topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Bez jedla prežijete aj mesiac, bez vody po týždni zomriete
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
23.09.2013

Z  vody sme sa narodili, z vody sme stvorení, bez vody by sme zomreli. Vedec Dr. Batmanghelidj, autor mnohých kníh o význame tejto tekutiny (Water for Health, For Healing, For Life - Voda pre zdravie, liečbu, život) sa tejto téme venoval celý život.

Prečítajte si, prečo treba vodu piť.

 

- Ako ste prišli na to, že voda má liečivé účinky?

 

- Pred mnohými rokmi, ešte ako študent medicíny, som musel podať nejakú pomoc mužovi, ktorý mal bolesti brucha. Ale v tej chvíli som pri sebe nemal žiadne lieky a ani som nemal možnosť k nejakým sa dostať. Vzal som teda dva poháre vody a dal som mu ich vypiť. Stal sa zázrak! Do ôsmich minút jeho bolesť zmizla. Sledoval som ho, lebo som sa obával, čo s ním bude, ale on sa začal usmievať od ucha k uchu. Tak som mu povedal, aby odteraz každé tri hodiny vypil dva poháre vody. A takto sa vyliečil z vredov!

iltabu.jpg

- Ako to pokračovalo ďalej?

 

- Tento prípad ma donútil zamyslieť sa nad tým, čoho všetkého je tento drahocenný nápoj schopný. Mal som možnosť podrobiť pokusu viac ako tritisíc pacientov – podával som im vodu pri rôznych diagnózach a pochopil som, že mnohí ľudia trpeli preto, lebo boli smädní. Smäd sa môže prejaviť bolesťami brucha, hlavy, inými príznakmi. Začal som sa venovať otázke, či voda dokáže zmierniť bolesti a uspel som. Áno. V liekoch proti bolesti je histamín. Ale histamín je nervový mediátor, zodpovedný za reguláciu vody a sucha v tele. Keď sa teda objaví bolesť, v skutočnosti telo naznačuje, že je dehydrované!

 

- Veľa ľudí si stále myslí, že na doplnenie tekutín stačí, ak sa napijú nejakej malinovky, piva alebo si dajú polievku...

 

- Všetky nápoje, ktoré obsahujú cukor, sú nezdravé. Cukor spôsobí zvýšenie hladiny inzulínu, a tým sa len vyvolá väčší hlad, čo vedie k prejedaniu. Vodu však nedokáže nahradiť vôbec nič. Žiaden nápoj – ani čaj, ani káva, žiadne alkoholické nápoje. Ani ovocné džúsy. Naše telo je zvyknuté na vodu a potrebuje ju na normálne fungovanie. Ide o to, že v tele máme v skutočnosti dva druhy vody – je tu už používaná a „zamestnaná“ voda, ktorú využívajú jednotlivé orgány na svoje fungovanie – pomocou nej pracuje žalúdok, krv, srdce, mozog. Táto voda sa spotrebováva, hoci my to nevidíme, a preto ju  musíme stále dopĺňať novou vodou – voľnou, aby sme zas mohli existovať. Keď dáte telu miesto vody cukor alebo kofeín, tieto látky majú iný chemický program, ktorý bude napríklad mariť účel vody, ktorá pôvodne mala byť organizmu dodaná.

 

- Existuje vraj vzťah medzi chronickými chorobami a vodou.

 

- Bohužiaľ, je pravda, že väčšina liekov, ktoré užívame, zakrýva príznaky a komplikácie dehydratácie ľudského tela. Naše telo prejavuje dehydratáciu rôznymi spôsobmi: je to únava, hnev, depresia, skratkovité konanie, atď. Keď má mozog málo energie z vody na to, aby sa s informáciami o dehydratácii vyrovnal, začne byť „chorý“ – niečo prestáva fungovať, ale často len preto, že málo pijeme. Okrem toho má naše telo aj svoj program na zvládanie sucha – to sú alergie, vysoký krvný tlak, cukrovka, choroby imunitného systému.

 

- Vraj vody by sa mala dávať aj astmatikom...

 

- Áno, lebo astma je poruchou vyváženia vody v tele. Dýchaním strácame každý deň asi liter vody. Tento liter sa potrebuje doplniť. Keď ho nedoplníte, telo začne zvierať priedušky a chce „zalepiť diery“, ktorými voda uniká. Tomu sa hovorí znížené prúdenie vzduchu v pľúcach  a lekári to volajú astmou – ja to volám dehydratáciou. Ak telu dodáte vody toľko, koľko jej potrebuje, príznaky astmy sa stratia.

 

- Čo by sme mali robiť my všetci, aby sme boli zdraví?

 

- Nesmieme čakať, kým dostaneme smäd. Voda je hlavným zdrojom našej energie, človek ako taký funguje „na vodu“. Avšak vtedy, kým dostanete smäd, stratíte energiu z vody, ktorú ste mali vypiť skôr, ako ste ten smäd dostali. Prečo nedovolíte, aby benzínová nádrž vášho auta vyschla skôr, ako zastavíte a natankujete? Prečo dovolíte, aby vaše telo vyschlo a dostalo smäd?

 

Ľudia by nikdy nemali dovoliť, aby dostali smäd. Mali by piť pravidelne počas celého dňa. Priemerný človek potrebuje na svoju existenciu asi 4 litre vody denne, pričom zhruba 2 litre sa mu musia dodávať zvonka – pitím. Ďalšiu vodu dostávame aj z potravín, z metabolizmu jedla, atď. Potrebujeme piť toľko, aby nám dobre fungovali obličky – aby sa nezaťažovali suchom. Keď je moč bezfarebný, tak obličky pracujú správne a naše telo má dosť vody.

 

- Vyzerá to tak, že v súčasnosti sa zvyšuje počet ľudí, ktorí sa vracajú k prapodstate existencie človeka: mnohí už neberú na každú maličkosť nejaký liek z lekárne, vyhýbajú sa chémii, spomínajú na to, ako žili naši predkovia a pijú čistú vodu.

 

- Určite. Došlo k oživeniu alternatívnej medicíny a stále viac ľudí si uvedomuje, že sú sami zodpovední za svoje zdravie. To je trend vo vyspelých krajinách sveta. My sme napríklad úspešne liečili aj vysoký krvný tlak pomocou pitia dostatočného množstva vody. Predstavte si, aké je to jednoduché a lacné! Také lacné, až sa tomu nechce veriť, a preto tým mnohí pohŕdajú. Ale opak je pravdou. Je to lacné a účinné! Vysvetlím to: keď nie je v tele dosť vody a je dehydrované, voda odchádza aj zvnútra buniek. Ale cievny systém je pružný – sťahuje sa a uvoľňuje, takže nezistíte, čo sa vnútri bunky deje. Keby ľudia pili vodu v pravidelných intervaloch a prijímali dostatok solí a minerálov po celý deň, cievy by sa zas rozšírili a vysoký krvný tlak by zmizol. Naša teória tvrdí, že vysoký krvný tlak je len jedným z prejavov programu riadenia sucha v tele, kedy telo zaháji proces reverznej osmózy, aby dodalo vodu dovnútra buniek.

 

- Z akých príznakov sa ľudia dozvedia, že by sa mali napiť?

 

-  Za prvé, nečakajte, kým dostanete smäd, lebo to je chyba.   Od veku  20 rokov sa postupne, nepozorovane, stávame dehydratovaní, pričom o tom ani netušíme. Strácame  naše vnímanie smädu. Vo veku 70 rokov sú už ľudia viditeľne dehydrovaní, a pritom tvrdia, že vôbec necítia smäd a nepotrebujú piť! To je strašný omyl.  Bol robený takýto experiment: vedci požiadali skupinu 70-ročných ľudí, aby 24 hodín vôbec nepili. Potom im ponúkli pohár vody, ale oni sa nenapili, lebo vraj necítili potrebu piť! Keď tento experiment robili s mladými ľuďmi, všetci do jedného sa napili.

 

Čakanie na smäd je cesta k smrti. Keď je moč bezfarebný, je to dobre. Keď začne mať žltastú farbu, už sú ľadviny zaťažované, telo sa začína dehydrovať. Keď má moč oranžovú farbu, už začínajú trpieť chorobou nejaké orgány v našom tele. V pití vody zohráva veľkú úlohu aj čas. Keď sa staneme dehydrovanými, začnú sa vysušené bunky transformovať, a tak začínajú choroby – včítane rakoviny.

 

Vody je málo, vážme si ju.

 

Viac ako miliarda ľudí na celom svete nemá prístup ku kvalitnému zdroju pitnej vody. Najhoršia situácia je v subsaharskej Afrike,  kde má prístup k nezávadnej pitnej vode iba 56% obyvateľov. V absolútnych číslach je problém najväčší v Ázii a  v Číne sa jedná o 300 miliónov ľudí. Vo väčšine miest v Európe sú však k dispozícii relatívne dobré zdroje. Zabezpečenie pitnej vody a základnej hygieny pre všetkých ľudí na svete do roku 2015 je jeden z  cieľov tisícročia.  Podľa všetkého sa ho nepodarí naplniť.

Vedú sa spory o tom, či piť vodu kupovanú alebo z vodovodu. Fakt je, že na Slovensku voda z vodovodu spĺňa limity dané zdravotníckymi normami. Pri jej výrobe je kontrolovaný celý proces od prameňa až po distribúciu do domácností. Takáto voda neobsahuje baktérie a iné škodlivé látky. Avšak obsahuje chlór a vodný kameň, ktorý sa ukladá v organizme, najmä v kĺboch.                                                                                                                           

 

 

Komentár
Pridaj
Lcyborg - HafikKE7fu IP:184.173.93.84 | 2013-10-03 09:36:30
Moc hezke9 fotky:).. joo ĹĄkola je zlo:Xtaky me1me plno pedsemek..jenĹže nejsem ve ĹĄkole kvĹŻli neomci tak je budu vĹĄechny dopisovat najednou:/
Yuswan - j1HPw21gT0 IP:95.183.198.6 | 2013-10-05 02:48:35
Terezko mysli na to, že v tom nejsi sama, protože mě čeke1 to same9 a vůbec nevedm, jak to zvle1dnu.. Každope1dně Ti moc držedm palce! A momentky jsou njelepšed
Ariful - MeBGLLEODNs6 IP:95.183.198.6 | 2013-10-06 04:52:26
je1 tenhle tfdden pedšu dva ze1počtove9 testy a stěžuju si od minule9ho tfddne, nevedm, co bych dělala, kdyybch jich psala tolik jako ty =Djinak ti to moc slušed =) http://dxvvdcvfr.com [url=http://svlejtvqg.com]svlejtvqg[/url] [link=http://qyzdyxno.com]qyzdyxno[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates