topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Lákavé láskavé hry
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.08.2013

Mnoho mužov sa sťažuje, že ich partnerky po čase neprejavujú záujem o sex. Vyhovárajú sa na migrénu alebo v najlepšom (či skôr najhoršom?) prípade absolvujú celú záležitosť bez akýchkoľvek emócií, len aby to už mali rýchlo za sebou. Skutočnosť, že v mnohých prípadoch je za partnerkin nezáujem do značnej miery zodpovedný práve muž, samozrejme, páni tvorstva radi popierajú.

iai2.jpg

Na základe čoho má však v žene vzplanúť vášeň, keď jej manžel pristupuje k sexu vždy podľa rovnakého scenára, akoby sa jednalo o činnosť, akou je napríklad zalievanie čaju vodou?

 

Viacero žien priznáva, že ich sexuálny rituál je u nich doma natoľko zaužívaný, že by si mohli podľa svojich mužov nastaviť aj hodinky.

 

Vniesť trochu iskrenia do erotiky a do jednotvárnosti milovania trochu nevšednosti nie je také zložité. Nestojí to ani veľa peňazí a netreba žiadnu náročnú prípravu.

 

Zostavili sme pre vás tri jednoduché scenáre zvádzania, ktorých účinok je zaručený a nesmerujú ani ku Kámasútre ani k sado-maso.

 

A najlepšie na tom je, že vás to nebude stáť žiadne veľké peniaze a nemusíte ani oplývať výnimočnými schopnosťami. Našimi heslami sú vaňa, večera a piknik.

 Na mokro

 

Kúpeľňa je miestom pohody. Tu zabúdame na problémy všedného dňa, zmývame zo seba špinu. Je teda výborným miestom, kde môžeme s partnerom takmer bez námahy vkĺznuť do erotickej situácie.

 

Rozostavte v kúpeľni  čajové sviečky, aby ste nemuseli zažínať prenikavé svetlo žiarovky. Ak má vaša partnerka dlhé vlasy a nosí ich rozpustené, dajte pozor na to, aby ste sviečky neumiestnili príliš blízko k okraju vane. Nakoniec, dáma vášho srdca má zahorieť láskou k vám, ale nie vzbĺknuť!

 

Suché voňavé kvety rozdeľte do malých šálok alebo rozprášte do priestoru parfém. Pokiaľ je to možné, do rohu kúpeľne umiestnite CD prehrávač a pustite nežnú hudbu, aby ste oslovili skutočne všetky zmysly svojej milovanej. Do vody pridajte penu do kúpeľa a povrch vodnej hladiny prípadne ozdobte lupienkami ruží. Ak chcete zo spoločného kúpeľa vytvoriť ozajstný zážitok, obstarajte sekt (nezabudnite však na nádobku s ľadom, aby sa príliš nezohrial!) alebo víno.

 

Takáto príprava vám nezaberie veľa času a vytvoríte perfektné podmienky na vzkriesenie erotiky.

 

Keď budete sedieť s vašou milovanou v teplej a voňavej vode, všetko ostatné už pôjde samé od seba. Môžete sa navzájom masírovať, namydliť, rukou zájsť na intímne miesta – a ak sa nestihnete presunúť do postele, existuje mnoho polôh, aby ste sa mohli nechať ovládnuť nahromadenou vášňou priamo v kúpeľni. Takýto vlhký pôžitok očarí každú ženu.

 

Na zjedenie 

 

Klasikom v scenároch zvádzania je a aj zostane spoločná večera. Nemusí sa pritom vždy jednať o večer strávený vo vychýrenom podniku. Aj doma si môžete vytvoriť podobnú atmosféru, vďaka ktorej spojíte jedlo s erotikou.

 

Ak v byte nemáte jedáleň ako samostatnú miestnosť, prestrite stôl v obývačke, pretože jedenie v kuchyni väčšinou nepôsobí veľmi romanticky.

 

Uprednostnite menej intenzívne osvetlenie – v ideálnom prípade viacramenný svietnik, ale rovnako vám poslúžia aj malé lampy, ktoré prikryjete uterákom, čím svetlo stlmíte. Kytica kvetov vo váze nielen skrášli stôl, ale tiež poteší každé ženské srdce. Či sa už rozhodnete pre klasické červené ruže, kyticu jarných kvetov alebo vlastnoručne natrhané lúčne kvety, ich príjemná vôňa doplní celkovú dekoráciu a podčiarkne emocionálny ráz večere.

 

Ak rád a dobre varíte, určite vám netreba radiť, akým jedlom najlepšie zapôsobíte na svoju partnerku. Pokiaľ si však trúfate len na prípravu volského oka s klobásou, mali by ste uprednostniť radšej nejaké jednoduché jedlo, ktoré nevyzerá príliš všedne, ale nevyžaduje si žiadnu náročnú prípravu. (Pozor – po varení dajte všetko do poriadku, v žiadnom prípade nezanechajte po sebe v kuchyni „bojisko“. Vaša partnerka by určite nebola nadšená, keby musela za romantický večer „zaplatiť“ tromi hodinami upratovania.)

 

V prípade, že si vôbec netrúfate postaviť sa k sporáku, supermarkety ponúkajú mnoho hotových jedál, ktoré sú nielen chutné, ale tiež prekračujú rámec všednosti. ...avšak aj studené pochúťky ako losos či parmská šunka splnia svoj cieľ.

 

Určite nezabudnite na vhodné víno a primerané oblečenie. Nemusíte sa obliekať do smokingu, ale tepláková súprava v žiadnom prípade nepôsobí eroticky. Do prehrávača vložte CD a nech vám ani nenapadne zapínať televízor! Stredobodom vašej pozornosti by mala byť výlučne vaša partnerka.

 

Prvá romantická večera býva zvyčajne začiatkom vzťahu alebo milostného pomeru. Základným komponentom naplnenej erotiky je schopnosť venovať jeden druhému aj po rokoch rovnakú pozornosť ako na začiatku vzťahu.

 Na vzduchu

 

Zostáva ešte posledný scenár, ktorý sa však realizuje v prírode – je ním piknik.

 

Vyberte si vhodné miesto, ktoré by ale v žiadnom prípade nemalo byť obľúbeným cieľom výletníkov. Nakoniec, máte v pláne prežiť priamo tu chvíle plné erotiky, a určite netúžite po tom, aby vás pozorovali výletníci. Vhodné je odľahlé miestočko niekde v lese, pri potoku, jazere alebo inej vodnej ploche, či na úpätí zrúcaniny – možností je naozaj veľa.

 

Do piknikového koša zabaľte pochúťky, ktoré sa dajú jesť len rukami alebo lyžičkou. Nezabudnite pribaliť aj deku, aby sa vašej partnerke príjemnejšie sedelo. Vďaka mäkkej podložke bude väčší aj pôžitok zo sexu, keďže sa vám do kože nebudú zapichovať ihličky zo stromov.

 

Takýto výlet má mimoriadne čaro najmä pri nočnej oblohe. V takomto prípade je veľmi praktické vziať si vreckovú baterku, aby ste ľahšie našli cestu, ale aj tak by ste si mali vziať aj čajové sviečky, ktorých svetlo dodá čarovnú atmosféru akémukoľvek miestu.

 

Polnočný piknik alebo popoludňajší výlet na odľahlé miesto sú ideálnym východiskom na vášnivý sex! Vyzliekanie sa vonku v prírode, riziko, že vás niekto pri tom uvidí, keďže sa na každom takomto mieste môže zrazu niekto objaviť, vôňa trávy, žblnkanie vody – ak sa vaša partnerka za takýchto okolností nedostane do správnej nálady, tak už asi nič nezaberie.

 

                                                        xxx

 

Teraz už určite súhlasíte s tým, že zanechať vychodené cestičky predohry a vniesť trochu iskrenia do erotiky je veľmi jednoduché. Partnerke tým ukážete predovšetkým svoj záujem o ňu a snahu nepraktizovať sex výlučne ako pohlavný styk. Pripravte si vhodnú scénu pre intímne chvíľky a vaša partnerka sa už nikdy nebude sťažovať na migrénu!

Komentár
Pridaj
Taku - Ne1rok na invalidnfd IP:188.143.232.12 | 2013-10-01 16:05:28
Ne1rok na invalidnfd df4chodok nie je pmneiodenfd skutočnosťou, či posudzovane1 osoba vykone1va pre1cu alebo dosahuje predjem. Poberanedm ake9hokoľvek druhu df4chodkovej de1vky, teda ani invalidne9ho df4chodku, nie je obmedzene9 pre1vo na zamestnanie alebo podnikanie na ze1klade živnosti.Invalidne9 df4chodky majfa občanom, ktored z df4vodu invalidity stratili čiastočne alebo faplne schopnosť vykone1vať ze1robkovfa činnosť, sčasti nahradiť ich predjem pred vznikom invalidity.zdroj: ze1kon č.461/2003Z.z. o socie1lnom poistened v znened neskoršedch predpisov,
Sarik - cTr4srmX4yJ IP:46.171.117.137 | 2013-10-02 06:35:20
Formy ĹĄkolskej integre1cie Ĺžiakov so ĹĄpecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi pobartemi v ze1kladnfdch ĹĄkole1ch a v strednfdch ĹĄkole1ch a pre1va a povinnosti fačastnedkov ĹĄkolskej integre1cie upravuje 32a aĹž 32c ĹĄkolske9ho ze1kona. Ĺ kolskfa integre1ciu vymedzuje ako vfdchovu a vzdele1vanie Ĺžiakov so ĹĄpecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi pobartemi v triedach ĹĄkf4l podÄža ĹĄkolske9ho ze1kona, okrem tried v ĹĄpecie1lnych ĹĄkole1ch, nasledovne:a) integre1cia v ĹĄpecie1lnych triedach, pri ktorej sa Ĺžiaci so ĹĄpecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi pobartemi vzdele1vajfa v ze1kladnej ĹĄkole alebo strednej ĹĄkole v samostatnfdch triedach. ČasĹĽ vyučovania sa mf4Ĺže uskutočĹ?ovaĹĽ v triede spoločne s ostatnfdmi Ĺžiakmi ĹĄkoly; na vyučovaned sfa predtomned učitelia oboch tried. Niektore9 vyučovacie predmety mf4Ĺže Ĺžiak absolvovaĹĽ mimo ĹĄpecie1lnej triedy,b) individue1lna integre1cia, pri ktorej sfa Ĺžiaci so ĹĄpecie1lnymi vfdchovno-vzdele1vacedmi pobartemi zaraďovaned do tried a vfdchovnfdch skupedn s ostatnfdmi Ĺžiakmi ĹĄkoly a sfa vzdele1vaned podÄža individue1lneho vfdchovno-vzdele1vacieho programu, pričom učebne9 osnovy a vfdchovne9 postupy sfa prispf4sobene9 ich vzdele1vacedm potrebe1m.
Karloz - ekz1ikdX31j IP:68.71.100.72 | 2013-10-02 13:00:32
Ako matka dieťaťa so zdravotnfdm znevfdhodnenedm Ve1m odporfačam jznnoedačne integre1ciu. Isteže stojed to veľa ne1mahy aj Ve1s, lebo budete musieť denne spolupracovať s učiteľom, ale keď bude mať postavenfd vfdchovno-vzdele1vaced ple1n na farovni, ktore1 bude zodpovedať miere jej zdravotne9ho znevfdhodnenia, tak bude pomaly ale napredovať. V predpade, že ju de1te do špecie1lnej školy a ona me1 na viac aj podľa odbornedkov bude stagnovať. Prajem veľa sedl ! Oplated sa to ! http://undidp.com [url=http://ihqpkxovbjr.com]ihqpkxovbjr[/url] [link=http://ntdksbygcrl.com]ntdksbygcrl[/link]
Van - eBR2udgKW IP:68.71.100.72 | 2013-10-02 19:42:05
The link isn't working beusace someone committed to the deal, and the item was "sold". Just search the same site for "ALICE" and you'll see another listing. I'll make sure of it, since I am the one with the ALICE shelves for sale. Many thanks to Mike for linking to my listing. I am always happy to help fellow Threepers out with good equipment at fair prices. I ended up with over 8,000 of the pack shelves about 10 years ago. I have been farming them out slowly, but over 10 years only managed to pawn off 1K or so, I still have 70 cases in storage. Most of the other dealers that got these things sold them off as scrap metal, and many urged me to, just to turn them over quickly. However, I saw that as too much of a waste of a good tactical item, so I kept them, instead of having them melted down. I just hope that many of these shelves have ended up in good homes. Thanks again, guys. I am a fond reader of this blog site, keep up the great posts, Mike.Living free, proud to be III.
OhBoy - e9khpeUkSMj3 IP:200.74.199.10 | 2013-10-06 02:48:01
Agree with you here Pete, DT seems far undervalued as that is the first line of densefe vs a strong running attack. And if you can't stop the run, you can't win (see Eagles vs Saints). AND, how is wide rcvr valued higher than RB ?? How many games did we see this year where RB took over the game and won almost singlehandedly, vs WR doing the same ???Captain http://djdrhc.com [url=http://muwdfju.com]muwdfju[/url] [link=http://xnnocymkuq.com]xnnocymkuq[/link]
Kyle - (Electronics) T IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 07:23:27
(Electronics) The lenses them sevles are great. They work like a charm and look fantastic. The only issue is the small metal rings which you stick to your phone. They arent that sticky. But that can be solved by sticking them to a cheep case with super glue. They then work perfectly and have no risk of falling off! (The magnets are pretty strong). Highly recommend this product, even if the sticky stuff is a bit on the weak side.
Akash - Example comment here IP:188.143.234.155 | 2015-10-28 06:09:08
Example comment here. I think this and that might help with the idea. ALL cmetmnos must be moderated for now, until we find a way to reward experienced, trustworthy members by letting their cmetmnos be published immediately. http://gjruucntug.com [url=http://pklthogrq.com]pklthogrq[/url] [link=http://gyrlxbpgbx.com]gyrlxbpgbx[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates