topleft
topright
Dnes je 04.08.2021, Meniny má Dominik

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
10 typov orgazmu
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.11.1999
O žiadnom inom telesnom fenoméne sa nešpekuluje toľko ako o orgazme. Vraj je to „najgeniálnejší pocit“, ktorý existuje. Takže sa oň snaží každý. Ak sa vám niekedy nedarí k nemu prepracovať, možno potrebujete našu pomoc.

 

Tento najkrajší pocit je pre každého človeka inak pekný: možno explozívny alebo jednoducho jemne svrbivý, možno je to pocit ako nežné mrholenie alebo skôr ako silná búrka...

 

Nie nadarmo sa z orgazmu stala obľúbená téma nielen na rozhovor, ale aj na vedecký výskum. O žiadnom inom telesnom fenoméne sa nešpekuluje toľko ako o orgazme. Neúnavne sa pátra po nových citlivých miestach, porovnávajú sa vaginálne, klitoriálne a sólo orgazmy a lekárom sa odovzdávajú cenné informácie o ľudskom tele.

 

Vedci napríklad prišli na to, že ženy majú viac bodov, dráždením ktorých sa vyvolá orgazmus, ako muži. Treba ich len spoznať a otestovať, ktorý je najlepší (ach, áno, a netreba zabúdať, že najdôležitejšia erogénna zóna leží stále medzi ušami...).

 

                                   Kde orgazmus začína:

 

1. Orgazmus bodu G:

 

 

5 až 7 centimetrov za vstupom do vagíny na hornej vnútornej stene pošvy smerom k bruchu sa nachádza bod G, erogénna zóna, ktorú niektorí experti na sex považujú za dôležitejšiu ako klitoris. Najlepšie šance na očakávaný pocit šialenstva máte preto vtedy, keď sa milujete v lyžicovej polohe.

 

 

2. Orgazmus bodu A:

 

 

A-bod je ešte skrytejší ako G-bod, a je známy až od roku 1990. Ide o citlivé tkanivo najzadnejšieho, najvnútornejšieho bodu vagíny, približne tam, kde sa začína maternica. Tlak, ktorý na neho vyviniete, spôsobuje výrazné zvlhnutie a môžete zažiť najsilnejšie orgazmy!

 

 

3. Orgazmus bodu U:

 

 

Keď nežne dráždite toto miesto ležiace priamo nad a z obidvoch strán ústia močovej rúry jazykom, prstom alebo žaluďom, roztopí sa nejedna žena od rozkoše (môže to dokonca viesť k istému druhu ejakulácie, pri ktorej strieka z močovej rúry tekutina, no nie je to moč!).

 

 

4. Orgazmus bodu K:

 

 

Klitoris je šampión medzi intímnymi miestami. Je najcitlivejšou časťou tela ženy! Leží na vonkajších pohlavných orgánoch, na mieste, kde sa spájajú horné konce vnútorných pyskov ohanbia. Dráždite ho rukou a jazykom.

 

 

5. Mozaikový orgazmus:

 

 

Pokročilí stimulujú dve alebo viac citlivých miest naraz. Pri sexe jednoducho dráždite rukou alebo vibrátorom bod U a zároveň aj klitoris.

 

 

6. Prsný orgazmus:

 

 

Či tomu veríte alebo nie, u niektorých žien existuje priame spojenie medzi prsiami a klitorisom! Vyskúšajte si, čo vás vzrušuje: nežné hladkanie a lízanie alebo silné satie na prsných bradavkách? Nechajte sa unášať a neponáhľajte sa - vyplatí sa to!

 

 

7. Orgazmus pomocou fantázie:

 

 

Niektoré ženy si dokážu vyvolať orgazmus iba pomocou erotických fantázií! Či pri tom snívate o sexe s vašou obľúbenou hviezdou alebo vás vzruší horúci príbeh, myslite na to, že hlava je najdôležitejším sexuálnym orgánom.

 

 

8. Análny orgazmus:

 

 

Análny sex nemusí byť, ale náš zadok vábi citlivými nervami, ktoré sa pri sexe postarajú o extra vzrušenie. Takto to funguje: ležíte na ňom, on sa nežne dotkne prstami vašej rozety. Potom pomaličky zvyšuje tlak...

 

           

 

9. Orgazmus P ako pokožka:

 

 

Krk, pokožka na hlave, chodidlá, prsty - zmyselné dotyky môžu byť kľúčom k obrovskému orgazmu (a to bez sexu!). Nech vám olizuje krk alebo prsty, masíruje pokožku na hlave alebo chodidlá. Citlivo...

 

 

10. Orgazmus dychu:

 

 

Náš dych prenáša erotickú energiu priamo do centra rozkoše. Rýchle vzdychanie sa stará o rýchle vyvrcholenie, ktoré prúdi v panve smerom nadol. Najprv zadržte dych a potom vydýchnite ústami, to stupňuje vyvrcholenie až do nadbruška. Chcete zažiť orgazmus, ktorý vám otrasie celým telom a prebudí vašich susedov? Urobte si náš kvíz a pustite sa do toho...

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates