topleft
topright
Dnes je 11.07.2020, Meniny má Milota

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Krutá láska icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
15.03.2013
18-2-11-12.jpg Niet človeka, ktorý by mal s láskou len samé dobré skúsenosti. Áno - v prvopočiatkoch je to nádherný, obohacujúci cit. No prejde pár mesiacov v šťastnejších prípadoch rokov - a je tu kríza. Jedna, druhá, možno nevera. Vlastne - neveru nájdete pri láske takmer vždy. Ňou sa často začína nový vzťah a nová krásna láska. A čo zostáva z tej starej, vyžitej lásky? Smútok, sklamanie, trpkosť, žiarlivosť, pocit krivdy... 

 

Veľa, veľmi veľa zlých pocitov budí nevera. Napriek všetkému si však musíme naliať čistého vína - nevera tu vždy bola, je aj bude. Pozrime sa na ňu bližšie.

 

Čo robiť, ak sa vám zdá, že by ste mohli byť neverní?

 

Nie je bežné, aby sa niekto v šťastnom fungujúcom vzťahu len tak "vyspal" s niekým iným - obvykle to spôsobia podvedomé záležitosti, kvôli ktorým sa dotyčný cíti zle a rozhodne sa vyhľadať nejakú náhradnú aktivitu. Ak cítite, že ste nepokojní, opýtajte sa sami seba, prečo je to tak. Je to preto, že neviete, kam smeruje váš život alebo ste nespokojní kvôli niečomu inému? Existujú aj lepšie východiská, ako sa vysporiadať s problémami. Vždy dajte svojmu partnerovi druhú šancu. Nikdy len tak "neodkráčajte." Keď fantazírujeme o nevere, obvykle si predstavujeme len rú prvotnú vášnivú fázu, no je dôležité uvedomiť si, čo bude nasledovať. Budete cítiť bolesť, budete plakať a zažívať mnoho ďalších nepríjemných emócií. Je možné, že ublížite niekomu, na kom vám záleží, a pokazíte svoj vzťah. Pokiaľ vás tá predstava stále láka, znamená to, že niečo vo vašom vzťahu nie je v poriadku. Opýtajte sa sami seba, či toto je to, čo chcete. Uvedomte si, či problémy sú také veľké, že je naozaj lepšie, ak pôjdete každý svojou cestovu. Nevera však nikdy nie je riešením.

 

Čo robiť, ak ste boli/ste neverní?

 

18-3-11-12.jpg Nepriznávajte sa okamžite. Nezáleží na tom, aký vážny je váš vzťah, najskôr musíte byť úprimní sami k sebe a k vášmu vlastnému duševnému zdraviu. Choďte niekam, kde máte kľud, premýšľajte a snažte sa uvedomiť si, čo vaše počínanie pre vás znamená a prečo ste tak urobili alebo stále robíte. Napriek pokušeniu dostať to zo seba hneď, je potrebné najskôr si premyslieť stratégiu: Myslite na dôsledky. Na to, ako veľmi ublíite svojmu partnerovi. Úprimnosť sa cení, ale na to, aby ste dokázali akceptovať, čo ste spravili, potrebujete čas a najskôr si to ujasniť sami pre seba. Váš partner bude zničený a vy musíte byť dostatočne silní na to, aby ste to prijali a aj to, čo príde potom. Bude na vás pravdepodobne kričať, možno vás vyženie z domu alebo s vami celé mesiace nebude komunikovať. Nebude to ľahké: ak si toto všetko uvedomíte, nie je jednoduchšie radšej nič neprezradiť? Dá sa byť neverný a nikdy sa nepriznať, ale pred vlastným svedomím neutečiete. Bude to na vás pôsobiť deštruktívne a ťažiť vás na svedomí: existuje teda "dobrý" spôsob, ako sa priznať? 

- Vynechajte detaily. Ublížená osoba má vždy potrebu zaujímať sa aj o najmenšie detaily toho, čo sa stalo, no v skutočnosti to nechce vedieť. Získa tak vizuálnu predstavu, ktorej sa potom bude ešte ťažšie zbavovať. Pravdivo povedzte, čo sa stalo, ale nehovorte žiadne ďalšie detaily.

 

Čo robiť, ak partnera podozrievate z nevery?

 

Najlepšie je okamžite si s ním o tom pohovoriť. Určite je to lepšia cesta ako zúfalo kradnúť mobil a čítať správy alebo partnerove e-maily zakaždým, keď sa vyskytne príležitosť. Takéto počínanie dokáže kompletne narušiť dôveru a dokonca vás takéto starosti môžu priviesť až do chorobného stavu. "Hrabanie sa vo veciach, ktoré ste nemali vidieť, nie je vôbec dobrý nápad. Ľudia to robia, len ak už majú podozrenie, ale oveľa konštruktívnejším a racionálnejším spôsobom ako sa hrabať v partnerovom mobile, je nájsť príčinu nedostatku dôvery a neistoty. Obvykle sú príčiny na podozrievanie nevedomé - partner je v poslednej dobe chladný alebo často trávi hodiny mimo domu a vás to zneistilo. Na to, aby ste povedali partnerovi, že sa necítite šťastní, nepotrebujete dôkaz. Fakt, že vás hocičo znepokojuje, je dostatočne dobrým dôvodom na to, aby ste sa porozprávali. Najlepšie vzťahy sú také, kde obe strany dokážu dobre komunikovať - to znamená hovoriť o všetkom, nielen o tom, čo ste dnes robili v práci. Niekedy rozhovory o záležitostiach ako napríklad váš sexuálny život dokážu byť natoľko intímne, že sú priam bolestivé. Rozprávanie o svojich problémoch vyzerá hrôzostrašne, no vaše šance na ich vyriešenie sú určite vyššie, ako keby ste len tajne čítali partnerove správy.

 

Čo robiť, ak je vám partner neverný?

 

Odhalenie toho, že vám partner vo vzťahu zahýba, je pravdepodobne najťažšou skúškou, akú možete vo vzťahu zažiť, no to, ako budete postupovať ďalej, je najdôležitejšie pre vaše ďalšie fungovanie. Ako prvú si položte otázku, či tento vzťah je ten, ktorý ozaj chcete. Pokiaľ áno a dá sa udržať, potom si sadnite a pohovorte si o tom. Komunikácia je kľúčová. Diskutujte o tom, hoci aj celé hodiny. Povzniesť sa nad bolesť je tou najťažšou vecou na svete, no skutočnosť, že vám bol partner neverný, naznačuje nezdravý vzťah. Dajte si pozor, aby ste nerobili divoké obvinenia, a snažte sa byť takí pokojní, ako sa len dá. Fakty prezentujte nepriamo, hovorte veci ako: "Všimla/všimol som si, že poslednú dobu si sa mi vzdialil/a a vehementne vypisuješ do mobilu, a mám obavy ohľadne toho, kam to smeruje. Opýtajte sa sami seba, nakoľko ste zodpovední za to, že vás váš partner podviedol. Častokrát sa situácia vyvíja nepriaznivo už celé roky, ale vy si len zapchávate uši a nechcete si to priznať. Možno si budete musieť priznať, že ste vášmu vzťahuv v posledných rokoch nevenovali dostatočnú pozornosť, a teda ste obaja na vine. Bolestivé pocity, aké práve zažívate, to síce nezmierni, ale možno pochopíte a nakoniec sa povznesiete nad to, čo váš partner urobil.

 

Ako odpustiť? Mali by ste odpustiť?

 

18-4-11-12.jpg Častokrát si v otázke nevery nastavíme pomyselnú latku a domnievame sa, že keď bol partner neverný, vzťah je automaticky v troskách. No to vôbec nie je pravda. Všetci robíme chyby a pokiaľ chcete mať vzťah na celý život, musíte sa naučiť odpustiť partnerovi jeho chyby, bez ohľadu na to, aké veľké. Áno, budete sa cítiť ublížení a budete ubližovať, ale povaha lásky je naučiť sa akceptovať milovanú osobu aj s jej chybami. Základom je uvedomiť si, či vás váš partner tiež skutočne miluje a rešpektuje - nad takým niečím ste sa pravdepodobne nezamysleli už dlhú dobu... Obaja budete musieť urobiť ústupky, pokiaľ chcete nanovo začať budovať svoj vzťah. Pokiaľ neprejdete obdobím zármutku nad stratenou istotou, o ktorej ste si mysleli, že ju máte navždy, nebudete sa môcť nad to povzniesť. No ako viete, či by ste sa jednoducho nemali rozísť? Ochota povzniesť sa nad minulosťou a posunúť sa ďalej musí byť na oboch stranách. Ak obaja prijmete zodpovednosť za nápravu vzťahu, potom vašou odmenou bude radosť z fungujúceho vzťahu.

 

 

Sex na jednu noc v opitosti

"S priateľom sme spolu boli 3 mesiace, keď som raz neplánovane mala aférku na jednu noc. Môj priateľ je o niečo starší a skúsenejší a ja mám obavy, či som pre neho dosť dobrá. Raz v sobotu som sa snažila venovať sa mu celý deň a on ma neustále len odbíjal s tým, že dnes nemá náladu a že sa necíti dobre. Ale keď sme v ten večer boli vonku s kamarátmi, oslovil ma iný muž a ja som nedokázala odolať. Bol veľmi milý a kládol mi rôzne otázky o mojom živote a zaijímal sa o mňa tak, ako sa môj priateľ už dlho nezaujímal. Bola som veľmi nahnevaná, tak som sa nakoniec nechala zaviesť do uličky za rohom, a tam sme mali sex. Je to zvláštne, ale zblížilo nás to. Ja som sa kvôli tomu cítila veľmi zle, ale môj priateľ akceptoval, že to bola čiastočne aj jeho vina, a odvtedy sa necítim nemilovaná. On sa viac snaží a ja som sľúbila, že ho už nikdy nepodvediem."

 

Sériový neverník

Markus priznáva, že za jeho permanentné aférky môže zlá skúsenosť z minulosti. "V živote som prešiel piatimi vážnymi vzťahmi, ale verný som dokázal byť len v tom prvom," hovorí. V 14-tich rokoch chodil dva roky s 26-ročnou, ktorú stretol na dovolenke, a tá ho neustále podvádzala. "Vedel som, že ma podvádza, ale miloval som ju, takže som si myslel, že ju moja láska zmení, ak budem trpezlivý. Nakoniec sa so mnou aj tak rozišla." Markus odvtedy podvádzal každú partnerku, s ktorou mal vzťah. "Zakaždým som očakával, že každá ďalšia partnerka bude taká, ako bola tá prvá, a myslel som si, že to je vo vzťahoch bežné. Nakoniec som vždy všetko priznal a každá sa so mnou rozišla. Tento postup sa pre mňa stal rutinou. Myslím si, že tvrdenie "Raz neverný bude vždy neverný" je pravdivé. Niektorí muži jednoducho nedokážu fungovať v monogamnom vzťahu, hoci sa veľmi snažia." 

 

Dualista

 

Táňa si našla milenca, keď svojho stále partnera vídala len zriedka, robil si totiž doktorský titul. V opitosti sa vyspala s kolegom Petrom z práce. "Tak dobre sme si rozumeli a ja som mu povedala, že som sa s priateľom už rozišla. Myslela som si, že keď ho najbližšie uvidím, tak to s ním ukončím." Lenže Táňa pokračovala v obidvoch vzťahoch. "Myslela som si že to je dobré riešenie. Budem to s ním udržovať dovtedy, pokým môj priateľ nedokončí titul, a potom na mňa bude mať viac času." Táňa takto s dvama naraz chodila až dva roky, pokým Peter nezačal hovoriť o tom, že by mohli bývať spolu. "Vtedy som si uvedomila, koho ozaj milujem, a s Petrom som sa rozišla. Cítim sa zle, keď si na to spomeniem, ale presviedčam samu seba, že toto otestovanie druhej osoby ma len uistilo v tom, s kým chcem byť do konca života.

 

"Veď aj on podvádza mňa!"

"Zvykol som sa opiť, v klube som stratil svojich kamarátov, s niekým som sa dal do reči a nakoniec sa s dotyčnou zobudil ráno v posteli. Aby som sa necítil až tak previnilo, nahováral som si, že moja priateľka určite robí to isté. Keď sme sa nakoniec rozišli, priznal som sa jej s tým, čo sa mi párkrát stalo - že som mal sex s druhou ženou, a opýtal sa jej, či to robila aj ona. Prisahala mi, že nikdy. Až vtedy som si uvedomil, že každá moja nevera bola obranným mechanizmom - keby sa stalo, že ma ona podvedie, mohol by som vyjsť s tým, že veď aj ja som to urobil. To, čo ju nakoniec odo mňa odohnalo, boli moje neistoty."

 

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Lais - Hi, i read your blog IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 08:06:51
Hi, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just cuurios if you get a lot of spam remarks? If so how do you protect against it, any plugin or anything you can suggest? I get so much lately it's driving me crazy so any support is very much appreciated.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates