topleft
topright
Dnes je 21.04.2021, Meniny má Ervín

i2.jpg

100% SEX LIVE VOLAJ

 

0988 572 413

0988 500 894

0988 750 154

Akcia! DUREX LONDON

london25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

30-a-11-10.jpg

Mladí, sexi chlapci

NAŽIVO!

 

0986 512 493


 

 

 

montecarlo-12-2017.jpg 

 

Prihlásenie


Zabudli ste heslo?
Nemáte účet? Vytvorte si ho!
Sex nie je povinnosť
Hodnotenie čitateľov: / 0
SlabéVynikajúce 
Napísal tabu   
30.11.1999
Ešte nikdy sa vedci na celom svete tak intenzívne a veľa nevenovali rozkoši a erotike. Kým v minulosti bol za odborníka považovaný Casanova a Petrarca, dnes sa celé tímy profesorov, docentov a doktorov jednotlivých štátov podrobne „piplú“ v sexe.

 

V Izraeli sa pod tomografom skúmajú mozgy mužov a žien, ktorí sa na elektricky kontrolovaných kreslách pod dohľadom kamier samoukájajú. V USA zavádzajú do vagíny žien minikamery, aby preskúmali, čo sa deje pri vniknutí penisu do tela ženy. V Nemecku sa robí rozbor krvi, moču aj myšlienok ľudí, ktorým sa premietajú pornofilmy.

 

Prečo to všetko?

 

Lebo napriek zápave erotiky a nadmiere erotických stimulov erotika vyhasína. U psychiatorv si podávajú kľučky samovražední pacienti s depresiami. Samovraždou zastrelením ukončil pred pol rokom svoj život i popredný slovenský sexuológ MUDr. Ján Vrabec - vidíte, ani slávni a úspešní ľudia nie sú ušetrení...

 

Treba nám to?

 

Kam sa podela Ovídiova vášeň, keď zdanlivo všetky predpoklady „šťastného života“ máme splnené? Nuž - tu je zopár záverov „vyšetrovacích“ tímov spomínaných odborníkov.

 

 

Strašidlo času

 

Povinnosti v práci, starosti o rodinu, nespokojnosť s deťmi, neistota budúcnosti - ľudstvo je pod čoraz väčším tlakom. Jeho dôsledkom je, že sa radosť vytráca z nášho života.

 

Dobrá správa je, že radosť sa dá znovu prebudiť.

 

„Teplá kvapka voňavého oleja pomaly steká po studenej pokožke, nežné prsty oslobodzujúco stláčajú napnuté svaly, uterák sa so šuchotom spúšťa na zem a jemná melódia vyvoláva príjemné spomienky“ - to, či tento opis znamená masáž, relaxovanie vo vani alebo horúcu milostnú noc, to nevieme. Rozkoš a erotiku každý deň túžobne očakávame, no stále častejšie a častejšie neprežívame. Prečo? Pretože ostatné veci v našom živote zaberajú toľko miesta, že miesto a čas pre uvoľňujúci sex jednoducho chýba.

 

 

Nemusíte to volať feng šuej...

 

...volajte to jednoducho poriadok!

 

V spustošenom byte nebudete myslieť na sex. Najprv je potrebné vytvoriť podmienky, aby mala zmyselnosť šancu. Stres a starosti nepatria k tým faktorom, ktoré posilňujú erotické iskrenie. Preto je také dôležité opýtať sa samého seba, čo môžeme zmeniť.

 

Znovu vyhrabať vlastné libido je však veľmi dôležité, ak máme dôverovať myšlienkam legendárneho Sigmunda Freuda: náš život vraj riadia dve túžby - túžba po ukojení z erosu a túžba po smrti! Keď chýba eros, moci sa ujíma druhá túžba - po smrti: tá je v modernej realite predstavovaná depresiou, strachom a chorobami duše.

 

Nielen sex

 

Eros sa netýka len sexu, ale aj všetkých ostatných foriem telesnej zmyselnosti: pohybu, tanca, jedla a citov. Aj ľudia, ktorí sa dobrovoľne zbavia prežívania svojej sexuality, zažívajú extatické situácie, ako napríklad mnísi pri spievaní alebo meditácii. Nedefinujeme to síce tak, ale aj to je druh zmyselnej rozkoše. Doprajte si preto i tieto rozkoše - patria bezpodmienečne k životu.

 

 

Masturbujte!

 

Ak ide o sexuálnu chuť do života, je sebauspokojovanie veľmi dôležitý pomocník na ceste k šťastiu. A to nielen preto, že nie vždy máme poruke vhodného partnera.

 

Masturbácia sa stará o to, aby vznikol zmyselný kontakt k vlastnému telu a aby sme nezabudli na vlastné pocity. Nemali by sme onaniu považovať za obyčajnú náhradu. Je to možnosť prežívať vlastnú zmyselnosť.

 

Mnoho ľudí sa však najprv musí naučiť milovať samých seba. Pretože: mohli by ste sa s rozkošou hrať so sebou samým, keď sa sami sebe nepáčite?

 

Predovšetkým u ľudí, ktorí majú problémy s nadváhou, môžu vznikať myšlienky ako „S týmto výzorom nemám žiadne šance“, ktoré prežívaniu zmyselnosti zatvárajú dvere. Zakážte si takéto myšlienky. Sme rôzni, a ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí.

 

 

Ako z toho von?

 

Doprajte si radosť z nákupu pekných šiat alebo nového výzoru pomocou profesionálov. Netušíte, ako niečo také môže zapôsobiť. Prvý úsmev pred zrkadlom a uvedomenie si, že nie sme predsa len takí škaredí, môže všetko, čo bolo predtým zamrznuté, dať do pohybu.

 

Láska k vlastnému telu je krokom k radosti zo života. Neveríte? Nuž spomeňte si na učivo z prírodopisu: intenzívne predstavy o jedle vedú k vylučovaniu slín. A štúdie dokázali, že aj myšlienky na sex povzbudzujú tvorbu tekutín v nižších partiách tela: keď pokusné osoby pozerali erotické, športové a prírodovedecké relácie, merala sa ich mozgová aktivita: u žien sa napríklad počas orgazmu stlmila aktivita v tých zónach, ktoré spracovávajú strach a starosti. Ale pozor! Predstierané orgazmy k takémuto uvoľneniu neviedli. Ženy, ktoré trpeli strachom, skoro vôbec nedokázali dosiahnuť orgazmus.

 

 

Uvoľnenie a vychutnávanie

 

Ak chcete, aby vo vašom živote bolo miesto pre zmyselnosť a pôžitkársky sex, mali by ste si tiež vedieť poradiť so stresom, duševným tlakom a mentálnymi bariérami. Čo vám v žiadnom prípade nepomôže, je tlak na výkonnosť. Pretože erotika nepotrebuje perfekcionizmus. Nie je to nič, čo „musíte“ mať v rámci svojho životného štýlu, ale niečo, čo je „len“ súčasťou radosti zo života. Urobte si čas na to, aby ste pociťovali uvoľnenie, keď máte pocit, že sa z vášho života vytráca rozkoš.

 

Komentár
Pridaj
Komentuj (Pri komentároch nepouzivajte prosim diakritiku)
Meno:
Názov:
Security Image

Powered by JoomlaCommentCopyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved.Homepage: http://cavo.co.nr/

 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

topheader.gif 0903 645 108

 

033 645 10 40

 

https://maxximax.myshopify.com

 

ttp://www.dares.btsolution.sk/

 

 

 

Akcia! DUREX GLYDER

ambass25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://maxximax.myshopify.com

 

 

 rakusky-klub_1-17.jpg

as.jpg 

HĽADÁŠ SEX A ZÁBAVU?

ZAVOLAJ NA:

0988 500 891

0988 200 481 

0988 750 118

0988 750 154

  

Fantastický! len 10

4160-1.jpg 

Jelly len 12

jelly.jpg

 

 

kvatrofin-9-2020.jpg

 
www.tabu.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates