulácia skončiť vyvrcholením v ústach, šikovná žena môže využiť niektoré z celej škály osvedčených trikov. Isteže, nebude sa pri tom nikam ponáhľať, aby partner neprišiel „do cieľa“ príliš rýchlo. Mnohí muži totiž takto dosiahnu ejakuláciu rýchlejšie ako pri klasickom pohlavnom styku, čo je pravdepodobne spôsobené cielenou stimuláciou ústami a jazykom.

 

Žena, ktorá je na partnera nastavená aj psychicky, zvyčajne aj z nepatrných reakcií veľmi rýchlo zistí, aký spôsob stimulácie sa mužovi najviac páči, napríklad prechádzanie jazykom po okraji žaluďa, ktorý následne opäť vezme do úst, a jemne sa ho dotýka zubami. Keď pocíti, že partner sa blíži k vyvrcholeniu, na chvíľu stimuláciu preruší a nechá jeho vzrušenie odznieť, a potom začne odznova. Týka sa to najmä vzájomnej orálnej stimulácie v už spomínanej polohe 69.

 

Orálne uspokojovanie sa môže pre oboch partnerov stať jedinečným zážitkom, ktorý ich bude spájať. Isteže, predpokladom je, že budú obaja stopercentne zohľadňovať želania svojej polovičky.

Komentár
Pridaj
Caliel - I have seen that cha IP:38.107.208.116 | 2015-10-23 06:39:28
I have seen that charges for ierntnet degree specialists tend to be a fantastic value. For example a full 4-year college Degree in Communication with the University of Phoenix Online consists of 60 credits from $515/credit or $30,900. Also American Intercontinental University Online provides a Bachelors of Business Administration with a full program requirement of 180 units and a tuition fee of $30,560. Online studying has made having your higher education degree much simpler because you can certainly earn your own degree in the comfort of your home and when you finish from work. Thanks for all tips I have really learned from your web-site.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates