topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Čo hovoria erotické sny
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.08.2013

Sny, fantázie a predstavy, pojmy, ktorých význam pozná z vlastnej skúsenosti každý. Sny k nám prichádzajú počas spánku a mozog si ich premieta bez našej vedomej účasti. Naproti tomu predstavy a fantázie sú scény, ktoré si prehrávate vedome a prenášame si do nich svoje tajné priania. Čo nám hovoria obrazy, ktoré takto prežívame a môže mať ich symbolika hlbší význam?

ii4.jpg

 

Výklad snov a ich symbolika sú staré ako ľudstvo samo. V každej kultúre a civilizácii sa našli jedinci, ktorí sa venovali tejto činnosti a snažili sa v symboloch a výjavoch nájsť predpoveď budúcnosti. O snoch s erotickým nádychom toto platilo dvojnásobne.

 

Spôsobov, ako sa veštci, ale aj vedci snažili vykladať sny, je veľa. Jednou z možností je aj výklad na základe symbolov. Sny možno rozdeliť na tie, v ktorých sú jasné sexuálne scény a na také, ktoré na prvý pohľad s erotikou nemajú nič spoločné, ale podvedome sú vášňou plne nabité.

 

Symboly vidieť vo sne plnom odvážnych milostných scén následne na základe analýzy ukážu, že ide o túžbu spoznať niečo nové, neznámeho. Môže ísť o dobrodružstvo, ktoré so sexom nemá nič spoločného. Na druhú stranu sa nám môže často opakovať sen, v ktorom ideme na koni a jeho symbolický výklad môže odhaliť túžbu po hlbokom sexuálnom zážitku.

 

                                   Erotické predstavy majú viac ženy

 

Trochu iné je to s erotickými fantáziami, pri ktorých si cielene predstavujeme svoje túžby. Viac a radšej snívajú ženy ako muži. Súčasťou snívania žien sú aj túžby po tom, aby aj ony samotné boli predmetom erotických fantázií. V dospievaní snívajú dievčatá o vytúženom princovi, s pribúdajúcimi skúsenosťami potom sny získavajú reálnejšie predstavy. V dobe hľadania partnera sú erotické predstavy a fascinácia jedným z hlavných kritérií výberu. V dospelosti si ženy najčastejšie predstavujú sex so svojím partnerom, ale inak, než ako prebieha obvykle. K týmto fantáziám patria predstavy o tom, že sa žena miluje s mužom na nejakom verejnom mieste, kde hrozí, že budú odhalení. Časté sú aj fantázie, v ktorých žena so svojím partnerom praktizuje sex s ďalšími mužmi naraz, alebo pred ním prevádzkuje sex so ženou .

 

V týchto prípadoch môže ísť o vnútornú túžbu po porozumení, pohladení a láske, nie o skutočné lesbické sklony, ako sa mnohé ženy obávajú. Sex na verejnom mieste zase môže znamenať podvedomú túžbu po odhalení vzťahu, sex s viacerými mužmi môže v žene vyvolávať príjemné pocity vlastnej neodolateľnosti. 

 

                                     Nepodceňujte svoje túžby

 

Všeobecne platí, že každá často opakovaná fantázia vyjadruje nejakú skutočnú túžbu a zobrazuje vnútorné želanie. Napríklad, ak ženu sexuálne vzrušujú iba predstavy spútania, poníženia, bolesti či ovládania, je pravdepodobné, že žena bude mať masochistické sklony.

 

Na druhej strane značná časť žien sa niekedy vo svojich predstavách stretla so scénou, kedy je ovládaná silným partnerom a postavená do úlohy trpiteľky, otrokyne či prostitútky. Tieto predstavy prežíva veľká časť žien, hoci o realizácii takéhoto zážitku určite nestojí žiadna z nich.

 

Takéto fantázie sa týkajú moci a bezmocnosti a v predstavách sa objavujú obe varianty, teda ako scény, kedy ženy vystupujú v úlohe ponížených prostitútok, služobných alebo ako zajatkyňa, tak aj predstavy, kedy ženy muža plne ovládajú či zaúčajú v sexuálnych praktikách.

 

Tieto fantázie v prvom prípade väčšinou súvisia s túžbou po pasívnom sexe, kedy si žena milovanie len užíva bez uplatnenia vlastnej aktivity, alebo v druhom prípade naopak udáva tempo, ktoré jej plne vyhovuje.

 

Nie je dobré chcieť svoje predstavy a túžby vedome potláčať. Ale naopak, pokiaľ ide o reálne želanie, mala by žena na ich prevedenie do praxe opatrne naviesť svojho partnera. Postupné uskutočňovanie fantázií totiž môže byť tým, čo zovšednené partnerské lôžka obohatí a prinesie do neho nové zážitky.

 

                                      Splňte si tajné priania

 

Experimentovanie a hranie je bežnou súčasťou ľudskej sexuality. Uskutočnenie konkrétnej fantázie bude závisieť predovšetkým na intenzite priania. Veľmi naliehavá predstava totiž vie naliehavo pobádať do akcie.

 

Či sa priania uskutočnia tiež veľa záleží na temperamente ženy, na jej umení odhodiť stud a na zásadách, ktoré žena vyznáva. Pokiaľ ale žena prežíva nejakú predstavu dlhodobo a má chuť ju zrealizovať, nemala by sa báť prelomiť psychické zábrany. V sexe totiž platí, že hranice toho, čo je už neprípustné je pre každého z nás iná. To znamená, že ak praktika vyhovuje obom stranám, je prípustná.

 

Komentár
Pridaj
Nirwan - uplne presne, vzdy s IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 08:38:52
uplne presne, vzdy som si mlyesla, ze som princezna (ako inak ved mi tak aj hovoril otec) a ze muz musi o mna bojovat atd. A vlastne aj dnes mam stale trochu tento pocit )
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Long Act:11,85 Eur

loac.jpg

 

 

Lubrikant: len 7,80

lub.gel.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates