topleft
topright
Dnes je 29.02.2020, Dnes je 29. február
Zajtra bude

Elegant: len 8,35

9645.jpg

 

Erection: len 12,60

erection.jpg

 

 

Pošva ponúka sladkú odmenu
Hodnotenie čitateľov: / 4
SlabéVynikajúce 
Napísal Tabu   
09.05.2013
Jednou z možností je použitie rafinovaného, sexuálne stimulujúceho parfumu, vďaka ktorému pošva nadobudne jedinečnú vôňu, charakteristickú len pre danú ženu. Na svoje si však musia prísť aj mužove chuťové bunky. Mužovi orálne stimulujúcemu ženu by sa mali takpovediac "roztápať na jazyku" vonkajšie pysky jej ohanbia, klitoris aj vchod do pošvy, ako aj jej vnútro. Známe kurtizány a ženy - zvodkyne - mali svoje triky, ktorými dokázali urobiť oblasť svojej pošvy neodolateľnou pre všetky mužove zmysly. Používali rôzne rafinované, individuálne pripravené parfumy a tiež rozličné chutné esencie, ktorými pošvu pripravili na orálne hry.
Slávne kurtizány, napríklad oslavovaná Ninon de Lencos, ktorá žila v 18.storočí v Paríži, sa s týmito najintímnejšími sexuálnymi tajomstvami zveruje vo svojich listoch a memoároch. V jednom liste adresovanom priateľke píše: "Ak chceš, aby mali tvoje intímne partie mimoriadne jemnú a neodolateľnú chuť, používaj denne listy fialky alebo ruže. V teple pošvy sa rozpustia a tvojmu prirodzeniu dodajú nielen neobyčajne príjemnú vôňu, ale aj sladkú chuť, ktorú ocení jazyk tvojho milenca či milenky a vystupňuje žiadostivosť." Predovšetkým v Paríži, kde zohrávala významnú úlohu "francúzska láska", dámy z vyššej spoločnosti, ako aj ženy z tzv. pochybnej spoločenskej triedy medzi sebou súťažili v rafinovanosti úprav oblasti svojej vagíny. V "normálnom meštianskom" manželstve orálne praktiky nemali miesto. Ešte v prvej polovici 20. storočia by boli mnohé ženy pobúrené, keby sa od nich žiadalo, aby takéto "prasačinky" realizovali v intímnom manželskom živote.
 
Naopak, v druhej polovici 20. storočia, kedy sa sexuálna rozkoš vo všetkých svojich podobách stala významnou súčasťou aj legitímneho dlhodobého partnerského vzťahu, postupne začali ženy považovať za samozrejmé, že partnerský vzťah okorenia zmyselnými orálnymi variáciami. Napríklad 28-ročná Gabi o svojich skúsenostiach v tejto oblasti píše nasledovné: - Ja aj môj partner veľmi obľubujeme orálny sex a vášnivé hry s jazykom preto tvoria dôležitú súčasť nášho intímneho vzťahu. Pri orálnych hrách zachádzame oveľa ďalej, napríklad si do pošvového vchodu vložím pralinku a počkám, kým sa začne roztápať. Zároveň rozkročím nohy a nechám Freddyho, môjho partnera, prechádzať jazykom po vonkajšom okraji pošvy. Freddy takto "ochutnáva" pošvový sekrét zmiešaný s roztápajúcou sa čokoládou. Táto chuť je pre neho mimoriadne vzrušujúca. Vždy ho potom musím brzdiť, aby nezjedol hneď celú pralinku, ale pochutnával si len na tom, čo pomaly sa roztápajúc vyteká z pošvy. Okrem toho robíme v tejto sfére aj rôzne iné experimenty, ako napríklad nedávno s kockou cukru. Na tento účel je priam ideálna. Najprv som ju trochu pocmúľala, aby bola dostatočne vlhká a potom som si ju vložila do pošvového vchodu. Nevedel sa dočkať, kedy mu dovolím, aby ma mohol začať orálne uspokojovať. Žiadostivo lízal sladký pošvový sekrét, nepretržite vytekajúci z mojej pošvy. Chuť cukru zmiešaná s chuťou sekrétu bola pre neho nesmierne sexi.
 
Sladké tajomstvá
Z početných listov vyplýva, že podobné "sladké tajomstvá" nie sú medzi priaznivcami intenzívneho orálneho sexu ničím výnimočným. So svojimi skúsenosťami sa s nami podelila aj 35-ročná sanitárka Lilli.: - S partnerom tvoríme pár už viac ako tri roky a zažívame spolu vzrušujúci orálny sex. Naše "orálne aktivity" realizujeme formou rôznych scénok. Našou obľúbenou je napríklad scénka "Raňajky v posteli" - ľahnem si na posteľ, rozkročím nohy a Max mi na ohanbie nanesie za lyžičku medu alebo čokoládového sirupu, prípadne aj trochu lekváru, a potom mi niektorou z týchto dobrôt potrie aj vchod do pošvy. Vyvolá to vo mne nepredstaviteľne vzrušujúci pocit. Keď je všetko pripravené, môžu sa začať "orálne raňajky": Max vsunie hlavu medzi moje stehná a začne zlízavať lekvár zmiešaný s mojím vaginálnym sekrétom. A ja len počujem vášnivé mľaskanie. Isteže, aj ja zvyknem partnerovi dopriať takýto extra vzrušujúci orálny pôžitok, pri ktorom mu penis potriem lekvárom alebo medom. Mimochodom, med a lekvár nevyužívame len pri orálnych hrách. Max mi raz naniesol sladkú dobrotu do vagíny a potom do mňa poriadne hlboko vnikol. Bol to dosť nezvyčajný pocit, pretože lepkavý lekvár penis pri každom pohybe zadržal a trenie údu o lepkavé vnútro pošvy som vnímala ako mimoriadne vzrušujúce.
 
Podobné vyznania sa objavujú v listoch mnohých žien, avšak príležitostne sa vyskytnú aj obavy. Napríklad istá mladá ženy v tejto súvislosti píše: - Partner, s ktorým žijem už niekoľko mesiacov, si veľmi potrpí na orálny sex v akejkoľvek forme. Je odo mňa o dosť starší a v sexe oveľa skúsenejší. Nástojí na tom, aby som si pošvu natrela niečím sladkým - medom alebo jeho obľúbeným pomarančovým lekvárom. Tvrdí, že zmes chuti takejto sladkej dobroty so špecifickou chuťou vaginálneho sekrétu je obzvlášť vzrušujúca. Ja sa ale obávam, že mi takéto experimentovanie spôsobí zápal pošvy alebo nejakú infekciu. Na druhej strane ale nechcem partnera pripraviť o pôžitok. Čo by ste mi poradili?
Pisateľku môžeme ubezpečiť, že jej obavy sú v zásade neopodstatnené. Med kožu nedráždi a neublíži ani citlivej sliznici. Okrem toho, prípadné zvyšky sa dajú z pošvy celkom jednoducho odstrániť. Podľa ohlasov na túto tému môžeme skonštatovať, že niektoré páry považujú za obzvlášť vzrušujúce použiť na tento účel kandizované ovocie. Ako píše už sponínaná Gabi: - Pri našich orálnych hrách všelijako experimentujeme a prichádzame pri tom na tie najbláznivejšie nápady. Raz som si napríklad do pošvy vložila kandizovanú čerešňu a vyzvala som partnera, aby ju jazykom vybral. Zažívala som neskutočnú rozkoš, keď mi potom partner vnikal jazykom čo najhlbšie do vagíny, aby odtiaľ tú čerešňu dostal."
Veľmi obľúbenou pri takýchto hrách je aj sladká šľahačka. Od 24-ročnej Gitti sme sa dozvedeli: - Už viac ako rok žijem so stálym partnerom, ktorý ma v sexe dokáže dokonale uspokojiť. Veľmi rád praktizuje orálny sex a poskytuje mi pri ňom maximálnu rozkoš. Neobmedzujeme sa však len na bežný orálny styk, ale naplno popúšťame uzdu našej fantázii. Jeho najobľúbenejšou variáciou - a, mimochodom, aj mojou - je tá, pri ktorej si oblasť medzi pyskami nahrubo natriem sladkou šľahačkou, a on mi ju potom zlízava. Hovorí, že je to pre neho tá najväčšia pochúťka. Pre mňa je zase obrovskou slasťou cítiť na prirodzení chladnú šľahačku a vzápätí teplý a trochu drsný mužský jazyk. Určite netreba zdôrazňovať, že takéto "lahodné" orálne hry splnia svoj účel len v prípade, že ich akceptujú obaja partneri. Ak iniciatíva tohto druhu vychádza od muža, partnerka by v žiadnom prípade nemala reagovať šokovane. Pokiaľ nie je v zásade proti takýmti experimentom, nič jej nebráni chopiť sa partnerovho nápadu a rozvinúť ho využitím svojej vlastnej fantázie.
Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Nové! len 9,90

4374.jpg

 

Bed of Roses: 20 Eur

9826.jpg

 

 

 

Sex live

25-3-08.jpg

Vášeň, vzrušenie

a túžba vyskúšať

si niečo nezvyčajné.

To som ja.

 

VOLAJ

0986 512 499

 

 

Škrtiace krúžky

7082.jpg

 

 

 

Vibrátor: len 11,70

4187-1.jpg

 

Krém pre ženy: 10,80

g-power.jpg

 

 

Sex live

25-3-09.jpg

Máš chuť na

rýchlovku so

zrelou ženou?

ZAVOLAJ

0988 750 154

 

Násadky: len 3,80

7035.jpg

 

 

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates