topleft
topright
Dnes je 27.09.2020, Meniny má Cyprián

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Najrozšírenejšie mýty o mužoch
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
02.09.2013
Čím väčšia veľkosť topánok, tým väčší penis. Čím častejšie si budete holiť fúzy, tým hustejšie a tvrdšie vám porastú. Priemerný muž myslí na sex každých sedem sekúnd. Menopauzu majú len ženy. Predstavujeme vám najväčšie mýty o mužskom tele a mozgu.

 

1. mýtus: Čím väčšie chodidlá, tým väčší penis

i18.jpg

Tvrdenie, že čím väčšiu má muž veľkosť topánok, prípadne čím dlhšie má ruky, tým dlhší má penis, sa traduje celé desaťročia. Hoci to partnerky vysokých mužov nepochybne sklame, nie je tomu tak. Vzťah medzi veľkosťou chodidla muža a dĺžkou jeho stoporeného penisu skúmalo dokonca niekoľko vedeckých štúdií. Výskum, ktorý vykonala v roku 1998 dvojica autorov Kerry Siminoski a Jerald Bain, zistil, že medzi výškou muža, veľkosťou jeho chodidlá a dĺžkou penisu existuje súvislosť úplne minimálna. Avšak jedna grécka štúdia  z univerzity v Aténach tvrdí, že oveľa väčším dôkazom je dĺžka ukazováka. Ten vraj má zo všetkých telesných častí s dĺžkou penisu najvýznamnejšiu súvislosť.

 

2. mýtus: Čím viac sa holíte, tým rýchlejšie vám fúzy porastú

 

Táto povera sa objavuje v mnohých obmenách a má platiť nielen pre fúzy, ale aj pre chlpy a vlasy. Po holení vraj porastú rýchlejšie, budú tvrdšie a tmavšie a bude ich viac. Denník New York Times dokonca vypátral, že prvýkrát sa v tlači tento mýtus objavil už v dvadsiatych rokoch minulého storočia. Aj keď od tej doby vyšla rad štúdií, ktoré ho vyvracajú, stále mu značné množstvo ľudí verí. Ide ale o úplný nezmysel. Fúzy, rovnako ako vlasy a chlpy, vyrastajú z vlasových cibuliek umiestnených pod kožou. Ich počet je pevne daný a holenie, strihanie alebo akékoľvek iné upravovanie "porastu" na ne nemá žiadny vplyv. Nemení sa ani ich farba a predpokladá sa, že príčinou tejto varianty mýtu je skutočnosť, že na čerstvo oholenej tvári vyzerajú vyrastajúce fúzy tmavšie. Ide však  iba o optický klam. Podobne sa môže zdať, že fúzy po oholení rastú rýchlejšie, lenže rýchlosť rastu či farba fúzov je určená predovšetkým geneticky a holenie na ne nemá žiadny vplyv.

 

3. mýtus: Priemerný muž myslí na sex každých sedem sekúnd

 

Je až neuveriteľné, s akou tvrdošijnosťou tento mýtus koluje medzi ľuďmi celé roky a koľkým vedeckým tímom stál za to, aby mu venovali desiatky hodín svojho drahocenného času. Keby bolo toto tvrdenie skutočne pravdivé, musel by muž, ktorý spí denne osem hodín, myslieť za deň na sex viac ako osemtisíckrát. Americká Social Organisation of Sexuality uskutočnila rozsiahly prieskum a zistila, že päťdesiatštyri percent mužov myslí na sex niekoľkokrát za deň. Štyridsaťdva percent mužov na neho myslí niekoľkokrát za týždeň alebo za mesiac a štyri percentá si na sex spomenú maximálne raz do mesiaca. K podobným výsledkom dospel výskum, ktorého závery vlani uverejnil denník Telegraph.  Podľa neho myslí priemerný muž na sex trinásťkrát denne, to znamená približne päťtisíckrát ročne, ale  reálne ho uskutoční len približne stokrát za rok. Pre zaujímavosť, priemerná žena údajne myslí na sex päťkrát denne.

 

4. mýtus: Semeno je kaloricky výživné

 

Aj toto tvrdenie je v spoločnosti pevne zakorenené, ale aj ono je mylné. Ejakulát sa skladá predovšetkým z vody, obsahuje navyše vitamín C, kalcium, horčík, ale aj fruktózu. Tej je však tak  málo, že jedna "dávka" semena obsahuje približne päť až sedem kalórií. Vaša partnerka sa teda rozhodne nemusí obávať, že po orálnom sexe priberie.  Veľmi pravdepodobne ste tiež už počuli, že semeno je výborné na pleť. Aj toto tvrdenie podrobili vedci skúmaniu a napodiv zistili, že je pravdivé. Podľa výskumu uskutočneného vlani na univerzite v rakúskom Grazi obsahujú spermie zložky, ktoré dokážu redukovať voľné radikály a spomaľovať starnutie kožných buniek.

 

 

5. mýtus: Mužov sa menopauza netýka

 

Skutočnosť, že muži nemenštruujú a nerodia deti, bohužiaľ neznamená, že sa ich netýka menopauza. V skutočnosti existuje pre mužský variant prechodu existuje odborný termín andropauza a postihuje značnú časť mužov medzi štyridsiatimi a päťdesiatimi piatimi rokmi. Mužský prechod súvisí s úbytkom testosterónu, čo je typické pre stárnuci vek. U mužov starších tridsaťpäť rokov sa každý rok znižuje hladina testosterónu o jedno až jeden a pol percenta. Prejavy andropauzy nie sú príliš odlišné od ženskej menopauzy, takže sa môžete pripraviť na podráždenosť, depresiu, pokles libida, únavu a navyše aj na prejavy erektívnej dysfunkcie.

 

6. Muži chcú krásavice, ženy zase peniaze

 

Hoci si možno poviete, že muži pozerajú hlavne na krásu a ženy sa miesto po krásavca obzerajú po finančne zabezpečených pánoch, opak je pravdou. Podľa posledných výskumov sa ženy čoraz viac zameriavajú u mužov na vzhľad a peniaze je nechávajú chladnými. Evidentne si na seba ženy už vedia zarobiť samy!

 

7. Muži sú promiskuitní, ženy mníšky

 

Ďalšie fáma, ktorá sa natoľko obmýva dookola, že snáď aj muži sami tomuto mýtu uverili. Hoci by sa mohlo zdať, že chlapi striedajú jednu dievčinu za druhou, ten, kto by si správne mal siahnuť do svedomia, sú predovšetkým dámy. Podľa štatistík žena vystrieda za život oveľa viac sexuálnych partnerov než muž.

 

8. Muži pri sexe vyvrcholia vždy, ženy nie

 

Ženy síce orgazmus neprežívajú zakaždým, ale ich orgazmus má podľa vedcov oveľa intenzívnejšie pôsobenie ako vyvrcholenie u mužov. Ženy tiež na rozdiel od mužov môžu mať počas jedného sexu mnohonásobné vyvrcholenie.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates