topleft
topright
Dnes je 24.02.2020, Meniny má Matej

Análny kolík: len 5,80

9988-1.jpg

 

 

Guličky: len 6,90 Eur

3122.jpg

 

 

Putá: len 6,40

puta.jpg

 

 

Pupok sveta
Hodnotenie čitateľov: / 3
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
04.04.2011

18-3-11-08.jpgVýchodné národy ho považujú za ozdobu ženy, brušné tanečnice si ho zdobia zlatom a ukazujú ako najerotickejšiu časť tela. Veľmi radi si ho obzerajú ženy i muži - určite jeden z prvých pohľadov, keď máte oblečené dvojdielne plavky, naň padne:

 

Pupok - nádherná, božská špirála, ktorá každého kedysi v maternici spájala s veľkým stromom života - bruchom matky.

Bohužiaľ, v dnešnej dobe význam pupka akoby odchádzal do úzadia. A veruže zbytočne! Poznanie niektorých zvláštností zložitých tvarov pupka nás totiž môže ochrániť pred milostným ošiaľom a určite aj od ,nekompatibilného‘ človeka.

Inými slovami: podľa tvaru pupka si každý môže vybrať spoločníka (alebo spoločníčku) podľa svojej chute.

 

Pohľad prozaický...

Pupok je obyčajná jazva v strednej časti brucha, na pohľad okrúhla. Objavuje sa po príchode na svet namiesto odpadnutej pupočnej šnúry. Kým nie je pupočná šnúra odrezaná, je len otvorom. Umiestnenie pupka nie je u všetkých ľudí rovnaké a závisí od stupňa donosenia plodu (nedonosení ho majú trocha nižšie) a jeho váhy: čím je váha novorodenca vyššia, tým vyššie sa pupok nachádza.

 

...a poetický

V arabských krajinách sa pupok považuje za ,požehnané‘, posvätné miesto. Tu sa prijíma (alebo, naopak, odráža) životná energia. Sily, sústredené v pupku, rozhodujú o duchovnosti a láske.

Pozri sa a všetko sa dozvieš!

 

Teda, ak pupok vyzerá ako:

 

Studňa

19-4-11-08.jpgPupok je hlboký, s hladkým dnom, na ktorom vidieť jeden-dva pevne spojené uzlíky. Ide o človeka slabšej pohlavnej konštitúcie, ale verného a oddaného.  To nie sú výmysly, ale obyčajný psychologický záver: komu sa až tak veľmi nežiada sex, ten nebude neverný s každým druhým, alebo nebude neverný vôbec. To je výborná správa pre chronických žiarlivcov - ak chcete verného partnera, nech má pupok vytvarovaný ako studňa.

 

Akoby ,háčik‘

Sex pre takého človeka predstavuje more emócií a romantiku. A všetko jeho bohatstvo nie je určené len pre jedného partnera... Preto majitelia takéhoto pupka môžu mať niekoľko milencov alebo mileniek naraz. Tiež sa im páči experimentovať. Nikdy ich neprivedú do rozpakov milostné hry na tých najneočakávanejších miestach. Ak si chcete k sebe pevnejšie pripútať človeka s takým pupkom, správajte sa drzo a odvážne, žiadajúc si sex hocikde a hocikedy (aj v miestnej doprave, prípadne na ulici)!

 

Podkova

Majiteľ pupka s jasne načrtnutými obrysmi ohnutého tvaru je človek cieľavedomý, ale zároveň aj ľahkomyseľný. Jeho pohlavná konštitúcia je stredne silná, preto sa s ním v posteli dobre cítia mnohí - tí, ktorí majú rovnakú, alebo aj menšiu sexualitu. Partnerovi s vysokými sexuálnymi potrebami môže spočiatku intímny život s ním aj stačiť, ale v budúcnosti ich čaká konflikt. Takže ak ste presvedčení, že sexu potrebujete veľa a často a dlho, pohľadajte si milovaného s pupkom v tvare katedrály, a nie podkovy.

 

Katedrála

Tvar pupka akoby tvorilo niekoľko oblúkov, klesajúcich do hĺbky. Takíto ľudia, aj keď navonok vyzerajú nesmelí a zdržanliví, veľmi túžia po uspokojení a strašne majú radi sex. Zarastanie pupočnej jazvy v tvare oblúkov je spôsobené hormónom testosterónom, ktorým disponujú títo ľudia už pri narodení. Je to jeden z príznakov silnej sexuality.

 

,Zívajúci pes‘

Široký, roztiahnutý pupok sa najčastejšie vyskytuje na mužských bruchách, to je ich výsada. Ide o tvrdohlavé povahy so silnou vôľou, tiež s pomerne silnou pohlavnou konštitúciou. Testosterónu sa však pri hojení pupka uvoľňuje o polovicu menej ako u katedrály. Hrozí nebezpečenstvo neusporiadaných pohlavných stykov, teda promiskuita. Častejšie ako iné typy majú pohlavné infekcie.

 

Tunel

Pupok je hlboký, pozdĺžny, kľukatý. Na jeho dne je veľa uzlíkov a malých jamiek medzi nimi. Majiteľ takéhoto pupka je egoista, ktorý v sexe hľadá uspokojenie len pre seba. Ak si ho chcete udržať dlhšie, musíte prijať jeho pravidlá hry. Ak je to žena - predohra vždy musí trvať aspoň štyridsať minút. Ak muž - potrebuje maximum dotykov.

 

Štrbina

Sú to ľudia pomerne pokojní z hľadiska sexuality. Bude z neho rodinne založený človek, lebo sa plne uspokojí zaužívanou intímnou stránkou súžitia. Netreba sa kvôli nemu trápiť s najrôznejšími polohami v posteli ani so žiadnymi novinkami. Ba čo viac - sexuálne hračky by mohli majiteľa takéhoto pupka rovno odplašiť.

 

Guľôčka alebo uzlík

Vypuklý, guľovitý pupok vzniká preto, že šnúra bola odrezaná veľmi nakrátko. Krik dieťaťa potom spôsobuje vypúčanie ostatku pupočnej šnúry. U takéhoto typu sa sexualita bohužiaľ určiť nedá, lebo tvar pupka bol narušený vonkajším zásahom - nie príliš zručným alebo nepozorným pôrodníkom! Takéto pupky občas spôsobujú najmä ženám komplexy menejcennosti, ale pupok sa dá operovať - bude síce krajší, ale skutočná sexuálna stránka osobnosti sa podľa neho tiež nebude dať určiť, lebo bude vytvarovaný umelo.

 

Nie brušný tanec, ale...

Po turecky sa to tak aj volá ,gebek atma‘ - ,pohyblivý pupok‘. Inak povedané - ,vibrácia pupka‘. Brušné svaly žien sa trénujú tak, aby dokázali hýbať pupkom, čo je bežne veľmi ťažko dosiahnuteľná zručnosť! Zato príslušný tréning robí z brušnej tanečnice veľmi erotickú ženu aj v posteli.

 

Narezanie pupka - budeš otcom

Vo Východnej Afrike a na Novej Guinei chlapcom pri zasvätení do života mužov nielen odrežú pokožku na penise, ale im aj narežú pupok. Tak sa s konečnou platnosťou odreže pupočná šnúra, ktorá spájala chlapca s matkou. Chlapec sa stane mládencom, získava samostatnosť a už môže mať aj sám deti.

 

Majú horúčavy vplyv na stupňovanie vášne?

 

Ako v saune!

Táto skutočnosť nie je vlastne ničím novým. Nedávno uskutočnená anketa však priniesla nečakané zistenia: predovšetkým ,starším ročníkom‘ prinášajú slnečné dni hriešne myšlienky: 41 % 55 až 70-ročných ľudí počas horúcich dní myslí na posteľné radovánky častejšie ako počas studených dní.Počas teplých dní majú zvýšenú chuť na sex skôr muži (28 %) a asi 21 % žien. Skutočnosť, že sa v lete rozprúdia sexuálne hormóny, sa vysvetľuje takto: čím je viac svetla, tým viac sa tlmí vylučovanie spánkového hormónu melatonínu a zvyšuje sa libido. Okrem toho, leto ponúka viac podnetov na rozvíjanie sexuálnej fantázie: nosia sa minisukne namiesto pulóvrov, výstrihy namiesto rolákov. A do tretice: pot uvoľňuje feromóny. Letné teploty teda ponúkajú viac podnetov na zvádzanie.Apropo, pot: ak vás v lete trápi nízke libido, mali by ste zistiť, či vám nechýbajú dôležité živiny. Stopové prvky, ako napríklad mangán, totiž rýchlo odchádzajú z tela spolu s potom - a tým strácate aj chuť na milostné aktivity. Ako protiopatrenie sa odporúča jesť oriešky a melóny.

 

 

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >
 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates