topleft
topright
Dnes je 28.02.2020, Meniny má Zlatica

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Ako zväčšiť šance na počatie icon_zdravie.png
Hodnotenie čitateľov: / 1
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
14.03.2011

3-3-02-08.jpg 1. Prestaňte brať antikoncepčné tabletky alebo odstráňte vnútromaternicové teliesko šesť mesiacov pred tým, ako budete chcieť začať. Oboje môže spôsobiť vysokú úroveň medi - tento problém je často spojený s nedostatkom zinku, čo má vplyv na plodnosť a môže zvýšiť riziko potratu.

 

2.Jedzte veľa vlákniny. Váš systém bude pracovať efektívnejšie, takže sa zbavíte toxínov, ktoré by mohli ovplyvniť hormonálnu rovnováhu.  

 

3.Ak máte nepravidelné periódy, mohlo by to znamenať, že máte problémy s vaječníkmi. Ak mávate neobvyklé vaginálne bolesti, veľké krvácanie, bolesti počas pohlavného styku alebo nejaké nezvyčajné výtoky, navštívte gynekológa.

 

4.Cvičte. Dostaňte sa do formy minimálne štyri mesiace pred počatím, pretože aj to vám pomôže dostať sa po pôrode do pôvodného stavu.

 

5.Dajte si urobiť testy krvi, aby ste zistili, či sú úrovne vašich hormónov v poriadku.

 

6.Prestaňte fajčiť. Výskumy ukazujú, že fajčiari potrebujú minimálne o dva mesiace viac na počatie ako nefajčiari. Ženy, ktoré prestali fajčiť rok pred tým, ako začali myslieť na svoju rodinu, počali rovnako rýchlo ako tie, ktoré nefajčili. Fajčenie je spojené aj s nízkou hmotnosťou novorodencov.

 

7.Kontrolujte si hmotnosť svojho tela. Ak ste podvyživená, vaše periódy sa môžu stať nepravidelnými alebo môžu celkom prestať.

 

8.Nechajte si skontrolovať, či nie ste nosičom nejakých infekčných pohlavných chorôb.

 

9.Berte do úvahy možnosť, že problém môže byť u vášho partnera. Malé množstvo spermií (menej ako dvadsať miliónov na jeden mililiter), ich nízka pohyblivosť alebo aglutinácia (keď sa spermie posplietajú) sú najčastejšie prípady mužskej neplodnosti. Váš partner bude potrebovať jednoduchý test, aby vylúčil problém zo svojej strany.

 

10.Spoznajte svoj cyklus. Načasovanie je všetkým: milovať by ste sa mali každý deň asi od jedenásteho do šestnásteho dňa cyklu, keď je vaša vaginálna sliznica vodnatá a pružná.

 

18-1-03-08.jpg 11.Berte dávky kyseliny listovej, aby ste chránili svoje budúce deti pred chorobami.

 

12.Vitamín E je vhodný najmä pre páry, ktoré trpia nevysvetliteľnou neplodnosťou. Je to mocný antioxidant, ktorý pomáha vylepšiť kvalitu vajíčok a pomáha pri ochrane proti potratu. Obaja by ste mali brať 300 jednotiek denne.

 

13.Užívajte vitamínové a minerálne doplnky stravy a presvedčte aj svojho partnera, aby tak urobil.

 

14.Obmedzte alkohol. Štúdie ukázali, že ženy, ktoré pijú, potrebujú dlhšiu dobu na počatie. Pitie akéhokoľvek alkoholu môže v každom prípade znížiť vašu plodnosť na polovicu. 

 

15.Zminimalizujte svoj kontakt so znečisteným životným prostredím. Znečistené prostredie, v ktorom žijeme, stresuje naše reprodukčné orgány. Niektoré chemikálie vrátane pesticídov a umelých hmôt vytvárajú estrogénový efekt, čo má za následok nerovnováhu v našom tele. Snažte sa čo najmenej vystavovať niektorým materiálom, napríklad olovu a hliníku, mikrovlnným rúram, mobilným telefónom a obrazovkám počítačov.

 

16.Mali by ste sa pravidelne milovať, aby ste zmaximalizovali šance na počatie. Snažte si však pri sexe udržať pocit radosti z milovania a spontánne si ho užívajte.

 

17.Zinok pomáha telu udržiavať si reprodukčné hormóny estrogén a progesterón a je dôležitým komponentom pre genetický materiál.

 

18.Magnézium je potrebné na redukovanie rizika deformácie dieťaťa. Vy a váš partner by ste mali užívať každý deň 5 mg.

 

19.Nedostatok železa môže prispieť k neplodnosti - ale prijímajte železo iba v prípade jeho nedostatku a užívajte ho spoločne s vitamínom C, aby ste zabezpečili jeho lepšiu absorbciu.

 

20.Selén je silný antioxidant, minimalizuje otravu toxickými kovmi.

 

21.Možno vás nepoteší správa, že vek ovplyvňuje plodnosť, ale plodnosť dramaticky klesá po dosiahnutí tridsiatich piatich rokov. To znamená, že ak máte viac ako tridsaťpať rokov, môžete vylepšiť kvalitu svojich vajíčok dobrou výživou, doplnkami vo výžive a pozitívnymi zmenami vo vašom životnom štýle.

 

22.Snažte sa jesť čerstvé ryby minimálne trikrát za týždeň. Vyhľadávajte makrely, sardinky, lososa a tuniaka, keďže sú bohatým zdrojom bielkovín a nevyhnutných mastných kyselín. 

 

23.Vo vašom ochrannom programe vám môže pomôcť bylinná medicína.

 

30-6-12-07.jpg24.Niektorí experti veria, že by ste sa mali vyhýbať tampónom, najmä ak trpíte zápalovými ochoreniami.

 

25.Homeopatia lieči telo ako celok. Klinické štúdie ukázali úspech v zmierňovaní hormonálnej nestability.

 

26.Akupunktúra pracuje s plynutím energie v tele. Aby mohla maternica správne fungovať, potrebuje neustále zásoby energie (chi) a krvi. Bežné problémy s neplodnosťou môžu byť spojené s nedostatkom chi obličiek, ktoré zásobujú maternicu. Akupunktúra môže pomôcť zregulovať menštruačný cyklus.

 

27.Úplne sa vyhýbajte kofeínu. Už jedna šálka kávy denne môže znížiť šance počatia na polovicu. Pamätajte na to, že aj niektoré čaje a vopred pripravené nápoje obsahujú kofeín.

 

28.Zvážte alternatívne terapie, napríklad reflexné masáže, na znovuzískanie rovnováhy hormonálnych úrovní.

 

 

 

 

Komentár
Pridaj
Emanuel - Excellent post. And IP:221.178.182.76 | 2015-10-23 07:05:12
Excellent post. And just to be on-topic with this post, I don’t know for you girls but to me hair is really the most iopartmnt factor for my look. My hair stilist on the saloon where I go gave me for about 2 months ago some type of hair oil that will make my hair grow faster and thicker. I don’t plan to spam this blog so, who wants to find more details can click on my user name.Also i'm sorry for my bad english
Takumi - I was seeing a nuemb IP:188.143.234.155 | 2015-10-25 03:00:04
I was seeing a nuembr of doctors about a specific problem, but receiving very little relief. I had never had any experience with acupuncture, but feeling desperate, I went to Tiny Needle.The treatment has been great and not only has the specific problem improved, I just feel better.Everyone is different, but it works for me and I would certainly recommend Tiny Needle. http://gpgycdaq.com [url=http://pdltqfriyav.com]pdltqfriyav[/url] [link=http://liextvxf.com]liextvxf[/link]
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates