topleft
topright
Dnes je 11.07.2020, Meniny má Milota

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Sheila: len 18,90

1095.jpg

 

 

Budíček, zlatko
Hodnotenie čitateľov: / 68
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
02.04.2007

6-1-04-07.jpg

Jar prebúdza vášeň v srdci. Poddajte sa jej a osviežte si život s našimi overenými hrami.

(ako vzrušuje ona jeho...!)

Orálna extáza

Vezmite ešte spiaci penis do úst. Keď stvrdne, začnite ústami rytmicky pumpovať. Udržte vzrušenie partnera čo najdlhšie tým, že budete meniť rýchlosť, tlak a rytmus. Partnera pritom pozorujte. Držte penis pri koreni a nechajte partnera, nech vám sám vniká do úst.

MYDLOVÁ MASÁŽ

Táto masáž je najlepšia na nafukovacom madraci. Odporúčame mydlo, ktoré vytvára veľa peny. Naneste na vaše telá penu. On leží na chrbte, kým ona po ňom kĺzavo a lenivo ,pláva‘ hore a dolu. Objavte ten správny rytmus, ktorý dobre stimuluje váš klitoris, pričom sa môžete obtierať o jeho lonovú kosť alebo bok. Vaše vzrušenie bude neúnosné! Kým sa po partnerovom tele pohybujete hore a dolu, mali by ste myslieť na to, aby pri každom pohybe narážal jeho penis na vstup do vagíny. Pri stupňovaní tempa môžete nechať penis vnikať stále hlbšie. Táto masáž trvá dovtedy, kým obaja nedosiahnete orgazmus. Potom si doprajte horúcu sprchu.

HRY SO SEMENNÍKMI

Venujte semenníkom zvláštnu pozornosť. Bozkávajte a sajte ich ústami. Prstami hladkajte miesto, kde sa semenníky spájajú s penisom.

PENIS-PERFORMANCE

Sliny sú najlepším prírodným lubrikantom. Nasliňte penis partnera predtým, ako ho začnete uspokojovať rukou - čím vlhkejší, tým lepšie.

Partner by vám sám mal ukázať, ako ho máte uspokojiť rukou - predovšetkým čo sa tlaku a rýchlosti týka. Hladkajte jeho penis s nezvyčajnými materiálmi ako pierko, zamat alebo ľad. Jednou rukou pohybujte hore a dole po jeho penise, kým druhou dlaňou jemne krúžte po žaludi. Kontrast medzi krúžením a pumpovaním je úžasný.

JAZÝČEK-NEZBEDNÍČEK

Rozhorúčte vášho partnera tým, že jazykom skúmate prednú časť jeho tela. Zvláštnu pozornosť venujte pritom bradavkám, hrudi a bruchu. Provokujte ho tým, že mu stiahnete trenky a oblizujete okolie penisu. Orálny sex dostane až vtedy, keď bude tesne pred vyvrcholením.

VÁŠNIVÁ RÝCHLOVKA

Odpustite si raz predohru a choďte rovno na vec. Dobrá poloha na ,rýchlovku‘ je v stoji. Ona sa zohne a on do nej vnikne zozadu. Nemusíte byť ani vyzlečení. Keď nemáte čas na pohlavný styk, môžete partnera uspokojiť aj oblečeného rukami.

 

PENETRAČNÉ POLOHY

Vyskúšajte polohy, pri ktorých do vás partner vniká čo najhlbšie.

Keď ležíte na chrbte, zodvihnite nohy tak vysoko, aby ste sa dotýkali partnerových ramien.

Keď sedíte, roztiahnite nohy a partner nech si kľakne pred vás.

Zaútočte, keď sa váš partner posadí. Vyzlečte mu nohavice a sadnite si na neho. Nohy pevne omotajte okolo jeho bokov.

Ak je silný a vy nie ste príliš ťažká, môže sa postaviť a milovať vás v stoji.

Váš partner leží na chrbte, vy sedíte na ňom, penis hlboko ponorený vo vás. Aj keď sa on v tejto polohe nemôže hýbať, môžete ho vy pohybmi dopredu, dozadu, do strán a krúžením stimulovať.

Ak máte silné nohy, môžete si na partnera čupnúť, kým on leží na chrbte. Pohybujte sa hore a dole, čím rýchlejšie, tým lepšie.

Prehnite sa dopredu a oprite sa o lakte, napr. o stôl. Keď do vás partner vniká odzadu, môžete si sama stimulovať klitoris.

Používajte ruky. Myslite stále na to, že vagína je ako ruka, ktorá masíruje penis vášho partnera. Keď ste obaja dostatočne vlhkí, nechajte penis vniknúť do vagíny a pohybujte sa dopredu a dozadu. Rukami pritom nežne hladkajte jeho hruď. Pripravte sa na neobyčajne explozívny zážitok pre celé telo! Pri sexe nechajte partnera cmúľať váš prst. Pripomenie mu to ten krásne kĺzavý pohyb penisu vo vagíne.

VAGINÁLNY TRÉNING

Trénujte pošvové svaly tým, že ich niekoľkokrát za deň stiahnete a uvoľníte. Predstavte si, že vaša vagína je výťah. Nechajte ho zastaviť na prvom, druhom a treťom poschodí. Takýto tréning vyvolá u vášho partnera pocit, akoby ste mu pri sexe penis objímali. Poproste partnera, aby vám povedal, keď bude tesne pred vyvrcholením. Vtedy zapojte pošvové svaly, rytmicky ich začnite sťahovať - zblázni sa z toho. Posaďte sa do lona partnera, nechajte ho do seba vniknúť a sťahujte vaginálne svaly. Vôbec sa pritom nehýbte.

MEGAORGAZMY

Povedzte partnerovi, ako vás rozpaľuje, keď sa milujete. Vezmite do rúk jeho zadok a poriadne ho k sebe pritlačte, keď zbadáte, že je tesne pred dosiahnutím vrcholu.

NEKONEČNÁ ROZKOŠ

Počas predohry nepozerajte na čas. Jeho genitálií sa dotknite až vtedy, keď od túžby skoro zomiera. Keď je tesne pred dosiahnutím orgazmu, vráťte sa o krok späť. Použite techniky tantrického sexu: ak bude zhlboka dýchať a dokáže uvoľniť svaly, pomôže mu to oddialiť ejakuláciu. Schovajte zuby za pery a vezmite jeho penis čo možno najhlbšie do úst.

POKRYTE HO SLINAMI

Vytiahnite pery až na špičku penisu a rukou uchopte jeho koreň. Rukou a ústami pohybujte synchrónne hore a dolu. Alebo zvoľte variáciu. Protichodný pohyb: rukou dolu, ústami hore a naopak. Stimulujte partnera tak, že si oblížete dlaň a túto mu potom položíte na penis. Striedajte stimuláciu rukou a ústami. Takýto postup nielenže vystupňuje jeho vzrušenie, ale postará sa aj o dostatočnú vlhkosť a vy sa nebudete musieť toľko namáhať.

BUDÍČEK

Keď váš partner ešte tvrdo spí, zašepkajte mu do ucha: „Budíček, zlatko!“ Hladkajte ho a bozkávajte dovtedy, kým sa nepreberie. Tvrdý budíček: masírujte mu penis dovtedy, kým nestvrdne, alebo ho hneď vezmite do úst. Spýtajte sa ho však predtým, či tak chce byť zobudený!

VEĽAVRAVNÝ VÝSTRIH

Oblečte si push-up podprsenku alebo šnurovačku, ktorá zvýrazní vaše poprsie. Nakloňte sa k partnerovi a pozvite ho na masáž hrudníka. Naneste si na prsia olej (najlepšie pred zrakom partnera), ľahnite si na neho a obtierajte svoju naolejovanú hruď o jeho.

TRIKY PRI KONDÓMOCH

Partnera prekvapte zvláštnymi farbami a tvarmi kondómov: na tácke miesto očakávaného dezertu alebo na nudnej párty - s pozvaním na najbližšie WC. Nacvičte si nasadenie kondómu na uhorke, či banáne, aby vám to nerobilo v praxi problém. Schovajte si kondóm pod podušku - aby ste si ušetrili nepríjemné hľadanie. Pri orálnom sexe mu nasaďte kondóm ústami (prípadne s pomocou jednej ruky). V nočnom stolíku majte vždy gél na báze vody.

HORÚCE TIPY

Na partnerovom tele objavte miesta, ktoré má obzvlášť citlivé a ktoré ho vzrušujú. Vzruší ho najviac dotyk zadku, krku, pier, nôh, alebo vnútornej strany stehien? Nepýtajte sa - prídite na to sama! Aj muži majú bradavky. Vyskúšajte, aké citlivé ich má váš partner láskaním, lízaním a cmúľaním.

Nabudúce: ako vzrušuje on ju


Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates