topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Centrum rozkoše icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
14.02.2013

zdravie_072008_1.jpg Žiadny aspekt sexuálneho života nebol v literatúre tak často a precízne opísaný ako ženské centrum rozkoše - ženské pohlavné orgány. Staroindickí a egyptskí autori sa touto témou zaoberali rovnako naplno ako kňazi-lekári rozkvitajúcich západných kultúr. Aj silne kresťansky ovplyvnený európsky stredovek smeroval pozornosť na centrum vášne u ženy, aj keď väčšinou v negatívnom zmysle: keďže ich telá skrývali to nenávidené centrum vášní, boli tisícky žien v čase "božej" inkvizície vystavené napospas plameňom na hranici.

 

To, čo malo byť prameňom rozkoše a radosti - a na čo je od prírody určené - bolo zatracované ako "bahno pekelné vedúce k skaze" a označené za sídlo zla. Niet divu, že sa kyvadlo vývoja potom veľmi skoro prehuplo na druhú stranu. Táto tendencia trvá až podnes. Literatúra, ktorá sa väčšinou v absolútne pozitívnom zmysle zaoberá ženským centrom rozkoše, by mohla zaplniť celé knižnice.

 

Prečo sa tomu venujeme?

Ešte stále však v niektorých oblastiach pretrvávajú určité zábrany - napríklad pri sexuálnej výučbe v školách. Používajú sa len nabubralé opisy, pomocou ktorých sa v mnohých dielach objasňujú pojmy ako vulva, pošva a klitoris. A tak sa stáva, že u ľudí ešte stále pretrváva neistota a nevedomosť. A všetkým musia stačiť rôzne výhovorky. A osvietenie v tejto oblasti zostáva len želaním. Nepoučení chlapci zažívajú s väčším alebo menším pocitom hanby svoju prvú "mokrú noc" - polúciu. A mladé dievčatá často ešte v dnešných časoch nevedia, čo pre ne znamená prvé krvácanie. To, že každá v sebe skrýva centrum rozkoše, sa mnohé dozrievajúce ženy dozvedia až od dobrej kamarátky. Dosť úboho to ešte nedávno vyzeralo s fotografickým zobrazením jednotlivých častí ľudského tela, a to predovšetkým ženskéhol Dlho platil nepísaný zákon, že na fotografiách a maľbách nesmie byť zobrazené ženské ochlpenie. Modelky sa nechali nasvecovať v rôznych polohách tak, aby im nebolo vidieť ani chĺpok na ich centre rozkože. Centrum rozkože u ženy je tak ešte stále pokladané za tabu, hoci moderní sexuálni terapeuti nabádajú ženy dneška k tomu, aby ojbavili a spoznali vlastné telo. Len tak dokážu prekonať pocity hanby. A to im zase prinesie väčší pôžitok zo sexu. Či už samým, s partnerom alebo partnerkou.

 

Nehanbiť sa

30-a-6-12.jpgPredpokladom pre sexuálne šťastie je znalosť vlastného tela až do posledného záhybu rozkoše. Len tak môže sexuálne aktívna žena vychutnať všetky príležitosti. Takto získané poznatky a skúsenosti sa potom odzrkadlia v uspokojivom partnerstve. Nič nie je pre ženu horšie ako prežívať stále znova nepríjemnosti a bolesť v posteli len preto, lebo jej chýbajú potrebné znalosti. Neznalosť vlastnej sexuality prameniaci z chýbajúcich informácií už viedol k rozpadu nie jedného manželstva. Nie je to tak dávno, keď sa v mužských kruhoch vravievalo: Panna, ktorá očervenie, vie už priveľa. Aké šťastie, že dnes je preferovaný opak! Už ako panna by malo dievča vedieť dostatočne veľa o svojom tele a predovšetkým o zóne rozkože. K tomu patrí v minulosti tak vehementne zakazovaná a prenasledovaná masturbácia. Čo všetko nepodnikli minulé generácie, aby tomuto "smrteľnému hriechu" zabránili. Moderní sexuálni terapeuti masturbáciu dokonca odporúčajú, aby žena získala určitú istotu o vlastnom tele a jeho reakciách.

 

Lekcia anatómie

Hlavný rozdiel medzi mužskými a ženskými pohlavnými orgánmi je ten, že u muža je všetko vonku, na očiach, kým u ženy zostáva centrum rozkoše skryté. Vidieť môžeme ochlpenie, veľké pysky a v zriedkavých prípadoch aj malé pysky. Zvonka viditeľná je celá vulva. Pozostáva z tzv. ohanbia a ochlpenia ohanbia. Nikdy nie je dosť často zdôraznené, že tieto výrazy (ktoré pôsobia, akoby sme sa za túto časť tela mali hanbiť) by sa mali nahradiť novými. Približne týmto smerom sa uberajú slová, ako napríklad Venušin vrch a Venušin pahorok. Rozdiel spočíva v tom, že táto oblasť tela môže byť rôzne stavaná. Existujú ženy, ktorých Venušin vrch je popri veľkých pyskoch taký tučný a mäsitý, že sa zmestí do dlane. V tomto prípade sa teda výraz vrch celkom hodí. Iné ženy majú zase také malé a ploché ohanbie, že je vhodnejší výraz pahorok, celkom hore, kde sa spájajú pysky, sa nachádza klitoris, s ktorým by sa malo zaobchádzať veľmi jemne. Medzi veľkými pyskami sa skrývajú malé pysky. Ako sme už spomínali, niekedy dokážu tieto malé byť väčšie ako veľké pysky. Pod nežnými dotykmi prstov alebo jazyka sa roztvoria a vytvoria malého motýlika. Hľadajúca ruka a pohľad potom nájdu cestu k svalovému prstencu obklopujúcemu otvor močovodu. V tejto oblasti sa nachádza množstvo nervových zakončení, ktoré robia z tejto oblasti obzvlášť citlivú erotogénnu zónu. Je to aj príčina toho, prečo si ženy sem pri sebauspokojovaní zavádzajú rôzne predmety. 8-1-08.jpgPred takýmito postupmi však musíme varovať, pretože môžu viesť k infekciám a zápalom. Pod otvorom močovodu sa nachádza vstup do vagíny. Tu sa nachádzajú aj Bartholdiho žľazy. Veľké pysky sa končia v spodnej časti, ktorá už vlastne k pohlavným orgánom nepatrí, teda pri perineu alebo brázde medzi pošvou a konečníkom. Táto hrádza je veľmi citlivá a preto patrí medzi obľúbené miesta pri milostných hrách. U zrelých žien, ktoré práve porodili, môžeme v tejto oblasti nahmatať alebo aj vidieť tvrdé jazvy. Pochádzajú z ťažkch pôrodov, pri ktorých sa hrádza roztrhla alebo musela byť narezaná skalpelom, aby sa pôrod uľahčil. K neviditeľným vnútorným pohlavným orgánom patrí pošva (lat. vagína). Tvorí spojovaciu trubicu medzi vstupom do vagíny a maternicou. Slúži na prijatie údu, teda na pohlavný styk, ako aj pri pôrode a pri odchádzaní menštruačnej krvi z tela. V stave pokoja je v priemere široká 2 cm a hlboká 8 cm. V stave výrazného sexuálneho vzrušenia dochádza k jej zväčšeniu o 3 cm do hĺbky. Maternica, ktorá sa s pošvou spája, zasahuje svojím krčkom do oblasti pošvy. Pri vzrušení sa maternica zväčší o polovicu alebo dokonca raz toľko. Zároveň sa svaly prednej časti pošvy dostanú do akéhosi kŕča. Obopnú úd a doprajú mu tak najvyššiu slasť. V tejto tretine pošvy, ktorá sa nazýva aj orgastická manžeta, dochádza počas orgazmu k silným, opakujúcim sa sťahom. Tieto nasledujú za sebou v intervaloch 0,8 sekundy.

Či sa orgazmus spúšťa v pošve alebo na klitorise, zostáva aj naďalej záhadou. Väčšina tvrdení sa prikláňa k názoru, že žena dosahuje orgazmus dráždením klitorisu. Odkedy však doktor Gräfenberg objavil vo vnútri pošvy podľa neho nazvaný bod G, názory sa rozchádzajú. Klitoris je sexuálne najcitlivejšou oblasťou v celkovej anatómii ženských pohlavných orgánov. Pritom u väčšiny žien sa javí len ako malý výčnelok, u niektorých ani to nie. Na druhej strane zase existujú klitorisy, ktoré vyzerajú ako malý penis. Lesbické ženy ho aj rady využívajú. Malý, nenápadný klitoris v sebe skrýva veľmi vyvinutý nervový systém. Najmä pri vzrušení je silno prekrvený. Rovnako ako penis muža, aj klitoris ženy sa naplní v stave sexuálneho vzrušenia krvou a zväčší sa. Klitoris reaguje na jemné dotyky prstov alebo jazyka. Musíme však spomenúť aj taký prípad, kedy je žena v tejto oblasti obzvlásť citlivá a dráždené môže byť len okolie klitorisu. Anantomicky sa klitoris u ženy vníma rovnako ako penis u muža. Nachádza sa tu skrytá predkožka, pod ktorou sa v stave pokoja klitoris schováva. Pri vzrušení môžeme pod pokožkou vidieť žaluď, rovnako ako u muža. Kmeň alebo telo sa nazýva neviditeľná, kožou potiahnutá spodná časť. Na otázku o funkcii klitorisu existuje zjavne iba jedna odpoveď: je to len a jedine centrum sexuálneho vzrušenia. Pritom existuje toľko rôznych foriem, druhou a veľkostí, že sa "priemerný" klitoris ani nedá opísať či zobraziť. Na základe pozorovaní sa môžeme domnievať, že tmavovlasé ženy majú väčší klitoris ako blondíny. Avšak aj toto pravidlo má množstvo výnimiek. 

Klitoris je najdôležitejším bodom v oblasti pohlavných orgánov ženy. Preto mu na tomto mieste venujeme takú pozornosť. Je stredobodom centra rozkoše u ženy. Najväčšiu úlohu zohráva klitoris pri sebauspokojovaní. Veľa mužov sa ešte aj dnes domnieva, že ženy uspokojujú samy seba tým, že si do pošvy zasúvajú prsty, vibrátory alebo iné predmety. Je to možné, ale masturbujúca žena sa zaoberá predovšetkým klitorisom a jeho okolím. V podstate najmä jeho okolím, pretože klitoris reaguje príliš citlivo. Šikovné a telesne schopné ženy dokážu pri sebauspokojení dosiahnuť niekoľko orgazmov za sebou. Tri až štyri nie sú ničím výnimočným, sú skôr normou. Skúsené a veľmi citlivé ženy tvrdia, že si to spravia aj dvanásťkrát, kým od vyčerpania nezaspia. To by im nemohol zabezpečiť žiadny, ani ten najlepší milenec.

Komentár
Pridaj
Andres - Woman of Alien Ideal IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 07:33:45
Woman of Alien Ideal function you may have apicmolcshed, this site is de facto amazing with amazing facts. Time is God's strategy for keeping every little thing from happening without delay .
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates