topleft
topright
Dnes je 12.07.2020, Meniny má Nina

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

sexka-7-8-2020.jpg  

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

sexka-7-8-2020.jpg 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Horúci sex nad oblakmi icon_pribeh.png
Hodnotenie čitateľov: / 4
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
14.05.2013
chory_je_zivot_bezsexu.jpg Bola som na ceste do New Yorku. Moje povolanie fotografky spôsobilo, že sa zo mňa s rastúcim úspechom stala častá zákazníčka letových spoločností. Medzi časom sa stalo samozrejmosťou, že moji zamestnávatelia mi objednávali lístky do prvej triedy - ale začínala som úplne ináč.

 

V New Yorku išlo o príťažlivý projekt: mala som odfotiť starú hollywoodsku Divu, ktorá musela mať už aspoň sto rokov, ale vraj bola ešte celkom fit.Jeden jej mladý priateľ o nej napísal zopár naozaj pekných textov a chcel vydať knihu - a ja som bola fotografka, ktorú si vybral pre obrázky do nej.

 

Robím sa staršou, lebo ľudia si viac vážia "životnú skúsenosť." Vyzerala som teda ako štyridsiatnička, keď som si robila pohodlie na svojom sedadle v prvej triede. Ako dobre udržiavaná, atraktívna žena v tomto veku. Poobzerala som sa a spýtala som sa samej seba, či ostanem v prvej triede sama, voči čomu by som vôbec nenamietala, pretože vtedy sa o vás stará personál obzvlášť pozorne a láskavo. Ale úplne nakoniec prišiel ešte jeden cestujúci a sadol si na miesto na druhej strane uličky v mojom rade. Bohužiaľ ma kniha, ktorú som vlastne chcela čítať nudila, spať som tiež nemohla. Z čistej nudy som sa teda pozrela smerom k svojmu spolucestujúcemu a zistila som, že on ma pozoruje už dlhšiu dobu. Neodvrátil sa ako keby som ho pri niečom pristihla, iba sa na mňa radostne usmial. Taký starý ako ja, pomyslela som si, plný humoru, inteligentný, svetaznalý. "Čo sa chystáte v New Yorku robiť?" opýtal sa. "Alebo letíte ešte ďalej?" "Idem k niekomu na návštevu", odpovedala som neurčito. "A vy?" "Obchody", povedal rovnako nezaujato. On sa teda tiež nechcel priznať. Postavil sa a prišiel ku mne. "Dovolíte?" opýtal sa, ale zároveň si už sadol. Bez akéhokoľvek varovania natiahol ruku a jemne ma pohladkal po líci. "Máte veľmi peknú, pôvabnú tvár", povedal a zrazu bol veľmi vážny. "Ale to určite viete." Jeho dotyk spôsobil, že mnou myklo, ale keď odtiahol ruku, ľutovala som to. Bolo to pekné, keď ma pohladkal. Zrazu ma napadlo, že môj život posledných desať rokov pozostával iba z práce - na lásku mi stále neostával čas. Láska... Skoro som sa nahlas rozosmiala. Iba preto, že ma niekto pohladkal po líci, som hneď pomyslela na lásku. Neviem, čo prečítal v mojej tvári, ale zrazu ticho povedal: "Ste osamelá." Nie!" odpovedala som skoro nahnevane. To teda nie som. Zdalo sa, že ma vôbec nepočul. "Vaše telo túži po láske", pokračoval. "Po hladení, po nespútanom sexe." "S vami?" opýtala som sa posmešne, zatiaľ čo som rozmýšľala nad tým, ako znovu získam odstup od tohto atraktívneho muža, ktorého oči, ako sa zdá, vidia zo mňa viac, ako by mi bolo príjemné. "A tu, v lietadle? Nad mrakmi?"

"To je jedno, kde", povedal a pobozkal ma bez varovania. Len si to predstavte: som naozaj sebavedomá žena a nenechávam sa hneď prevalcovať, ale tento muž mal v sebe niečo, čo ma úplne odzbrojilo. V každom prípade som sa pristihla pri tom, že odpovedám na jeho bozkávanie. Moje vzrušenie vzplanulo tak rýchlo, že som sa nad tým ani nestihla začudovať - v normálnom prípade mi vždy stál v ceste rozum. Analyzovala som mužov, ktorí o mňa prejavovali záujem tak nemilosrdne, že už potom nemohla prísť žiadna rozkoš. To mi zabezpečilo povesť nedotknuteľnej a staropanenskej ženy, hlavne v posteli. Ja som tou povesťou trpela najviac, ale doteraz som kvôli tomu, aby sa niečo zmenilo, nič neurobila. A teraz som po niekoľkých minútach zahorela jasným plameňom. Bolo by mi, keď nad tým teraz rozmýšľam, aj úplne jedno, keby tam zrazu vošla letuška - všetko mi vtedy bolo jedno, okrem toho muža, jeho tela, jeho úst a jeho rúk, ktoré zjavne presne vedeli, kde ma majú hladkať, aby mi spôsobovali rozkoš. Keď si ma pritiahol na lono a vnikol do mňa, nemohla som potlačiť dlhý ston. Zdalo sa, ako keby sme do seba perfektne zapadali, ako keby bolo jeho telo stvorené pre moje. Mal presne tú správnu veľkosť, mohla som to cítiť. Jeho ruky ležali na mojich bokoch, jeho telo udávalo rytmus. Zakrátko sme sa už hýbali harmonicky, pričom sme sa jeden druhému neustále dívali do očí. "Áno", šepkala som, "tak je to dobré. Rob to ďalej." Zatvoril oči a ponoril svoje ústa medzi moje prsia. Znovu som zavzdychala. Mohol nás niekto počuť? Bolo mi to jedno, pravdu povediac. V zadnej časti lietadla nastalo ticho, väčšina pasažierov určite spí. Noc bola úplne čierna a aj okolo nás vládla skoro tma, zhasli sme všetky svetlá.

 

Jeho pohyby sa zrýchľovali, jeho dych bol trhavý, jeho ruky obopínali pevnejšie moje boky. Cítila som, že aj moje vyvrcholenie sa nezadržateľne blíži a zašepkala som: "Za chvíľu...za chvíľu to bude. Počuješ?" "Chcem, aby sme sa urobili naraz," zastonal. "Povedz mi, keď budeš pripravená, povedz mi to. Čakám na teba." Jeho jazyk láskal moje prsia a ja som iba s námahou potláčala vášnivý výkrik. Ako bolo možné, že tento muž vo mne vyvolal takéto pocity? Ako vedel, čo ma vzrušuje, čo potrebujem, aby som sa dostala k orgazmu? Jeho dych začal byť ešte prerušovanejší, ešte hlbšie do mňa prenikal a ja som vedela, že je to už len otázka sekúnd. "Teraz", vydýchla som. "Už budem." "Ááno..." Naraz sme sa od seba odrazili, vzopreli sme sa, znovu sme sa o seba zavesili, zatiaľ čo rozkoš nekontrolovateľne trhala a triasla našimi telami. Neviem, koľko vrcholov som mala, predtým než som konečne úplne vyčerpaná klesla na jeho lone a položila si hlavu na jeho prsia. Chvíľu sme oddychovali, potom sme sa ešte raz milovali, tento raz už pokojnejšie, ale nie menej vášnivo. Mali sme dostatok času, hladkali sme sa a dlho bozkávali, pozerali sme si do očí a až potom sme sa dostali k ďalším vrcholom. Zrazu ticho povedal: "Už nemôžem." Počula som v jeho hlase úsmev a pozrela som sa na neho, zatiaľ čo som sa odsunula na svoje sedadlo a začala som si upravovať oblečenie. Znovu sa usmial - trochu sebaironicky a veľmi láskyplne. "To sa mi naozaj už veľmi dávno nestalo, ale už naozaj nemôžem. Zrejme už pomaly starnem."

"Na to, že starneš to však nebolo také zlé", odpovedala som hlbokým hlasom. Keď prišla letuška, ani okom nemrkla. Môj nový známy a ja sme sedeli vážne a poriadne upravení vedľa seba, nikto nás nemohol upodozrievať, že sme niečo robili, čo sa prípadne na verejnosti nepatrí. Naša rozlúčka na letisku bola krátka a nesentimentálna. Určite by som nič nenamietala voči tomu, keby som mala povedať svojmu spolucestujúcemu, kde ma môže zastihnúť. Bez problémov by som mu povedala svoje meno, ale on sa nato nepýtal. No čo už, pomyslela som si, už zas trochu cynicky a vysvetľujúco, pravdepodobne robieva niečo také neustále...

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

http://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-3-18_1.jpg 

 

 

Guličky: len 5,90

3120.jpg

 

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates