topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Cesta na vrchol
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.09.2013

Ženský orgazmus patrí medzi najväčšie záhady sveta.  Nielen ženy sa zaoberajú otázkou, čo robiť, aby ho preciťovali intenzívnejšie, či aby ho vôbec dosiahli. Aj mužom často vŕta v hlave partnerkino vyvrcholenie a väčšina hľadá v prvom rade odpoveď na otázky: ako ju privediem k orgazmu? Skutočne ho dosiahla, alebo to len predo mnou predstiera? Ako je možné, že jej trvá tak dlho, kým vyvrcholí? Prečo je pre ňu natoľko dôležité prostredie, keď mne na dosiahnutie vyvrcholenia stačí len vniknúť do ženy?

itabu1.jpg

 Každej žene vyhovuje iná forma stimulácie, tak ako každý muž uprednostňuje iné polohy. Predsa sa však nájde zopár univerzálne platných skutočností, na ktoré by mal muž dbať a pomocou nich zvýšiť šancu, že ženu skutočne urobí šťastnou.

 

Ak má byť sex dobrý a uspokojivý, potrebuje prípravu, hoci je to pre mnohých mužov nepochopiteľné. Predpokladom, aby vôbec mohlo vzniknúť erotické iskrenie, by malo byť vyhovujúce prostredie.

 

Avšak príprava znamená v zásade ešte oveľa viac: pokúste sa svoju milovanú neočariť len formálnosťami, tým si ju dlhodobo neudržíte. Máte na niečo talent? Viete napríklad výborne variť? Spievate lepšie ako Kuly? Dokážete predviesť triky s kartami, z ktorých obecenstvo žasne? V tom prípade svoje nadanie využite a zabavte dámu svojho srdca. Ukážete jej tým, že vám nejde len o sex. Práve to robí muža pre ženy zaujímavým. A keď sa niečo nepodarí, reagujte smiechom! Smiech už spojil mnohých ľudí, a humor je často uvádzanou charakteristikou pri popise ideálneho partnera. Ani v posteli sa totiž vždy všetko nevydarí podľa predstáv a práve vtedy je dôležité neprepadnúť smútku, ale danú situáciu brať s humorom, prípadne vtipkovať aj na vlastný účet. Život je dosť vážny, tak aspoň erotiku osloboďte od takýchto tlakov!

 

Občasná rýchlovka je iskrivým erotickým zážitkom, ktorý si užijú obaja partneri. Keď ale ide o skutočné rozmaznávanie, platí heslo: doprajte si čas!

 

Ženy sa často cítia pod tlakom, pretože nie sú tak ako muži schopné vyvrcholiť v priebehu pár sekúnd. Aj pri najlepších možných podmienkach môže nejaký čas trvať, kým žena dosiahne orgazmus, a keďže niektoré sa obávajú, že by partner mohol byť netrpezlivý, vyvrcholenie zahrajú. Tým sa však dostanete do začarovaného kruhu, z ktorého len veľmi ťažko vystúpite. Dajte teda partnerke najavo, že čas nemusí vždy znamenať peniaze, aby sa mohla dokonale uvoľniť.

 

Zvláštnu pozornosť venujte partnerkiným prsiam a nekrúžte pred stykom len z povinnosti okolo bradaviek. Hladkajte jej prsia a k bradavkám sa prepracovávajte len pomaly. Ak nebudete nič urýchľovať, vystupňujete túžbu svojej milovanej a už pri prvom dotyku bradaviek sa takmer určite dočkáte uvoľňujúceho zastonania.

 

Keď sa dostanete k intímnej oblasti, nevrhnite sa hneď na klitoris – malo by to skôr negatívny účinok a tiež by to nevypovedalo o vašej nápaditosti. Najprv sa venujte oblasti okolo pošvy, hlaďte ju  a skôr ako sa pomaly priblížite k ohanbiu, môžete zapojiť aj končeky prstov. Úplne nakoniec opatrne stimulujte klitoris, pretože na dotyk reaguje veľmi citlivo. Dávajte pozor, aby ste partnerku príliš nevzrušili. Vniknite jej prstom do pošvy, ktorá by mala byť už zvlhnutá, a skúste pohľadať bod G. Niektoré ženy dosiahnu orgazmus už pri jednorazovom stlačení tohto bodu, ale je aj mnoho takých, ktoré na bod G vôbec nereagujú. Skúmajte každý kúsok partnerkinho tela – ako keby ste boli na výskumnej ceste -, a tak zistíte, čo sa jej páči.

Zapojte aj jazyk, ale nestimulujte ním len bradavky a klitoris, ale celé telo. Objavíte veľa erotogénnych zón, ktoré ženám sprostredkúvajú rozkoš, napríklad vnútorná strana stehien, čo je tiež dobrým východiskom na ceste k intímnejším oblastiam.

 

Nejeden muž považuje takzvanú predohru za prehnanú požiadavku, na ktorú sa podujme len s nechuťou, pri samotnom akte preukazuje len málo fantázie a obmedzuje sa takmer len na penetráciu.

 

Ak pohlavný styk prebieha takýmto spôsobom, netreba sa čudovať, že žena túži po vibrátore, pomocou ktorého by túto záležitosť zrealizovala lepšie a uspokojivejšie. Samozrejme, neznamená to, že stereotyp treba zaháňať skúšaním všetkých možných polôh z Kámasútry, ale trocha fantázie by pri milovaní nemalo chýbať.

 

Môžete napríklad vyskúšať sa pri styku dotýkať vlastným telom erotogénnych oblastí partnerky, a neprerušiť kontakt. Tým máme na mysli predovšetkým duševný kontakt. Keď sa dostanete do bodu, kedy už myslíte najmä na vlastný orgazmus a partnerku vnímate len ako doplnok, niekde sa stala zásadná chyba.

 

Udržanie stavu vzrušenia je u muža a ženy veľmi rozdielne. Keď u muža dosiahne vzrušenie určitý stupeň, už neexistuje návrat späť. Orgazmus má v tomto prípade muž už v podstate zaručený, hoci by cez okno videl, ako sa k jeho domu rúti záplavová vlna. U ženy to, žiaľ, takto nefunguje. Naopak, ak sa žena aj nachádza hoci len krôčik od vyvrcholenia, môže sa razom dostať do stavu, kedy je pre ňu vášeň len neznámy pojem.

 

Čo teda môže muž urobiť, aby partnerke „nepresolil polievku“? V prvom rade je potrebné zistiť, čo ju vzrušuje, a čo jej vášeň ničí. Niekedy stačí len použiť nesprávne slovo počas dirty talk a vzrušenie ženy sa úplne stratí. Všímajte si partnerkinu krivku vzrušenia: keď je krátko pred orgazmom, v žiadnom prípade nemeňte spôsob stimulácie. Platí pravidlo: čo sa osvedčí, netreba meniť, a to až – vo vašom prípade snáď nie – do trpkého konca.

 

Pýtate sa, ako zistíte, že sa vaša partnerka nachádza krátko pred vyvrcholením? Na to žiaľ neexistuje žiadny univerzálny recept, pretože ženy sa vo chvíľach vášne správajú úplne rozdielne. Niektoré pár sekúnd pred vrcholom úplne stíchnu, nevydajú zo seba ani hlások, iné stonajú alebo hlasno kričia od vzrušenia. Pozorujte partnerku pri orgazme. Najlepšie urobíte, keď ju budete stimulovať rukou a nedáte sa rozptýliť vlastným pudom. Žena sa pred vyvrcholením správa zakaždým rovnako, teda môžete vypozorovať náznaky, ktoré vám potom vždy napovedia, či sa nachádzate na správnej ceste.

 

Mnoho párov je presvedčených, že spoločný orgazmus je niečím nevyhnutným, korunuje každú milostnú chvíľu a preto by sa oň mali za každú cenu usilovať. Vyvrcholenie v rovnaký okamih je iste krásne, ale niektorí tento cieľ sledujú priam maniacky, a tým pokazia každú erotickú situáciu.

 

Pre ženy je najťažšie dosiahnuť prvý orgazmus, tie ďalšie už prichádzajú jednoduchšie. Preto vôbec nie je zlým nápadom vzdať sa myšlienky na spoločné vyvrcholenie a najprv nechať „prísť do cieľa“ dámu. Ukážete jej tým, že ste gentleman. Ženy vďaka tomu často dosiahnu viacero vyvrcholení, pretože sa nedostanú do nebezpečného bodu nadmernej stimulácie, z ktorého sa už nevedia pohnúť ďalej. Po prvom vyvrcholení však už žene často stačí malý dotyk alebo trenie, vyvolané danou polohou, a už sa znova zmieta v orgazme, z čoho má určite pôžitok aj partner.

Ešte zopár rád na záver: ak vaša partnerka nie je uvoľnená, niečo ju trápi alebo sa necíti dobre, nepodarí sa jej dosiahnuť finálne vzrušenie – určite ste sa už o tom mohli presvedčiť. Keď sa človek necíti dobre vo svojej koži, väčšinou vôbec nepociťuje vášeň.

 

Skladajte partnerke komplimenty. Hovorte jej, že sa vám páči jej telo, veľmi rád sa hráte s jej vlasmi, a že je pre vás jej hlas sexy. Nezveličujte, len sa snažte upevniť v nej pocit vlastnej hodnoty. Je to celkom jednoduché pravidlo: Šťastná žena ochotnejšie súhlasí so sexom aj s experimentovaním, a je otvorenejšia v oblasti erotiky. Z toho potom profitujú obaja partneri.

 

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Michel - 7EdFvDSp0 IP:208.22.99.10 | 2013-10-01 11:03:16
We can print the first and last line of the file using vim editor also.1. Create a file caleld cmds.vim2. Write down the following commands :1p :$p :q3. Now using vim, execute the below command. # vim -es file.txt < cmds.vimForm the manual pages of vim, -e switch is for ex mode -s switch for silent mode.Done..!Least used when you compare with sed, awk or head commands but the point is an editor can also does the same task!!!
Barcelona - u9y91yZL4 IP:38.75.133.50 | 2013-10-02 05:15:34
Hi Paul,While i cant reveal my niche to you, i can share some cnpceot here.The international event is one that have millions of fans watching it and these people are fanatics and they will want to buy anything that can made the fans themselves to be as close as possible to their idols. For example, they want to emulate them by buying their idol's clothes, emulate their hairstyle, buy what their idol wears etc hope this helps.
Jacie - SPfqGI0EV IP:210.250.187.68 | 2013-10-02 11:54:59
I told my kids we'd play after I found what I needde. Damnit. http://xcjcobs.com [url=http://inzadu.com]inzadu[/url] [link=http://qlbfghv.com]qlbfghv[/link]
Tuti - U2A9ujeDW3 IP:118.243.84.86 | 2013-10-02 18:23:35
I am not a shell expert, but I tgohuht of an alternative solution:Sort the two numbers and get the top or tail (depending which one you want ) then compare it against the previous one but just to see if they are different (as strings), if so, you have acomplished the concept of greater than or less than
Stanovusch - hTjVujdloEaX IP:221.178.189.228 | 2013-10-06 01:28:57
the pictures tnured out fantastic!! I am so glad u used the farm for your pictures. I feel really special that u used the farm for your wedding pictures. I still think you should have had the wedding here!!!Marian http://ygazdosa.com [url=http://btlhtwkox.com]btlhtwkox[/url] [link=http://cxmusdqkmu.com]cxmusdqkmu[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates