topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Muži v ruji a hárajúce sa ženy icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
23.04.2013
Moderné technológie nám uľahčujú život po všetkých stránkach. Bohužiaľ, nie vždy v pozitívnom zmysle slova. Zo štatistík vyplýva, že každý tretí muž a každá štvrtá žena vedú dvojaký život. Síce žijú v dlhodobom zväzku, ale zároveň aj vo vzťahu mileneckom. Podľa rodinného terapeuta Andrewa G.Marshalla v tom hrajú veľmi dôležitú úlohu práve moderné technológie, ktoré nevere nahrávajú.

 

Čo môže upozorniť na muža v ruji:

1. Všetko vníma ako kritiku svojej osoby - muži začnú byť citliví na akúkoľvek kritiku svojej osoby. Je jedno, či ide o skutočnú kritiku alebo len o banálny nesúhlas ženy. Začnú byť vzťahovační a reagovať na bežné veci podráždene. Jedinou záchranou vzťahu je, že žena nebude muža v jeho postoji utvrdzovať, ale, naopak, bude ho presviedčať o opaku. To znamená, že mu miesto kritiky a nesúhlasu začne skladať komplimenty. Lichotiť mu, aký je skvelý otec, aku mu to pristane, akú tú a inú vec urobil skvele a hlavne, ako je fajn mať ho vedľa seba. Neznamená to, že nemôžete svojho muža kritizovať. Môžete, ale musíte vedieť, ako na to. V prvom rade nezabudnite aj pri hádke brať ohľady. V opačnom prípade sa partner začne brániť a kritika začne naberať na obrátkach. Začnete sa prebíjať v stále ostrejších urážkach, aby to bolo účinnejšie. Až si navzájom naozaj ublížite. Preto kritizujte jasne, vecne a pokiaľ možno bez emócií. Nehovorte mu, že je neschopný, lebo sa nevie ani sám obliecť, radšej mu jednoducho povedzte, že tá biela košeľa by mu pristala viac.

 

2.Začne upozorňovať na nedostatok sexu - muž k svojej pohode a k svojmu zdravému sebavedomiu potrebuje cítiť, že po ňom žena túži. Neustálym odmietaním sexu kvôli únave, chorobe detí či nedostatku času mu žena ubližuje omnoho viac než čímkoľvek iným. Ženy by teda nikdy nemali zaspať na vavrínoch a o sexuálny život svojho muža by sa mali náležite starať. Všetko je o kreativite a túžbe prekvapovať. Prečo sa raz za čas doma neobliecť vyzývavo či si vyjsť spoločne na výlet s piknikovou dekou (samozrejme v teplých mesiacoch...)? Alebo staviť na zvodné dotyky v okamihoch, keď to najmenej čaká, či zmyselné slovíčka, prípadne erotickú esemesku?

 

3.Je pod obrovským tlakom - akékoľvek problémy v práci alebo inde zvláda oveľa horšie ako predtým. To, čo by inokedy zvládol v pohode a s nadhľadom, zrazu rieši alkoholom či búchaním do stola. V takýchto okamihoch muži potrebujú cítiť maximálnu podporu, ale aj pozornosť ženy. Sami nikdy nepožiadajú o pomoc, vždy bude potrebné, aby pomoc žena sama ponúkla, a to aj opakovane.

 

4.Nálada muža je stále na bode mrazu - neustále vrčí alebo sa mu niečo nepáči. V podstate tak sám seba neustále presviedča, že jeho súčasný vzťah nemá žiadnu budúcnosť a že vy nie ste pre neho tou pravou. Cíti sa nepochopený, sexuálne neuspokojený, nedocenený a v depresii. Veľakrát už môže však mať dávno nejakú inú, v tom okamihu lepšiu, ktorá viac spĺňa jeho ptreby. V takých momentoch je nutné pri rozhovore s ním byť úplne v pokoji. Bez výčitiek a kriku sa ho jemne spýtať: "Čo sa deje? Alebo: Prečo sa tak hneváš?" Je lepšie sa s ním nehádať a nebojovať. Radšej sa opakovane pýtať a ak bude neustále opakovať "nič", netlačiť na neho. Viesť s ním akýkoľvek rozhovor bude ťažké, ale akonáhle sa žene podarí problém otvoriť, je veľká šanca, že sa ešte všetko napraví.

 

5.Neustále hovorí o svojom novom kamarátovi alebo kamarátke - neviete, kde sa spoznali, či v práci alebo niekde pri športe. V každom prípade, ak muž začne často hovoriť o novej kamarátke (niekedy muži všetko maskujú tým, že hovoria o kamarátovi), potom je dobré mať sa skutočne na pozore. Tento súboj bude len veľmi ťažké vyhrať. V každom prípade nepomôže krik ani príliš obranný postoj. Žena si musí zachovať nadhľad a mužovi nenásilne pripomenúť ich úžasné spoločné zážitky zo začiatku vzťahu. Najlepšie je vziať ho na nejaké spoločné pamätné miesto, kde im spolu bolo krásne a kde zažili niečo zábavné. Ak by to nezabralo, potom je správne povedať mu v pokoji svoje obavy a požiadať ho o zmenu.

 

Ako spoznáte ženu v pokušení:

1.Vadí jej, že k nej muž nie je dostatočne pozorný - ak sa žena zmieni, že už je to snáď pravek, keď od muža niečo dostala, potom to nehovorí len tak mimochodom. Je dosť možné, že určité pozornosti dostáva od niekoho iného a v podstate sa sama seba pýta, prečo muž, s ktorým žije a ktorého miluje, taký nie je. Pozornosťou nie sú myslené len darčeky, ale aj letmé dotyky, objatia či akékoľvek pochvalné gesto. Podľa odborníkov stačí naozaj len trošku snahy z mužovej strany, aby sa žena vrátila späť na zem a prestala mať o vzťahu s ním pochybnosti. Z jedného výskumu napríklad vyplynulo, že ženy potrebujú denne osem objatí, maznanie či pohladenie, aby sa cítili milované.

 

2.Nemá dostatok času sama na seba - keď žena dlhodobo funguje ako ten, kto hľadí predovšetkým na dobro svojho muža, svojej rodiny a na úkor potrieb ostatných nemá čas na svoje záujmy, potom oveľa ľahšie podľahne zvodom cudzieho muža, ktorý ju hoci len nepatrne upozorní na jej aktraktivitu - jednoducho jej zalichotí. Muži by nikdy nemali zabúdať na to, že ich žena nie je len matka ich detí, ale predovšetkým žena, ktorá má svoje prednosti i nedokonalosti, pre ktoré sa do nej zamilovali. A zaslúži si byť rozmaznávaná, ale aj plne rešpektovaná v koníčkoch a záujmoch, ktoré jej môžu pomôcť zabudnúť na každodenné starosti a povinnosti.

 

3.Je často rozčúlená - každú ženu deprimuje, ak sa dlhdobo snaží o zmenu vo vzťahu, ale bez úspechu. Jedinou šancou na nápravu je, aby muž začal skutočne žene načúvať a sám jej aktívne ponúkol svoju pomoc.

 

4.Zúfalo túži po zábave - akonáhle žena začne hodnotiť svoj doterajší život a zistí, že je jej život len o práci, behaní okolo detí, manžela a upratovaní, zvyčajne začne hľadať akékoľvek úniky z reality. Okrem cvičenia a posedenia s priateľmi potom prichádzajú na rad aj víkendové dámske jazdy. Je hlúposť to ženám zakazovať. Oveľa lepšie je začať viac organizovať spoločný víkendový program. To neznamená plánovať spoločnú prácu okolo domu, ale napríklad výlet na obľúbené miesta, návštevu divadla, kina, wellnes víkendy. Tak ako muži potrebujú svoj voľný čas, aj ženy chcú voľne dýchať. Muži im to majú umožňovať, ale zároveň im aj ukazovať najrôznejšie alternatívy. Že aj čas strávený s nimi môže byť zábavný, pohodový a hlavne odpočinkový.

 

Má to zmysel?

V každom vzťahu sa čas od času musí vyskytnúť nejaká kríza. Berte to ako vedecky dokázaný fakt, s ktorým nič neurobíte. Ale môžete sa naučiť prijímať ho a pracovať s ním. Obzvlášť, keď väčšina zlých období vzťahu má v podstate banálnu príčinu. Existuje niečo ako nosná energia vzťahu, teda akýsi zmysel alebo dôvod toho, prečo sú dvaja ľudia spolu. Prvé tri mesiace až rok si vystačíte so zamilovanosťou a sexom, ale po roku je to už málo a mali by sa k tomu pridať spoločné svetonázory, spoločné plány do budúcnosti, kultúrne záujmy a podobne. Ako sa mení tento  zmysel vzťahu, mení sa aj jeho fungovanie a vzťah prechádza istými fázami. To, že pár stratil svoj zmysel alebo sa jeden z partnerov už odobral do ďalšej fázy, zatiaľ čo druhý sa ešte zabudol v tej predchádzajúcej, je najčastejším dôvodom partnerskej krízy. Zmyslom vzťahu sa môžu stať aj deti, ale rozhodne ich neberte ako liek na krízu. Veľa mužov je navyše nastavených tak, že splodí a vychová jedno dieťa, a ak nemá ďalší dôvod zostávať, odchádza druhého potomka vychovať inam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates