topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Milostné hry a bozky
Hodnotenie čitateľov: / 3
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
29.12.2013
Pohlavným aktom, zrealizovaným viac z povinnosti ako z vášne, sa síce splnia tzv. manželské povinnosti, keď to už musí byť, ale na takéto intímne chvíle zostane v partneroch len nepríjemná spomienka. Svedčí to o tom, že partneri už pravdepodobne zabudli, aké príjemné zážitky môže sexualita priniesť – alebo o tom zatiaľ ani nevedia.

 

Ešte stále sa nájde veľa mužov, ktorí chcú ísť hneď na vec a snahy o nežnosti zo strany ženy považujú len za zbytočnosť, ktorá len odďaľuje samotný akt. Títo ľudia si však neuvedomujú, že sa ochudobňujú o časť prežívania sexuality. Možno ste aj vy toho názoru, že pohlavné spojenie by malo slúžiť výlučne splodeniu potomkov. Toto morálne stanovisko je síce zriedkavé, ale dá sa akceptovať.

ile4.jpg

Väčšina ľudí sa pravdepodobne stotožňuje s názorom, že súčasťou partnerského vzťahu je aj sexuálna túžba, že láska nevyhnutne podnecuje sexuálnu intimitu, a že pohlavný styk partnerovi prináša rozkoš a uspokojenie, prispieva k duševnej vyrovnanosti a v neposlednom rade predstavuje aj biologickú potrebu.

 

Možno aj váš partner odmieta predohru, ale vy sa nechcete vzdať vzrušujúcich nežností, ktoré obyčajne predchádzajú samotnému aktu. V krátkosti povedané: necking, petting a bozkávanie sú pre harmonický vzťah nevyhnutné a možno ich len odporúčať.

 

Muž, ktorý dlhodobo ignoruje silnú ženskú túžbu po nežnostiach alebo si ju ani nevšimne, sa nemôže čudovať, ak si jeho partnerka nájde muža, ktorý tejto jej potrebe vyhovie. Ženy sú citlivejšie ako muži.

 

Táto skutočnosť je snáď tiež jedným z dôvodov, prečo muži nie vždy pochopia priania žien alebo im vyhovejú len čiastočne.

 

Žena je schopná nielen prijímania nežností v maximálnej možnej miere, ale pociťuje tiež naliehavú túžbu nežnosťami rozmaznávať svojho partnera. Pre mnohých je milostná predohra natoľko dôležitá, že ak je zložená z rôznorodých druhov stimulácie, sú schopní dosiahnuť orgazmus už v tomto štádiu, čiže ešte pred začiatkom aktu. Nejeden  pár by nemusel poznať nudu v milostnom živote, keby sa pred pohlavným aktom venovali predohre.

 

Starostlivosť o telo, vrátane intímnych miest,  je veľmi dôležitá a mala by byť samozrejmosťou.

 

Ak niekto pociťuje zábrany, pretože určitú časť tela nepovažuje za dostatočne čistú, nikdy sa nebude vedieť naplno oddať rozkoši. Na druhej strane, výrazný telesný pach alebo nedodržiavanie hygieny partnerovi určite nedodá chuť na intímnosti.

 

Milostná hra (alebo predohra) nie je časovo obmedzená. Niekedy sa partnerom natoľko zapáči, že sa vzájomne stimulujú celé hodiny, zažívajú pri tom orgazmy a potom začínajú vždy odznova. Pokiaľ partnerom nechýba aspoň trocha fantázie, predohra ponúka množstvo variácií a v žiadnom prípade sa nemusí obmedzovať len na to, že žena stimuluje partnerov penis až do dosiahnutia erekcie a muž stimuluje partnerkinu pošvu a klitoris dovtedy, kým steny vagíny nezačnú vylučovať hlienovitý sekrét.

 

Začnime bozkávaním. Dôkladná starostlivosť o ústnu dutinu je asi samozrejmosťou. Podľa možnosti sa treba vyhnúť konzumácii jedla ochuteného cesnakom a rovnako aj ostatným pokrmom s prenikavou chuťou, pretože bozkávanie si potom vyžaduje veľa sebazaprenia. Môžete začať tým, že sa budete perami nežne dotýkať partnerovho čela a pokračovať smerom dole k očiam, pričom jazyk jemne spočinie na zatvorenom viečku. Láskyplne partnera pobozkajte na koreň nosa, na líca a potom prídu na rad jeho žiadostivé ústa. Špičky vašich jazykov rozohrajú vášnivú hru, obkresľujú zvnútra kontúry pier, prechádzajú okolo zubov a so stúpajúcim vzrušením sa stále hlbšie vnárajú do úst, pričom sa jazyky o seba obtierajú alebo pokračujú v rozohranej milostnej hre v ústnej dutine jedného z partnerov. Potom pery pokračujú vo svojej prieskumnej ceste – chvíľu zotrvajú na krku, hľadajú citlivé miesta na ramenách a presúvajú sa k hrudi. Žena, a neraz aj muž, zažijú pri stimulácii pŕs prvý vrchol milostnej hry. Najmä ženské prsia vysielajú sexuálne vzruchy okamžite do celého tela. Tento milostný zážitok býva sprevádzaný reakciou v podobe vzdychov, prípadne mierneho radostného chvenia. Partner jazykom krúži okolo bradaviek, chytí ich medzi pery a jemne ich zubami dráždi, vlhkým jazykom prechádza po žliabku medzi prsiami smerom nadol a pobozká partnerku na brucho, na chvíľu sa pristaví pri pupku a prejde k intímnemu ochlpeniu. Skúsený muž sa najprv perami zľahka dotýka slabín, vnútornej strany stehien, predkolenia a až potom sa presunie k centru vášne, kde nakoniec dochádza k orálno-genitálnemu styku, k najprenikavejšiemu a najhlbšiemu milostnému bozku.

 

Sexuálnej stimulácii prospievajú aj bozky na ohyb lakťa či na dlane. Ak majú partneri veľmi vrúcny vzťah a poznajú sa už dlho, nevynechajú ani hrádzu a análnu oblasť, kde mäkké pery a hravý jazyk dokážu vzbudiť silné pocity rozkoše. Niektorým ženám je mimoriadne príjemné, keď im partner bozkáva alebo cmúľa prsty na nohách a jazykom prechádza pomedzi prsty, a mnohé ženy tiež uvítajú nežné bozky na chodidlá.

 

Aj žena môže partnera silno vzrušiť bozkami. Začína tiež bozkami na partnerovo čelo, líca a viečka, prechádza k ústam, pokračuje bradavkami a pupkom a prejde nižšie k mieškom a penisu. Nakoniec neobíde ani hrádzu a zadok.

 

Milostná hra bozkov sa často kombinuje s hrou prstov, vďaka čomu je partner stimulovaný súčasne na rôznych miestach, a jeho rozkoš stúpa do závratných výšin. Žena partnerovi prstami prechádza medzi vlasmi, hladí mu líca, hruď a bradavky a potom ruku presunie k pohlavnému orgánu a stimuluje ho nepretržite a zároveň rôznymi spôsobmi.

 

Ani muž sa pri stimulácii pomocou prstov nemusí obmedziť len na klitoris. Vnútorné a vonkajšie pysky ohanbia prenášajú sexuálne vzruchy rovnako ako steny pošvy, Venušin pahorok či pokožka okolo vchodu do pošvy. Muž zas ocení, ak mu bude partnerka hladiť rukami celú lonovú oblasť, dlane pevne pritisne na jeho stehno, nežne sa pohrá so semenníkmi a končekmi prstov sa bude dotýkať tela penisu, pričom príležitostne stiahne predkožku alebo končekom prsta poklopká po špičke penisu, a neobíde ani veľmi citlivé miesto, a síce oblasť zrastu predkožky so žaluďom. Je na rozhodnutí partnerov, či budú prstami stimulovať aj análnu oblasť, napríklad vsunutím prsta do análneho otvoru.

 

Komentár
Pridaj
Mishel - Interesting...I wrot IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 08:03:13
Interesting...I wrote an article last month that voecid a similar idea for plastic bags...we may have a solution going here...:)If you're interested, see "Paper vs Plastic
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates