topleft
topright
Dnes je 17.05.2022, Meniny má Gizela

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Neistá a váhavá milenka
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.11.1999
- Mám taký problém, o ktorom sa hanbím rozprávať aj s priateľom, aj s priateľkami. Veď, ako sa mám porovnávať, keď som pri „výkonoch“ iných mileniek nebola... A tak sa sužujem otázkou, či som dobrá v posteli.

 

- Kedy vás takéto myšlienky napadajú najčastejšie?

 

- V podstate hneď po skončení pohlavného aktu. Môj milenec už zaspí, a mňa prepadnú myšlienky, či to bolo z mojej strany v poriadku. Napríklad ešte pred minútou sa jeho ústa tlačili na moje, moje ústa na jeho bruchu a pod ním, on za mnou, ja na ňom, postojačky, posediačky, poležiačky. Ako teraz môže spať - po tejto noci? Mal by mi do ucha šepkať vyznania lásky, alebo zbožňovať môj krk, a nie len tak jednoducho zaspať. Namiesto toho by mi mal priznať, že som dobrá! Presne tak!

 

- Veď viete, že vzrušenie muža a ženy ustupuje v rôznych fázach. Muž zaspí, žena sa chce maznať. To nemá s výkonom nič spoločné. Mohli by sme o tom dlho hovoriť, ale určite to aj vy teoreticky ovládate. Preto vám radíme, aby ste to vzali ako fakt, s ktorým sa treba zmieriť.

 

- Dobre, ale ja nevládzem a musím ho zobudiť a spýtať sa, či som bola dobrá...!

 

- Túto otázku by si normálny človek nemal nikdy položiť, pretože nikdy nečaká úprimnú odpoveď, ale iba takú, ktorá pohladí jeho márnivosť.

 

- Napriek tomu presne táto otázka hryzie ďalej v mojom mozgu, jednoducho preto, že na ňu nikto nedokáže odpovedať.

 

- Hovoríte nikto - teda ste to skúšali aj s inými?

 

- No - ešte žiaden rozhodca nestál vedľa našej postele, aby mohol rozdať 13 z 10 možných bodov. Nikto pri tom nebol, nikto nevie, aká som v porovnaní s inými ženami - možno okrem mojich najdôležitejších bývalých priateľov: tí by mohli približne rozhodnúť...

 

- Takže?

 

- Volala som môjmu milencovi, s ktorým som sa rozišla už pred piatimi rokmi, ale neverím mu. Odpovedal priam vzorne, akoby sa naučil všetky odpovede naspamäť zo ženských časopisov: „Miláčik, už len tvoje bozky sú sila.“ Naozaj je to pravda?

 

- A ďalej?

 

- Potom som volala ďalšiemu bývalému priateľovi. Pre neho vraj patrím úplne najvyššie do „prvej ligy“, alebo dokonca do „ligy majstrov“, ak mám byť celkom presná.

 

- Hm...

 

- Číslo tri sa najprv bránil, potom po dlhšom dobiedzaní povedal, že patrím predsa len medzi jeho top ten. Takže teraz poznám približné umiestnenie, ale neviem nič o tom, prečo to tak je: som dostatočne divoká? Viem, ako funguje poriadna fajka?

 

- Myslíme si, že by ste mali asi navštíviť psychológa, lebo u vás ide o posadnutosť niečím ned0osiahnuteľným a nezmerateľným.

 

Predsa vôbec nie je jasné, čo vo všeobecnosti znamená „dobrá“ - frekvencia prírazov, hlasitosť, špeciálna rotácia bokov? Nemali by mať muži obzvlášť veľkú výdrž? Musia mať ženy na sebe vždy vzrušujúcu spodnú bielizeň? Alebo sa azda počíta s niečím úplne iným?

 

Myslíme si, že ste v prvom rade nespokojná sama so sebou, túžite po súťažení. Ale milovanie, to nie je závod o ceny! Veď vy sa ochudobňujete o jednoduché uspokojenie z toho, čo vám prináša sex!

 

S takýmto postojom si „vyrobíte“ neurózu. Budete sa trápiť, a možno večným domŕzaním o tom, ako ste a či ste dobrá, od seba odplašíte aj možného dobrému muža.

 

Mali by ste sa sústrediť na iné veci – ak vám i priateľovi sex prináša potešenie, je to v poriadku. Možno prišiel čas na budovanie rodiny, výchovu detí. Držíme palce!

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates