topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Babské recepty na mužské boľačky
Hodnotenie čitateľov: / 50
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
02.02.2007

6-1-2-07.jpgDomáca liečba impotencie, predčasnej ejakulácie a neschopnosti ejakulovať

 

Nie je tu len doktorka Danuša Caisová, doktor Plzák, Uzel a viacerí slovenskí experti, s menami ktorých sa stretávate v našich časopisoch. Kto vie viac o vašom intímnom živote ako vy sami? Nik! Je najvyšší čas, aby ste si uvedomili, že vy sami ste schopní vyriešiť nielen platenie účtov, vodenie detí na krúžky, ale i také problémy manželského života ako ochabnutý penis či vyprchaná vášeň. Poďme teda rovno k veci a podotýkame, že článok je určený najmä pre ženy.

Čo robiť, keď vám váš partner nie je schopný poskytnúť rozkoš? Musíte vziať rozum do hrsti. Hlavne rozmýšľajte s chladnou hlavou a bez emócií. Ak na seba vezmete úlohu „liečiteľky", musíte to robiť dobrovoľne, veľkoryso a od srdca. Bez náznaku výsmechu, namrzenosti alebo netrpezlivosti. Musíte byť pripravená počas celej terapie iba nesebecky a veľkoryso dávať a nič za to nepýtať:

„Keď sme sa s Karolom rozhodli, že sa pokúsime urobiťniečo s jeho impotenciou, ani jeden z nás netušil, aké zložité a náročné to bude," píše naša čiteteľka Ria. „Nie som si istá, či by som do toho išla znovu. V noci som ležala potme v posteli, Karol spal po mojom boku a po lícach sa mi kotúľali slzy ako hrachy. Modlila som sa k Bohu, aby nám pomohol. Ale pomoc „zhora" neprišla. Tak som sa do toho pustila ja sama. Zohnala som si literatúru, a pomaly, po pár dlhých mesiacoch sa naše spolunažívanie napravilo."

 

Predčasná ejakulácia

Jedným z najbežnejších problémov mužov je predčasná ejakulácia. To znamená, že muž vyvrcholí takmer hneď, ako ho zasunie do ženy.Prečo mnohí muži ejakulujú predčasne? Často je to najmä otázka nervov a stresu. Začína sa to už v puberte. Predčasná ejakulácia je častá u tých mužov, ktorých vychovávali v presvedčení, že sex je tu najmä na to, aby slúžil k ich ukojeniu. Či žena dosiahne orgazmus ich vôbec nezaujíma. Mnoho z nich dokonca ani len netuší, že niečo také ako ženský orgazmus vôbec existuje. Výsledkom je, že vyvrcholia rýchlo, len pre svoje vlastné uspokojenie a nechajú svoje partnerky neukojené. Samozrejme, že sa žena začne k sexu stavať odmietavo, pretože je z neho vždy iba rozčarovaná. Muž vzápätí začne pochybovať o svojich sexuálnych schopnostiach, čím sa môže „dopracovať" až k impotencii.Ale predčasnej ejakulácie sa dá zbaviť. Pomocou dnešných nových techník je to jeden z najľahšie riešiteľných problémov.Najprv mužovi vysvetlite, že váš sex by ste chceli zlepšiť. Nebuďte panovačná a nepríjemná, lebo sa vám môže stať, že muž radšej utečie z domu, ako by sa na takomto rozhovore mal podieľať - takže nebudete mať na kom skúšať svoje terapeutické techniky. Neobviňujte ho! Možno doteraz nebol veľmi citlivý, no dávate mu šancu, aby to napravil. Sú dve vety, ktoré by sa z komunikácie partnerov mali navždy vymazať: „Je to tvoja chyba!" a „Ty za to môžeš!"

 

Prvá lekcia

Začnite tým, že budete spoločne ležať nahí na posteli a maznať sa. Počas týchto „terapeutických lekcií" nesmie dôjsť k sexu, ani k ejakulácii. Zmyslom tohto cvičenia je, aby ste si obaja uvedomili, čo vás najviac vzrušuje a rozpaľuje.Žena by mala svojmu partnerovi ukázať, ako jej môže urobiť dobre prostredníctvom bozkov, hladkania a vzrušovania erogénnych zón. Potom si úlohy vymeňte.

 

Druhá lekcia

Po týždni takýchto vzrušujúcich terapií je ten správny čas, aby ste si osvojili skutočnú techniku zvládania predčasnej ejakulácie. Aby ste to dokázali efektívne, musíte sa naučiť správne uchopiť partnerov penis.Žena položí palec tesne pod močový otvor v penise a ukazovákom a prostredníkom mu ho uchopí. Pravdepodobne to bude chvíľku trvať, kým to bude správne, ale keď ho takto stlačíte, muža prejde nutkanie ejakulovať. Nikto nevie, prečo to tak je, ale funguje to. Nemusíte mať obavy, že by ste mu nejako ublížili. Stlačenie stoporeného penisu nie je bolestivé.Od muža sa vyžaduje, aby žene okamžite povedal, keď zacíti, že to naňho prichádza. Ona mu vtedy stlačí penis. Len pri dodržaní tohto pravidla má cvičenie význam.

 

Tretia lekcia

Keď sa naučíte kontrolovať ejakuláciu, môžete sa pustiť do samotného sexu.Na začiatok by ste to mali robiť tak, aby bola žena hore a muž ležal na chrbte. Pomaly dosadajte na jeho penis. Počas prvých pár pokusov sa na ňom vôbec nepohybujte. Musíte ho privyknúť na pocit, že je vo vás a nemá pri tom okamžitú potrebu ejakulovať. Ak to naňho príde, jednoducho sa zdvihnite a stlačte mu penis horeuvedeným spôsobom. Potom si na neho znovu vysadnite.Ak ste toto zvládli, môžete pridať pomalé pohyby. Keď ho máte v sebe, je prirodzené, že chcete cítiť, ako sa vo vás pohybuje dnu a von. Problém je v tom, že ak by ste to teraz prehnali, dosiahnete iba to, že opäť predčasne vyvrcholí.

Aby ste to prekonali, musí vás muž vzrušiť takmer až k orgazmu predtým, ako sa dostanete k samotnému sexu. Najistejšie je použiť prsty, jazyk alebo vibrátor.Keď začnete po takejto predohre sexovať, budete už takmer na vrchole, takže preňho nebude také ťažké udržať ejakuláciu ešte chvíľku, aby vás uspokojil.

 

Štvrtá lekcia

Väčšinou to trvá šesť mesiacov až rok, kým sa partneri spoločnými silami naučia kontrolovať mužovu ejakuláciu.

Úspešnosť tejto techniky je naozaj veľmi vysoká. Veľa milencov sa síce rozhodne vzdať polohy muž hore, pretože v tejto polohe je ťažšie kontrolovať ejakuláciu, ale nevadí to, lebo iné polohy (žena hore, z boku a pod.) sú rovnako vzrušujúce a možno ešte viac zlepšia váš sexuálny život.

 

IMPOTENCIA

Druhým najbežnejším mužským problémom je impotencia.Je veľmi dôležité vedieť, prečo je muž impotentný. Častým dôvodom impotencie je stres. Ak je stresujúce obdobie iba dočasné, je veľmi pravdepodobné, že aj impotencia bude iba dočasná. (Najmä pokiaľ žena nebude svojmu partnerovi dávať najavo, že sexuálne zlyhal.)No čo ak je príčina oveľa zložitejšia a hlbšia? Niektorí muži, a tým sa dá pomôcť najťažšie, sú impotentní preto, že majú extrémne náboženské názory a boli vychovávaní tak, že si myslia, že vnímajú sex ako niečo zlé a zvrátené.Ďalšou náročnou skupinou sú homosexuáli a muži s homosexuálnymi sklonmi. No to neznamená, že si máte okamžite myslieť, že váš partner je „teplý náboženský fanatik". Existuje nespočetné množstvo dôvodov, prečo môžu byť muži impotentní.V lekárskych správach sa uvádza, že príčinou impotencie býva aj „náhlivá prostitútka" - ak svoje prvé sexuálne zážitky mal muž práve s takýmito ženami. Mohla sa mu za jeho sexuálny výkon vysmiať, čo spôsobilo, že nadobudol dojem, že v sexe nie je dobrý a nedokáže ženu uspokojiť. Niekedy môže byť problémom mužova matka, ktorá nevedomky zapríčinila, že muž má zo sexuálnych záležitostí strach.

To najlepšie, čo môže milujúca žena pre impotentného muža urobiť, je, že ho presvedčí, že nemusí robiť nič, aby dosiahol a udržal si erekciu. Nemusí samračiť, zvierať ruky v päsť či čokoľvek iné. Sledovať impotentného muža, ako sa kŕčovito snaží udržať odznievajúcu erekciu, je ako chcieť zastaviť pohľadom odlietajúci balón...

Pri domácej liečbe impotencie si musíte určiť jednu hlavnú a najdôležitejšiu zásadu: keď s touto terapiou začnete, k sexu nesmie prísť minimálne šesť týždňov!Musíte sa podľa toho obaja zariadiť. Možno to vyzerá na prvý pohľad frustrujúco, no má to svoju logiku.Pre muža je dôležité, aby si uvedomil, že aj keď má erekciu, neznamená to automaticky, že musí „podať výkon"! Lekcie nežností, ktoré si budete poskytovať počas spomínaných 6 týždňov, sú iba o tom, aby ste sa cítili príjemne, hladkali sa a bozkávali, robili si dobre orálnym sexom, ale nič viac! Nie je nutné dosiahnuť orgazmus, stačí cítiť vzájomnú blízkosť. Dotýkajte sa, hladkajte sa a vzrušujte, bez ohľadu nato, či muž má, alebo nemá stoporený penis.Keď si konečne naozaj a do hĺbky uvedomí, že nie je nutné, aby podával dokonalý výkon, bude preňho oveľa jednoduchšie udržať si erekciu. Je to otázka psychiky a pre chronicky impotentných mužov je veľmi ťažké túto psychickú rovnováhu nadobudnúť.Ak má váš partner seriózny psychický problém, alebo vaša „domáca" liečba nezaberá, navštívte lekára. No váš upokojujúci vplyv a vaše terapeutické vzrušujúce lekcie sú stále nevyhnutné: koniec koncov lekár jeho erekciu k životu nepotrebuje, tá je dôležitá najmä pre vás.Liečenie impotencie je frustrujúci a zdĺhavý proces, ktorý sa môže skončiť aj sklamaním. No ak svojho partnera naozaj milujete, mali by ste mu dať šancu a skúsiť to spoločne prekonať.

 

NESCHOPNOSŤ EJAKULÁCIE

Tretím mužským problémom je neschopnosť dosiahnuť orgazmus a ejakulovať. Existuje na to dobrý babský recept, ktorý stojí za to vyskúšať čím skôr, pretože neschopnosť ejakulácie často vedie k impotencii.Trik je v tom, že mu to žena musí robiť rukou až k okamihu vyvrcholenia a potom si ho vsunúť dnu. Keď sa mu podaríurobiť sa do pošvy, bude preňho čoraz jednoduchšie dospieť k orgazmu normálnou cestou. Masters a Johnson takto vyliečili množstvo pacientov. Pokiaľ váš partner nie je náboženský fanatik alebo úplný depresívny maniak, pravdepodobne nebudete mať veľký problém primäť ho, aby sa urobil do vás.

 

CHCE TO ODVAHU!

Nie je jednoduché byť „domácou sexterapeutkou", pretože to vôbec nie je ľahké.

No ak si uvedomíte, že ste schopná pomáhať a viete, že problémy s predčasnou ejakuláciou aj impotenciou sú liečiteľné, môžete svojho partnera zbaviť jeho veľkého sexuálneho problému. Každopádne; pokiaľ ho milujete, stojí to za pokus.

Text: -KK-

Foto: -BŠ-

Komentár
Pridaj
blazon88 IP:91.127.101.68 | 2007-03-16 02:30:48
chcem sa opytat ako by som mohol inak zadrzat erekciu.uz dlhsie spime spolu s priatelkou a ked zacneme sexovat tak sa hned spravim...neni na to nejaky liek alebo tak?strasne sa hanbim...prosim poradte mi nieco...dakujem
nadezda - prirychlo IP:91.127.147.50 | 2007-04-19 23:34:21
poznam jeden liek - casto kefovat, potom este castejsie sulozit na vsetkych sposoby az do nemoty, vysledok bude zaruceny. proste neprestavaj, hod si retazovu suloz a neuhni.
zorgo - bez sexu IP:195.168.243.95 | 2009-03-06 21:03:54
s manzelom sme nemali sex viac ako pol roka. Je to uz impotencia alebo nechut? Co sa da robit, ked o tychto veciach sa u nas nerozprava? Manzel bude mat 39 rokov.
Dakujem
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates