topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Sladký domov
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
16.08.2013
Nenadarmo sa hovorí, že muž je síce hlavou, ale žena tým krkom, ktorý hlavou krúti. A tak je to aj v manželstve. Pár síce tvoria obaja spoločne, ale najmä na žene je, aby ju budovala, stvárňovala, robila vzťahy v manželstve lepšími a krajšími. Keď sa budete riadiť našimi radami, určite sa vyhnete viacerým konfliktom a doma sa budete obidvaja cítiť ako v raji.

1.Oslavujte všetky úspechy

Premeňte sa občas na "fanúšičku" svojho manžela. Ak budete vyžarovať pozitívne vibrácie pri úspechoch vášho muža - od jeho povýšenia v práci až po dobre povedaný vtip - bude vás to stále viac zbližovať. Podľa štúdie Kalifornskej univerzity v Los Angeles je pre každého manžela nesmierne dôležité, ak žena vie oceniť jeho schopnosti. Ženy považujú často za samozrejmé, že ich manželia "niečo" vedia, ale je dôležité, aby to žena vedela naozaj dať aj najavo. Ak budete oslavovať spolu úspechy, veľké aj malé, zvyšujete tým vašu vzájomnú spolupatričnosť.

A ako to urobiť?

Za prvé - pozorne počúvajte celý jeho opis udalosti, prikyvujte a usmievajte sa. Keď skončí, prejavte veľkú radosť a nespomínajte žiadne potenciálne nevýhody, ako napríklad: "Som rada, že máš novú prácu, ale to znamená, že budeš pracovať pre hlupáka." Povedzte len: "Veľmi sa z toho teším" alebo "Som na teba hrdá". Neskracujte jeho radosť tým, že začnete rozprávať o tom, čo sa stalo vám.

 

2.Zbierka zarámovaných fotografií

Šťastné alebo romantické obrázky vás dvoch vo vašom dome sú každodennou pripomienkou vašej spoločnej minulosti. Vyvolávajú pozitívne pocity vo vás oboch - či už ste mali za sebou skvelý alebo nepríjemný deň. Keď vidíte takéto fotky, pripomenie vám to dobré časy, ktoré zas môžu byť pred vami, a to je dôležité pre perspektívu vzťahu.

A ako to urobiť?

Jednoducho! Svoje dobré pocity znásobíte tak, že zarámujete obrázky z rôznych období vášho vzťahu - keď ste spolu chodili, z vašej svadby, z dovolenky, obdobie tehotenstva, výročia - takéto obrazy vyzdvihnú dĺžku a rozsah vášho vzťahu. A nedávajte obrázky iba do jednej alebo dvoch izieb - rozložte ich po celom dome. Nakoniec ich z času na čas zamieňajte, aby ste sa vyhli tomu, že si ich prestanete po čase všímať, pretože ste ich videli už stokrát.

 

3.Priatelia v manželstve

Väčšina ľudí vie, že dobré priateľstvá s kamarátmi by mohli pomôcť partnerskému vzťahu, ale... s postupom rokov zostáva na priateľov čoraz menej času. A pritom sú vaši priatelia nedoceneným zdrojom energie a dobrej nálady. Návaly šťastia vašich priateľov sú nákazlivé. Vstúpte do ich aury a spojte sa s nimi.

A ako to urobiť?

Príliš často sa mladí manželia, hlavne tí, ktorí vychovávajú malé deti, uzatvárajú a prestávajú sa pravidelne stretávať s priateľmi. Aj keď to občas vyzerá ako neprekonateľný problém, pokúste sa zohnať k deťom opateru a vyjdite si niekde s kamarátmi! Vášmu manželstvu to dodá nový náboj. Ale nechodievajte spolu iba na kávu, vídavajte sa častejšie na rôznych miestach - na pikniku, na výlete, pri loptových hrách alebo na koncerte.

 

4.Robte niektoré veci spolu

Nie je dobré, keď je manželka úplne poddajná a len mlčky súhlasí s tým, čo by chcel robiť jej manžel. Výskumy ukazujú, že manželky to všeobecne dosť neznášajú, aj keď to nespomínajú, a niekedy sú kvôli tomu nespokojné. Ak budete spolu zažívať šťastné chvíle, bude to podnetom k tomu, aby toto šťastie pokračovalo aj v budúcnosti. Manželia, ktorí robia to, čo sa páči obom, sa menej hádajú. Budete viac motivovaní k tomu, aby ste zvládli každodenné problémy.

A ako to urobiť?

Skúste túto taktiku: pritúľte sa k nemu na gauči a opýtajte sa ho: "Čo by si chcel robiť najviac, keď si niekam vyjdeme?" Potom mu povedzte, čo sa najviac páči vám. Ak sa spolu nedokážete dohodnúť (on by najradšej pozeral televízor a vy by ste šla rada do kina), potom skúste niečo iné. Napríklad skombinujte svoje záujmy - film o futbale...alebo sa spolu zapíšte na nejaký kurz. Môžete sa spolu učiť angličtinu...

 

5.Prekvapenie

Ak ho občas ohromíte - a seba tiež - v posteli, váš sexuálny život bude vzrušujúcejší. Ale najväčším bonusom bude, že sa zblížite po citovej stránke. Ak sa rozhodnete, že v posteli vyskúšate niečo úplne iné, automaticky vám to dá pocit, že je váš život intenzívnejší. Čokoľvek, čo ho prinúti pomyslieť si: Uf, takéto milé prekvapenie som od nej nečakal! To spôsobí, že ho budete stále viac fascinovať.

A ako to urobiť?

Začnite s malými prídavkami - iný čas dňa alebo iné miesto, saténové pyžamo, neobyčajná spodná bielizeň, hudba, zrkadlo na celú stenu alebo dokonca čítanie pasáží z erotických románov.

 

 

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Long Act:11,85 Eur

loac.jpg

 

 

Lubrikant: len 7,80

lub.gel.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates