topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Nečakaná návšteva icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 12
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
16.04.2013
6-1-03-08.jpg Mala som na sebe priesvitnú ružovú košieľku, ktorá bola zaviazaná tenkou stužkou na prsiach, inak celá roztrihnutá, takže mi zakrývala iba kúsok pŕs. S nohavičkami som sa vôbec neobťažovala, veď som si práve vyholila mušličku. Musela byť vyholená dohladučka, aby ani jeden chĺpok nerušil môjho pána pri lízaní mojej krásnej lastúrky.

Nezabudla som ani na okolie svojho zadočka, veď aj tam sú neposlušné chĺpky a mohli by byť nepríjemné, až mi môj pán bude lízať zadoček. Pozerala som sa na svoju škatuľku v zrkadle, a to ma hrozne vzrušilo. Nevydržala som to a poriadne som si ju dlaňou vyplieskala. Už som sa nevedela dočkať svojho pána. Som mala kurvička, čo je tu len preňho.

 

Konečne bol doma. No na moje sklamanie priviedol aj kamaráta. Takže najbližšie hodiny nestrávim s ním v posteli, ale obsluhovaním pripitých pánov. Naštvaná som si obkliekla župan. "Ahoj, miláčik, dúfam, že sa nehneváš. Ale aj môj priateľ  ťa chcel vidieť," povedal Peter v obývačke. "Poď k nám a nalej nám vínka," dodal s úsmevom od ucha k uchu. Potom ma objal, prisal sa na moje pery a rukou zašiel pod župan. Keď som ho odstrčila, pobavene si prisadol k Mariánovi na sedačku. Aj on sa usmial a mrkol na mňa. Priniesla som im víno a niečo pod zub, nevediac sa dočkať toho, kedy už budeme s Petrom sami. Marián sa však akosi nemal k odchodu. "Poď ku mne," povedal Peter a posadil si ma na kolená. Ruka mu okamžite vkĺzla pod župan a prsty mi poláskali škáročku. "Ó, moja mačička si pre mňa pripravila prekvapenie!" Slastne zamľaskal a jeho prsty mi ďalej hladkali mušličku. "To je ale krásne hladučké a mäkučké," rozplýval sa Peter. "Bola by škoda ukrývať to," dodal a vyzliekol mi župan.

 

Košieľka mi nezakrývala takmer nič. Bola som skoro nahá. Chcela som dať nohy viac dokopy, no on mi ich ešte viac roztiahol. "Pozri, Marián, čo mám doma! To je ale nádherná mušlička, len šukať a šukať. Poď si ju aj ty pozrieť. Sám uvidíš, aká je mäkkučká a hladučká." Pri tých slovách mi zasunul dnu tri prsty a ukazovákom mi začal masírovať klitoris. Marián bol ako zhypnotizovaný. Hneď sa však prebral, kľakol si pred nás a pobozkal ma na mušličku. Chcel pokračovať, no vtedy ma Peter zhodil z kolien. "Predveď sa nám, láska moja," vyzval ma.

9-A-08.jpg Postavila som sa pred nich a začala tancovať, ponúkajúc im na obdiv svoj okrúhly zadoček, prsia aj kundičku. Chlapi si okamžite rozopli nohavice a vybrali z nich svojich poriadne naliatych, lesknúcich sa vtákov. Kľakla som si k Petrovi a lačne mu ho začala oblizovať zo všetkých strán. Špičkou jazyka som kmitala okolo žaluďa a potom som si ho zasunula celého do úst. Cmúľala som ho ako tú najlepšiu lízanku na svete. Pritom som vystrčila zadoček dohora, aby mal aj Marián pekný výhľad. Ten si zatiaľ honil svojho vtáka a pozeral sa na nás. No dlho to nevydržal a zozadu mi vrazil svoj klát do kundičky. Trochu ma to prekvapilo, no bol to nádherný pocit. Jedného vtáka som fajčila, druhý ma šukal. O chvíľu sa Peter zdvihol a naznačil mu, že sa chce vymeniť. Plesol ma po zadku, prstami mi roztvoril napuchnuté pysky a jeho šíp do mňa vletel úplne ľahko. Už som bola poriadne rozrobená. Marián si ľahol a nechal ma, nech aj jemu vycmúľam ten poriadny klát. Peter zatiaľ tvrdo prirážal, pridŕžajúc mi hlavu pri Mariánovom vtákovi. Potom vybral svojho macka z mojej mušličky a prikázal Mariánovi, aby si ľahol. Bez problémov som sa naňho napichla a Peter mi začal masírovať zadoček.

Vzdychala som od rozkoše už len pri pomyslení, čo ma čaká. Keď mi zasunul do konečníka prst, celá som sa chvela rozkošou. Potom sa pritlačil špičkou svojho veľkého tátoša k mojej kakaovej dieročke a pomaly ho začal zasúvať dnu. Trošku to zabolelo, ale keď už bol vo mne celý, zacítila som neopísateľné vzrušenie. Obrábali ma dva mocné vtáky. Keď zosúladili svoje pohyby, cítila som, že to už dlhšie nevydržím. Explodovala som rozkošou, túžiac takto zostať celú noc. Chlapi, akoby sa spolu dohodli, naplnili súčasne moje dieročky teplým hustým semenom. Bola som trošku sklamaná, že sa mi nevystriekali do úst, no pre dnešok bol koniec. Nie však nadlho, Marián u nás prespal, a chlapom to najviac chutí ráno.

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates