topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Krém na erekciu: 9,30

erekta.jpg

 

 

 

 

 

Mini Rabbit: 6,90

7553.jpg

 

 

Vibrátor: len 13,90

2519.jpg

 

 

Magic pussy: len 14

2104.jpg

 

Análny kolík: len 13 Eur

9260.jpg

 

 

Humor 4/12 icon_humor.png
Hodnotenie čitateľov: / 2
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.04.2012

34-d-4-12.jpg Rozprávajú sa tri ženy o svojich mužoch. Prvá vraví: - Keď fajčím môjmu Ferovi, tak má strašne studené vajcia. Druhá na to: - Viete, že aj môj Jano má studené vajcia, keď mu ho fajčím? A tretia: - Ja neviem, aké vajcia má ten môj, ja som mu ho ešte nikdy nefajčila. Musím to vyskúšať a potom vám poviem. Po týždni sa stretnú a tá tretia žena je samá modrina. Tie dve sa jej pýtajú, čo sa jej stalo. - Ale...minule, keď prišiel ten môj domov, rozopla som mu nohavice a začala mu ho fajčiť. No a potom som mu povedala, že má pri tom studené vajcia tak isto ako Jano a Fero.

 

*  *  * 

Príde podnapitý študent na skúšku z chémie. Vytiahne si otázku: Rozdelenie sacharidov (cukry). Sadne si a napíše "Kryštálový a práškový" a odovzdý skúšajúcej profesorke. Tá mu na to povie: - Keď napíšete ešte jedno blbšie rozdelenie, tak dostanete skúšku. Študent si sadne a napíše "Vanilkový a škoricový".

*  *  * 

 

Mami, mami, čo je to ten orgazmus? - Ja neviem, synáčik, opýtaj sa otecka...

*  *  * 

 

34-g-4-12.jpg Dežo a Karol sú dvaja cigáni-žobráci zo Slovenska. Pracujú v Londýne na odlišných uliciach. Dežo donáša domov denne 2-3 libry a Karol oproti nemu donáša žene každý deň kufor plný 10-librových bankoviek. Jeden deň sa pýta Dežo Karola: - Ako to, že pracujem rovnako usilovne ako ty, a zarobím tak málo? Karol odpovie: - Ukáž mi, čo máš napísané na svojej tabuľke. Dežo ukazuje: "Nemám prácu, mám ženu a šesť detí, nemáme čo jesť, pomôžte nám." - Toto tam máš napísané? Nečuduj sa, že tak málo dostávaš! - Tak čo tam máš napísané ty? Karol ukazuje: "Už mi chýba len 10 libier, aby som sa mohol vrátiť na Slovensko..."

*  *  *  

 

Poraď mi, čo mám žene kúpiť ako darček k narodeninám. - Netuším. Prečo sa neopýtaš jej samej? - Lebo až tak veľa peňazí nazvyš nemám!

*  *  *

 

Otázka: Majú slipy vplyv na zníženie potencie? Odpoveď: Nie, ale ako výhovorka to nie je zlá myšlienka...

*  *  *  

 

Sedia dôchodcovia pri pive v krčme a bavia sa o politike. Ozve sa ten najskúsenejší: - Ja už veru ničomu neverím. Aj minule, chcel som si len prdnúť, ale ja som sa normálne posral...

*  *  *  

 

Muž a žena majú sex v posteli ... prejde 15 minút, prejde 30 minút, prejde 45 minút, a už je jasné, že ani jeden z nich nedosiahne orgazmus. Nakoniec žena povie: - Čo sa deje, miláčik, ani ty si nevieš na nikoho spomenúť?

*  *  *  

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates