topleft
topright
Dnes je 31.05.2020, Meniny má Petronela

switzerland-eroticjobs-7-2019.jpg 

 

 

 

 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Ako na mužov po hádkach
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
26.08.2013
V dokonalom svete by váš parter po hádke povedal: „Zlatko, je mi ľúto, čo sa stalo...prepáč.“

 

Žiaľ, vo svete mužov to tak nefunguje. Ako sa ten váš bude správať? My vieme, čo jeho reakcia znamená:

 

1. Pošle vám ospravedlnenie cez sms

iaiii.jpg

Ak vám po hádke pošle sms, je to v poriadku, ak viete, čo si naozaj myslí. Dokazuje, že má snahu sa udobriť. Možno sa vyhýba osobnej komunikácii, lebo mu nie je príjemné a normálne hovoriť o svojich pocitoch. Je pre neho jednoduchšie ospravedlniť sa elektronicky, zabezpečuje mu to "brnenie" pre prípad, že by ste boli stále nahnevaná.

 

Prečítajte si jeho správu a vnímajte svoje reakcie: ak vás to rozcitlivie a on vám bude zrazu bližší, znamená to, že jeho ospravedlnenie je úprimné. No ak to vo vás zostane bez odozvy a vy ste stále rozrušená, potrebujete niečo iné.

 

2. Po hádke sa správa, akoby sa nič nestalo

 

Sú dve príčiny, prečo on neukazuje žiadne reakcie. Buď mu vaša hádka nepripadala ako niečo mimoriadne, alebo je strašne naštvaný.  Aby ste zistili, o čo ide, hľadajte drobné "znamenia": dotkne sa vás, keď sa pozeráte do zrkadla, pošle vám z práce vtipný link a hneď po príchode domov vám porozpráva o svojom dni? Ak je k vám prívetivý, už sa cez to preniesol.

 

No ak cítite jeho odmeranosť, pravdepodobne v sebe potláča hnev. Vtedy ide o pasívny agresívny spôsob, ako sa s tým vysporiadať. Pokiaľ je to tak, začnite s ním opäť mierne hovoriť o probléme, aby ste si to vyjasnili.

 

3. Chce to urovnať sexom

 

Nie je nič zlé na "udobrovacom" sexe, no nepoužívajte ho ako prvotné riešenie.

 

Možno sa uchyľuje k tejto možnosti, aby ignoroval realitu a docielil pocit zblíženia. No ak sa situácia medzi vami nevyjasní, problém sa bude ďalej nabaľovať a iba sa zhoršovať.

 

Možno sa tiež ženie do postele, lebo sa obáva, že sa váš vzťah rúti k záhube. Muži sú naštelovaní na naprávanie situácií a chcú konať, aby to opravili. Vtedy muži využívajú aj fyzický sex, aby sa ubezpečili, že všetko je ok.

 

Akonáhle muž pocíti, že mu z vaše strany nehrozí "vyhadzov", bude otvorenejší a náchylný rozprávať sa. Potom riešte pôvodný problém.

4. Kúpi vám kvety alebo darček

 

Páči sa vám toto gesto? Pozor - môže to byť iba zastierací manéver, keď sa partner chce vyhnúť problému, ktorý spôsobil konflikt.

 

Dajte pozor na darčeky, ktoré nesprevádza seriózne ospravedlnenie - tvrdia psychológovia. Nezáleží na tom, kto bol na vine, možno ide len o "cenu útechy".

 

Čo robiť v takomto prípade?

 

Poďakujte sa, ale povedzte, že sa i tak stále hneváte. No doprajte mu výhodu nádeje, že sa zas všetko napraví. Mohlo ísť o skutočné gesto ľútosti, iba nevedel, ako sa vyjadriť ústne.

 

Tiež zoberte do úvahy, nakoľko je darček osobný. Ak vám nechá v chladničke váš obľúbený koláč ako prekvapenie, to je naozaj milé. Môže ísť o úprimné uzavretie mieru pre páry, ktoré nemajú potrebu diskutovať o detailoch každej hádky.

 

Zásadne pozor na kvety: tie bývajú len taktickým ťahom, ako sa vyhnúť hádke a zamiesť veci pod koberec.

Komentár
Pridaj
Irfan - Miro, chcem Ti pripo IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 07:12:02
Miro, chcem Ti pripomenut moj volneby slogan: Ani cerveny ani modry ale schopny, kt. hovoril mojich schopnostiach a nie politickej orientacii, lebo komunal me1 ine9 pravidla. Ďalej k tomu ako sme pomohli spolu s Banikom sucasnemu vedeniu mesta: Přizne1ve1m je1 ničedm. Netřeba si mysliet, že som nechcel ale nemal som možnost. Mimochodom podpořil som a ste1le podporujem primatora, ale s nedm som sa od volieb stretol asi 3x a s Tebou možno som možno absolvoval o nejake stretko viac. Bude chyba vo mne?Mam pre1vo ba priam povinnost sa vyjadrovat aj kriticky k vedeniu města. Je1 som svoj slub splnil a ocakavam, že tak urobi prime1tor s Tvojou podporou.
Akmal - akoze ja neviem ale IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 13:43:54
akoze ja neviem ale v posdelnej dobe akoby ten fejs prestaval ludi bavit. nechapem. ved kde inde sa da lepsie zadrbat, hadam ne na twitteri, kristova noho. a one. neviem co mas ze si vyplodila tri clanky naraz ale pokracuj v tomto trende lebo aj ja sa v praci nudim (ako bridget jones haha) a tak si aspon citam tvoj blog. lebo nenapadko hovadko som sa presunula do kanclu ale uz by som zas mala vyliezt aby si nemysleli ze sa fakt zadrbavam. ale predstierat pracu na compe ked ziadnu pracu na compe nemam v popise cinnosti je dost zlozita cinnost.a nechapem sice posledny odstavec ale jakoze dobre, je taky nespokojny a rozhorceny a vseobecne nejaky roztotockovany takze som sa pobavila.
Iskandar - This, as well of all IP:188.143.234.155 | 2015-10-25 02:52:58
This, as well of all of the other shenanigans we wensits going on around us, is, of course, very depressing. At time I can hardly even believe what I'm wensitsing. Never could I have ever imagined that something like this (or Citizens United or the union busting bullshit or the billions in tax giveaways to major corporations and on and on and freakin' on) could even be remotely possible in this country. It seems like the entire country has gone insane.I pity the next and future generations. They don't realize it just yet, but in a few short years they're destined to become indentured servants workin' overtime to buy a loaf of bread and some peanut butter at the company store w/ no time or money left over for any of that fancy-schmancy book learnin'.It's digusting. ~Rev. El http://vozytzwwtht.com [url=http://iadwhmicr.com]iadwhmicr[/url] [link=http://ybtbvduh.com]ybtbvduh[/link]
Chase - It has really IP:188.143.234.155 | 2015-10-26 14:54:36
It has really aeyonnd me that in all the coverage of the voucher in the local media, there has been virtually no mention of the real agenda behind the pro-voucher forces. They give a complete pass to the disingenuous rationale that they claim. Even letters to the Post Gazette that bring it up are not printed. I guess that in these times where media outlets are fighting for their very existence they don't want to risk alienating the rabid religious assholes. But if they are not going to actually cover the real stories, then maybe they should just go away.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates