topleft
topright
Dnes je 29.11.2015, Meniny má Vratko

EROTICKÉ PRÍBEHY

ter1.jpg - exotický ostrov

- klasika

- milé prekvapenie

 

0986 512 506

 

 

Feromóny: len 6,50

xx.jpg

 

 

 

 

Krúžok: len 4,90

9136.jpg

 

 

Penis Probe: len 9,80

7008-1.jpg

 

 

 

 

Durex London

london.jpg

 

 

Klasik: len 6,90

3216.jpg

 

 

Masážny olej: len 9,90

shiatsu.jpg

 

Stimulátor: len 12,60

9077.jpg

 

 

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Ak už masturbujete, robte to správne icon_sexuologia.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   |   28.11.2012

Masturbujte, kedy len chcete!

Existujú ženy, ktoré pri sexe s partnerom ešte nikdy nedosiahli najvyššie uspokojenie alebo cítili len ľahké vzrušenie. Keď si však klitoris stimulujú prstom alebo vibrátorom, vyvrcholia veľmi rýchlo. Ako je to možné? Americká sexuálna terapeutka Lonnie Barbachová pozná príčinu: "Mnoho žien uplatňuje pri sebauspokojovaní nesprávnu techniku.Naučili sa dosahovať orgazmus tak, že napríklad pri masturbácii držia stehná tesne pri sebe a nenaučia sa dosahovať orgazmus aj iným spôsobom."

 

Sexuálna poradkyňa má pre ženy, ktoré chceú dosahovať vyvrcholenie aj pri sexe s partnerom, nasledujúci tip: "Vytvorte si masturbačnú techniku, ktorá bude väčšmi napodovňovať pohlavný styk." A aby to nebolo len také všeobecné, ponúka aj návod: "Najprv si klitoris stimulujte tak, ako ste zvyknuté, čiže s nohami takmer pri sebe. Keď však pocítite, že vzrušenie stúpa a orgazmus sa už nezadržateľne blíži, dajte stehná od seba a precíťte orgazmus v tejto polohe s rozkročenými nohami. Takto masturbujte aj počas nasledujúcich týždňov a zakaždým skúšajte dať stehná od seba skôr ako minule, až kým nebudete schopná začať stimuláciu s rozkročenými nohami a dopracovať sa k orgazmu v tejto polohe."

Sexuálna terapeutka tiež odporúča ženám, ktoré majú problémy dosahovať orgazmus, aby pri masturbácii používali vibrátor: "Veľa žien však robí tú chybu, že si masážnu tyčinku zavedie príliš hlboko a zapne ju na najvyšší stupeň. Partnerov penis potom v sebe sotva zaregistrujú. Mali by sa preto naučiť dosahovať orgazmus aj jemnejšou stimuláciou, a vibrátor je pri tom priam ideálny pomocník!" Ženy by si ho však nemali zavádzať do pošvy, ale radšej položiť ruku na vagínu a vibrátor pritláčať na prostredník položený na klitorise, čím sa stlmí intenzita stimulácie. Vibrátor sa postará o tom, aby sa žena silno vzrušila, a ďalšiu stimuláciu vedúcu až k vyvrcholeniu zabezpečí ruka. Ženy, ktoré doteraz dosahovali orgazmus len vďaka silnej stimulácii pomocou vibrátora, sa týmto spôsobom naučia reagovať aj na jemné dráždenie.

 

Onanujte telom

Veľké problémy v tejto oblasti majú podľa skúseností Lonnie Barbachovej aj tie ženy, ktoré sa naučili dosahovať vyvrcholenie bez pohybu v ľahu, a pri tejto technike aj ostali."Pri pohlavnom styku potom tieto ženy často mávajú problémy, pretože dochádza k prudkým a rytmickým pohybom tela a teda aj panvy, a ony nie sú zvyknuté sústrediť sa pri pohybe na prežívanie rozkoše," vysvetľuje Barbachová. Má však radu aj pre tieto ženy: "Svoju reakčnú schopnosť rozviniete tým, že pri onanovaní budete robiť pohyby prevažne telom, a nie rukou! Bočnú stranu ruky, dlaň, prst či päsť pritláčajte pevne ku klitorisu a malým pyskom, následne po tom, ako ich stimulujete iným spôsobom. Potom sa snažte zvýšiť svoju rozkoš až po dosiahnutie orgazmu len pomocou pohybov bookov a podbrušia. Rukou si vôbec nepomáhajte!" Na základe týchto odporúčaní môže vzniknúť dojem, že Lonnie Barbachová navádza ženy na to, aby sa naučili zažívať najvyššiu rozkoš bez účasti partnera. To je však veľký omyl. Barbachová nie je žiadna "antipenisová feministka". Chce len ženám pomôcť užiť si naplno milostný akt a, samozrejme, aj orgazmus, pretož ako hovorí: "Ženy, zvyknuté uspokojovať sa aj samy, si takto trénujú svoju sexuálnu reakciu a väčšinou sú v posteli aktívnejšie ako tie, ktoré neonanujú." Nebolo by však ešte lepšie, keby túto prácu na seba prevzali muži a priviedli by partnerky k orgazmu rukou, aby cih tým pripravili na druhé vyvrcholenie počas styku?

 

Masturbácia lieči

Dlhodobo sa vie, že masturbácia je zdravá, a všetky mýty o jej škodlivosti boli vyvrátené. Stále častejšie sa ale odborníci zameriavajú na výskum masturbácie ako možnej liečby niektorých symptómov iných chorôb. Zvlášť u žien môže mať totiž blahodarný vplyv v období menštruácie. McKinleyho centrum v Illinoise sa výskumom masturbácie zaoberá dlhodobo, pričom ako sebaukájanie či onániu možno označiť akékoľvek dráždenie vlastných pohlavných orgánov kvôli potešeniu. Podľa lekárov masturbácia uľavuje od stresu, upokojuje pred spánkom a navyše buduje pozitívny vzťah k vlastnému telu. Masturbácia má ale aj liečivé účinky v zmysle úľavy od nepríjemných symptómov napríklad pri menštruácii. Ženy, ktoré v čase menštruácie masturbujú, vraj pociťujú menej napätia a bolesti.

 

12-b-9-12.jpg Najlepší liek na sexuálne poruchy

Masturbácia zlepšuje sexuálne funkcie, pretože prekrvuje pohlavné orgány, zásobuje ich krvou a kyslíkom, môže byť liečbou rôznych sexuálnych porúch a ženám pomáha dosiahnuť orgazmus. U mužov naopak pomáha zvládať predčasnú ejakuláciu a učí ovládať vlastné vzrušenie. "Neexistujú žiadne škodlivé vedľajšie účinky masturbácie," tvrdia odborníci z McKinleyho lekárskeho centra. A rozhodne vraj neplatia mýty, že masturbujú len ľudia bez sexuálnych partnerov alebo tí, ktorí sú spoločensky vyradení. Masturbácia nevedie k žiadnym fyzickým a psychickým chorobám, neškodí jedincom ani partnerskému sexu. Mužom sa vraj netvoria pri nadmernej masturbácii spermie - naopak, ich produkcia sa zvyšuje so zvyšujúcou sa frekvenciu ejakulácie.

Masturbácia má mnoho prospešných účinkov - ak sa potrebujete uvoľniť od pracovného stresu či nudy alebo jednoducho len prísť na iné myšlienky, je na to ideálnym prostriedkom. Naučíte sa lepšie ovládať okamih vyvrcholenia. Vyložene terapeutické účinky má masturbácia pre mužov, ktorí trpia predčasnou ejakuláciou. Tým odborníci odkazujú: Masturbujte, kedykoľvek to len bude možné. A vedome kontrolujte vyvrcholenie.

 

Zásady masturbácie:

- Dodržujte hygienu

- Používajte lubrikanty, častou masturbáciou by mohlo dôjsť k vysušeniu slizníc a poraneniu

- Radšej nepoužívajte na masturbáciou prístroje, ktoré nie sú na tent účel priamo určené

- Kvôli masturbácii nezanedbávajte ostatné záležitosti

- Neuvádzajte do rozpakov svoje okolie

 

Masturbovať sa môže kedykoľvek a kdekoľvek! Teda tam, kde neobťažujeme nemravne svoje okolie. Zo zdravotného hľadiska to vôbec nevadí. Ak to nepreháňame tak, že máte odreniny a unavené ruky. 

 

Nezabúdajte na partnera

Ak máte partnera, musíte si to dopredu trochu vydiskutovať. Ak kvôli masturbácii zanedbávate partnerský vzťah, asi je niečo zle. Myslíte na to, že všetky veci, ktoré robíte sami so sebou, môžete robiť aj vo dvojici alebo ich aspoň trochu v partnerskom sexe využiť. Ale, samozrejme, ak vám to obom vo vzťahu vyhovuje, že si každý hrá na svojom piesočku, nič proti.

 

Pozor na aktuálnu plodnosť!

Prílišná masturbácia môže vadiť, ak chcete splodiť dieťatko. Pre úspešné oplodnenie partnerky by sa malo medzi jednotlivými ejakuláciami počkať aspoň jeden, dva dni. Spermie potrebujú určitý čas na to, aby dozreli. Keď muž vydrží chvíľu neonanovať, bude mať väčšie množstvo ejakulátu.

Masturbácia je tiež vhodným kardiovaskulárnym cvičením, prevenciou proti ochoreniam prostaty. Masturbácia je ale tiež veľmi dôležitá pre zdravý psycho-sexuálny život v čase, keď človek nechce alebo z najrôznejších príčin nemôže mať sexuálneho partnera. Zlepšuje sexuálne funkcie, pretože prekrvuje pohlavné orgány, zásobuje ich krvou a kyslíkom, môže byť liečbou rôznych sexuálnych porúch a ženám pomáha dosiahnuť orgazmus. U mužov naopak učí ovládať vlastné vzrušenie. 

 

Najčastejšie mýty o masturbácii

Masturbácia je príčinou akné. Nie je to pravda. Masturbácia spôsobuje neplodnosť. Aj keď sa pri ejakulácii uvoľňujú spermie, ich zásobu nevyčerpáte. O chlpatých dlaniach, čoby následku masturbácie, sa netreba ani zmieňovať. Jedným z vedľajších účinkov masturbácie je oddialenie ejakulácie. Ak budete masturbovať tesne pred schodzkou, na ktorej dôjde k sexu, je možné, e budete mať problémy s dosiahnutím vyvrcholenia. Problémom môže byť, že sa naučíte dosiahnuť vyvrcholenie len vlastným pričinením, a na dotyky menej skúsených partneriek môžete reagovať len minimálne. Vtedy je dôležité povedať partnerke, ako by mala na to ísť. Aj keď po ejakulácii je ďalšia erekcia slabšia a mäkkší penis, neexistuje žiadny dôkaz, že by nadmerná masturbácia mala nejaký vplyv na erekciu v budúcnosti. Masturbácia môže mať negatívny psychologický vplyv na človeka. Mnoho ľudí sa totiž cíti previnilo a hanbia sa, že masturbujú. Boj medzi tým, čo je prirodzené a príjemné, a tým, čo zakazuje napríklad kultúra alebo náboženské vyznanie, môže mať negatívny vplyv na sebavedomie, sebadôveru a prijatie človeka. Jediným negatívnym efektom masturbácie môžu byť odreniny, prípadne opuch penisu. K nemu dochádza pri nedostatočnom zvlhčení lubrikačným gélom.

 

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Andrej - A quick note on Pi's IP:221.178.182.17 | 2015-10-23 06:50:36
A quick note on Pi's comment. Our inmcoe bracket in this area is still very much middle class. We just happen to get burned because the federal tax brackets are not adjusted to state median inmcoe levels/ standard of living etc.The other big reason why we'll be heavily taxed is because we don't own a house (which truly does not make economic sense for us, nor can we comfortably afford one) and as R will readily tell you, the government shouldn't tell us whether or not to buy a house through their incentives. Anyway, look at the mess it got everyone in, so why not have the same tax rebates for rent as for mortgage payments.Coming back to point 1, this is one of the big reasons I personally can NOT agree with the Robinhood approach. The government can NEVER fairly identify whose pocket to reach into and whose to fill up. For much of the middle class it translates into simple tax benefits but there will definitely be a lot of unfair taxing on hard working entrepreneurs while the lazy have lesser incentive to work.I'm still happy that Obama won but it's just not as simple as that.
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

 

www.dares.btsolution.sk

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0986 512 496

0986 512 498 

0986 512 499

0986 512 501

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

 

ZAVOLAJ

0986 512 496

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates