topleft
topright
Dnes je 21.04.2021, Meniny má Ervín

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Hlavne, že mu stojí!
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.11.1999
Keď berieme do úvahy, že je to niečo, čo ľudia robia odvtedy, ako sa Adam vrhol na Evu zahalenú iba figovým listom, milovanie by malo byť prostučkou záležitosťou. Ale nie je. Občas treba dať do pohybu spodnú časť tela a pritom nezanedbávať lásku v srdci a hlave - a to býva niekedy komplikované... Táto hra je plná nášľapných mín. Ale ak prekonáte nereálne očakávania, ktoré ste do vzťahu v jeho počiatkoch vkladali, máte nádej na dlhoročný vyrovnaný spoločný život.           

 

Pravda je, že muži nie sú v posteli vždy najlepší. Majú svoje veľké chvíľky, ale aj dni, keď sa im nechce postaviť.

 

Takže chlap, ktorý „ide na vec“ trikrát za noc, tak to je veľkohrdina. Ešte dvakrát sa dá... Štyrikrát a viac - tak to musí byť buď pornohviezda alebo 16-ročný pubertiak bez sebakontroly.

 

Zvýšené očakávania žien sú pre mužov naozaj lichotivé, no nezaškodí trochu znížiť nároky na ich výkony v posteli.

 

Čakanie, že to pôjde v nemožnej polohe

 

Ženské telo je ohybná a krásna vec. Mužské telo však nie. Je v pohode, pokiaľ má muž nosiť ťažké veci a chvíľu behať, no nie je stavané ohýbať sa do nezvyčajných polôh. To je dôvod, prečo pri gymnastike ženy predvádzajú fantastické zostavy ako rôzne mašle a roznožky, zatiaľ čo muži len visia z kovových kruhov, alebo sa točia na žrdiach. Tak isto je to aj so sexom. Hollywood nám ukázal, že ľudské stvorenie sa dokáže skrútiť do veľmi ošemetných polôh, ale v skutočnom živote to takto nejde. Keď sa hovorí o sexe, mužské telo dokáže - počkajte - jeden, dva, tri, štyri, možno päť polôh. Nie, štyri (muž hore, dolu, zozadu a zboku). le to nie je žiaden dôvod na sklamanie!

 

Keď opití zaspíte pri sexe

 

Hej, občas sa to stáva. Poznáte to; prídete domov po noci flámovania, keď ste mali zopár drinkov a ste trochu unavení - zmôžete sa iba na misionársku polohu a hneď. Je to prirodzené.

 

Keď sa žena príliš rýchlo vyzlečie

 

Okrem fázy, ktorú absolvujeme vo veku šesť rokov a dostaneme k Vianociam vytúžený balíček, muži radi otvárajú darčeky pomaly. To očakávanie, čo je vo vnútri, je rovnako dôležité ako to, čo tam skutočne je. A práve preto sú muži radšej, ak zo seba ženy nestrhnú oblečenie prirýchlo a nevhupnú rovno do postele.

 

Naozaj, prečo sa ponáhľať? Prirovnajte si to k tomu, ako držíte kosť pred vaším psom, až pokým nezačne slintať.

 

Milovanie pod perinou

 

Periny sú síce teplé a pohodlné, ale nemajú v sebe žiaden erotický nádych. Preto mužov odraďuje, keď sa všetko deje pod perinou, k tomu priduplované zhasnutým svetlom.

 

Chlapi sú motivovaní hlavne vizuálnymi stimulmi. To je aj dôvod, prečo chlapi milujú filmy, kde je veľa autohavárií a vecí vyhodených do vzduchu. Preto milujú futbalové zápasy, kde prevláda: pozri sem - pozri tam - lopta - choď - odrazila sa - akcia...

 

Omnoho radšej chcú ženu vidieť v celej jej kráse. Sú to odborníci, ktorí môžu aj hodiny sedieť a pozerať na reprízu gólov svetového šampionátu spred desiatich rokov. To, že vedia, čo uvidia, neznamená, že to už vidieť nechcú. Ešte nikto nevymyslel nič lepšie ako nahé krivky ženského tela. Stres z vlastných kilogramov

 

Toto sú tri otázky, na ktoré vie správne odpovedať možno len astronomický génius Stephen Hawking: „Ako vznikol vesmír?“, „Je cestovanie v čase možné?“, „Vyzerám tučná?“. Pamätajte, že na tretiu otázku neexistuje správna odpoveď.

 

„Som tučná?“ je hlúpa otázka, hlavne keď je položená pri sexe. A to hneď z dvoch dôvodov: 1. úplne to pokazí atmosféru, 2. ani nápis „Si sexi“ napísaný veľkými písmenami na dome vám predsa nemôže dať viac najavo, že ste sexi, ako to, že ste teraz spolu nahí v posteli.

 

Porovnávanie veľkostí

 

Aj keď sa muži tvária, že sú tvrďasi, monštrá vyrobené zo spevneného betónu a kúskov atómových hlavíc, mužské ego je veľmi krehké. A nič nezraní tak veľmi, ako viesť debaty o veľkosti údu iných mužov!

 

Zopár vecí, ktoré muži milujú

 

Trocha telesnej hmoty

 

Jedna z legiend je, že muži radšej spia s vychrtlými modelkami. Je pravda, že s nimi ušetríte na večeri. Ale ak by sme chceli ísť do postele s niekým úplne kostnatým, radšej sa uspokojíme s vlastnou rukou.

 

Mojkanie po sexe

 

Ďalšou legendou je, že muži vycúvajú z postele, ako náhle sa k nim po sexe pritúlite. Nonsens. Milujeme ležať v posteli, cítiť vaše teplo a vidieť vás žiariť. Hladí nám to naše ego a môžeme si gratulovať k dobre odvedenej práci.

 

Zopár chlpov

 

Brazílsky zostrih, Hollywoodska nahota na pohlaví... Chlapi nikdy nepochopia ženskú posadnutosť s odstraňovaním chlpov voskom. Vyzerá to bolestivo, stojí to kopu peňazí, ale verte mi, väčšina z nás si ten rozdiel „účesu dolu“ ani veľmi nevšimne.

 

Rozoberanie nášho výkonu s vašimi priateľkami

 

Jeden veľký rozdiel medzi mužmi a ženami je v tom, že keď my hovoríme o vašich prsiach pred našimi parťákmi, tak vás to rozladí. Možno právom. Ale my, muži, sme radi, keď hovoríte o našich posteľných schopnostiach vašim kamoškám. A páčia sa nám tie veľavýznamné pohľady, ktorých sa nám potom od nich dostane.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates