topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica
inz1-8-2019.jpg 
maxim-zurich-20x28-7-2018.jpg 

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Úplne oholená icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 10
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
12.02.2013

30-1-11-08.jpgChodím so svojím terajším priateľom Petrom už päť mesiacov. V posteli je absolútne brilantný, ale občas vie byť dosť náročný. Našťastie je dosť pozorný k mojim potrebám a miluje, keď ma môže hladkať a dotýkať sa ma. Minulý týždeň sa ma pýtal, či som niekedy rozmýšľala nad tým, že by som si oholila chĺpky na ohanbí... Vždy som mala dosť husté ochlpenie, ale nikdy ma to predtým nenapadlo. Zdalo sa, že muži sa viac zaujímajú o zvyšok môjho tela, hlavne o moje prsia, ktoré sú dosť veľké a neovísajú.

 

Peter si s nimi určite užil veľa zábavy a ja som si vždy myslela, že sa ako muž najviac zaujíma práve o ne. Ale jeho záujem o ohanbie mal za následok jednu alebo dve "diskusie" na túto tému! Povedal mi, že by chcel vidieť viac z mojej mušličky, a pozorovanie toho zvláštneho záblesku mojej dierky, keď som sa prechádzala po kúpeľni, ho vedelo veľmi vzrušiť.

Začala som nad tým uvažovať. Ak ho to vzrušovalo a bol by potom ešte pozornejší, mohla by som s tým aj súhlasiť. 

Takže minulý týždeň, keď bol Peter v meste nakupovať, vstala som a urobila si kúpeľ. Už som si kúpila nový holiaci strojček a holiacu penu, ďalším krokom bolo už iba ostrihať svoju mušličku. Až kým som si nesadla so zrkadlom medzi prekríženými nohami a malými nožničkami, neuvedomovala som si, aká srstnatá som tam dolu. Niet divu, že Peter chcel, aby som sa oholila, naozaj som to zanedbala! Ostrihanie masy chĺpkov medzi nohami mi trvalo dlhšie, ako som si myslela, a keď som konečne skončila, vedela som, že som sa dostala do bodu, z ktorého už niet návratu. Po dlhom pomalom namáčaní v kúpeli som si sadla na kraj vane a votrela si do strniska penu. Potom som sa zhlboka nadýchla, prešla som žiletkou po Venušinom pahorku a pozrela sa na plešinku. Po niekoľkých ťahoch mi to začalo ísť od ruky, až kým som si nevychutnávala pohľad na pokožku mojej dierky, ktorá sa pomaly vynorila z temného, zarasteného lesa. Po niekoľkých minútach sa môj trojuholníček stratil a urobila som si prehliadku svojho diela. Moje pysky ohanbia boli dosť malé a pekné. Bola som rozrušená pohľadom, ktorý sa mi naskytol. Začala som konečne rozumieť tomu, prečo Peter okolo toho robil taký poplach. Nanešťastie oblasť medzi dierkou a zadkom bola oveľa hustejšia, ako som si myslela! Holiace strojčeky naozaj nie sú navrhnuté na to, aby zapadli do takýchto štrbín, a ja som nakoniec skončila s jednou nohou na podlahe a druhou na vani a s hlavou prakticky medzi nohami, aby som videla, čo tam vlastne robím. Po niekoľkých ťahoch som si siahla dozadu, aby som skontrolovala, či tam neostali ešte zabudnuté vlásky. Pokožka bola neuveriteľne citlivá a nemoha som sama sebe zabrániť, aby som si nevložila prst medzi svoje pysky do prekvapivo vlhkej kundy.

Zopár šplechnutí vodou a bola som kompletne vyholená.  Stála som pred zrkadlom, aby som mala lepší výhľad. Otočila som sa a sklonená v páse som vystrčila zadok oproti zrkadlu a skontrolovala svoj zadoček a dierku. Veľmi pekné. Možno to bude znieť nafúkane, ale pohľad na moju čerstvo oholenú mušličku ma vzrušil. Vkĺzla som si rukou medzi nohy odzadu a otvorila som tie dva záhyby na svojej dierke, pričom som sa ďalej pozorovala. Keď som sa takto na seba pozerala, bolo to, akoby som sa dívala na inú ženu, a priznávam sa, že som to považovala za trochu výstredné. Moje šťavy sa leskli vo vnútri mojej kundičky a môj ukazovák sa plazil ďalej dnu a zasunul sa hlboko do mojej diery. Keď som to robila, cítila som sa ako obscénna lesbická voyeurka!

Šukala som svoju čerstvo oholenú dierku prstami a palcom som si trela navretý klitoris. Moje genitálie boli neuveriteľne citlivé a len hladkanie klitorisu mnou otriasalo až na pokraj orgazmu. Keď som sa pozorovala v zrkadle, ako pichám palcami svoju kundu, nakoniec ma prehodilo cez okraj a urobila som sa tvrdšie, ako sa mi to nestalo už niekoľko rokov.

Keď Peter prišiel domov, uvidel ma, ako ležím nahá na posteli, a moja oholená mušlička bolo prvé, na čo mu padol zrak, keď vošiel cez dvere. Úplne stratil reč, iba sa vyzliekol a ponoril si tvár do mojej vlhkej dierky. Pocit z jeho jazyka, ktorý brázdil moju pokožku, bol jednoducho neuveriteľný, a keď ma začal lízať od zadku až po klitoris, bola som v siedmom nebi. Musela som sa mu urobiť asi trikrát do tváre, kým som ho požiadala, aby už prestal. Pokožka bola taká citlivá, že som sa neustále nachádzala na "území orgazmu", a najjemnejší pohyb jeho jazyka po mojom klitorise stačil na to, aby sa mi začali triasť nohy! Prevalila som sa na posteli, zasunula som si pod bruško vankúš, vystrčila mu zadoček a roztvorila nohy. Videla som, ako sa Peter rozkročmo postavil za mňa, a keď sa o mňa na druhej strane oprel rukami, cítila som, ako sa hlavička jeho vtáka pritláča k otvoru mojej klzkej dierky. Bol horúci a tvrdý, pociťovala som ho úplne inak, ako keď to bolo tlmené mojimi chĺpkami. Urobila som sa v momente, keď jeho bodák roztiahol moju dierku, a pokračovala som ďalej, aj keď ma Peter šukal dlhými, pomalými ťahmi. Keď začal zvyšovať rýchlosť, musela som ho poprosiť, aby prestal. Už som jednoducho nemohla viac vydržať. Sklamaný sa odvalil nabok, ale ja som mala lepší nápad. "Urob sa na moju oholenú dierku a zadok," poradila som mu.

Široko sa usmial a vrátil sa medzi moje nohy. Videla som ho vo veľkom zrkadle - jeho ruku, ako pumpuje svojho vtáka, keď kľačal medzi mojimi stehnami. Siahla som za seba a vystrčila mu zadoček, aby mohol presne trafiť moje intímne časti. Netrvalo mu to dlho. Počula som, ako zafunel, potom som zacítila náraz jeho semena na môj zadok, za ktorým nasledovalo kvapkanie pozdĺž mojej štrbinky a pyskoch. Cítila som sa ako ozajstná fľandra a chela som to Petrovi ukázať. Siahla som dolu a nabrala si trošku jeho semena na prsty a potom som si ich dočista vylízala. Je zbytočné hovoriť, že odvtedy som si nenechala znovu narásť chĺpky medzi nohami, aj keď to potom trvalo ešte asi deň, kým sme sa znovu mohli riadne milovať!

 

Komentár
Pridaj
Orhan - Last one to utlizie IP:188.143.234.155 | 2015-10-23 08:36:40
Last one to utlizie this is a rotten egg!
ezizogeh - Invasive syringe, vas ulcerate IP:5.248.226.148 | 2019-04-11 05:36:36
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin yty.neuo.tabu.btsolution.sk.cge.bv http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

inz82019.jpg 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Video na mobil

33-1-09-07.jpgChceš sa na mňa

pozer?

Pošli sms SXT na číslo

7505 a dostaneš video

na mobil, kde ma

uvidíš! Cena 0,478 Eur

za kus. (Musíte mať nadstavený WAP)

 

 

Atlantis G: len 14,90

4910.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates