topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Oprášte svoj vzťah
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
22.08.2013

Keď si uvedomíme, že zrazu nemáme takú chuť na sex ako predtým,  môže nás to zaskočiť. Už je to tu. To, o čom som čítal a čoho som sa obával, skutočne prišlo. Už nikdy nebudeme mať tak dobrý sex ako predtým. Možno aj len dočasný výkyv v intenzite vášne potom hneď považujeme za prejav niečoho nevyhnutného a často aj negatívneho, môžeme rezignovať alebo sa začať obzerať inde.Ako by to asi vyzeralo, keby sa časopisy a ďalšie zdroje o poklese vášne nezmieňovali buď vôbec alebo by viac zdôrazňovali práve tú druhú stranu, posun k hlbšej úrovni porozumenia vo vzťahu? Kto alebo čo vlastne rozhoduje o tom, ako zmeny v oblasti sexuálnej príťažlivosti hodnotíme, či sa ich desíme alebo ich vítame?

Teraz by sme sa mohli posunúť k ďalšej otázke - čo robiť, ako so zmenami v sexuálnej oblasti vzťahu naložiť. Obávame sa, že univerzálna odpoveď neexistuje. Keď sex prestáva byť dynamický, pretože sa namiesto neho riešia všedné záležitosti a nedostáva sa tak dosť podnetov. Všedné  záležitosti. Práve toto by sme mali mať na vedomí, aby sa nestalo, že začnú postupne ovládať aj čas, predtým vyhradený na milovanie. Pozitívne podnety zmizli úplne, alebo sa len objavujú menej často? Bolo by možné nejako zariadiť, aby sa váš životný štýl pozmenil tak, aby v ňom zase bolo miesto len pre vás dvoch ako milencov? Aby v ňom bol priestor na podnety, ktoré vás dvoch v minulosti vedeli priviesť k vášnivému sexu?

 

Treba proste preskúmať, ako to s vášňou vo vašom vzťahu vyzerá - kedy je jej viac a kedy menej, či sa jej prejavy nejako premieňajú. A pozrieť sa, od čoho to závisí. Urobiť rôzne zmeny, experimentovať. Niekomu môže k prežívaniu väčšej miery vášne pomôcť väčšia miera nezávislosti na partnerovi, čas trávený oddelene, kratšie či dlhšie odlúčenie. Inému treba zase zmena prostredia, skúšanie nových vecí. Ako je to u vás?

Odporúčame otvoriť túto tému spoločne s partnerom, prípadne sa pýtať aj priateľov, aký je ich recept. Inšpirovať sa  v knihách a časopisoch, ako aj u reálnych ľudí.

 

Hľadanie spôsobov, ako posilniť vo vzťahu vášeň a prijímanie toho nového (a dobrého), čo dlhší vzťah so sebou prináša, sa vôbec nemusia vylučovať. Je možné obe tieto veci robiť súčasne. Všímajte si pozitívnych zmien, ktoré sa vo vašom vzťahu dejú. Tých vecí, ktoré postupom času narastajú. Hovorte o nich, posilňujte a rozvíjajte ich. 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Long Act:11,85 Eur

loac.jpg

 

 

Lubrikant: len 7,80

lub.gel.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates