topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

tiffany-7-12.jpg

 

 

saphir.jpg

 

 

salzburg-salon.jpg

 

 

hexen-bar.jpg

 

 

firehouse.jpg

 

 

Love Drops: len 7,90

spanishdrops.jpg

 

Krúžok: len 4,50

7480.jpg

 

 

Durex Ambassador

ambassad.jpg

 

 

Pumpa na prsia

5044.jpg

 

 

SEXY SMS

25-4-02.jpg Sex bez zábran!

Pošli sms v tvare:

sex87 a tvoj text

a odošli na 7504

Cena sms 0.797€

 

 

 

Miss Joy: len 9,95

3907.jpg

 

 

DVD Horúce amatérky

hotamateur.jpg

DVD film z produkcie

Diablo, päť horúcich

dievčat - amatérok, v

hlavnej úlohe s hviezdou

Sweet Cat.

 

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

125 minút

 

 

 

Trojan: len 14,90

3891.jpg

 

 

Sexteen Doll: len 16,30

1051.jpg

 

 

Gél jahoda: 5,30

lub.g.jaho.jpg

 

 

Twinzer dildo

7321.jpg

 

 

Slim line: len 9,10

3030.jpg

 

 

Olej višňa: len 10,90

olejv.jpg

 

 

Biele guličky: 5,90

2103.jpg

 

 

Sex live

24-B-02-08.jpg

Páči sa ti tento

dráždivý pohľad?

Chcel by si

vidieť viac? 

OZVI SA!

 

0986 512 498

 

 

 

Mojich päť milencov icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.07.2013
Môj milostný život bol hneď od počiatku odsúdený na neúspech. Videli to všetci, iba ja nie. To tak býva, keď ste "tá druhá". On bol ženatý, s dvomi deťmi. Ale verila som mu slepo, keď mi tvrdil, že rozvod u nich doma je len otázkou času. Že sa tam cíti ako vo väzení, že si so ženou nerozumejú, že sa hneď potom vezmeme. Prešlo šesť rokov.

 

Prvý rok, dva som čakala, dúfala i zúfala. Jeden deň som bola presvedčená o svojej pravde a úprimne som verila, že sa to vyrieši o pár dní, potom som plakala a plakala a dúfala, že ho vezme čert, aby sa mi viac na oči neukázal...

 

Neskôr som sa s celou situáciou zmierila. Pýtate sa, ako je to možné? Ani sama neviem. Jednoducho sa to stalo. Zrazu som sa prichytila pri tom, že na seba pozerám ako na "ženu so záväzkami". Nebola som single, ani vydatá, ale mala som stabilného partnera, myslela som na neho, keď som nakupovala, pravidelne som raz do týždňa pre neho varila. Dokonca to bol celkom príjemný život. Cítila som sa slobodná, nikto ma neobmedzoval, mohla som sa nvenovať koníčkom i kariére, a pritom som mala "muža" - tú oporu a stabilitu, ktorú nevydaté ženy závidia vydatým manželkám. Bola som mladá, o deťoch som až tak moc nepremýšľala, zdalo sa mi, že mám na všetko dosť času potom. Tak sme žili, kým mi zrazu on nepovedal, že jeho situácia sa zhoršila, zmenila, že odchádza do zahraničia. A možno tam aj zostane. Navždy. S rodinou.

 

Po jeho odchode som sa ocitla v akomsi vzduchoprázdne. Ani som nečakala, že ma to tak zasiahne, lebo prvotný ošiaľ lásky už vyprchal, tak som veru nepredpokladala, že jeho odchod sa ma tak dotkne. Ale bolo to dosť zlé. Zrazu som sa ocitla úplne sama. Viac nemal kto ku mne prísť, nemohla som plánovať ani návštevu kina, ani večeru, ani posedenie pri kávičke, o tom, že by sa niekto vedľa mňa zobúdzal, sa mi mohlo len snívať. Bola som na dne. Čo robiť?

A zrazu sa mi začali rojiť v hlave myšlienky, kto ma bude potrebovať teraz, v tridsiatke, keď je okolo mňa plno dvadsaťročných dlhonohých krásavíc? Nájde sa nejaký muž, ktorý by ma mohol mať rád? A budem ešte vedieť mať niekoho rada? Môj útulný byt mi zrazu pripadal ako väzenie. Potom sa zmenil na púšť, ktorú som kropila prelievanými slzami za svojou vyhynutou láskou. Raz, po dlhom čase, som sa na seba pozrela do zrkadla a nevidela som sa taká, ako som bola naozaj, ja som si vybrala len tie svoje najväčšie negatíva: prvé vrásky, kruhy pod očami, začínajúce bruško, faldy na bokoch.

 

V tomto stave beznádeje som sa zoznámila pri ceste vlakom s jedným mladším mužom. Jeho zámery boli zrejmé, tak rýchlo po mne šiel, že som ho najprv rozhorčene odmietla. Ale zrazu sa vo mne niečo zlomilo - aspoň niekto ma vidí ako ženu, aspoň na chvíľku po mne túži a chce mať so mnou sex! Schmatla som sa ho ako topiaci sa slamky. Išli sme ku mne domov. A stala sa úžasná vec.. aj keď môj náhodný príležitosný partner nebol nejaký extra milenec, zažila som s ním v tú noc niečo neuveriteľného - zažila som radosť a uvoľnenie, a pokoj po súloži. Nemala som tušenie, že je možné zažiť takéto niečo. Prečo sa to stalo? Rovnako ako mnoho žien som aj ja mala "zakázané" sny o sexe s neznámym mužom - a zúfalstvo ma dohnalo k tomu, že som si tento sex zrazu uskutočnila! Cítila som pálčivú hanbu - ale aj túžbu zas si to zopakovať - veď on zmizol, následky nehorzili, tak čo?

A povzbudená svojím objavom som začala vyhľadávať príležitosti, kedy by som si mohla užiť sex s cudzím mužom. Na počudovanie, teraz, keď som sa stala otvorenejšou, keď som stratila tie cudné zábrany a strohosť a prísnosť, sa tých príležitostí začalo vyskytovať viac a viac. A moje potešenie prichádzalo znovu a znovu. Cítila som, ako moja ženská sila rastie. Občas som síce o sebe zapochybovala, pýtala sa, čo to robím, ale nebola som ochotná ustúpiť. Lebo som zrazu mala moc nad mužom, ktorý mi patril, a chcela som si to užívať. A užívala som si to. Zrodila sa vo mne vášeň dobyvateľa. Prešla som zakázanú čiaru, otvorila "Pandorinu skrinku" a nemohla prestať. Za dva mesiace som sa ocitla v posteli viacerých svojich kolegov - a niektorí boli aj o dvadsať rokov starší - ale nevadilo mi to.

 

Po chvíli som mala naraz päť milencov, ktorých som celkom šikovne striedala, takže o sebe nevedeli nič. Žiadnu ľútosť som necítila. Všetci boli zo mňa nadšení a mňa tešilo, keď som si získala ich náklonnosť. Boli sme spojení príťažlivosťou, niekedy tam boli aj spoločné záujmy - ale prvoradá bola erotika a sex. To bolo to, čo som potrebovala. Moje sebavedomie neuveriteľne rástlo. Koľkí muži ma chceli! Aká som bola slepá a hlúpa v minulosti! A naša komunikácia bola tiež vzrušujúca - bolo to chlipné, aj prudérne, hrubé aj jemné, strohé aj romantické. Mala som pocit, že hrám rôzne úlohy, a nemohla som sa toho nabažiť. A potešenie zo sexu rástlo tiež s každou novou skúsenosťou. Zrazu bola zo mňa skúsená milenka, ktorá sa neobávala vystaviť lačným pohľadom v posteli, prestala som si všímať svoje kilá a vrásky. Zdá sa mi, že z tejto skúsenosti sa zrodila skutočná žena vo mne. Ani život sa mi už nezdal taký zastrašujúci. Dokonca som sa stala pyšná - na svoju emancipáciu, oslobodenie od konvencií a na to, že som sa ešte v pomerne mladom veku zbavila "rodovej povinnosti" - keby všetky ženy vedeli, o čo prichádzajú, keď nemajú možnosť vyskúšať si viacerých milencov!

 

Takýto život som viedla niekoľko rokov, no potom som sa zastavila. Odišla som sama na dovolenku. Bola chladná jeseň, blúdila som po prázdnom pobreží, počúvala špliechanie vĺn a snažila sa premýšľať - čo ďaľej? A tam, sama, som stretla muža, ktorý zmenil môj život. Rozprávali sme sa celé hodiny, a medzi nami vznikalo niečo veľmi dôležité, až také, že som sa toho začínala báť. Nemali sme spolu sex - to sa stalo až neskôr, po dovolenke. A obom nám bolo zrazu jasné, že už nemusíme hľadať nikoho iného. Že sme sa našli. Bola to úľava.

 

Sme spolu už 12 rokov. Je to iný vzťah, oveľa tichší a pohodlnejší. Cítime sa spolu tak - teplo. Je tam veľa nehy a starostlivosti. Ale keď príde na sex, sme úplne iní. Vďaka mojej predchádzajúcej skúsenosti sa s ním nebojím hovoriť o svojich predstavách a nebojím sa byť sama sebou. Niekedy sa ľakám - čím som si zašlúžila také šťastie? Musela som prejsť tú cestu, ktorú som prešla? Je v tom pocit spojený s hanbou, ľútosťou i znechutením. Zároveň som vďačná za tú skúsenosti s milencami, ktorá mi, koniec koncov, naozaj dala veľa. Zbavila som sa svojich komplexov, to striedanie milencov ma "pritiahlo k svetlu" - veď mi reálne hrozilo, že sa uzavriem vo svojom smútku a samote naveky!

Áno, hoci je to možno hriech, ale mne moji mielcni pomohli "otvoriť moje telo". Aký chudobný by bol môž život bez sexu! Niektorí mali v živote šťastie, že našli svoju sexualitu inak, iným spôsobom, možno v manželstve, možno v prvej láske - mne sa to stalo takýmto extrémnym spôsobom. Ale ja som aj za to vďačná a nič neľutujem."

 

Mirka, 52 rokov

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

ivetaschick-8-13.jpg

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Hot Pink: len 13,90

7472.jpg

 

Dildo: len 9,80

7022-1.jpg

 

 

Guličky: len 3,90

3181-1.jpg

 

Dildo: len 14,90

7273.jpg

 

 

Nympho krém: len 9,90

nymphocream.jpg

 

 

Guličky: len 6,90

3065.jpg

 

 

So Real: 29,50 Eur

8683.jpg

 

 

Ejakulátor: 24 Eur

5029.jpg

 

 

Sex live

24-2-03.jpg

Som sama a veľmi

mi chýbajú krásne

a nežné dotyky.

Zavolaj mi na:

0988 500 894

 

 

dreamcats-studio-9-2010.jpg

 

 

Jelly: len 17,90

2013.jpg

 

 

Kapsule: len 5 Eur

qq.jpg

 

 

DVD Real Boobs

realboobs.jpg

Film na DVD z produkcie

Erotic Pleasure. V tomto

štvorhodinovom filme sa

Vám predstavia tie

najkrajšie dievčatá v

10-tich horúcich scénach!

Cena: 6,90 Eur

Nedabované

 

 

 

Thai guličky: 4,90

3048.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates