topleft
topright
Dnes je 10.07.2020, Meniny má Amália

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Stopárka icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 7
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
07.03.2013
Bol som na ceste domov po dobrom obchode. Nasledujúci deň bola nedeľa a v pondelok som už potreboval byť opäť v práci. Tešil som sa na chvíle oddychu pri televízore. Zrazu som v diaľke zbadal odťahové auto, vodič tam bol tiež. Keď som sa priblížil, uvidel som ženu, ktorá na mňa kývla. Mal by som zastaviť, vravel som si, čo ak by som potreboval pomoc ja? Zastal som teda, ona podišla k autu.

Bola o niečo nižšia odo mňa, šaty jej obopínali štíhle telo a zdôrazňovali jej krivky. Mala krásne prsia, ani veľké ani malé, akurát k jej postave. Šaty mali hlboký výstrih a tak sa dali pozorovať tie úžasné priehlbinky začínajúcich pŕs. Celé jej telo som zahňňal obdivnými pohľadmi až po volániky, čo sa jej sladko točili nad kolenami. No a pod nimi decentne formované dlhé nohy. "Môžem vám nejako pomôcť?", spýtal som sa. "To by bolo od vás milé, keby ste ma mohli kúštik zobrať. Moje auto je už momentálne nepojazdné, musela som ho nechať odtiahnuť."

 

Pomohol som jej nastúpiť. Dáma sa volala Monika. Nasadla, ja tiež a vyrazili sme. Kútikom oka som sa na ňu mrkol, šaty jej na kolenách stále vyskakovali hore. V duchu som už videl cez šaty jej skvele tvarované telo, pevné poprsie s tvrdými bradavkami, obklopenými ružovkastou pokožkou. Pozbieral som sa a znova sa sústredil na cestu. Rozprávala mi, ako sa jej tá nehoda prihodila, a že to nebola jej vina. Dali sme sa do reči aj na tému počasia a dopravných nehôd. Potom už bola v dohľadne tabuľa s jej mestom. Spomalil som: "Kadiaľ teraz? Rád by som vás zaviezol až domov."

"To je od vás veľmi milé." Minuli sme ešte pár ulíc a zastali pred pôvabným domčekom. Mal len jedno poschodie a malú záhradku. Vystúpil som, obišiel auto k jej dverám a otvoril jej dvere. Vystúpila, pričom vysvetľovala, že majiteľmi tohto domu je istý starší manželský pár, ktorý je práve na návšteve u svojich detí. A že to je vlastne od nej odvážne, že som ju vzal až celkom domov, ale, že ako gangster nevyzerám. "Oh, neverte výzoru," zavtipkoval som, "bolo už veľa gangstrov, ktorí vyzerali prívetivo." Zasmial som sa. "Ale ja sa budem snažiť byť k vám taký mravný, ako to len bude v mojich silách." "No áno, to ste ma teda upokojili." Vkročili sme spoločne do jej bytu a ponúkla mi kreslo v obývačke: "Tak, ja vám teraz uvarím kávu a trocha sa osviežim. Alebo si dáte radšej niečo tvrdšie? Gin alebo whisky?" "Áno, ak vás smiem poprosiť, dám si radšej koňak, ak máte." "Ale samozrejme, ako si želáte."

 

Otvoril som teda fľašu a porozlieval. Miestnosť bola príjemne zariadená. Po chvíli sa Monika vrátila do izby, pričom mala na sebe len domáce šaty dlhé až k členkom a hore s hlbokým výstrihom. Pozrela sa na mňa a usmiala. Cítil som, ako ma zalieva horúčava hore aj dole. Vstal som, vzal jej tvár do dlaní a zašepkal: "Oh, Monika, robíte ma šťastným." Potom som ju pobozkal. Opätovala môj bozk a privinula sa ku mne ešte väčšmi. Moje ruky sa skĺzli dole, rozopli jej šaty a nechali ich spadnúť. Stála tam predo mnou len v malých nohavičkách a podprsenke. Cítil som, ako ma to k nej ťahá. Objal som jej ženské telo, bozkal ju na pery, krk a ramená. Pomaličky som sa perami dotkol jej bradaviek, cmúľal ich a hral sa s nimi jazykom. Jej dych oťažel, jemne vzdychla a zľahka sa na mňa pritisla: "Poď."

 

3-3-01-08.jpgVzal som ju do náručia a ona mi ukázala cestu do spálne. Položil som ju na posteľ a odložil si veci. Stál som tam nahý pred čelom jej postele. Pozrela na mňa, zdvihla ruku a uchopila môj tvrdý vztýčený penis. Sem a tam jemne odkrývala predkožku a pri tom šepkala: "Poď, ľahni si sem ku mne, ukáž mi siedme nebo." Ľahol som si k nej a pobozkal ju na pery. Bozk mi vrátila a naše jazyky sa dali do hrania. Jednou rukou som jej hladil vlasy a druhou som jej zľahka šteklil celé telo až k stehnám. Nevedel som sa nabažiť bozkov jej krku, ramien aj krásne zružovelých bradaviek. Zablúdil som k vnútorným stehnám, v tom som ucítil nohavičky a pomaly jej ich vyzliekol. Zrazu sa predo mnou odhalil jej ochlpený trojuholníček. Zdvihla nohy vysoko hore a roztiahla ich, čim sa jej pootvorila vagína. Prstami som jej poodkryl pysky, že som mohol pokojne pozorovať jej klitoris. Už nejaké tie skúsenosti za sebou mám, veď nie som ten, čo by pohŕdal takými lahôdkami, ale takýto krásne formovaný klitoris som ešte jakživ nevidel. Priam ma vábil, aby som sa s ním pohral jazykom. Obrátil som sa teda do polohy priamo nad ňu, pričom nohami som obopínal jej hlavu a ona mala jednoduchý prístup k uchopeniu penisu.

 

Zatiaľ čo som jazykom krúžil okolo jej klitorisu a láskal ho perami, ona ľahučko objala môj penis a odkryla mu predkožku. Moje vzrušenie neuveriteľne silnelo, jazyk som teraz nechal voľne kĺzať po jej mušličke hore a dolu. Všimol som si, že aj jej pocity naberali na intenzite, ťažko dýchala a stále hlasnejšie vzdychala. Zrazu povedala: "Zlatko, zastrč mi do dieročky prst." Zasunul som dnu prst, pričom jazykom som stále láskal jej bod lásky prudšie sem a tam. Jej vzdychy zosilneli a telo sa jej roztriaslo. "Áno, krása. Oooh. ˇAánoooo. Poď, poď, zlatko. Už. Úúúž - Ahhhh."

Jej telo sa striaslo v neovládateľných záchvevoch, a po chvíli tu pri mne ležala pokojná a unavená. Ľahučko ako pierko som jej jazykom láskal ešte jaskynku, jej dýchanie pomaličky ťaželo a uchopila znova môj penis, potichu zašepkala: "Poď, ľahni si teraz ty." Ľahol som si teda na chrbát a roztiahol nohy tak, že mala hlavu celkom medzi nimi. Cítil som, ako mi perami obopla žaluď, prstami poodkryla predkožku a zasunula si ho celý do úst. Hneď nato ho opäť vytiahla, a opäť zasunula a takto viackrát. Potom si v ústach nechala len vydráždený žaluď a prisávala sa k nemu. Bol som neuveriteľne vzrušený, penis sa mi pohol a stále tvrdol. Jazykom sa stále maznajúc s jej šťavnatou mušličkou som si uvedomil, že som stále bližšie k vrcholu. Vytiahol som penis z jej úst, otočil som ju a tak sme ležali - ja na chrbte a ona na mne.

 

"Poď, ľahni si ma mňa", podal som jej ruku a vysadil si ju hore. Pobozkala ma. Vzala môj tvrdý penis a nežne si ho zaviedla dnu. Vnútri to bolo nádherne teplé a vlhké, mohol som sa roztopašne kĺzať hore a dole. Pritisla sa naň celou spodnou časťou tela až sme sa chĺpkami dotýkali. Chvíľu sme tak počkali a začali sa pokyvovať. V tom sa naklonila ku mne a zašepkala mi: "Zlatko, teraz ťa spravím, pokojne krič nahlas, to ma vzrušuje." Znova sme sa pobozkali, pričom zdvíhala svoje krásne telo hore a znova dolu. Bol to neuveriteľne slastný pocit. Penis sa mi šmýkal v jej vlhkej jaskynke tam a späť, cítil som ako mi stále väčšmi tuhne a dýchalo sa mi ťažko. "Vzdychaj", volala, "krič!" Samé od seba sa zrazu mojimi perami predrali výkriky vzrušenia. A tesne pred orgazmom som vykríkol - "Áno. Už to bude...Áánooo." Cítil som, ako som sa v nej vystriekal, hlboký vzdych a unavene som klesol. Ležali sme takto ešte nejaký čas, potom mi pohladila líce, pobozkala ma a šepla mi do ucha: "Som taká šťastná. Tiež sa ti to páčilo?" Potichu som jej odpovedal: "Poklad, bola si skvelá. Úžasná. Všetko si zo mňa vyžmýkala. Si dokonalá."

...A dnes je to moja pani manželka!!!

Komentár
Pridaj
Taylor - Thomas: Thank You IP:94.23.238.222 | 2013-10-01 13:41:09
Thomas: Thank You for Taking Your TIme to Write what happened to you and how you stteard making money. I have just signed up with Wealthy Affiliate University and am studying how to sell the Affiliate Program. I went looking to find out how much people have stteard to make after joining WA and thats HOW I FOUND YOU. Take Care and Hope to Hear More From Your Success and On the Inside in the Forums. Sincerely Victoria D.
Tafadzwa - qyxzJHUoRKg IP:46.105.103.68 | 2013-10-02 06:23:27
"It also means we may lose deterrent caeiailitbps – I don’t just mean our strategic nuclear deterrent (sic)." I am not at all sure that this ever existed in the first place. When Galtieri invaded the Falkland Islands he did not worry about Britain having nuclear weapons.Luke has always been extremely gracious in posting comments like this one. However, he has never addressed the points raised.
Joao - lFYmbNSBNR IP:206.123.124.228 | 2013-10-02 19:31:31
Man Alana you are so beautiful I'm 13 and Ive had 2 difenrfet girlfriends before but ive never felt the way for them that I do for you. I so wish you were my girlfriend. you're beautiful and you're talented.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates