topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Nasilu
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.11.2013

Ľudia sa milujú /vo fyzickom zmysle slova/ často aj úplne bez chuti. Prečo? No spýtajte sa samých seba! Každému sa to prihodilo. Tu je päť najčastejších dôvodov, kvôli ktorým sa väčšina z nás premôže a ide do toho aj „nasilu“.

... radšej sex ako lásku

par1.jpg

 Niekedy je motívom pre sex strach, že ak by sme povedali, že na milovanie nemáme chuť, vznikla by hádka. A tá by prehlušila všetko dobré, čo je práve medzi  vami. Tak načo sa hádať? Jeden alebo druhý partner „podľahne“ bez odvrávania a súhlasí so sexom, aj keď naň nemá chuť.

Často sa na milovanie premieňa aj nahromadená agresivita, ktorá vzniká v páre. Treba ju vyventilovať a niekedy je to práve pomocou sexu. Takto sa uvoľňujú väčšinou muži, ženy sa v tejto situácii cítia zneužívané: nielenže sa hádame, takže mám zlú náladu, ale ešte ma potom chce v posteli, aby som mu poslúžila ako nejaká bábka. Avšak zmierenie, ktoré prichádza po takomto sexe, /najmä, ak je zavŕšený orgazmom u oboch partnerov/, má blahodarný účinok. Funguje ako ventil: agresivita zmizne, zabudne sa aj na hádku, nastáva čas pokoja. Občas býva takéto milovanie ozajstným dopingom pre vzájomné prežívanie lásky.

... aby ste potešili partnera

Je to smutná pravda, ale keby ste mali mať sex iba a zásadne len vtedy, keď na to máte chuť obaja, asi by sa tie kopulácie dali spočítať na prstoch jednej ruky. Takže z toho logicky vyplýva, že ak má jeden z partnerov chuť na sex a niečo začne naznačovať, ten druhý mu vyjde v ústrety.

Šťastie nastáva vtedy, ak sa obaja uvoľnia tak, že sa rozpália a majú chuť pokračovať a dotiahnuť to do šťastného konca. A verte – býva to veľmi často, že počiatočná lenivosť alebo nechuť sa zmenia na uspokojivý zážitok, prinášajúci  šťastie a relax.

... ste za zbavili pocitu viny

V klasickej verzii, ktorá je typická pre mužov aj ženy, je tendencia bagatelizovať význam toho, čo sa stalo, a vrátiť sa k obvyklému spôsobu života , najskôr tým, že si „odbavíte“ sex.

– najskôr tým, že si „odbavíte“ sex.

Zároveň tým, že sa vrátite ku stereotypu, akoby ste si dokazovali, že tu žiadna „zrada“ alebo nevera z vašej strany vlastne ani nebola. Ak máte zo sexu aj radosť, tak pocit viny úspešne zmizne.Ale pozor: ak sa takto budete správať častejšie /typické pre mužov, ktorí neveru kompenzujú zvýšenou „starostlivosťou“ o manželku/, skôr či neskôr takéto správanie prestane fungovať a na povrch vyplávajú ozajstné neriešené problémy vášho vzťahu.

... aby si ho (alebo ju) pripútal

Za týmto želaním je strach, že prídeme o milovaného človeka. Kvôli tomuto sme ochotní ísť aj do najbláznivejších polôh z Kamasútry.  Ale ak vo vzťahu nefunguje túžba, tak ani sex dvakrát denne nezaručí, že o partnera/ku neprídeme. Takáto úmyselne vyvolávaná vášeň naopak poukazuje na signály strachu a neistoty - a to je niečo, čo môže naozaj zabiť túžbu.

...aby bol pokoj v dome

Sex – to je účinný spôsob ako odstrániť z tela napätie. Vďaka endorfínom cítime radosť, nával energie, eufóriu, pocit ľahkosti – ale potom aj prázdnotu. Problémy môžu nastať, ak partner vycíti, že ten druhý si pomocou neho zlepšuje svoju vlastnú náladu, sebavedomie, prípadne len fyzické potreby vlastného tela.Ak je takýto sex spojený s masážou, pohladením, nežnosťami, tak i pre objekt

je to príjemný zážitok. Ale či
Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates