topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Jazyky v akcii
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
15.09.2013

V partnerských vzťahoch je pre orálne uspokojovanie bezpochyby najvhodnejšia takzvaná poloha 69, umožňujúca obom "zúčastneným" vzájomne si stimulovať pohlavný orgán.Táto poloha je často využívaná aj v erotickej fotografii a pornofilmoch, najmä v lesbickom sexe. Ide o to, že pre väčšinu aktívnych, ako aj pasívnych lesbičiek je orálny sex v polohe 69 najistejším spôsobom dosiahnutia skutočne silného orgazmu.

hh2.jpg

 

Napríklad 27-ročná Ines hovorí o svojich skúsenostiach toto:

 

„Som takzvaná aktívna lesba, čo znamená, že vo vzťahu s inými ženami zastávam do určitej miery aktívnu rolu. Obzvlášť rada uspokojujem svoju partnerku orálne v polohe 69, pri ktorej má aj ona možnosť stimulovať jazykom moju genitálnu oblasť.

 

Väčšinou uprednostníme variant ležmo na boku, alebo zaujmem takú pozíciu, aby som mala hlavu nad pošvou mojej partnerky a ona sa zospodu venuje môjmu klitorisu. Musím mať pri tom takpovediac „hlavné slovo“. Pritom nám nejde o to, aby sme čo najrýchlejšie dosiahli mohutný orgazmus. Naopak, obzvlášť si užívame predovšetkým to, keď sa môžeme týmto zmyselným hrám s jazykom oddávať čo najdlhšie.

 

Hry aj stále obmieňame – perami si vzájomne naťahujeme klitorisy alebo okolo nich krúžime jazykom. S obľubou tiež sajem klitoris svojej priateľky alebo vezmem do úst jej vnútorné a vonkajšie pysky a opatrne ich hryzkám.

 

Veľmi rada tiež vsuniem jazyk hlboko do jej pošvového vchodu a rýchlymi pohybmi ju zvnútra lížem. Voláme to jazykový sex. Príležitostne pri milovaní aj experimentujeme – napríklad si vzájomne vložíme do pošvy pralinku a potom súťažíme, ktorá z nás ju odtiaľ jazykom rýchlejšie vytiahne.

 

Inokedy si zas pošvu potrieme džemom či medom alebo si medzi pysky dáme šľahačku, ktorú si potom vzájomne zlížeme. Ako som už povedala, naša fantázia tu sotva pozná hranice. Viackrát sa mi už pri našich hrách partnerka vymočila do úst, alebo môj moč skončil v jej ústach. Takéto niečo sa samozrejme dá robiť len s človekom, ktorému stopercentne dôveruješ.

 

Príležitostne sa stáva, že nám nestačí len vzájomné uspokojovanie, a prizveme si ešte jedno dievča. V kruhu našich priateliek je ľahké niektorú presvedčiť, zvlášť ak ide o lesbické alebo zatiaľ neskúsené ženy, aby nám poskytli svoju pošvu na vzrušujúce prepátranie jazykom, predovšetkým, ak je v hre aj alkohol. V iných prípadoch je samozrejme potrebné určité prehováranie, aby boli ochotné aktívne sa podieľať na takýchto „jazykových hrách. Ale keď už vyskúšajú, aké to je, reagujú nadšene a užívajú si aktívnu aj pasívnu rolu. Ešte nikdy som nezažila, že by pri takýchto aktivitách nedosiahli všetci zúčastnení mohutný orgazmus.“

 

Radosť z „práce“ 

 

Vzájomné sprostredkovanie rozkoše je pre väčšinu párov dôležitým komponentom na dosiahnutie tej najväčšej rozkoše. Na tomto sa zhodnú takmer všetci prívrženci orálneho sexu.

 

Zdôvodňujú to úplne prozaicky, napríklad ako 30-ročná Ivica:

 

„Vôbec mi nestačí len pasívne cítiť partnerkine pery a jazyk vo svojej pošve. Samozrejme, že ma veľmi vzrušujú rafinované hry s jazykom, ale skutočne šťastná som len vtedy, ak zároveň aj ja môžem byť aktívna. Neporovnateľne viac si to užívam vtedy, keď sa môžem tiež zapojiť a cítim, že vďaka pohybom môjho jazyka alebo pier navrie partnerkin klitoris a z pošvy jej začne vytekať milostná šťava. Veľmi rada cítim jej chuť na jazyku, ktorým testujem každý záhybček kože, aby som zistila, akú rozkoš prinesie. Na to je poloha 69 vyslovene ideálna.“

 „Bi“ a on 

 

V súvislosti s lesbickým sexom sa niekedy objaví otázka, ako to vyzerá v bisexuálnej oblasti, napríklad ak lesbičku má ústami uspokojiť muž. Odpovede na túto otázku sa veľmi rôznia.

 

Ivica má takýto postoj:

 

„Nuž, z objektívneho hľadiska nie je veľa dôvodov, prečo by som mala odmietnuť muža, ktorý napríklad na swingers párty navrhne, že ma orálne uspokojí. Napokon, mužské ústa a jazyk sa zásadne od ženských neodlišujú a niektorí muži dokážu prejaviť skutočne veľkú empatiu. Samozrejme, určite by som nesúhlasila so vzájomným orálnym uspokojovaním. Predstava, že by som mala do úst zobrať mužský úd, sa mi vyslovene protiví. Ale proti tomu, aby ma muž len uspokojoval jazykom, vlastne nemám žiadne námietky, za predpokladu, že to robí šikovne a nehrá sa na divocha.“

 

Heterolízanie 

 

Poloha 69 sa výborne hodí aj na heterosexuálny orálny sex. Súčasná orálna stimulácia je pre mnohé páry mimoriadne zmyselnou výzvou.

 

Otázkou je, pokiaľ chcú partneri pri tom skutočne zájsť. Paleta možností siaha od vzbudenia vzrušenia a stimulácie ako prípravy na pohlavný styk až po vzájomný orálny akt, pri ktorom obaja partneri dosiahnu orgazmus a muž ejakuluje do partnerkiných úst. Zvlášť obľúbená je táto poloha v prípadoch, ak mužov penis po viac či menej výdatnej sexuálnej aktivite ochabol a treba ho znova priviesť k erekcii.

 

Obľúbenosť tejto polohy mnohí zdôvodňujú podobne ako 34-ročná Karin H.:

 

„Poloha 69 je pre nás s partnerom priam ideálna, pretože nám poskytuje možnosť vynikajúcej vzájomnej stimulácie. Intímne hry začneme takmer vždy predohrou v tejto polohe, pričom si najmä ja musím dávať pozor, aby som partnerov penis príliš nevydráždila. Určite chcem predísť nepríjemnosti v podobe predčasnej ejakulácie. Mne by to spôsobilo sklamanie a môjmu milencovi podkopalo sebavedomie. Veď predsa každý muž chce byť chválený za svoju sexuálnu výdrž.

 

Začneme teda vzájomnou stimuláciou, ale oddávame sa jej len dovtedy, pokým nie sme obaja pripravení na samotný pohlavný styk.

 

Keď máme v pláne dlhšie milovanie, zohráva poloha 69 aj počas neho dosť dôležitú úlohu. Takýmto spôsobom totiž dokážem dosiahnuť skutočne silný orgazmus, aj keď už môj partner ejakuloval, a jeho to ani nestojí nejakú veľkú námahu. Zároveň ho aj ja v tejto polohe viem dostať znova do formy a pripraviť ho na ďalšie číslo. Zaiste, príležitostne zájdeme aj ďalej a praktizujeme výlučne orálne uspokojovanie. Mám to veľmi rada, pretože s obľubou sajem a prehĺtam partnerove spermie...“

 

Samozrejme, práve pri vzájomnom orálnom uspokojovaní v polohe 69, pri ktorom obidvaja partneri zastávajú súčasne aktívnu aj pasívnu rolu, je zvlášť dôležité zohľadňovať reakcie toho druhého a nemyslieť v prvom rade na vlastný pôžitok. Túto skutočnosť si už začala naplno uvedomovať aj väčšina mužov.

 

29-ročný Karol k nim určite patrí:

 

„S partnerkou veľmi často praktizujeme orálny sex, bez toho si milovanie jednoducho nevieme predstaviť. Ale musíme sa mať zároveň na pozore, aby sme to neprehnali – aj veľa dobrého je totiž skôr na škodu. Nevyhnutná je riadna dávka empatie, a predovšetkým sa nesmieš priveľmi zamerať na vlastné slastné pocity – tie prídu takpovediac samé od seba, ako kulisa k uspokojovaniu partnerky. A predovšetkým sa nesmieš nechať príliš strhnúť vášňou. Týka sa to napríklad milostného hryzenia. Mojej partnerke sa vo všeobecnosti veľmi páči, keď príležitostne jemne zapojím aj zuby, ale musím si pri tom dávať obrovský pozor, aby som to v záchvate pocitov neprehnal. Nie je vôbec ľahké vždy presne odhadnúť, pokiaľ až môžem zájsť, aby to na jej vzrušenie nemalo opačný efekt. To isté platí aj pre ňu. Aj ja chcem, aby pri lízaní a saní opatrne zaobchádzala s mojím penisom. Prílišná stimulácia totiž môže všetko pokaziť.“ 

 

S citom 

 

K takémuto zisteniu dospejú asi všetci fanúšikovia orálneho uspokojovania. Ak je napríklad dráždenie klitorisu príliš intenzívne, napríklad, v dôsledku príliš silného satia alebo použitia zubov, zmyselné pocity okamžite zmiznú a potom je už každá ďalšia stimulácia vnímaná ako nepríjemná alebo dokonca bolestivá. Namiesto vytúženej rozkoše dôjde k takzvanému vnútornému odmietnutiu, okamžitému zastaveniu produkcie pošvového sekrétu a vznikne akýsi obranný mechanizmus proti ďalšej stimulácii.

 

Mužský penis reaguje v prípade nadmerného dráždenia podobne, a nezriedka dokonca dochádza aj k ochabnutiu erekcie. Pre muža je mimoriadne dôležité, aby pri stimulácii pamätal na to, nakoľko chce partnerku vzrušiť. Ak to má byť len predohra k pohlavnému styku, musí muž včas prestať, aby ju nepriviedol až k vyvrcholeniu. U väčšiny žien totiž po dosiahnutí orgazmu začne krivka vzrušenia dosť prudko klesať. Znamená to, že ďalšie orálne dráždenie alebo aj pohlavný styk bude žene spôsobovať len slabú rozkoš. Je teda dôležité, aby sa krivka vzrušenia ženy nachádzala ešte na vzostupe. Povedané inak – vzájomná orálna stimulácia v polohe 69 si aj pri heterosexuálnom styku vyžaduje maximálnu ohľaduplnosť, a tiež pozorovacie schopnosti, a len vtedy bude pre oboch partnerov naozaj uspokojujúcim zmyselným zážitkom.
Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates