topleft
topright
Dnes je 23.04.2018, Meniny má Vojtech

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Ak už masturbujete, robte to správne icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 5
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
28.11.2012

Masturbujte, kedy len chcete!

Existujú ženy, ktoré pri sexe s partnerom ešte nikdy nedosiahli najvyššie uspokojenie alebo cítili len ľahké vzrušenie. Keď si však klitoris stimulujú prstom alebo vibrátorom, vyvrcholia veľmi rýchlo. Ako je to možné? Americká sexuálna terapeutka Lonnie Barbachová pozná príčinu: "Mnoho žien uplatňuje pri sebauspokojovaní nesprávnu techniku.Naučili sa dosahovať orgazmus tak, že napríklad pri masturbácii držia stehná tesne pri sebe a nenaučia sa dosahovať orgazmus aj iným spôsobom."

 

Sexuálna poradkyňa má pre ženy, ktoré chceú dosahovať vyvrcholenie aj pri sexe s partnerom, nasledujúci tip: "Vytvorte si masturbačnú techniku, ktorá bude väčšmi napodovňovať pohlavný styk." A aby to nebolo len také všeobecné, ponúka aj návod: "Najprv si klitoris stimulujte tak, ako ste zvyknuté, čiže s nohami takmer pri sebe. Keď však pocítite, že vzrušenie stúpa a orgazmus sa už nezadržateľne blíži, dajte stehná od seba a precíťte orgazmus v tejto polohe s rozkročenými nohami. Takto masturbujte aj počas nasledujúcich týždňov a zakaždým skúšajte dať stehná od seba skôr ako minule, až kým nebudete schopná začať stimuláciu s rozkročenými nohami a dopracovať sa k orgazmu v tejto polohe."

Sexuálna terapeutka tiež odporúča ženám, ktoré majú problémy dosahovať orgazmus, aby pri masturbácii používali vibrátor: "Veľa žien však robí tú chybu, že si masážnu tyčinku zavedie príliš hlboko a zapne ju na najvyšší stupeň. Partnerov penis potom v sebe sotva zaregistrujú. Mali by sa preto naučiť dosahovať orgazmus aj jemnejšou stimuláciou, a vibrátor je pri tom priam ideálny pomocník!" Ženy by si ho však nemali zavádzať do pošvy, ale radšej položiť ruku na vagínu a vibrátor pritláčať na prostredník položený na klitorise, čím sa stlmí intenzita stimulácie. Vibrátor sa postará o tom, aby sa žena silno vzrušila, a ďalšiu stimuláciu vedúcu až k vyvrcholeniu zabezpečí ruka. Ženy, ktoré doteraz dosahovali orgazmus len vďaka silnej stimulácii pomocou vibrátora, sa týmto spôsobom naučia reagovať aj na jemné dráždenie.

 

Onanujte telom

Veľké problémy v tejto oblasti majú podľa skúseností Lonnie Barbachovej aj tie ženy, ktoré sa naučili dosahovať vyvrcholenie bez pohybu v ľahu, a pri tejto technike aj ostali."Pri pohlavnom styku potom tieto ženy často mávajú problémy, pretože dochádza k prudkým a rytmickým pohybom tela a teda aj panvy, a ony nie sú zvyknuté sústrediť sa pri pohybe na prežívanie rozkoše," vysvetľuje Barbachová. Má však radu aj pre tieto ženy: "Svoju reakčnú schopnosť rozviniete tým, že pri onanovaní budete robiť pohyby prevažne telom, a nie rukou! Bočnú stranu ruky, dlaň, prst či päsť pritláčajte pevne ku klitorisu a malým pyskom, následne po tom, ako ich stimulujete iným spôsobom. Potom sa snažte zvýšiť svoju rozkoš až po dosiahnutie orgazmu len pomocou pohybov bookov a podbrušia. Rukou si vôbec nepomáhajte!" Na základe týchto odporúčaní môže vzniknúť dojem, že Lonnie Barbachová navádza ženy na to, aby sa naučili zažívať najvyššiu rozkoš bez účasti partnera. To je však veľký omyl. Barbachová nie je žiadna "antipenisová feministka". Chce len ženám pomôcť užiť si naplno milostný akt a, samozrejme, aj orgazmus, pretož ako hovorí: "Ženy, zvyknuté uspokojovať sa aj samy, si takto trénujú svoju sexuálnu reakciu a väčšinou sú v posteli aktívnejšie ako tie, ktoré neonanujú." Nebolo by však ešte lepšie, keby túto prácu na seba prevzali muži a priviedli by partnerky k orgazmu rukou, aby cih tým pripravili na druhé vyvrcholenie počas styku?

 

Masturbácia lieči

Dlhodobo sa vie, že masturbácia je zdravá, a všetky mýty o jej škodlivosti boli vyvrátené. Stále častejšie sa ale odborníci zameriavajú na výskum masturbácie ako možnej liečby niektorých symptómov iných chorôb. Zvlášť u žien môže mať totiž blahodarný vplyv v období menštruácie. McKinleyho centrum v Illinoise sa výskumom masturbácie zaoberá dlhodobo, pričom ako sebaukájanie či onániu možno označiť akékoľvek dráždenie vlastných pohlavných orgánov kvôli potešeniu. Podľa lekárov masturbácia uľavuje od stresu, upokojuje pred spánkom a navyše buduje pozitívny vzťah k vlastnému telu. Masturbácia má ale aj liečivé účinky v zmysle úľavy od nepríjemných symptómov napríklad pri menštruácii. Ženy, ktoré v čase menštruácie masturbujú, vraj pociťujú menej napätia a bolesti.

 

12-b-9-12.jpg Najlepší liek na sexuálne poruchy

Masturbácia zlepšuje sexuálne funkcie, pretože prekrvuje pohlavné orgány, zásobuje ich krvou a kyslíkom, môže byť liečbou rôznych sexuálnych porúch a ženám pomáha dosiahnuť orgazmus. U mužov naopak pomáha zvládať predčasnú ejakuláciu a učí ovládať vlastné vzrušenie. "Neexistujú žiadne škodlivé vedľajšie účinky masturbácie," tvrdia odborníci z McKinleyho lekárskeho centra. A rozhodne vraj neplatia mýty, že masturbujú len ľudia bez sexuálnych partnerov alebo tí, ktorí sú spoločensky vyradení. Masturbácia nevedie k žiadnym fyzickým a psychickým chorobám, neškodí jedincom ani partnerskému sexu. Mužom sa vraj netvoria pri nadmernej masturbácii spermie - naopak, ich produkcia sa zvyšuje so zvyšujúcou sa frekvenciu ejakulácie.

Masturbácia má mnoho prospešných účinkov - ak sa potrebujete uvoľniť od pracovného stresu či nudy alebo jednoducho len prísť na iné myšlienky, je na to ideálnym prostriedkom. Naučíte sa lepšie ovládať okamih vyvrcholenia. Vyložene terapeutické účinky má masturbácia pre mužov, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou. Tým odborníci odkazujú: Masturbujte, kedykoľvek to len bude možné. A vedome kontrolujte vyvrcholenie.

 

Zásady masturbácie:

- Dodržujte hygienu

- Používajte lubrikanty, častou masturbáciou by mohlo dôjsť k vysušeniu slizníc a poraneniu

- Radšej nepoužívajte na masturbáciou prístroje, ktoré nie sú na tent účel priamo určené

- Kvôli masturbácii nezanedbávajte ostatné záležitosti

- Neuvádzajte do rozpakov svoje okolie

 

Masturbovať sa môže kedykoľvek a kdekoľvek! Teda tam, kde neobťažujeme nemravne svoje okolie. Zo zdravotného hľadiska to vôbec nevadí. Ak to nepreháňame tak, že máte odreniny a unavené ruky. 

 

Nezabúdajte na partnera

Ak máte partnera, musíte si to dopredu trochu vydiskutovať. Ak kvôli masturbácii zanedbávate partnerský vzťah, asi je niečo zle. Myslíte na to, že všetky veci, ktoré robíte sami so sebou, môžete robiť aj vo dvojici alebo ich aspoň trochu v partnerskom sexe využiť. Ale, samozrejme, ak vám to obom vo vzťahu vyhovuje, že si každý hrá na svojom piesočku, nič proti.

 

Pozor na aktuálnu plodnosť!

Prílišná masturbácia môže vadiť, ak chcete splodiť dieťatko. Pre úspešné oplodnenie partnerky by sa malo medzi jednotlivými ejakuláciami počkať aspoň jeden, dva dni. Spermie potrebujú určitý čas na to, aby dozreli. Keď muž vydrží chvíľu neonanovať, bude mať väčšie množstvo ejakulátu.

Masturbácia je tiež vhodným kardiovaskulárnym cvičením, prevenciou proti ochoreniam prostaty. Masturbácia je ale tiež veľmi dôležitá pre zdravý psycho-sexuálny život v čase, keď človek nechce alebo z najrôznejších príčin nemôže mať sexuálneho partnera. Zlepšuje sexuálne funkcie, pretože prekrvuje pohlavné orgány, zásobuje ich krvou a kyslíkom, môže byť liečbou rôznych sexuálnych porúch a ženám pomáha dosiahnuť orgazmus. U mužov naopak učí ovládať vlastné vzrušenie. 

 

Najčastejšie mýty o masturbácii

Masturbácia je príčinou akné. Nie je to pravda. Masturbácia spôsobuje neplodnosť. Aj keď sa pri ejakulácii uvoľňujú spermie, ich zásobu nevyčerpáte. O chlpatých dlaniach, čoby následku masturbácie, sa netreba ani zmieňovať. Jedným z vedľajších účinkov masturbácie je oddialenie ejakulácie. Ak budete masturbovať tesne pred schodzkou, na ktorej dôjde k sexu, je možné, e budete mať problémy s dosiahnutím vyvrcholenia. Problémom môže byť, že sa naučíte dosiahnuť vyvrcholenie len vlastným pričinením, a na dotyky menej skúsených partneriek môžete reagovať len minimálne. Vtedy je dôležité povedať partnerke, ako by mala na to ísť. Aj keď po ejakulácii je ďalšia erekcia slabšia a mäkkší penis, neexistuje žiadny dôkaz, že by nadmerná masturbácia mala nejaký vplyv na erekciu v budúcnosti. Masturbácia môže mať negatívny psychologický vplyv na človeka. Mnoho ľudí sa totiž cíti previnilo a hanbia sa, že masturbujú. Boj medzi tým, čo je prirodzené a príjemné, a tým, čo zakazuje napríklad kultúra alebo náboženské vyznanie, môže mať negatívny vplyv na sebavedomie, sebadôveru a prijatie človeka. Jediným negatívnym efektom masturbácie môžu byť odreniny, prípadne opuch penisu. K nemu dochádza pri nedostatočnom zvlhčení lubrikačným gélom.

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Andrej - A quick note on Pi's IP:221.178.182.17 | 2015-10-23 06:50:36
A quick note on Pi's comment. Our inmcoe bracket in this area is still very much middle class. We just happen to get burned because the federal tax brackets are not adjusted to state median inmcoe levels/ standard of living etc.The other big reason why we'll be heavily taxed is because we don't own a house (which truly does not make economic sense for us, nor can we comfortably afford one) and as R will readily tell you, the government shouldn't tell us whether or not to buy a house through their incentives. Anyway, look at the mess it got everyone in, so why not have the same tax rebates for rent as for mortgage payments.Coming back to point 1, this is one of the big reasons I personally can NOT agree with the Robinhood approach. The government can NEVER fairly identify whose pocket to reach into and whose to fill up. For much of the middle class it translates into simple tax benefits but there will definitely be a lot of unfair taxing on hard working entrepreneurs while the lazy have lesser incentive to work.I'm still happy that Obama won but it's just not as simple as that.
Prasath - erről a bejegyze9srő IP:221.178.182.37 | 2015-12-22 18:37:13
erről a bejegyze9sről eemszbe jutott egy ismerősf6m, aki hfaszas e9vei eleje9n szorgosan je1rt szekszue1ls psziholf3gushoz e9s egyszerűen nem e9rtette h mie9rt nem e9rdeklődik kfclf6nf6sebben szekszue1lisan a pe1rje1hoz, aki egy tf6ke9letes, odaadf3, f6nzetlen pasi, e9s be1r e9rdeklőde9s nem volt, orgazmusa aze9rt igen..je1jj, e9n nekem meg nem fe9rt a fejembe h minek me1szke1l dokihoz, mikor a dolog nyitja annyi h nem szerette fagy a pasit ahogy kellett volna, hisz szemmel le1thatf3 volt h emberileg szerette, mint egy testve9rt, e9s eze9rt nem gerjesztett benne ve1gyat..ne9ha olyan bute1k e9s vakok vagyunk, nem akarjuk le1tni azt amit ne9zfcnk..
Erxomai - Ez a befele9 fordule IP:188.143.232.32 | 2015-12-24 23:43:10
Ez a befele9 fordule1s amfagy egy e9rdekes dolog nekem. Egyszerre e9rzem fotansnok, e9s feleslegesnek. Mintha az utam re9sze is lenne, meg nem is. A legtf6bbszf6r a befele9 fordule1s az f6nmagam be1nte1se1t jelenti. Nane1, hogy ehhez gyenge az ember. Pedig inke1bb valahogy felfedeze9snek kellene lennie. Mintha megsimogatne1m magam belfclről. Ehhez meg nem is kell sok erő.:) Ne9ha sikerfcl, e9s akkor szuper e9rze9s. Me1skor meg nem, az meg nehe9z.
Mariadivair - Azt gondolom, hogy k IP:188.143.234.155 | 2015-12-26 09:09:59
Azt gondolom, hogy kedvfclről ele9g nehe9z megedte9lni, hogy vaalki kit hogyan szeret, vagy hogyan nem. Soha nem tudhatjuk, hogy a me1sik pontosan mit e9rez, csak a saje1t e9rze9seinket tudjuk visszatfckrf6zve le1tni benne.Sőt me9g eggyel tove1bbmegyek. Bennem pl. a szerelem nem egy e1llandf3, egzakt valami. Folyton ve1ltozik a mennyise9ge, az intenzite1sa, a minőse9ge Van, hogy ute1lom Pe9t, van, hogy ime1dom, stb http://efosrqt.com [url=http://fuscsh.com]fuscsh[/url] [link=http://sevbei.com]sevbei[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

 

ZAVOLAJ

0986 512 496

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates